Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

anty
28. dub 2010

stephi no já nevím, myslím, že by mně to ještě více stresovalo 🙂 . I když zajímavá věc to určitě bude.

misa.patrik
28. dub 2010

oki rikal ze by chtel byt u transferu tak snad budu mit sanci mu to rict ☹

asmeena
28. dub 2010

anty: já byla na vyšetření krve a na měření miminka. Není na 3D ještě brzy? Já právě nevím jesli na to vůbec jít. Ale manžel by chtěl.

anty
28. dub 2010

tohle nebylo hrazené přes pojišťovnu, ale určitě na to půjdeš potom v tom 16tt to už hradí, tady toto se dělá 12-13tt. Mrkni do alba, jak si tam ten náš prcek hověl. A zážitek to byl obrovský, můj o tom při zpáteční cestě pořád mluvil.

asmeena
28. dub 2010

anty: já si to taky hradila u svého gynekologa, protože říkal, že normálně se to dělá až v 16tt, ale pak vychází hodně falešné výsledky a prý v tom 12tt je lepší, že vychází objektivnější výsledky, akorát to není hrazeno pojišťovnou, tak to mám hrazeno v nadstandartní péči, za kterou u svého doktora zaplatím 3.000,- a mám v tom i UTZ na každé návštěvě, DVDčko z každé návštěvy (natáčí mi ultrazvuky a pak mi ho na konci těhu dá) a potom fotečka z každého UTZ.

micinka22
28. dub 2010

Veru malej kope asi od toho 16tt..ted už mi skáče břicho..nechci to vidět za další měsíce.. 😝 😝 😝 vetřelec hadr fakt.-))
a my máme ted z 22tt fotku 3D a nic moc..takovej ufonek no .-) jak jsme byly na genetickym utz u Poláka tak mi to na chvilku přepl..ale mám špeka tak mam blbou viditelnost :(

asmeena
28. dub 2010

mici: právě, že jsem četla, že u prvorodiček jsou ty pohyby později, tak jsem zvědavá kdy to bude a hlavně jsem zvědavá na pohlaví, doufám, že se nám 18.5. na kontrole ukáže. 😀

juvik
28. dub 2010

Ahoj holky, moc jste toho dneska nenakecaly...aspoň nemusím moc dočítat 🙂
Dneska jsem si to fakt užila, malí řádili, furt se chichtali, je s nimi teďka sranda...je to fakt ten nejhezčí věk u dětí....o víkendu zas přijedou oni za náma, tak už se těším 😵
Na stůl už jsem si nachystala clostík, abych ráno nezapomněla 😉 Snad to tentokrát dobře dopadne.

asmeena
28. dub 2010

juvik: tak úspěšné stimulování
misa: už dnes zase končí, tak taky přeji ať je hodně folíčků

misa.patrik
28. dub 2010

Diky moc asmi 🙂 verim ze to bude stat za to 🙂

sukubka
28. dub 2010

ahoj holky jsem zde,cel den jsem byla s manžou venku a koukala jak dělá na zahradě 😀
ferdi už úplně vím jak vypadáš,viděli jsme se i minule že?

anty krásná fotečka a gratuluju_!To jste platili těch 1400kč za to že jste chtěli výsledky nějak rychlo?

miso to letí takže v pátek OPU držím pěstičky!!!!!

asmenko já bych za tu fotku dala i 200kč ale nevěděla jsem že si mám říct,i jsem na to úplně zapmněla ale ve čtvrtek řeknu mému gynekologovi ten má ten nejnovější ultrazvuk,dělá i genetiku ale až v 6měsíci jezdí k němu ten primář s fakultní nemocnice olomouc,tak má ultrazvuk dobrej a fotečka bude jako od Machače!

teddy jsi hodná máma že se tak věnuješ malímu je to přednější než nějaký koník 🙂 jak je tak krásně to se s kočárkem jezdí co?

step já vím co myslíš na to poslechnutí srdíčka viděla jsem to i na netu jak jsem koukala na nějaký věci,stálo to kolem 2tisíc!!!!

sukubka
28. dub 2010

asmenko jinak s tím že zapaltíš 3000kč a na konci těhu ti dá DVD mimi atd je to super!budeš mít krásnou památku,to můj gyn má taky ten 3D ultrazvuk ale ted mi ho 100% ještě dělat nebude 😀 tu naši pidi tečku 😀 ale dvd později taky dostaneme!švagrová to měla a koukala jsem na to a je to super!!!

juvik
28. dub 2010

Teda holky, tak vás tam včera zase bylo....to musela být sranda, jak jste po sobě vzájemně pokukovaly a tipovaly, kdo je kdo 😀

Miso, na pátek držím palce 🙂

jej
28. dub 2010

Anet, to máš fajn, že máš aspoň vyřešeno, že nechceš neschopenku...předpokládám, že neděláš nic namáhavého...to já pořád nevím...taky nemám fyzicky přímo náročnou práci, ale spíš prostředí není úplně košer...tak nevím...představa nějakých vycházek 2xdenně dvě hodinky, nebo i v kuse 4, nic moc docela... ale kdyby se vše zatím úkazalo v pořádku (kéž by kéž by!), tak zase nechci nic riskovat...chjo, babo raď...

Asmen, ty jsi doma, nebo chodíš do práce?

Jsem teda, holky, zvědavá, jak to bude nakonec v té Olo bývat...zda tam bude dr. navíc a setřička navíc...fakt je ten, že ten nátřesk tam je poslední dobou docela děsnej...ale zase všechny stejně budeme chtít k MAchačovi, že? 🙂 No holt nemá být tak skvělý! 🙂

sukubka
28. dub 2010

jej já jsem taky na neschopence a mám vycházky od 10-12 a od 13-18h ale doky mi říkal že stejně na těhule nechodí

sukubka
28. dub 2010

holky tak jsem to našla na netu zadala jsem datum poslední menzes a vypočítalo mi to 23.12 pak to teda kdykoli změním kdyby byla změna 😉

britka
28. dub 2010

holky omlouvám se nestíhám to víte z práce příjdu a zas využít pěkné počasí tak valčím venku.Gratuluji těhulkám mám radost ,že vám to vyšlo 🙂 Teddy Vojtíškovi je dobře venku než doma.Kvakus co zdravíčko?Už je ti lepší?Počasí je zrádné hodně známých je teď nemocných.

katapola
28. dub 2010

Holky, myslíte, že je normální, že mi menses stále nepřišla? V neděli jsem vzala poslední utroš a estrimax, v pátek i v pondělí testy negativní a menstruace ještě nezačala. Připadá mi to divné, snad se mi nerozhodil úplně cyklus, protože já ho celý život mám kratší a menses přišla brzo, i když jsem brala utroš. Jsem už z toho nervozní.

martin72
28. dub 2010

Tak zítra jdeme s Renčou na odběr krve(HCG).Buď nám to potvrdí,což pevně doufám,protože čárka na těhotenském testu se zvětšuje,nebo-raději tu druhou možnost ani nevyslovuji.

micinka22
28. dub 2010

Veru jj poprvé sem cítila to první ťukání v 21TT...teď sem od toho 16 tt cítila spíš převalování než to pravé ťukání .-)) takže podruhe je to určitě intenzivnější..

Martine a Renčo..držím palce na krásné HCG!!! 3 těhule..to je krása...pěkně se to tu plní .-)

anty
29. dub 2010

Ahojte holky, sukub těch 1400 jsme platili za rozbor té krve na ty vývojové vady a za uzv, který byl fakt super. Tady ten screning zachycuje až 85% vad, nejčastěji daw. syndrom.

jej
29. dub 2010

Sukubko a tu neschopenku sis nechala vystavit v Reprofitu, nebo u svého gyn.dr.?

Renče držím palce na krásné HCG!

ellaaee
29. dub 2010

Všem přeji krásné ráno a hezký den.
Misa.Patrik v kolik máš být v brně?
Já zítra jedu taky do Brna na UTZ tak jak byla Sukubka a Anetka, tak mi prosím držte palečky, děkuju.
Teddy ozvu se po zítrku a stavila bych se přísti tyden.

pecicka
29. dub 2010

ahoj kočenky, všem přeji krásné ráno 🙂

asmeena
29. dub 2010

Dobré ráno všem,
jej: já jsem na nemocenské, protože to taky máme v práci spíš na hlavu než, že by to bylo fyzicky náročné. Když jsem se ptala Machače kolik může dát maximálně hodin vycházek, tak řekl 4, ale Maruška mi potom napsala 6hodin a u svého gynekologa jsem požádala ještě o prodloužení, takže nakonec mám vycházky od 8-18 😉 což je super.

pecicka
29. dub 2010

asmenko zdravím, jak je a co prcek? 🙂 mám taky 6hod vycházky

juvik
29. dub 2010

Dobré ránko,

Kat, to je divné....a na krev si nebyla, že? Mě sice taky posledně po vysazení utroše mrcha prišla až po týdnu, ale to nebyl ET
Ella, na zítřejší ultrazvuk hodně štěstí....bude to OK, neboj 😉
Renco a Martine, přeju krásné číselko 🙂
Sukub, ty jsi teď měla OPU až 14.den, že? Jsem zvědavá, jak to tentokrát vyjde mě. Protože 13.DC byly vajca ještě nezralé.

Se nám tu ty těhulky rozrůstají, to je krása 😵

pecicka
29. dub 2010

juviku tak už dorazila? Já jsem tady ted nebyla, ztrácím přehled 😒

asmeena
29. dub 2010

peci: mám se skvěle, a už se zase těším na další kontrolu, že prcka uvidím, ale musím si počkat do 18.5. 😵

pecicka
29. dub 2010

asmenko-to je chvilka 🙂
holky chtěla jsem se zeptat, jak to máte s přibývánim na vaze z těch hormon"? Já jsem hotová, beru to vlastně od října, co jsem s tím začala a 5kg nahoře, připadám si jako vorvan, přitom jim stejně možná ještě mín a kynu a kynu...... ☹ myslíte, že je to z toho?