• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

2. července 2017 
Peci, tak hlavně, že to nevzdáváte a bojujete dál....budu držet palce :slight_smile:
Mimochodem moje mrcha je pořád na vandru :angry:
27. dub 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
juvik-svina jedna :grinning:
tak v tomhle mám jedinné šzěszí, že chodí opravdu celý život na den přesně, tak snad to ted nebude jinak :slight_smile: :slight_smile:
27. dub 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peci, jo to mě taky chodí na den přesně, ale když mám začít stimulku, tak pokaždé dělá fóry....nevím jestli to je i psychikou, že člověk už chce začít, tak právě nic....normálně před ms nešpiním a teď už druhý den :confounded:
27. dub 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
juvi-asi na tom něco bude :slight_smile: mě to taky nikdy nedělalo a ted mi to dělá myslím to špinění
27. dub 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já měla perfektně přesnou menstruaci asi až do třetí nebo do čtvrté stimulace, potom už to pomalu začalo haprovat, dokonce se mi potom i stalo, že mi jeden cyklus přeskočil hned do dalšího i bez menstruace, šla jsem tenkrát k doktorovi s tím že mám zpoždění a nemám pozitivní test, a on tam při UTZ viděl ovulku, a to menstruace vůbec nebyla :unamused: ... nic naplat, každá stimulka jsou hormony, i když třeba jen v minimálním množství :confounded:
27. dub 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvakuško ahoj :slight_smile:
27. dub 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kvakus, neděs mě...i když máš pravdu, ty hormony nadělají v organismu paseku....nic se nedá dělat. A tak jsem to měla krásně naplánované :grinning: ... že já se nepoučím....furt plánuju a počítám, jak to vyjde, jak manželovi vyjdou směny, když pojedem na kontrolu a pak stejně čekám a nic jiného nezbývá :slight_smile:
27. dub 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jupi - tak mame jedno se srdickem :slight_smile:
27. dub 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
juvi-to moc dobře znám, dneska si musel např vzít z práce propustku, protože má denní 12 :slight_smile: vždycky všechno vyjde přesbě, když je v práci a když má volno, tak se nic neděje :grinning: je to jako naschvál
27. dub 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
anetko-obrovská gratulace :slight_smile:
27. dub 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anetko, gratuluju :dizzy_face: ...teda, ale podle hodnot hcg to fakt vypadalo na dvojky :slight_smile: Opatruj se :wink:
Peci, přesně, zákon schválnosti funguje ...ale vždycky jsme to nějak zašolíchali, tak to zvládnem i teď :wink:
27. dub 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anet: gratuluji a kde je fotečka?
27. dub 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem tu svoji mrchu trochu pomluvila a ona se teda rozhodla a dolezla :grinning: ...jupííí...tak vím, na čem jsem.
Teď se ještě dovolat do Olomouce, asi to nebude jen tak, když tam je takový frmol. :confused:
27. dub 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a dnešek teda můžu počítat jako první den,že? ....když došla po poledni
27. dub 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj peci :slight_smile: ... jsem ráda že to nevzdáváte a zkusíte to znovu, jinak, určitě i líp :wink:
27. dub 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: tak anet gratuluji :slight_smile:
Ja jsem potkLa peci a jinak jsem si tam pripadala jak uchyl protoze jsem se skoro na kazdeho culila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak u me dobry foliku mam celkem asi 11 pry dozrajou zitra mam to o den drive posunute sliznice 7mm a foliky 15-19mm
zitra ve 22.00 picham pregnyl a v patek v 9 hodin nastup v Brne papuce pyzamo a nejakeho chlapa sebou pry :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso, ju to je fofr...tak to se nedivím, že tě bříško tlačí, když folíky rostou jak zběsilé :slight_smile:
A směju se, jak píšeš, že sis připadala jak úchyl :grinning: ...já se taky vždycky rozhlížím, jestli náhodou někoho nepoznám... :sweat_smile:
27. dub 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo chlapa to on připomíná vždycky :grinning:
27. dub 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to fofr ty jo jsem z toho uplne hotova :grinning:
27. dub 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
juvik: já bych to klidně považovala za 1DC.
misi: tak to vypadá na pěknou úrodičku. :dizzy_face:
27. dub 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
asmee ja doufam nebo spis verim ze to proste bude dobre
:wink:
27. dub 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmee, asi jo....myslím, že mi i posledně říkal, že pokud dorazí kolem oběda, počítá se jako 1.DC a když odpo nebo večer, tak až další den. Už jsem toho tolik absolvovala, ale v tomhle si nikdy nejsem jistá....

Miso, bude to dobré :dizzy_face:
27. dub 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
juvi: taky jsem si vždycky přála, aby MS dorazila v poledne, protože to jsem si byla jistá, že můžu brát jako 1.DC :grinning:
27. dub 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmee, nejsme my trhlé :grinning: ...ale my si rozumíme :wink:

U nás se nějak zatáhlo....snad nebude pršet, mám venku vyprané svetry :unamused:
27. dub 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem dostala MS v utery o pul 5 odpoledne a od druheho dne jsem pichala jeste jsem se Machace ptala ze jestli to nevadi ze jsem to dostala az odpo a on rikal ne dnes jste to dostala a zitra je druhy den MS tak pichate :grinning: :grinning: :grinning: toz jinak tomu vuuuubec nerozumim
27. dub 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso, tak to já teda taky ne :sweat_smile: ...ale to je jedno, hlavně že ti vajuška rostou a bude úroda :wink:
Jo a do Olomouce se samo nemůžu dovolat, ani na pevnou ani na mobil od sestry :confused: ...asi počkám do 2, až budou končit a pak to ještě zkusím
27. dub 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně jednou říkal Machač, že se 1.DC považuje kdy minimálně 6 hodin krvácíš.
27. dub 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to by sedělo i těch 5 odpoledne....do půlnoci daleko :grinning:
27. dub 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
To nevim jestli se vubec dovolas... skousej to porad protoze Maruška ma chudak fofry :unamused: :unamused: ona to zvedne :grinning:
27. dub 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je mi jasné, že zas chudák lítá jak hadr na holi :unamused: Budu to zkoušet
27. dub 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek