• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

25. listopadu 2016 
ella-tak držím palečky, at to rychle vypotíš....
9. kvě 2010 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko,
Elli kuryruj se :slight_smile:a Bioparox muzes...
Peci super tak zitra jupi do pichanecku :grinning: :grinning:
Steph ja bych bez notasu umrela :grinning: protoze chlapi jak se mi nasackujou k pocitaci tak mam bez :grinning: :grinning:
9. kvě 2010 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Juvi neboj :slight_smile: j mela jeden den takove pichani ze jsem myslela ze mam popraskane vsechny foliky ale nic vsechny byly tam kde mely byt :slight_smile:
9. kvě 2010 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ellaaee: co jediné asi můžeš je paralen, doufám, že ti bude co nejdřív dobře.
Mě zase bolí od rána šíleně záda.

peci: hurá, tak vzhůru do stimulky a tentokrát už poslední, držím pěstičky ať už to konečně vyjde.
9. kvě 2010 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky dneska me fakt dost boli bricho :frowning2:
9. kvě 2010 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
čaute holky.vidím,že jste tu probíaly kočárek - z mé zkušenosti - tak dlouho manžel vybíral,až přebral - taky jsme koupili Concord(NEO)-hrůůůza!!prodávala jsem to po tom,co jsem s tím byla asi 8x venku!!!!pokud někdo chcete CONCORD,tak jedině typ FUSION-má nafukovací kola,nákupní koší,prostorný sporťák.ten NEO je děsnej krám - má to kola z tvrzené gumy - hrká to příšerně a je to celkově velmi malá konstrukce a nemá nákupní košík,pouze šíťku na pláštěnku.vypadá sice exkluzivně,ale vzhled převyšuje kvalitu na to,kolik to stojí peněz.z CONCORDU jsem si nechala hlubokou korbu a autosedačku-ty jsou super a ta autosedačka má dost atestů a je kvalitní.podvozek a tím pádem sporťák mám JANÉ,který je adaptabilní s concordem a jsem spokojená jak želva.a mrzí mě,že jsem se nechala ukecat manželem a ten Jané jsme nekoupili rovnou. ale samozřejmě je to o vkusu každého. akorát jsem se už přesvědčila,že jak jsem v těhu vše řešila,aby mělo miminko to nejlepší,tak v praxi je to zcela jinak a spousty věcí vůbec to mimčo nepotřebuje a nebo jsem si na ně nezvykla.
žirafkový košilky kupujete?to holt muší bejt:slight_smile:))Machač si už asi zvykl,že mu tam na OPU chodí jen žirafy,iháčci a jiná zvěřena na košulích:slight_smile:))
asmen:a ať už se mimčo konečně ukáže,co to je vlastně zač,jo?? páč se mi tady oblečeníčko:slight_smile:-včetně té chlupatky ušatky-čeká na tebe,jestli ji budeš chtít
Vojtík stále chrupčí,tak nevím.to zas bude večer.nějak to usínání posouvá a to mě rozčiluje,páč bych se třeba ráda šla v klidu umýt,vlezu do vany a začne hulákat,páč mu vypadne dudlíček.no,čerti mě berou.
byla u nás čertina s Adélkou-buď řvala Adélka nebo Vojtík,takže jsme "fakt skecly" :grinning: .ale i tak jsou ty děti naše všechno.
9. kvě 2010 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
teddy: však koukni na ten kočárek co jsem si včera vybrala http://www.sambaby.com/1985-kombinace/27782-kocarek-jedo-fyn-4ds-2010/
Taky doufám, že se prďolka už na příští kontrole ukáže. Mám pocit, že to bude kluk, ale myslím, že nakonec nás překvapí holčička. :grinning: Ale tu ušatku může mít i holčička ne, teddy?

Jo a dnes jsme oznámili tchánům, že čekáme miminko a jejich reakce mě úplně dostala, čekala jsem spiš negativní reakci, ale tchýně začala brečet a tchán taky slzy v očích a byly úplně nadšení. Hned to volala tchýně švagrové a ta jí to nechtěla věřit a tchýně jí musela do telefonu přesvědčovat, že už jsem ve 4 měsíci. :grinning:
9. kvě 2010 v 16:31  • Odpověz  • To se mi líbí
asmen-byla jsi v sambaby na Slezské?tam se chystám pro krmící židličku. kočík vypadá dobře-upzstila jsi odMutsy?Chicco v Shoppingu zavřeli-šmejdi.tam byl taky dost dobrý výběr kočivozů :wink:
9. kvě 2010 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí
teddy: právě, že jsem vyrazila nedávno do Shoppingu, že kouknu do chicca a hodně mě překvapilo, že už to tam není a už je zrušené i Chicco co bylo v Carrefouru. Jo od Mutsy jsem upustila, teda zklamala mě ta hluboká korbička, protože jsem ji naživo v tom Sambaby včera viděla a je strašně uzoulinká.
A kdy se holky Ostravandy sejdeme třeba v tom shoppingu? :wink:
9. kvě 2010 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
u mě klíďo úterý-nic nemám.stejně bych potřebovala do HM.ale nwvím,jak s Vojtíkem-aby tam nehulákal.mohla bych tak po 10té.
9. kvě 2010 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
teddy: tak v úterý nemůžu, mám už scuka s jednou holčinou co jsem s ní byla na OPU v Reprofitu a čeká teď dvojčátka a přestěhovala se teď nedávno ze Svitav do Ostravy. :wink:
9. kvě 2010 v 18:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsme dorazili z akce, bylo to kupodivu dobry a počasí vyšlo.
9. kvě 2010 v 19:11  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
A tak jsme dojeli dom. :grinning:
9. kvě 2010 v 19:15  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Hlásím, že jsem přežila :grinning: ....návštěva už je pryč...myčka jede na plné obrátky a já budu relaxovat :slight_smile:
Jsem uhoněná jak pes a už se těším do postýlky.
Až zítra dorazíme, ozvu se, jak jsme dopadli....ale asi až pozdě odpoledne nebo večer :wink:
9. kvě 2010 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi, super :grinning: :grinning: :grinning:
9. kvě 2010 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí
asmen-tak středa-je mi to šumák
9. kvě 2010 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky

el ty s epořádně vykurýruj a snad zítra bude lép,pij čajíky a pořád hajej!!!!
juvi na zítra držím pěstičky,neboj folíky tam budou :wink:

asmenko kočárek je moc hezkej,ale stejně si myslím že než porodíš budeš mít vybráno 5kočárků a nebudeš vědět kterej bude favorit :grinning:

peci teda to děsně letí a už zase budeš stimulovat,ikdyž znám to nám to letí a tobě jak se těšíš se to táhne co?každopádně tedka to výjde uvidíš :wink:
9. kvě 2010 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
juvik: na zítra hodně štěstíčka

zuzi: to mají malí i deku s Langrem? :grinning: To byl nějaký meating ODS či co? Nebo kočárkyáda?

teddy: jo středa by byla dobrá, bych zkusila říct i Kase a mohly bychom na kafčo do Ikey, ale záleží hlavně na Vojtíškovi kde mu bude nejlépe.
9. kvě 2010 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
sukub: to si piš, že určitě možná ještě nějaký kočárek přijde, protože já teprve s obcházením obchodů začala :grinning: Ale je pravda, že tento je úžasný po všech stránkách, akorát sporťák není nijak krásný, ale nevadí.
9. kvě 2010 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
juvi, budu zítra na tebe myslet. Držím palečky, dej pak hned vědět...Teď už trošku odpočívej!!!
Jinak na Sekala jsem koukala, bylo to pěkné, ještě v noci v posteli jsem na ten film musela myslet...
Asmeen, vidíš, tak Concord už můžeš vyškrtnout ze seznamu. Mi se zdálo, jestli ho nemá Teddy...Moje známá ho taky měla a po pár měsících už jezdila s jiným, tak už vím proč...
Míšo, tak co, už je to lepší? Zkus si vzít Magnesium.
Asmeen, jak jsi to mohla tak dlouho vydržet a říct tchánům, že jsi těhu až ve 4 měsíci? Já myslela, že už to dávno ví...Ale že jste jezdili na umělé, to ví, ne? A co bříško, už to jde alespoň trošku vidět? Asmeen, byla jsem na nákupu a koupila jsem si vložky :grinning:, tak doufám, že to výjde...
9. kvě 2010 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
steph: a koupila sis pořádnou zásobu :grinning: protože ti pak bude ležet doma, tak ať je to aspoň pořádná hromada :grinning: :grinning:
No, my máme sice tchány vedle ve vchodě,ale moc se s nima nestýkáme, ale už začíná být vidět bříško a říkám si ,že se třeba už udělá pěkně a já budu nosit těhotenské věci, tak ať to ví, ať se potom neleknou mého břicha. A to, že jsme chodili na umělé, věděli pouze o našem prvním, které jsme absolvovali na jaře 2008 a zbytek nevěděli, tak když jsme jim dnes řekli, co už máme za sebou, tak jenom tchýně koulila očima. Ale co už, hlavně že se už konečně zadařilo a je jedno jestli to bylo napoprvé nebo na podesáté a jestli to bylo z umělého nebo přirozeně. Důležitý je ten výsledek.
9. kvě 2010 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Asmeen-kočárkiáda o guinesův rekord, to jsou trika s Langerem. :grinning:
9. kvě 2010 v 19:53  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzi: já jsem právě četla, že se koná nějaká taková akce, to musel být teda mazec tolik kočárků. A to jste se jenom sešli na nějakém místě nebo se šel s kočárkama nějaký úsek cesty? A počasí vám vyšlo, tak to muselo být fajn.
9. kvě 2010 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
jj, asmeen, jasně, to máš pravdu...Tak měli dneska překvápko...
Já si koupila jen jedny a to jsem se k nim vracela 3krát :grinning: ....
9. kvě 2010 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Steph je to lepsi spis me tak picha a pne nebo co :slight_smile: ale je to lepsi jak jsem byla po obede na zachode :sweat_smile: tak se mi ulevilo :slight_smile:
9. kvě 2010 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
míšo tak to je dobře, že se ulevilo...zítra už je to týden, co? :wink:
9. kvě 2010 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, díky, jste moc hodné :dizzy_face:
Odpočívat budu, ale už aby bylo zítra a byli jsme v Brně....na tu cestu se netěším :unamused:

Stephi, taky pak budu muset nakoupit balíky vložek :grinning:
Asmee, to je dobře, že to tchánovci vzali takhle a mají radost :slight_smile:
9. kvě 2010 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Asmee-po registraci se jelo 1,6km. :slight_smile:
9. kvě 2010 ve 20:01  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, jsem neskutečně nacpaná a namlsaná...už nic raději nebudu jíst, jen pít, aby mě zítra nepotrhalo :grinning:
9. kvě 2010 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
jo no nekdy to leti ale nekdy se to tahne :slight_smile:
Juvi drzim palce :wink:
9. kvě 2010 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek