Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

zuzka72
7. črc 2009
micinka22
7. črc 2009

toto nee to druhy 😀 😀 😀

zuzka72
7. črc 2009

co druhy?
www.rande.cz
www.facebook. com
www.stesti.cz
www.seznamka.cz
No fakt nevím, co ted myslíš....

micinka22
7. črc 2009

facebookkkkkkkkk bingo 😀 😀 😀

certina
7. črc 2009

Jéé Zuzi a co ty včerejší houby?????

donnald
7. črc 2009

Ahojte holky,

jak tak čtu, tak jsem ráda, že máme kocoura. ten je v autě dost skladnej 😀 .
Já doufám, že nám by se do auta vlezl i kočárek pro dvojčata (máme Octávku), ale nevím co bych si počala s kočárkem pro dvojčata v paneláku . Asi bych musela vystěhovat tchýni s tchánem do paneláku a my do jejich RD 😅

No, to jsou ale předčasné plány.....že.

Pořád mám pocit, jako že už to musí přijít - jako MS ale na záchodě pořád čisto.... . ten pocit už mám skoro 2týdny a vzhledem k tomu, že ten test byl minulý týden, tak těhu to bohužel není.... ach,ach,ach 😉

zuzka72
7. črc 2009

Certi houby, tak, jak jsem říkala, vzala jsem košík a to nikdy nic nenajdu, takže jsme domů dovezli 4babky. 😒

certina
7. črc 2009

no tááák - tak aspoň něco nééééé??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

certina
7. črc 2009

Holky zrovna koukáme na přímý přenos M.Jacksona pohřeb na óčku........psycho.................už to má chlapec za sebou ☹

zuzka72
7. črc 2009

Tak to já teď došla ze zahrady a náhodou to přepla, ale to bude ale na dlouho asi.... 😉

certina
7. črc 2009

no to asi bude...................už to frčí od 19:15 + - ....................ale je to síla.........
😲

donnald
7. črc 2009

JJ holky,
byla jsem fanynka. měla jsem triko s jeho obličejem 🙂

donnald
7. črc 2009

....za mlada.... 😀 😀 😀

certina
7. črc 2009

holky , ale je to doják..............už mi aji slza ukápla......teď jak tam byla ta herečka a jeho přítelkyně...jméno už nevím..............ale to jsou ty hormony 😀

smilers
7. črc 2009

certino brooke shieldsova 😉

certina
7. črc 2009

jjjo - díky smilers..............taky koukáš???

smilers
7. črc 2009

certi ja to prepinam, sem tam, zda se me to az moc dlouhe, a hlavne tak trochu saskarna, dle meho to meli udelat kratce a at lidi pokladou kvetiny a smitec

certina
7. črc 2009

jjo - dlouhé to teda je................ale zase nepamatuju, že by někdo měl táákovýýý pohřeb.....šílené.......

smilers
7. črc 2009

toz treba diana 😉 ale rikam, me se zrovna toto moc nelibi, cekala jsem trochu vic, a hlavne neco jednoducheho a ne takovou pompeznost, nadarmo se nerika v jednoduchosti je sila 😉 ale je ho skoda a hlavne je to velka ztrata pro pop i kdyz uz defakto 10 let o sobe krom skandalu nedal nicim vedet

teddyna
7. črc 2009

čaute vespolek.tak jsem došla po celým dni do dom,cosik snědla,uklidila,umyla se a chystám se do hajan.zejtra mám doktorský den,tak se zapotím než to všude odsedím. čeká mě kožní a ortopedie.
zuzi,máš pravdu - u nás to tak je - kovářova kobyla.manžel je Pc profík a já pouze běžný uživatel,manžel je fotograf a já to jeho fotící dělo ani neumím držet,páč je to těžký jak sviňa se všem těma objektivama a bazmekama.a on zase kňučí se hřbetem,že ho nemasíruju.takže jsme si kvit. 😝

zuzka72
8. črc 2009

Dobré ránko holky, tak já jsem dnes, jak poliskaná, bez nálady, nic mě nebaví, je mě blbě, venku hnusně, odmítla jsem výlet se spolužákem do Šumperka, prostě je dnes asi den D. Teda alespoň pro mě.

zuzka72
8. črc 2009

Dala jsem do alba fotky toho přístavku co jsem si vlastnoručně udělala a v druhým albu testíky+ prkotinky. Tak mrkněte... 😠

micinka22
8. črc 2009

Zuzi testy super .-))ostatní samo taky .-)
ja barvila marcipan at muzu delat odpoledne ozdoby na dort 😝

zuzka72
8. črc 2009

Mici, ty jsi šikovná, já na takovy jemny ozdůbky nemám trpělivost, ale každej hold umí něco. A ty testy, je to těhu, myslíš? 😖

micinka22
8. črc 2009

Zuzi jo myslim..uvidis na utz .-)
ja nejsem sikovna prave :(( jako upecu potahnu ..ale ty serepeticky na to ..://

certina
8. črc 2009

Ahojte všeci..................Zuzi - albíčko parádáááááááááá.........hlavně ty testíky.................no prostě fajn.........jsi šikula..............přístavek taky dobrý.............

certina
8. črc 2009

Míšo a co Ty jak jsi dneska dopadla..............sem s info.........................

micinka22
8. črc 2009

Tak u nas to vypada na IVF v září...ach jo:((no co už ..uvidi se dalsi mesic..rekne mi jestli maji jeste nejakej matros od Lilo dárce..a pokud jo a treba jednu dávku tak bude rovnou ivf...pokud toho maji dost tak IUI..a pokud nemaji tak bude IUI porad...prioritou je pro dr tedka stejnej otec...jako z lekarskeho i osobniho hlediska by to bylo nejlepsi ze..az na to ivf ..to se mi nechce:(
dalsi mesic 2dc vezmou hormonalni profil a 13dc na UTZ..a rekne mi co bude .

donnald
8. črc 2009

Ahojte děvčata,

já měla zase dnes taky den... .
Měli jsme v práci Sportovní hry pro seniory 😉 , kde bylo 40 závodníků a mimo to přišel ještě hejtman, náměstkyně hejtmana a vedoucí sociálního odboru. .... Takže jsem ráda, že už mám klidné odpoledne.

Jinak Zuzi - testy fakt SUPEEEERRRRRR!!!!!!!!!!!!! A o přístavku ani nemluvě. měla bys jít do rady ptáka Loskutáka a ukázat jim, že i žena je schopna stavět krásný věci 😉

Míšo, já doufám, že nás dá taky v září na IVF. Ale jak vím, ty bys raději IUI. My tím, že si bobina moooc přejem, tak ho naopak tlačíme na IVF. Slíbil mi, že pokud se přes prázdniny nepovede - v září to začneme řešit tak. Tak uvidíme.

zuzka72
8. črc 2009

Ahoj holky, tak já už z práce doma, nevím co ta Teddy, že se pořád neozývá, jek dopadla u doktorů, asi spí.
Veru a ty pořád nic? Jako myslím mrchu...