Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

jej
1. kvě 2010

Reni, MArtine, já měla hodnotu HCG téměř stejnou po 14 dnech!

Míšo, důležitá ke kvalita, ne kvantita! Bude to dobré...

misa.patrik
1. kvě 2010

diky holky 🙂

rencav
1. kvě 2010

miso uvidíš to bude dobré my měli 8 vajíček a z toho zůstali jen ty 2 co nám zavedli

juvik
1. kvě 2010

Renco, a jsi doma nebo pracuješ....vím, že jsi tu tuším na podzim řešila, že hledáš práci a jestli půjdete do ivf když jsi nezaměstnaná...našla si něco?

kvakuska
1. kvě 2010

Stephi clostík zatím nepotřebuju, pokus bude až příští měsíc 😒 ... jsem z toho trochu zklamaná, měla jsem velikou chuť to zase zkusit, věřím tomu jaru a probouzející se přírodě, i tady na diskuzi se v poslední době docela daří, tak jsem věřila, že by to také vyšlo ... chjo ☹ ... už se mi to čekání na další pokus zdá opravdu dlouhé, přemýšlím čím se tenhle měsí zabavím, aby mi to líp uběhlo ... že bych se třeba pokusila zpevnit to mé povolené břicho? 😨

juvik
1. kvě 2010

Kvakus, takže štítka ještě není ok? To je škoda ...ale je fakt, že ten měsíc uteče ani nebudeš vědět jak....člověk si vždycky říká že se to potáhne a pak jen kouká 😉

kvakuska
1. kvě 2010

míšo.p nezoufej, ale doufej ... někdy mají vajíčka pomalejší start, o to větší ale potom můžou mít výdrž ... držím palce, kéž by jsi zítra dostala samé překvapivě dobré zprávy 😎

kvakuska
1. kvě 2010

juvi mně už se to teď k té menstruaci docela táhlo, hrozně už jsem chtěla začít stimulovat, fakt už jsem se nemohla dočkat ... ale zase než jít do pokusu s předem nižší šancí na úspěch, tak to fakt raději ještě vydržím ... ne že by mi to bylo pří,mo zakázáno, ale nebylo mi to doporučeno ... tak dnes jsem ještě pořád trochu na vážkách, kdybych to chtěla risknout, tak pořád bych ještě mohla s clostíkem začít, nějaký zbytek doma mám, ale nevím jestli jsem připravená na případný neúspěch ... tak musím přežít do zítřka, to už bude na začátek stimulace pozdě, tak nebudu mít nad čím dumat a vezmu to jako hotovou věc, že udu ještě měsíc čekat 🙄

juvik
1. kvě 2010

Kvakus, chápu tě...ale raději opravdu počkej...ať nejsi zklamaná 😉

rencav
1. kvě 2010

Juvi nic jsem nenašla, jsem pořád doma. Měla jsem nějaké brigády ale vždy jen maličkosti.

stephanie
1. kvě 2010

ahoj holky,
tak co , jak slavíte svátek práce? já prací, jak jinak...ale mi to nevadí, pracuju ráda - jsem asi magor, co? 😀 ale já to mám jako relax..
a co pusinka pod stromečkem, byla? 😀 ...u mě zatím ne, jako každým rokem 😝

kvakus, to ti rychle uteče, uvidíš!!! kdyby ses chtěla zabavit, mám tip - potřebuju napsat absolventskou práci 😀
juvi a co ty, jak se máš? nejdete s manžou zase na nějakou romantickou procházku? celkem se to počasí vyvrbilo, že? ale je dusno...
tak já jdu pokračovat, ještě mi chybí vytřít byt a pak si dám vínko a budu relaxovat 😵
míšo, dej hned zítra vědět, ju?

kvakuska
1. kvě 2010

juvi no já jsem taková celkem zodpovědná, tak vím že bych měla počkat ... ale zase si říkám, že někdy je potřeba trochu zariskovat ... pořád si říkám, že když mi ty moje jarní pudy napovídají jít do toho, tak bych to měla zkusit, že třeba to tak má být ... jo jjo, ty jarní pudy, to je fakt síla, svádějí člověka k nezodpovědnostem 😎 ... ještě že vás tady mám a můžu vám sem napsat co se mi honí hlavou 🙂

kvakuska
1. kvě 2010

stephi že by tě k tomu nápadu přivedly ty moje dlouhé příspěvky? 😀 ... jaké má být téma té práce? 😠

kvakuska
1. kvě 2010

jo a stephi nejsi v tom sama, také u nás doma je dnešek pracovní, jak tak ráno pršelo, tak jsem se do roboty nějak vrhli a vlastně nám to ani nevadí ... ale byli jsme se i projít na jarmarku na náměstí, to byla fakt dlouhá procházka, máme náměstí za barákem 😅 ... pusa byla, přítel přinesl v poledne domů rozkvetlou větvičku, zavěsil ji na lustr a tak se pusinkujem kdykoli se pod tím lustrem potkáme ... to bude do půlnoci ještě pusinek 😀

stephanie
1. kvě 2010

kvakus, no to máte teda romantiku.... 😵
ten můj mě před chvílí volal, že si mám jít pro pusu
to téma není těžké, ale pustit se do toho je asi nejhroší, už to píšu od ledna 😖
kvakus, s tím pokusem bych možná i riskla..ale zase záleží na financích, já jdu na KET, tak to není zas taková hrůza, co se peněz týče...je fakt, že se tady začalo podezřele dařit 😀, což je super
tak já jdu na tu pusu, ať neuschnu

juvik
1. kvě 2010

Kvakus, možná máš pravdu ....na mě to jaro taky tak působí a říkám si, že to musí vyjít.....no jo, kdyby to bylo tak jednoduché a stačilo si to říct 🙂

Renco, s tou prací je to teda fakt na pytel....ale tak budeš doma v klidu užívat těhu 😉 ....i když je mi jasné, že po finanční stránce je to o ničem 😒

Stephi, my slavíme taky prací....celý den 😀 ....na procházku nejdem, i když se vyčasilo....nad horama pořád někde pohřmívá a je to takové nijaké, člověk čeká, kdy se to spustí
A pusu jsem dostala...a nejen jednu 😵 ....pod hruškou, třešní, višní,.....ještě, že těch stromů máme tolik 😀

sukubka
1. kvě 2010

step to jsem byla já co jsem přeci jeden den měla myslím 2bojovníčky a do do druého dne se pak ještě myslím ¨2 probrali k životu!!!

tak miso myslím že se vše ještě může obrátit,ale i jedne statečný bojovníček je super,jen je člověk hrozně nervozní když je jen jeden!!!

Holky tedy vy ste se měli s tou pusou to já pusu nedostala 😒

misa.patrik
1. kvě 2010

Holky diky moc... uz aby byl zitrek 13.00 😀 a budu zhavit linku ..doufam ze aspon ten muj jeden bojovnicek si tam v misce hezky hovi a ceka na maminku az si pro neho prijede 🙂

sukubka
1. kvě 2010

misa neboj určitě je to ten praví bojovníček!!!!Pak nám hned napiš,budu na tebe myslet!

misa.patrik
1. kvě 2010

jasne pisnu hned v 1 zavolam 🙂

sukubka
1. kvě 2010

miso to jsou nervi co?já vždycky ani spát nemohla a zdálo se mi že se ten den od rána děsně do těch 13h táhl

rencav
1. kvě 2010

Hlavní je to nevzdávat.. držíme ti oba palce..

misa.patrik
1. kvě 2010

not o jo dneska se mi to tahlo do 11 pak jsem jela s manzou odvest deti od kamaradky k babicce a pak jsme sli na obed a pak pro maleho k babicce a prijeli jsme domu a bylo za 5 jedna 😀 horsi to bude zitra,

misa.patrik
2. kvě 2010

Holky tak jsem to nevydrzela a volala jsem za 2 minuty 1 😀
Tak se nam sice oplodnilo jen jedno vajicko je ctyrbunecne ale pry jednicková kvalita nevim co to znamena ale jsem strasne stastna... zitra si pro neho jedu jupiiiii

jitulik24
2. kvě 2010

Ahoj Míšo, tak držím palce aby se u tebe mimáček cítil dobře a vydržel to u tebe celých devět měsíců 😉 Jedničková kvalita je dle mého názoru extra miminko 😵 😵 😵

misa.patrik
2. kvě 2010

¨Diky Jituli 🙂 ja doufam ze vse uz b ude jen dobre... uz jsem si zleho prozila az az 😉

jitulik24
2. kvě 2010

Určitě bude, musíme v to věřit 😉 . Já jedu v UT na kontrolu a pak asi IUI, taky moc doufám že to konečně klapne a bude miminko 😉 😉 😉

misa.patrik
2. kvě 2010

Tak\ budu na Tebe myslet uz z postylky 😀

pecicka
2. kvě 2010

ahoj holky, všechny vás zdravím 🙂 konečně mám chviku a můžu vás aspon částečně dočíst.
misi-tobě gratuluji, je to super a zítra už budeš hladit pupík 🙂
všem ostatním držím moc palečky a přeji jen pozitivní zprávičky 🙂

misa.patrik
2. kvě 2010

ahoj Peci tak ja verim ze bude vse vporadku 🙂 dekuji