Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

micinka22
8. črc 2009

Veru njn my uz tolik nespechame....u prvniho to bylo jiné...ráda bych IUI... :((

donnald
8. črc 2009

Zuzi, pořád nic ☹.
Ale říkám si, že by semnou stejně nic neudělal, takže počkám do toho 14.7.2009. Aspoň se konečně poznáme 😉

Misis - tak doufám, že vám klapne IUI 🙂

donnald
8. črc 2009

Holky - teď otázka úplně od jinud:
jaké máte barvy v obýváku???? My se s manžou chystáme na přeměnu obýváku a pořád nevím do jaké kombinace jít. teď mám modrý a šedý nábytek. Nabýtek necháme, ale co k němu za barvu?????Poraďte mi, jak to máte vy 🙂

micinka22
8. črc 2009

Veru no ja doufam ze bude hodne davek spermii od toho samyho..:/ snad je nevyplitvali uz tenkrat :/kdyz bude jen jedna ..tak je to jasne ..

jinak my mame obyvak béžovo červený,nábytek buk,sedačka béžová....ale moc se mi líbí kombinace tyrkysová-hnědá 😵 😵 😵

zuzka72
9. črc 2009

Veru, nějak se toho úterý nemohu dočkat a na druhou stranu mám docela obavy co mi řekne a zjistí. ☹
My máme teď nový obyvák dřív jsme měla černou stěnu, plovoučku a takovou hnědou sedačku a teˇmáme stěnu světlé dřevo jen na telku a asi milion 😀 DVD a CD a tmavě hnědou koženkovou sedačku veeeelikánskou, vypadá, jako kůže.
Mici, přeji ti ať ti vyberou ty nejlepší spermuše.
Jo a v sobotu jedeme do ZOO Dvůr Králové-já tam nikdy nebyla, tak jsu na to zvědavá-i na to počasí a na zpátek se stavujeme na tuning v Pardubicích, tak doufám, že zas ti naši chlapi nebudou u každyho auta stát hodinu. Jedeme i se švagrama a jejich děckama-2auta.

certina
9. črc 2009

Ahojte všichni..........

tak já dneska ráno byla zase na krvi a výsledek je ...... v ÚT : 1808 a dnes ČT : 4294,9.........tak snad to bude dobrý?????Stouplo to pěkně, ale hlavně aby ještě dobře dopadl ulz.........už aby bylo zítra alespoň o tomto čase......jdu na 10.

JInak holky my jsme obývák řešili s architektem......neb jsme se báli kombinovat.........a máme červenou sedačku a béžovo bílé křesla (ty klasické z Ikei) a v té samé barvě dlažbu (béžovou) a stěny máme na jedné je tmavě hnědá - kde je krb, další je tmavě červená a zbytek bílý...........fotnu a až budu dávat do albíčka možná ulz atd.....tak přihodím i toto..................

Zuziii tak to se máš...........Dvůr Králové.........hned bych jela taky a s takovou grupou....to mám ráda.........byli jsme tam asi 4 roky zpátky a bylo to fakt super..........byli jsme taky v létě a počasí bylo fajn.........sic nám zrovna sprchlo, ale to jsme jeli zrovna v tom autobuse, co Tě vozí vté volné přírodě............takže fakt super...........hele - přibal mně taky se sebou............................ 😎

jjo - Teddy včera asi vytuhla - neb dorazila dom až odpoledne a utahaná - jak pes............tak snad se tu dnes objeví......................

teddyna
9. črc 2009

čaute vespolek.omlouvám se předem za neoučast,ale včera byl zas den..... vyrazila jsem od baráku v 8hod a statečně přifrnkla v 16:30 totál mimoň. obešla jsem kožaře,ortopeda,stavila se za kolegyněma v práci,nakoupila v Kauflandu a po cestě zpět jsem už byla ve stavu vystoupit z auta a raděj ho odnést na hřbetě,páč jsem byla absolutně nesoustředěná na jízdu.no a výsledek je ten,že mám ortézu na hnátě a krk a okolí vlasů zespod mažu mastma,páč mám alergickou reakci na barvu na vlasy,která mi rozleptala krásně i znamínko,se kterým jsem tam původně šla a o alergii jsem neměla ani šajnu.takže výsledek je ten,že v úterý jdu kuchat již sklidněný znamínko(snad) a hnáta se bude operovat po porodu. před dvěma lety jsem měla trojitou zlomeninu kotníku,mám tam poúrazovou artrozu a teď to začlo tak zlobit,že chodím horko těžko.do toho se mi rozjela už od víkendu rýma jak kráva,takže jsem celkově taková majzlá - prostě to znáte - jak se sere,tak se sere.a to doslova.
Peti,tobě samozřejmě gratulace k narůstajícímu HCG a je to tak,jak jsem ti říkala,nemusí to být dvojnásobně,mě to taky skákalo.
Jinak jsem četla,že Mici bude mít IVF v září?to je už za chvíli,v phoděěěě.
no a ty barvy v obýváku-jsem se před rokem zbláznila,zajela do Obi,nakopila kýble s barvama a tejden jsem šmrdolila sama s válečkem po bytě.a výsledek je ten,že máme banánovou a tyrkysovou vždy jednu stěnu.je to velmi avantgardní a už to musí pryč.teď se budou měnit za 14 dní okna,takže se těším,jak tu hrůzu seškrábem.a co tam bude dál,netuším - líbila se mi i terakota třeba na jednu stěnu,ale mám houby představivost,tak nevím.

zuzka72
9. črc 2009

Teddy, jak ty to děláš, ty už tam máš zase 13tt, tobě to ubíhá.... 🙂
Certi, pokud máš do 5kg. tak tě přibalím, ale pokud máš víc, tak se s tebou tahat nebudu. 😝
HCG-kráááááása. Ať už je úterý a něco vím. ☹

teddyna
9. črc 2009

Zuzi,kde bereš ty týdny?já to nikde nevidím,kolik kde mám.jak najedu na tu svou fotku,tak je tam jen datum,kdy čekáme mimčo,ale jinak nic.tak jsem z toho jelenovič

certina
9. črc 2009

hoj hoj - jelenoviče - máš to vedle přezdívky - foto, teddyna, 13tt, dnes v 9:44

certina
9. črc 2009

Zuzi sakriš................ani psa Ti nemůžu tím pádem poslat............ta má 30kg..........chjooooooooooo........

Moni - ale jto fakt krásáá - těch 13tt...................

micinka22
9. črc 2009

Moni to je fakt pech ://no snad se das brzo dokupy .-)a s těma stěnama..taky mam chut zmenit celej barak..a to sem ho malovala pred dvema roky celej sama že:// a to sem si rikala nikdy víc...ale ted sem se zamilovala do tapet..navic nedelaj bordel 😝 😝 😝

NJN vidim to fakt na IVF..to je v pytly fakt:(( to bude zase dilema jesli risknout jedno nebo jistejsi dve :((

Zuzi,certi..za chvilku tam to číslo budete mít taky 😉 😉 😉
a v Zoo jsme byly asi pred dvouma měsícama..pěkny 🙂))

teddyna
9. črc 2009

ahááá,já jsem jouda - jsem si toho nevšimla.tak ono se to asi samo přepočítává 😀 .holky,já jsem nějaká vymázlá.ach jo,inteligence v háji -budu s tím muset něco udělat 😝
Mici,se mnou se ta smůla táhne už dva roky,takže už mě jen tak něco nepřekvapí.
No jasně,dy´t Zuzu a Peti tam budou mít za chvíli taky týdny.a žádný od jedničky,obě už tak aspoň 7tt-co?Zuzi,byla jsi taky na krvi?

zuzka72
9. črc 2009

Já na krvi nebyla jdu až toho 14.7. k Machačovi. Holky mě je hrozně, mám děsnej průjem a už 2 dny jsem pořádně nejedla, točí se mi šiška a potím se a pořád se sprchuji a nepomáhá to. Já to dnes v práci asi nepřežiju. 😒

teddyna
9. črc 2009

zuzi,tak to je normál - já se taky potím jak dveře vod chlíva.to jsou ty poházený hormóony.jsem sedla pod rybíz,orvala jsem jeden keř a další dva na mě čekaj.a už se odš´tavňuje štáva.jirka to má rád.akorát nevím,kde jsem nabrala ten elááán.

certina
9. črc 2009

Moni - Ty kdy by jsi byla celá snad v sádře, tak i tak si prostě nespočneš, co??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a doufám,že žentokrát to budeš dávat do plastových 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tu šťávu

zuzka72
9. črc 2009

J8 dělám šťávy už jen za studena, zůstanou tam vitamíny a jsou strašně dobré a husté i do čaje-mňam....
Proč proboha mám průjem, to k tomu přece nepatří, nebo jo?

certina
9. črc 2009

já myslím, že dneska už se není čemu divit...........i průjmu...........a co jsi jedla naposledy???třeba ti něco nesedlo????Nebo máš jen nějakou střevní chřipajznu a k tomu hormóóóny a jeto......... 😠

zuzka72
9. črc 2009

naposledy suchej rohlík, ale to už je dávno.

teddyna
9. črc 2009

no vidíš,Peti - opět dneska vyhrálo sklo.za studena to neznám,Zuzi - jak se to zarábá?ještě mám dva keře rybízu,tak bych jeden obětovala na zkoušku za studena.kdyžtak mi hoď do IP popis.no a chřipajznu já mám teda nestřevní a je mi šoufl

donnald
9. črc 2009

Ahojte holky,

Peti - HCG je fakt super.
Zuzi, tebe naprosto chápu, že máš obavy. teď ti tady napíšu něco, co bys mohla udělat, kdyby ti to fakt mooooooc nedalo a chtěla zaplatit 90,-Kč. A sice. Já když loni byla těhotná, vyšel mi pozitivní test, tak jsem pak začala špinit - hnědě. Vzhledem k tomu, že to bylo první těhotenství, dostala jsem strach a jeli jsme do nemocnice na gyndu - byla to tenkrát neděle - pamatuji si to přesně ☹. No a tam doktor první co udělal byl ULT. ... Takže tak bys mohla zjisti, jak se vyvíjí dutinka/y 😉. Ale mě tehdy řekl, že sjem si dělala asi špatně test, bo tam nic není a v PO mi pak můj dr. dutinku už našel 😅. takže těžko říct ....

Jinak já už se na úterý těším, zkusím ho postrčit na to IVF dřív... . Já už bych vážně moooooooooooooooccccccc chtěla. Ale to mi asi všechny rozumíte, že jo 😉 .

Jinak k obýváku - mě se taky moc líbí kombinace tyrkysová a tm. hnědá. Jenže máme ten nábytek šedej, a ikdyž já bych ho vyměnila, doma mi to neprošlo 🙂 . Viděla jsem ale v Hornbachu takové ty moderní tapety tyrkysová s tm. šedou a vypadalo to taky moc pěkně tak nevím... . A nebo pak byla ještě jiná a ta byla béžová s tyrkysovou. tak se možná pustíme nějak do toho. Ale manža není vůbec nadšen, že by měl tapetovat ... .

micinka22
9. črc 2009

Zuzi v tehu je prujem nebo zacpa zcela normalni..mela sem oboje ://// nevim jestli je to hormonama nebo cim :/

Donald tapet az se manza neboji...vlisovy tapety jsou v pohode..jen natrete stenu lepidlem a na to placnete tapetu 😉 😉 😉 😉 to neni jak sileny papirovky ktery musi provlhat a tak 😎 😎

zuzka72
9. črc 2009

Veru, mě to asi uniklo, ty jsi byla loni těhu?
Rybízová šťáva za studena-je to fakt super-zkuste to holky
2 a 1/2kg rabízu dáme do hrnce(mísy, lavoru) a zalejeme 2l vařící vody. Přidáme 2dkg kys.citrónové a necháme 24hod stát, nejlépe třeba ve špajzu. Za těch 24hod procedíme přes cedník, nebo plínku a na 1l šťávy dáme 1kg cukru. Necháme pozvolna rozpustit, naplníme a zazátkujeme. Já to mívám v lednici. Mňam. 🙂

certina
9. črc 2009

Zuzi - Verun byla těhu, stejně jako já.......................obě v létě a pak potrat....................ale blíže Ti to napíše ona ....................já jen orientačně.....................................no ta šťáva vypadá dobře............holky já jsem zase nějaká unavená........myslela jsem si, že když jsem brzo doma z práce, že si na 2 hoďky zdřímnu, ale ozvala se švagrová, že se projede na kole s malým, tak jsme podrbaly a teprv teď odjela a to zase nastoupil chlap na zahradu se sekačkou..............takže budu muset vydržet do večera a to půjdu opět v 8 spát a 8:05 už nebudu vědět o světe 😀 .........................

holkýýý já se tak nemůžu dočkat zítřejšího ulz...........mám obavy a strach, co mi dr.řekne.................to zase bude noc...............doufám, že budu fakt v 8 domrtě, ať mně zase při usínání nenapadají blbé myšlenky.....................já už z toho šílím...............................tak pa, pa......................

zuzka72
9. črc 2009

Certi, já zase šílím z úterka, neboj zítra to dopadne dobře a hned pak podej info, ať nejsme moc napjaté, a to už budeš mít tam napsané i ty týdny, jůůůůůůůůůůůůůůů. 🙂

certina
9. črc 2009

Zuziiii dík..............jo úterýýýýýýýýuž bude zachvíli taky za Tebou...............ale já dám týdny až budeme mít srdíčkoooooooooooo ☹
No a u Tebe se týdny počítaj jak????Ty bys teď měla být který????

zuzka72
9. črc 2009

Hele mě se ptej, já jsem v tomhle antitalent a musela bych jít na základku do rodinné výchovy 😀 , teď to alespoň vyučují, za mě to nebylo, tak si připadám ve nšem, jako školáček. Já měla od 9.6. MS, 216 odběr a 26.6 transfer, tak nevím od kdy se to počítá,ale jestli od poslední MS, tak 4tt, 🙂

certina
9. črc 2009

no tak na to nám tady snad odpoví náš dr.Teddy..............jestli bude dnes online????? 😀
jestli se neuvařila ve vlastní šŤÁVĚ 😀 😀 😀
týýjoo to fakt dneska vyučují v rodinné výchově????Za mě už teda rodinná výchova byla....ale to jsme se učili jak se chovat.....................

certina
9. črc 2009

chaloooo . je tu nekdooooooóóóó´????? 🙄

zuzka72
9. črc 2009

Jááááááááááááááá 😀