Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

escadka
4. kvě 2010

stefanii, a jak dlouho si to velké břicho a bolesti měla, já to mám dnes 10 den a zdá se to lepší. A Teddy bývá kdy?

escadka
4. kvě 2010

Asmeenko, a töbě se podařilo miminko po jak dlouhé době? Přirozeně nebo transférem? A cítila si to nějak od prvních dní? Mám tam teď v sobě 2 už po třetí, nechci udělat nějakou chybu, ikdyž myslím, že se to ovlivnit asi nijak nedá, buď tam budou chtít být nebo ne, ale hrozně by mě to zajmalo, jak to probíhá od prvních dní...

asmeena
4. kvě 2010

escad: my se snažili 4 roky a mám za sebou 9x IUI, 2xIVF s plnou stimulací a 2xIVF s minimální stimulací a 2xKET. Dřív jsem chodila do Fertimedu a na podzim jsme přešli do Reprofitu, kde se konečně zadařilo. Nechala jsem si taky zavést 2 embryjka (ještě jedno máme zamraženo), a příznaky do teď nejsou žádné.
A dnes jsem si volala na výsledky screeningu a je to v pořádku. 😵

juvik
4. kvě 2010

Asmee, gratuluju k výsledkům screeningu 🙂

escadka
4. kvě 2010

uff, tak to si neumím představit 9x zklamání!!! Jsem moc ráda, že se vám to povedlo a že jsi nadějí na to, že to jde 🙂. Já díky svým psycho vaječníkům, který normálně nefungujou, ale po min. dávce hormonů jsou jak splašený tak máme ještě 16 embryjek, tedy 8 pokusů, tak aspoň nějaké pozitivum. Ale mám strach, aby s nima nebylo něco v nepořádku, byť jsou špičková, že je moje tělo už 2x nechtělo. A první testík sis dělala až po těch 15ti dnech a hned byly 2 čárečky? 6ádný pobolívání podbřišku, větší prsenka, nevolnost, nic? Omlouvám se, že tě tak vyzpovídávám, ale není koho se ptát, děkuju moc

juvik
4. kvě 2010

Escadko, tím zklamáním si tu prošla asi každá....někdo jednou, někdo bouhužel víckrát. ☹ Ale je fajn, že se tady můžem podpořit. 🙂 Pokud máš ještě tolik krásných embryjek, tak vůbec nezoufej....určitě to vyjde. My měli zmrzlíky jen jednou a ještě nic moc. Jinak musím vždycky stimulovat znova

rencav
4. kvě 2010

Tak mám výsledky druhého HCG a číselko je 737.Pěkně roste.

escadka
4. kvě 2010

A tys, Juviku, byla kolikrat, jak dlouho se snažíte? Já si budu dělat testík 15., ani se netěším ☹

juvik
4. kvě 2010

Renco, super 😵
Escadko, snažíme se 7 let, mám za sebou, 6xIUI, 4ivf, 1xKET, 2 minimálky a 1 nativ....z toho jedno těhotenství, ale pak potrat. Já jsem vždycky ve všech carech, co jsem byla, takový stálý inventář 🙄 Teď zkoušíme zase minimálku, tak nezbývá než doufat 😉

juvik
4. kvě 2010

Hodím ti tady přehled holek, co tu chodí ....můžeš se taky dopsat 😉

SNAŽILKY:
MISA.PATRIK-12/2007 7tt zamlkly,4/2008 mimodelozni,3/2009 9tt zamlkly,10/2009 mimodelozni,IVF duben/kveten - OPU 30.4. - ET 3.5. 1 embryjko
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 2x minimálka,1x nativ, 3. min. květen - OPU 10.5.
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 5x minimálka(2x bez ET), 6. min. IVF květen
JITULIK24 - 6 IUI - 2potraty -21tt, 5tt., 7 IUI - Ko 4.5.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2 KET Duben - negativní...
KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka-ET 12.4.
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1.IVF květen?
PECICKA, 3.min.IVF duben
BRITKA: 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně
DAISY - 3x IVF (20tt konec), 2x minimálka, 3.minimálka květen
Beruska-IVI,2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfér,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus o prázdninách

TĚHULKY:
MICINKA - těhule 21tt
ASMEENA - těhule 13tt po minimální stimulaci - ko 18.5.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
SUKUBKA - 2IVF.3x minimálka(jednou bez ET), 3minimálka - Ko 27.4. a hlásí srdíčko!
aneta1199 - minimálka - Ko 27.4 a hlásí srdíčko!

MAMINKY:
TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

ellaaee
4. kvě 2010

juvik, myslíš, že se taky i já mužu dopsat do tabulky??

juvik
4. kvě 2010

Ello, no jasně, že můžeš....však mezi náš chodíš 😉

ellaaee
4. kvě 2010

co holky provádíte? misa. patrik ta asi spí 🙂 já jsem uvařila oběd, zapla myčku, naloupala jsem si ovoce a ted koukam na tv public na dlužníky, je to celkem zajímavý pořad o tom, jak se lidi zadluží a ti odborníci se jim snaží pomoct.
Asmenko gratuluju ke screeningu, jen tak dál.

ellaaee
4. kvě 2010

SNAŽILKY:
MISA.PATRIK-12/2007 7tt zamlkly,4/2008 mimodelozni,3/2009 9tt zamlkly,10/2009 mimodelozni,IVF duben/kveten - OPU 30.4. - ET 3.5. 1 embryjko
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 2x minimálka,1x nativ, 3. min. květen - OPU 10.5.
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 5x minimálka(2x bez ET), 6. min. IVF květen
JITULIK24 - 6 IUI - 2potraty -21tt, 5tt., 7 IUI - Ko 4.5.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2 KET Duben - negativní...
KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka-ET 12.4.
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1.IVF květen?
PECICKA, 3.min.IVF duben
BRITKA: 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně
DAISY - 3x IVF (20tt konec), 2x minimálka, 3.minimálka květen
Beruska-IVI,2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfér,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus o prázdninách

TĚHULKY:
MICINKA - těhule 21tt
ASMEENA - těhule 13tt po minimální stimulaci - ko 18.5.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
SUKUBKA - 2IVF.3x minimálka(jednou bez ET), 3minimálka - Ko 27.4. a hlásí srdíčko!
aneta1199 - minimálka - Ko 27.4 a hlásí srdíčko!
ellaaee - minimálka, 1 embryjko, 30.4.2010 hlásí srdíčko!

MAMINKY:
TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

juvik
4. kvě 2010

Ello, já taky odpočívám po obědě....chce se mi hrozně spát...asi tím počasím, ale i tou dnešní cestou do Olmíku....jsem vždycky pak KO 😅 Chci ale jet teď odpoledne za našima, slíbila jsem, že se stavím 😉
A pak ještě navštívím kámošku, takže do večera mám co dělat. 🙂

misa.patrik
4. kvě 2010

Eli skoro jsi uhadla 😀 manzel mi hreje obed a ja lezim ...sbastim ho a pujdu hajinkat 😀 😀 😀
Asmi taky samozrejme gratuluji 😉 skvela zpravicka

juvik
4. kvě 2010

Miso, teda ty máš komfort 😀 ....manžel je moc hodný, že se tak stará 😉

bardotka1
4. kvě 2010

ahoj holky, nejsem z OL, nicméně jsem na screeningu byla ve Fertimedu u dr.Daifalah, bohužel mi to tehdy nevyšlo mám 36 let. Na odběr vzorku placenty si mě pak převelela do ústavu lékařské genetiky do fakultky...... Jsem zase těhotná a zase jsem se u ní objednala na screening......Co myslíte? Znáte určitě pověst líp než já co jsem 50 km daleko. Ještě můžu zkusit zlín, brno...Ale připadalo mi to tam hezké, byť u ní je to jak na pásu asi toho mají hodně...

juvik
4. kvě 2010

Bardotko, s tím neporadím....možná některá těhulka z okolí Olomouce ...ale hodně nás je odjinud

misa.patrik
4. kvě 2010

Jojo je moc hodny sice mi porad rika ze doktor rikal ze lezet nemam 🙂 ale ja se vymlouvam na unavu... ale fakt jsem unavena 😀 😀 😀 😀

kvakuska
4. kvě 2010

Ahoj Bardotko, tak doktorku o které tu píšeš neznám, ale jedno vím jistě, na screening bych šla jedině k Polákovi, je to machr ve svém oboru, odborník uznávaný i ve světě, má špičkové vybavení, možná je to u něj dražší, ale když si vezmu kolik už nás stály různé pokusy v CAru, tak za tu jistotu že je mimi zdravé bych mu ráda zaplatila ... ale co já vím, třeba je ta doktorka dobrá, zkus si o ní najít něco na internetu, jak s ní byly spokojené jiné ženy ... a určitě to neber jen podle toho, jestli je to u ní hezké 😉

kvakuska
4. kvě 2010

míšo.p držím palce co to jde 🙂

Renčo HCG super, drž se 😵

Juvi pěkná úrodička, nezapomeň dobře hnojit, ať máš krásné folíky a zralá vajuška 😎

juvik
4. kvě 2010

Miso, to jsi unavená z toho utroše...to je pro mě vždycky smrt....jsem jak ta Růža Šípková 😀
Kvakus, ahojky 😉 ....provedu...budu hnojit 😀

Holky tak jedu za našima...mějte se tu...možná večer juknu 😉

teddyna
4. kvě 2010

renčo,supééérr !!gratulacéééééé !!

teddyna
4. kvě 2010

ale že se nám ta tabulka hezky rozrůstá-co?letos je úrodnej rok 😀

jitulik24
4. kvě 2010

Ahoj holky, hlásím návrat z Reprofitu. Moje obava že nebude folík se naštěstí nevyplnila. Mám na každé straně jeden folík a oba mají 17 mm. Ve ČT mě čeká IUI. Sliznice má 7,6mm. Budu si poprvé bodat injekci Pregnylu a mám z toho panickou hrůzu. Sestřička mi sice řekla jak na to, ale já jsem asi musela být úplné mimo protože nevím jestli mám nasát napřed vodičku, potom tu vodičku vylít do toho prášku a znovu nasát? Jestli se mi to podaří, tak to bude zázrak. Jo a taky mě překvapilo že mi Machač nenapsal utrogestan, prý to není potřeba.

misa.patrik
4. kvě 2010

Jituli super 🙂
to zvladnes... jojo nasajes roztok vztriknes ho do prasku zpet ho nasajes vymenis jehlu odstreines vzduchovou bublinku udelas spek 😀 😀 a pichnes se... 😉

escadka
4. kvě 2010

Ahoj Jitulko, nemusíš se toho vůbec bát, já si to píchala poprvé předminulý týden a taky sem myslela, že to nepřežiju ale je to raz dva, jak nasaješ nazpátek roztok s práškem, nasadíš malou jehličku, tak si nezapomeň dpustit z injekce vzduch, pomaličku tlač, dokuď nevykápne kapička

micinka22
4. kvě 2010

SNAŽILKY:
MISA.PATRIK-12/2007 7tt zamlkly,4/2008 mimodelozni,3/2009 9tt zamlkly,10/2009 mimodelozni,IVF duben/kveten - OPU 30.4. - ET 3.5. 1 embryjko
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 2x minimálka,1x nativ, 3. min. květen - OPU 10.5.
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 5x minimálka(2x bez ET), 6. min. IVF květen
JITULIK24 - 6 IUI - 2potraty -21tt, 5tt., 7 IUI - Ko 4.5.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2 KET Duben - negativní...
KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka-ET 12.4.
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1.IVF květen?
PECICKA, 3.min.IVF duben
BRITKA: 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně
DAISY - 3x IVF (20tt konec), 2x minimálka, 3.minimálka květen
Beruska-IVI,2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfér,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus o prázdninách

TĚHULKY:
MICINKA - těhule 25tt-ko 24.5(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA - těhule 13tt po minimální stimulaci - ko 18.5.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
SUKUBKA - 2IVF.3x minimálka(jednou bez ET), 3minimálka - Ko 27.4. a hlásí srdíčko!
aneta1199 - minimálka - Ko 27.4 a hlásí srdíčko!
ellaaee - minimálka, 1 embryjko, 30.4.2010 hlásí srdíčko!
rencav-IVF, hlásí // !

MAMINKY:
TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

rencav
4. kvě 2010

Holky je mi na blití.