Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

misa.patrik
29. dub 2010

Holky dobrou a drzim palce vsem i sobe 😀 snad usnu... ☹

sukubka
29. dub 2010

misa držím na zítra pěstičky a hnedka nám napiš jo?budeme na tebe myslet!!!!A kdo ti má dělat OPU Machač tam bude?
juvi vím jaký domeček myslíš takový má tchýně!

misa.patrik
29. dub 2010

Sukub nevim kdo ale Machač tam asi nebude ☹ no marne... hlavne at tam jsou ...je mi az podezdrele dobre tak jsem nervozni 😅 urcite dam hned vedet jakmile se pripojim 🙂

sukubka
29. dub 2010

misa ono se vždycky jaksi před tou OPU uleví až má člověk strach jestli má ještě folíky pohromadě,ale je to normální,nevím čím to je!!!každopádně pfuj pfuj a ozvi se 😉

b.e.r.u.s.k.a
30. dub 2010

Ahoj holky,prosím nevíte jestli je tam Machač 4.5. v úterý,četla jsem,že tam sem tam nebývá.Mám nějaké problémy a psal,že se mám stavit.A myslíte,že se mám objednávat nebo tam rovnou jít.Mám strach,že by mě Maruška neobjednala,když tam má takový nával.
Jináč všem držím pěstičky,ať všechno klape jak má. 🙂

pecicka
30. dub 2010

dobre ranko slunicka, vsem co dneska neco maji, moc dryim paleckz 🙂

juvik
30. dub 2010

Dobré ránko,

Miso, čekám na dobré zprávičky 🙂

Berusko, v úterý tam je, jinak prý zas další dny ne. Já jsem posledně taky byla narychlo domluvená s Machačem a uvažovala, jestli Marušce volat. Pak mi to bylo blbé...tak jsem jí ještě v pondělí ráno volala, že jsem domluvená s Machačem a že někdy v úterý přijdu...akorát si poznamenala jméno a bylo to pohodě.

b.e.r.u.s.k.a
30. dub 2010

Juvi díky,já se nemůžu nikdy dovolat,tak jsem sestřičce napsala alespoň email.Nevíte za jak dlouho odpovídá?Ať nejsem pořád nervózní.

juvik
30. dub 2010

Berus, myslím, že mail taky bude stačit 😉 ...ale za jak dlouho odpoví, to nevím....myslím ale, že nebude nic namítat, pokud jsi s Machačem domluvená a máš problémy

asmeena
30. dub 2010

Ahoj holky, dnes je tam opět letní počasí, ale na víkend se to má pokazit - ach jo. Přeji všem pěkný víkend a my za chviličku fičíme k našim a nevím jestli se tam dostanu na net. Tak když tak všem úspěšné stimulace a jenom pozitivní zprávičky.

juvik
30. dub 2010

Asmee, užij si to u vašich 😉

Dneska je fakt neskutečně teplo, jsem koukala na teploměr a je už ve stínu a ukazuje 26 st. 😕 Škoda jen, že víkend asi nebude nic moc...ale tak aspoň si zas něspálíme s manžou čumáčky 😀

martin72
30. dub 2010

Tak máme první výsledky HCG.Po 14-dnech,nám to ukázalo číslo 209.Co vy na to?

juvik
30. dub 2010

Ufff, je tam hyc...byla jsem chvilku na zahradě a jsem celá rozehřátá 🙂

Martine, co my nato? Ňo, že moc gratulujem 😵 Já myslím, že je ta hodnota v pořádku 😉 Kdy jdete na další kontrolu?

juvik
30. dub 2010

ne "ňo" ale "no" 😀 píšu dneska jako pako 😅

martin72
30. dub 2010

Na další kontrolu jdeme 14.5. do Olomouce.

juvik
30. dub 2010

Martine, tak to už pak bublinku uvidíte na ultrazvuku 😉

sukubka
30. dub 2010

ahoj holky,
miso držím pěstičky at je hodně vajíček,
Martine super zprávčky,máš někdy říct manželce at za náma nakoukne at ji můžem vyspovídat!!!!
asmneko taky mě štve že se má víkend pokazit,u nás se už tedka nějak kaboní,ale do ted bylo nádherně!!!!

martin72
30. dub 2010

Ahoj sukub.Já jí to vzkážu 🙂

rencav
30. dub 2010

Ahoj holki poctivě vás pročítám, a nevím zda to naše hcg nemáme malé ? Jak jsem tak četla tak jste ho měli větší.

misa.patrik
30. dub 2010

Ahojte holky moje 🙂 konecne doma ... tak mam napsano v papirech 7 oocytu to znamena 7 dobrych vajicek nebo jak?? 😀 jinak slabe krvacim a boli me vajecniky ... jsem rada ze jsem v posteli ta cesta me zmohla 😖

rencav
30. dub 2010

Miso to znamená že ti odebrali 7 dostatečně velkých vajíček. Ted ještě počkat kolik se jich oplodní, ale to ti řeknou až zítra po 13 hodině. Hlavně klid a odpočívej..

juvik
30. dub 2010

Renco, já si nemyslím, že by bylo malé....a jestli měly holky větší cifru, tak tím se vůbec netrap, u každého to hcg roste jinak, má jiné hodnoty....hlavně aby rostlo jak má...každý druhý den tuším, se má zhruba zdvojnásobit. Bude to dobré 😉

Miso, super, 7 vajíček je krásný výsledek....jak píše Renca, zítra se dozvíš, kolik bylo zralých a oplodnilo se 🙂

juvik
30. dub 2010

Miso, a koho jsi měla u punkce....byl tam Machač?

misa.patrik
30. dub 2010

ahaaaa 🙂 no tak snad tam bude aspon jeden bobecek ☹ ☹ ☹

rencav
30. dub 2010

Juvi sestra co mi dávala právě ten výsledek toho hcg řekla že je to mírně zvýšené. Tak nevím, ale maruška říkala že je to pozivitní. Tak doufáme že to vše bude v pořádku.

misa.patrik
30. dub 2010

nene Machač tu není,ja jsem mela toho Štelca ...holky co byly se mnou tak Vitouškovou 🙂

rencav
30. dub 2010

Miso uvidíš to bude v pohodě my jich taky měli jenom 8 a zůstali nám 2 sedmi buněčné dobré kvality na zavedení

juvik
30. dub 2010

Miso, neboj bude, a určitě nejen jeden....budeš mí t celou školku bobečků 😵
Štelcl je taky fajn...sympaťák 🙂
Tak se opatruj a odpočívej a zítra podej zprávu 😉

misa.patrik
30. dub 2010

diky Reni 🙂 Tobe gratuluji hlavne se opatruj

rencav
30. dub 2010

Miso hlavně ted odpočívej a čerpej síly na Et...