Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

b.e.r.u.s.k.a
16. kvě 2010

😀 😀 😀 kvakus dobře jsi to vystihla
A ty jsi v jaké fázi

stephanie
16. kvě 2010

ono to čekání na další pokus a na výsledek těhu testu je fakt ale odlišný...to mi nikdo nevymluví 😝 😀

juvik
16. kvě 2010

Stephi, jj, v tom prvním čekání je člověk sice netrpělivý, ale natěšený....ale pak už jsou to nervíky...aspoň já to tak mám

b.e.r.u.s.k.a
16. kvě 2010

to jo Stephi,musím ti dát za pravdu,já na další pokus čekám už od listopadu a když jsem si řekla,že to nevydržím a ejhle už se to blíží.Ale mně potom nebude vadit,že se těch 14 dní potáhne,budu mít dovolenou,tak ať si ji užiju a neuteče 😀 😀 😀

juvik
16. kvě 2010

Dá si někdo ananas nebo jablíčko 🙂 ....musím papkat i něco zdravého

kvakuska
16. kvě 2010

stephi já čekám na další pokus od předvánoc a už jsem jednou nohou v blázinci, tento měsíc už jsem i litovala, že jsem nezačala stimulku bez souhlasu endokrinoložky 😝

beru já jsem ve fázi polobláznovství, nutně potřebuji aby tady někdo rozjel těhuvlnu a já se jí mohla příští měsíc drapnout a nechat se odplavit až do těhulkovství a maminkovství 🤐

stephanie
16. kvě 2010

a to já si dám něco ne zrovna zdravého
ti dva moji jeli do mekáče, tak jsem si poručila wrap s hovězím masem 😵

b.e.r.u.s.k.a
16. kvě 2010

já raději to jablíčko ananas nemusím,jé manžel už pro něj jde a to jsem mu ani neříkala

stephanie
16. kvě 2010

kvakus, mi už taky moc do blázince nechybí, tak tam budu mít alespoň kámošku 😀

b.e.r.u.s.k.a
16. kvě 2010

Kvakuš tak to jsi blíž než já,ale stejně koukala jsem na tabulku a už se nám to pěkně posouvá a neboj holky nám tu potom pošlou těhu bacilky a my je budeme následovat.
Stephi my jsme včera byli v KFC,taky nezdravé,ale dobré

stephanie
16. kvě 2010

kvakus, já myslím,ž e tehu vlna je rozjetá...jen já nasedla zrovna na nějakou špatnou ☹

b.e.r.u.s.k.a
16. kvě 2010

holky tak mi tam držte hezké místečko,já se k vám možná v červenci přidám 😀

b.e.r.u.s.k.a
16. kvě 2010

stephi co to jsou za řeči,ještě není nic ztraceno a hlavně mysli pozitivně nebo si to přivoláš.Kamoška se zajímá o reiki a tak nějak mi to říkala,že když budu myslet,že to nevyjde,tak to opravdu nevyjde

juvik
16. kvě 2010

Holky, tak se sejdem v blázinci v Opavě...tam je krásně, ne? 😀
Kvakus, tak ráda bych tě na tu vlnu přibrala 😉 ....jen musím sama naskočit....bojím,bojím
Berus, to my ananas milujem, dostali jsme 2 obrovské, tak je postupně likvidujem

misa.patrik
16. kvě 2010

Juu holky Vy jste toho nabreptaly za tu chvili co jsem koukala na film 🙂
Nene tak jsem to nemyslela na toho Macháče jen me to zamrzelo ale to asi ty hormony 😀 ne je to fakt pan DOKTOR a ja si ho moc vazim a hlavne ho obdivuju jak to vsechno zvlada... nebudu mu dneska psat pockam do zitra to uz budu 14 den po ET a oficialne mu nahlasim co a jak... jeste testnu rano z ranni moci... treba me jeste sam posle na krev

stephanie
16. kvě 2010

beru, vždyť já od KETu věřila, že to výjde... ☹ ...já už nevím, co mám pro to dělat...ten test je fakt sněhobílý!!! To se snad ještě nikomu , kdo byl těhotný nestalo, že měl jeden den ducha a druhý den nic,ne? To by musel být nějaký zázrak...
juvi, já mám blázinec i doma, tak jestli budeš chtít, tak přijď, bude veselo 😀

b.e.r.u.s.k.a
16. kvě 2010

Holky já sice nejsem z Opavy či Ostravy,ale dejte vědět a já se nechám přeložit i do Opavy 😀 Ať je veselo

b.e.r.u.s.k.a
16. kvě 2010

Je to divné Steph s tím testíkem,proto já nikdy netestuji předčasně a držím se.Víš co třeba byl ten testík nějaký špatný,co víš a potom budeš překvapená 😉

misa.patrik
16. kvě 2010

Holky ty testy by meli sakra zakazat si myslim 🙂 proste by clovek nedostal ms sel by na krev a bylo by 😉

jitulik24
16. kvě 2010

Step já použila tento test také a měla jsem tam stejného ducha jako ty, ale brala jsem to jako negativní

stephanie
16. kvě 2010

beru, špatný určitě nebyl, to ne...jen mi pořád vrtá hlavou, proč...co se kurňa stalo!! něco se v tom těle odehrávalo a z nějakého důvodu se to neodehrávalo dál... 😖 vrtá mi to hlavou
mě by nenapadlo, že když se objeví duch, že na druhý den se vypaří...

b.e.r.u.s.k.a
16. kvě 2010

Jituli,tak žádná negativita,uvidíš ona začne sílit 🙂

stephanie
16. kvě 2010

jitul, já myslím, že bez jakékoliv přítomnosti hcg by se tam asi nic neobjevilo,ne?
ten duch je viditelný opravdu na první pohled, na té fotce to tak nevynikne...

misa.patrik
16. kvě 2010

no steph to je fakt divne ☹ no uvidis netesti kazdy den skus to vydrzet aspon obden a budes vedet 😉

stephanie
16. kvě 2010

nebo holky, jsem už blázen? já nevím!!!

misa.patrik
16. kvě 2010

😀 😀 😀 ktera z nas neni trosku blazen.. 😝

jitulik24
16. kvě 2010

Já myslela že je to prosáklá čárečka. Je to gs mamatest 10 že? Udělala jsem si ještě gs mamatest 25U ml a ten je sněhově bílý

b.e.r.u.s.k.a
16. kvě 2010

Holky já jsem viděla // jen na ovulačním testě a byla jsem šílená radostí,co budu dělat až je uvidím na těhu testě 🙂 Alespoň už vím jak vypadají,ale taky to pár dní trvalo než se ukázaly,už jsem si říkala,že nejsem normální,ale nakonec se ukázaly 🙂 🙂

stephanie
16. kvě 2010

jitul, ta prosáklá čárečka včera rostla před mýma očima...ale jak říkám, třeba už jsem blázen...
minulý měsíc po KETu jsem testila taky tak, a nebylo tam nic...od samého začátku...

b.e.r.u.s.k.a
16. kvě 2010

Stephi blázen nejsi,já ji na tom tvém testu taky vidím.