• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

17. března 2017 
Stephi, jj na to jsem koukala...na jiné diskuzi dávala holčina odkaz na tohle centrum, je v Praze nové, tak jsem to prošmejdila. V Reprofitu ale asi tohle nedělají.
11. kvě 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juvi ty tři jsou hezký počet, musíš jim věřit. Ale úplně Tě chápu s tou PK, u nás ji Machač také pokaždé chce, ale ještě k ní také nedošlo, jelikož jsou většinou 2-3 embryjka nebo taky žádné.
Ach jo, musím bojovat, nic jiného nám nezbývá, ale kdyby aspoň člověk věděl, kde je zrada, že.
Držím pěstičky a neboj, všechno bude dobrý.
11. kvě 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nevím o tom, že by to tam dělali, ale zkus se o tom s Machače pobavit, že jsi o tom slyšela...
já jsem taky nevěděla, že to existuje...
ale jak řkáš, třeba budeš zítra příjemně překvapena :wink: :dizzy_face:
11. kvě 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
juvi-ted mi psala kamarádka, taky chodí k Macháčovi, měla ten problém taky, ted jim zůstalo jen jedno a vyšlo to, už má dokonce i srdíčko a 9mm, ted mi došla sms a to už byla rozhodnuta, že s Macháčem končí a zkusí ještě zase někde jinde a ted už nemusí a to měla embryjko buněčné vložené po 48hod
11. kvě 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
peci, to je určitě ta hoka, o které mi vykládal ve čtvtek machač
říkal, že má pacientku v olomouci, které se taky nedařilo, že ji teď zavedl jen jedno embryjko, které zbylo a bylo nic moc...že jí řekl, že víc už dělat nemůže...a povedlo se....to bude určitě ono

juvi, držím palečky!!!!!!!!!!!!!!!! to bude dobré, uvidíš!!!!
11. kvě 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stephi to je zajímavé, taky jsem o této metodě ještě neslyšela.
Juvi přesně tak jak píše Pecička, stačí jeden pravý bojovníček. Má také známou, které se zadařilo až na jedenáctý pokus z přirozeného nativu, předtím měla minimálky, k transferu blastocysty a nic.
11. kvě 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peci, teda to je super :dizzy_face: ....to musí být kamarádka šťastná jak blecha. :wink:
Andi, ahojky...vím, že jsme se už jednou bavily, že to máme podobné s těmi embryjky. I ta paní, co se mnou včera ležela po punkci, mají stejný problém....posledně měla dokonce 21 vajíček a na ET nic nezbylo :unamused:
Stephi, já se ho furt na něco ptám, už je zvyklý :grinning:
11. kvě 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
stepi-asi ano, oni fakt už měli mezi sebou vypjatý vztah, víš co, on dělal co mohl a ona měla taky svoji pravdu, ale jak říkáš, je to jenom člověk a když není s čím pracovat a zkoumat, tak se na to nemůže přijít.........já jsem se s ní vlastně seznámila v Brně při opu a tak se kamaradíme, zajdeme na kávičku a tak právě dneska byla na utz a super......mám radost za ní i za Macháče, určitě mu to zase dodá sílu pro další holky.......
11. kvě 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
juvíku-myslím, že se to nedá popsat :slight_smile: ale pravda je ta, že je pro mě jakousi motivací, proč to nevzdávat, ale jít dál.....
11. kvě 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, děkuju moc za povzbuzení, jste fakt zlaté :dizzy_face: Já už jsem totiž z toho všeho zralá na Chocholouška....kde má člověk furt brát sílu a optimismus....ale vy mi ji tady vždycky dodáte :wink:

Jdu provětrat hlevu ven a zasadit si kytičky pro radost :dizzy_face:
11. kvě 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
peci, jo to určitě bude ten případ...u mého transferu byl chudák taky nějaký smutný...tak bych mu taky chtěla udělat radost...fakt, moooc
oni měli vypjatý vzat? a jak se to projevovalo? :grinning:
je fakt, že člověk je už pak ze všeho tak zoufalý...
11. kvě 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavu ne hlevu :grinning:
11. kvě 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
juvi, tak s tím chocholouškem jsi mě pobavila :grinning:
neboj juvi, musíš věřit, ju? :wink:
11. kvě 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky bych Machačovi ráda udělala radost...on se tak snaží a vždycky se snaží povzbudit ...je skvělý, to mi nikdo nevyvrátí :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jak píšeš, zoufalství z nezdaru, stojí to peníze, co si budeme povídat, to ví každá z nás a možná i to, že má toho hodně a třeba nedělá tolik, kolik by mohl, ale to už je z toho, že člověk neví kudy kam..........no a on zase asi cítil, že dělá první, poslední, tak víš, jak to je? Oba mají svoji pravdu, ale ted jsou zase kámoši :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takový je život, jednou nahoře, jednou dole :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mu od začátku věřím, citím z něj opravdu takový ten optimismus a snad jsem ho ještě neviděla zamračenýho, je to sluníčko :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj peci, to chápu....ale myslím, že Machač dělá vždycky co může...i když toho má hodně, tak jde vidět, že se opravdu snaží a že mu to není jedno...mi taky řekl, že do těch embryí nevleze, že neví...

juvi, neboj, uděláme mu radost :dizzy_face:
11. kvě 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
stepi-jo, je to fakt člověk, který se tomu objetuje a myslím si, že ho to baví a žije tím, a to dělá hrozně moc.....já jsem taky nikdy neměla víc než jedno embryjko, poprvé 9buněčné po 3dnech a podruhé 6beněčné po 48hod, taky neví, kde je zrada
11. kvě 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi se ten koník za seká :angry:
jo, na některé věci jsou asi i doktoři krátcí... :unamused:
ale v člověku to stejně pořád hlodá, kde je chyba...
peci, to byla ta kámoška, která chtěla od něho odejít, pokud to nevýjde, že? a vidíš, povedlo se :dizzy_face:
11. kvě 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jo to je ona :slight_smile: a povedlo se, embryjko nic moc, bylo jen jedno vajíčko a bylo to to pravé :slight_smile:
11. kvě 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš, i takové případy existují...je třeba se nevzdávat a věřit...ona si ta příroda s námi někdy zahrává :unamused:

já letím na besídku od synáčka...tak zatím pa :dizzy_face:
11. kvě 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juvi,to je mi líto,z tolikati vajuch a zůstanou jen dvě.Ale nesmutni i to stačí,jen nebude kultivace,u nás ji chce Machač taky,tak jsem zvědavá jak dopadneme,ale i tak máš transfer o něco později,já jsem vždy měla od punkce za dva dny
11. kvě 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juvi me se oplodnilo ze 7 vajicek jen jedno :slight_smile: nesmut :wink: :wink:
11. kvě 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojki holky tak jsem si vás zas dočetla a řeknu vám nemáme to jednoduché,ale je třeba věřit,že nám to vyjde uvidíte,děláme proto vše co se dá.
11. kvě 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se uklidnila sázením kytek a hned mi je zase líp na dušičce. :slight_smile:
11. kvě 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je dobre Juvi... :slight_smile:
Ja zitra asi nebudu testit hrozne se totiz bojim :frowning2: :frowning2: :frowning2:
11. kvě 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso, a který den po ET zítra budeš?
11. kvě 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
juvik: to nevadí, že jsou jen dvě, protože ta zrovna budou ta pravá a dvojčátka ti snad stačí :dizzy_face: :grinning:
misi: na zítra tfuj,tfuj,tfuj - ať je minimálně krásný duch :dizzy_face:
11. kvě 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmee, to víš, že stačí :grinning: ...ale já se spíš bojím, aby ty dva byly dobré...už 2x jsem neměla ET, takže počítat musím se vším :pensive:
11. kvě 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holki. Zdravím Vás. Tak jsem vám jen přišla říct at si vážíte svých partnerů a manželů, kteří jsou vám oporou. Mě dnes opustil přítel a vyhodil mě z bytu. O dítě a mě nestojí a přeje mi at potratim. Nechapu kde to žiju, co se to děje. Jediné co mě drží při životě je ten drobeček v bříšku. Mějte se hezky. Všem vám moc držím palečky at vám miminko brzy výjde, zasloužíte si je, všechny.
11. kvě 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek