Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

britka
6. kvě 2010

Ahojki holky tak jsem vás zase dočetla je to vždy román na pokračování to mi věřte.Stepi držím ti palečky ať ti to konečně vyjde už by bylo na čase.Jak jste psaly o svých manželích tak ten můj taky tomu věří a dává mi tím sílu.

jitulik24
7. kvě 2010

SNAŽILKY:
MISA.PATRIK-12/2007 7tt zamlkly,4/2008 mimodelozni,3/2009 9tt zamlkly,10/2009 mimodelozni,IVF duben/kveten - OPU 30.4. - ET 3.5. 1 embryjko.
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 2x minimálka,1x nativ, 3. min. květen - OPU 10.5.
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 5x minimálka(2x bez ET), 6. min. IVF květen
JITULIK24 - 6 IUI - 2potraty -21tt, 5tt., 7 IUI 6.5.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2 KET Duben - negativní...
KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimáLka-ET 12.4.
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1.IVF květen?
PECICKA, 3.min.IVF duben
BRITKA: 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně
DAISY - 3x IVF (20tt konec), 2x minimálka, 3.minimálka květen
Beruska-IVI,2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfér,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus o prázdninách

TĚHULKY:
MICINKA - těhule 25tt-ko 24.5(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA - těhule 13tt po minimální stimulaci - ko 18.5.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
SUKUBKA - 2IVF.3x minimálka(jednou bez ET), 3minimálka - Ko 27.4. a hlásí srdíčko!
aneta1199 - minimálka - Ko 27.4 a hlásí srdíčko!
ellaaee - minimálka, 1 embryjko, 30.4.2010 hlásí srdíčko!
rencav-IVF, hlásí // !

MAMINKY:
TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

jitulik24
7. kvě 2010

Ahoj holky, tak už mám za sebou celkově 7 IUI a 1 IUI ve fakultce v Olomouci 🙂 . Musím říct, že sestřičky i doktorka co mi dělala IUI na mě udělaly dojem, byly velice hodné 😵 . Akorát jsem tam musela čekat hodinu a čtvrt než jsem přišla na řadu 😕 . Ráno manžel odevzdal žížalky a já tam měla být na půl dvanáctou, bohužel manžel se nemohl uvolnit z práce, tak mě tam vezl taťka 🙂 . Po cestě tam se mě ptal, co jsme si objednali, tak jsem řekla že manžel kluka a já holku 😀 . Cestou nazpět se snažil objíždět všechny díry na silnici, jen aby to byl pro žížalky co nejpohodlnější a nepluly jiným směrem 😀 😀 😀 . Večer mě manžel pozval na večeři, tak snad se ta situace u nás zlepší a co nevidět budou na testíku // 😉

escadka
7. kvě 2010

Dobré ráno, holky, jak vy se spolu vlastně dlouho znáte 🙂? Nějak nejsem schopna mezi vás zapadnout, no tak alespoň si počtu a zasměju se nad vašimi zážitky 🙂. Myslela jsem, že má Machač dovolenou, chtěla jsem se objednat ve středu na UZ a sestřička mi řekla, že už tento týden nebude... Nevíte, jestli je Machač z Olomouce a dojíždí do Brna nebo je z Brna a dojíždí do Olomouce 🙂?

stephanie
7. kvě 2010

Dobré ránko holky,
Konečně venku neprší...zatím 😲
Brituš, děkuji...taky bych ti to moc přála. 😵 ..Je fajn, že máš v manžovi oporu, to je super...Já myslím, že kdybychom už jedno dítě s manžou neměli, tak by to taky prožíval jinak...My ženské máme přeci jen ty touhy po mimčách větší...
Jitul, tak držím palečky
Escadko...určitě mezi nás zapadneš, neboj...
Elae, hned dej pak vědět, jak jsi dopadla na kontrole
Míšo, tak jak se cítíš? Ještě tě pořád manža obskakuje? Nechceš mi ho tu taky poslat?

Tak já si jdu lehnout...Sice nemám náročnou práci, ale dneska jsem si udělala volno, to neuškodí 😎 ...Chytnu zase papír s učením do ruky a budu koukat na telku 😀

Tak vám všem přeji hezký den

jej
7. kvě 2010

Ahoj holky!

Sukub, průkazka je parádní! Kéž bych ji už taky měla! ZAtím se trochu bojím...už jsem taky odeslána ke svému dr.

Juvi, na konkurz běž. Je lepší rozjet více akcí a ono pak to nejdůležitější vyjde. V jaké pracovní oblasti hledáš? Teda pokud to není osobní...(mám na mysli širší oblast, ne nic konkrétného). A kdyby vyšel těhu test, tak ten je prostě nejdůležitější a ostatní jde stranou.

Step, ať vše dobře dopadne.

Jo, někdo se ptal na Machače. Je z Olo a jezdí do Brna. Poslední dobou v Olo nějak v té druhé půli týdne nebývá nebo co...což je škoda, poněvadž je fakt bezvadnej. Ale asi toho musí mít hodně.

Ostatní holky zdravím!

sukubka
7. kvě 2010

ahoj holky

elae myslím na tebe at i to v Brně dobře dopade,pak dej vědět,budu očekávat pozitivní zprávičky a vše popsat co říkal 😉

jej neboj průkazku budeš mít tak cubydup,ta ale není tak důležitá to důležité je v bříšku 😉 já se taky pořád bojím a bála sem se i toho že mi gynekolog dal tak brzy tu průkajdu,ale můj gynekolog je taky optimista.Říkal mi vše je a bude v pořádku kontrola až 27.5 a domluvíme se ne genetiku 😉 je taky moc fajna a to je důležitý!

escada neboj mezi nás zapadneš,ale ty už jsi i zapadla 🙂 Machač je s Olomouce a dojíždí do Brna a já taky nechápu jak to že už asi 3týden bývá v Olomouci jen do úterý asi toho má hodně nebo nevím!Ale myslím Peci a někerý holky jsou podezřelé a ví toho o Machačovi poměrně hodně tak třeba zase vypustí nějaký drb 😀

sukubka
7. kvě 2010

jitul tak to je tatínek moc hodnej!Držím pěstičky aby to tedka už bylo naposledy! 😉

juvik
7. kvě 2010

Ahojky,
jsme zpět z nákupu a musím honem udělat oběd, dát se do gala...jsem nervés 🙂

Jej, v administrativě...předtím jsem dělala asistentku
Jituliku, držím alce ať tahle IUI je ta pravá 😵
Stephi, odpočívej a přeju ať jde učení do hlavičky jak po másle 🙂
Britko, ahojky 😉...pořád makáš, tak nemáš moc času na koňa, co?
Escadko, neboj, to se poddá....já myslím, že většina z nás tu nění nějak dlouho....cca loni od října 🙂

Musím letět, pááááá 😵

stephanie
7. kvě 2010

juvi, ahooj, tak dej pak hned vědět, ju?
jej - děkuji 😵
sukub, máš už vymšlenou rozlučkovou řeč na úterý? 😵

escadka
7. kvě 2010

no tak to děkuju 🙂. S Machačem je to vždycky na dlouhé lokte 🙂, pořád plno, ze začátku jsem z něho byla nešťastná, šup šup a honem další, že jsem se nikdy nic nedozvěděla, ale už jsem si zvykla, jinak je fakt super, opravdu se snaží maximálně pomoct. Jak sem teď byla na transféru, tak mi to dělal dr. Koudelka, ten byl taky perfektní a teda mnohem víc sdílnější než Machač. Připadám si jak totální blbka, když si čtu ty vaše zprávičky, i přesto, že se už pokoušíme o mimčo 2 roky, ty vaše odborné zkratky, co používáte na všechny možné druhy oplodnění, kontrol a odběrů, tak v tom vždycky děsně plavu 🙂

juvik
7. kvě 2010

Stephi, ozvu se, ale nevím, jestli budu už něco vědět...spíš ne 😉

sukubka
7. kvě 2010

juvi ahojík 😉 držím dneska pěstičky pak nám dej vědět a copak budeš kuchtit dobrého?

Step no řeč némááám 😀 téda musím si nějakou připravit 😀

escada já chtěla u ET vžycky Mahače a ten poslední mi dělal Štelcl a aky byl moc fajn a vyšlo to 😉
jinak cokoli nebudeš za zkratku vědět my ti vše vysvětlíme žádná jsme nepřišla do diskuse nabytá vědomostma to až tady jsem se mezi sebou stali zkušenými umělinkami 😀

asmeena
7. kvě 2010

Ahoj holky, hlásím se až teď, ráno jsem hned raději nezpínala noťas, jinak bych u něho zůstala celé dopoledne a nic bych neudělala. Hned po snídani jsem vyrazila s pejskem na veterinu na očkování a zpět jsme šli pomalinku procházkou (ještě zatím neprší, tak jsme toho využily).

juvik: hodně štěstíčka dneska.
sukub: teprve teď jsem si všimla, že máš fotečky z UTZ v albíčku - teda prcek už začíná vypadat krásně jako človíček. To je paráda.

escadka
7. kvě 2010

no dnes jsem 7 den po dání čerstvých embryjek ještě nemražených (toto se nazývá jak 🙂?), tak uvidíme, jestli měl pan Koudelka šťastnou ruku, po každé, co jdu na wecko, tak s hrůzou čekám, že to dostanu a bude zase po snech, nejhorší je ta nejistota a čekání, to musel být šukubkoúžasnej pocit, když na testíku byly dvě //, viď 🙂?

stephanie
7. kvě 2010

escadko, říká se tomu ET...kdyby byly zamražené , tak KET 🙂
tak držím paluchy
Koudelka je sympaťák, včera kolem mě několikrát prošel a působí na mě dobře, je i docela šikovný 😀 ...Byl za mnou tehda po OPU a byl fakt příjemný...
Asmeen, taky už jsem si dneska říkala, že raději nebudu zapínat noťas, jinak nic do té kebule nenasoukám, ale je to jak droga...

hexelucka
7. kvě 2010

Holky co jste byli někdy na inseminaci či IVF ve FN Olomouc...a nejste spokojený tak vás chápu.Mám výhodu v tom, že jsem zaměstnanec FN a věřte nešla bych tam nikdy!!!Jsem ráda za Fertimed(ano platí se tam, ale v mé situaci si za ten přístuput ráda zaplatím!!!!Neměla bych sílu se stresovat s nějakýma čůzama ve FN-už samotná gynda je tam masakr).Takže olomoučandy vřele doporučuji Fertimed a hatím FN!!!!

asmeena
7. kvě 2010

hexelucka: to jsem ráda, že jsi spokojená s Fertimedem, já zase z Fertimedu utekla do Reprofitu, je to asi 300m od Fertimedu a na zákroky se jezdí do Brna. A proti Fertimedu je to teda nesrovnatelné.

jej
7. kvě 2010

Hexi, s fakultkou nemám kromě konzultace (ta byla příjemná) zkušenost. A s Fertimedem jen špatnou. Jediný světlý bod tam tehdy byl dr. Vodička. Ten byl parádní, ostatní lékaři a přístup a pod. docela děs. Stejně jako Asmeen jsem odtud utíkala, co mi hohy stačily: Ale pokud jsi tam spokojená, tak je to v pořádku. Já nebyla. PAk jsme ještě strávili cca dva roky v Unice. Tak nemůžu proti nim říct nic špatného, byli příjemní, vše jakoby o.k., ale holt nezadařilo se ani po takové době a dál neuměli pomoci...tak sjem znova začala surfovat po internetu a hledat radu a jednak díky internetu (bohužel až tak pozdě, ale raději pozdě, než nikdy, že jo 🙂 ) a díky mé jedné kolegyni v práci, která slyšela právě od dr. Machačovi, jsem skončila v Reprofitu a jsem za to šťastná. Uf, jsem se rozepsala nebo co...

misa.patrik
7. kvě 2010

Ahojky 🙂 holky ja Vas musim docist 😀
Jen jsem postrehla Steph jsem v pohode pripadam asi jak by mi vubec nic nebylo jen prsa trochu ... 🙂 Manza skace ale ja uz nelezim jen obcas kdyz se citim unavena jako ted po obede 😀 Vcera povysaval... 😀

sukubka
7. kvě 2010

holky s tím fertimedem máte pravdu,jedinej normální byl vodička nikdo jinej,ono sice prostředí hezký ale v Reprofitu je to taky krásně utulný.Ve FN je to horší jsou tam delší čekací doby ale zase nevymlátí s člověka kupu peněz a výsledky tam mají dobrý,ve fertimedu jsem jen stráceli čas a peníze!neudělali mi vyšetření na nic a díky bohu za Reprofit!!!!

escada to víš že je to nádhernej pocit najít ty // ono se člověku po tom napětí hodně uleví,ale jen na chvíli pak zase strsuješ zda roste HCg pak zda je srdíčko jestli se mimis vyvýjí jak má pak genetika a pořád něco však brzy uvidíš 😉

jitulik24
7. kvě 2010

Hexi, já tam byla včera poprvé na IUI a nebýt toho čekání, tak jsem spokojená. Přístup sestřiček i doktorky byl příjemný. Ve Fertimedu jsou sice fajn sestřičky, ale to je tak vše. Platíš tam jakési nesmyslné poplatky a přístup lékařů se mi poslední dobou nelíbil. Jo doktor Vodička, to byl PAN doktor.

hexelucka
7. kvě 2010

jejda holky děsíte mě!!!snad budu mít lepší zkušenost no je pravda, že se ke mě jako ke zdravotní sestře chovají možná líp já nevím...no dneska tam jdu na kontrolu a uvidí se tak mi držte pěsti až není moje první zkušenost s takovým centrem špatná!!

jitulik24
7. kvě 2010

Hexi, však uvidíš sama. Já jsem ráda že jsem odešla do Reprofitu. Sice mi trvalo než jsem pochopila, že ve Fertimedu jim nejde o pacienty, ale o peníze. Teď se těším na doktora Machače, protože ten dokáže dodat tolik potřebný optimismus. Z Fertimedu jsme se vracela vždy v negativní náladě s tím že se to nepovede a nic. Možná to bude taky tím, že jsem si nesedla s panem dr. Čepelákem, který mě akorát dokázal vystresovat ☹ .

sukubka
7. kvě 2010

hexi ve Fertimedu mi dělali IVF a nezjistili mi s hormonálního profilu nic to že mám blbou štítku na to mi přišli až ve fakultce jim jde fakt jen o peníze!Možná se k tobě chovají heuky ale jejích výsledky práce hezký nejsou!!!

rencav
7. kvě 2010

hexi, jak už tady holky psali tak se k nim přidávám . Máme taky dost špatnou zkušenost a jsme rádi že jsme od tamtud přešli do Reprofitu. Na srovnání jak říká manžel je to 100 a 1.

ellaaee
7. kvě 2010

Přeji pěkne odpoledne všem. Děkuju všem kdo jste mi drželi palečky. Tak já jsem se dnes s reprofitem rozloučila 🙂 Miminko porostlo, dala jsem foto do fotoblogu. Měli dnes málo lidí, ale Dr. říkal že zítra bude nátřesk.
Sukub tak mě začali nevolnosti, nic v sobě moc neudržím ☹ . Jediné co jsem schopná sníst je polévka.
Mísa. patrik jak se cítíš?
Juviku držím palečky na výběrovku.
Stephani, ty se šetři.

bellka
7. kvě 2010

Ahoj holky,
nechci vám nějak narušovat debatu, byla jsem tady několikrát pro radu a pomohly jste mi.Ani nechci nikoho strašit, protože mám spoustu známých, kteří díky Fertimedu mají miminka v postýlkách, ale né, pokud mají nějaký problém, který vyžaduje léčbu, na to se tam nehraje. Jen bych chtěla poradit těm, kteří se rozhodují mezi Fertimedem nebo Reprofitem. My tam prožili s manželem několik let, naše nevědomost a blbost, ale naštěstí jsme odtamtud přešli do Reprofitu a až tam mi Dr. Macháč přišel na velice zajímavé onemocnění. Všechno jsem to sepsala ve svém článku, tak jestli má někdo zájem, může si přečíst, co jsme my zažili ve Fertimedu a možná pochopí, proč tomuto centru nemůžu přijít na jméno. Všem, kterým se podařilo otěhotnět moc gratuluju a přeju, ať je všechno v pořádku až do samého konce a všem snažilkám, ať je tento boj konečně tím posledním 😵

lenka_s
7. kvě 2010

Ahoj holky,
zdravím vás po delší době. Stíhám vás tak s bídou číst, natož abych něco psala. Pořád jsem v jednom kole a někde s Lukáškem lítáme.
Zuzi, kluci jsou fakt opravdu nádherní a krásně rostou.
Asmeen ten čas ale letí, ty už jsi v 15tt. Přeji, ať se krásně držíte a kulatíte.
Certi jak se daří Adélce.
My se máme dobře. Začínají mě pobolívat kyčle, prý se pomalu připravuji k porodu a roztahuji se. V noci se mi špatně spí, ale všechno se dá k vůli miminku přežít. Pomalu se začínám těšit, ať už to mám za s sebou. Nejvíce jsem zvědavá, co na to řekne náš Lukášek.
Jinak snažilkám držím moooooooc pěstičky, aby brzo objevili //. Sama za sebe říkám, že Reprofit je super centrum. Nám se zde podařilo otěhotnět hned na poprvé, kdežto ve Fertimedu jsme absolvovali 4x IVF neúspěšně a k tomu nepočítám 2x KET a několik IUI. Takže holky, nevěšte hlavu, jednou se to určitě podaří 😀 😀 😀 .

stephanie
7. kvě 2010

elae, gratuluji, krásná fotečka 😵
bellko, přečetla jsem si tvůj příběh a smekám před tebou...držím ti moc palečky, ať už to konečně výjde!!!