• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

13. ledna 2017 
Ferdi, ne, to ne, je to práce v kanclu
18. kvě 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Sukub pisni mu mejla, to je dobry napad. urcite jej to potesi.
Jsem vyhozena od PC, tak jdu. mejte se hezky.
18. kvě 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ferdi, teda....manža tě vyhodil? to od něj není fér :grinning: ....jsi tu jen občas...tak opatruj vajucha :wink:
18. kvě 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ferdi pěkně si folíky rozmazluj a na neděli držím palce :sunglasses: ... budu se těšit na další info od tebe :wink:
18. kvě 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak MS se umoudrila :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: uz je to tady...aspon ze tak..
18. kvě 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se konečně i já hlásím. Ráno jsem vypadala v 9:00 z baráku a přijela jsem až ve 14:30. Na kontrole asi vše o.k. prďolka se nám samozřejmě neukázal, takže se neví jestli je to holka nebo kluk. Dnes měl pan Dr. velmi dobrou náladu tak jsme se v jednom kuse řehtali. Jinak už mi podle UTZ vychází termín porodu na 1.11.2010 (minule to bylo 3.11.2010) a měříme 10,25cm. Malý kopal nožičkama jako by startoval motorku - tak z něho možná bude nějaký závodník.
Po kontrole jsem jela do centra kopit barvu na textil ve spereji (chci bráchovi vyrobit ke svátku trička), ale bohužel o tom v obchodě nikde ani neslyšeli - jsem byla asi jak spadlá z višně. Tak si to musím objednat přes internet.
Pak jsem se stavila v práci, kde jsem teda trošku dýl ztvrdla než jsem s každým pokecala a pak jsem vzala útokem Futurum - koupila jsem si bílou sukni na léto (se super pružným pasem, ale je to normální ne pro těhulky, tak jí aspoń budu moci nosit i po porodu) dál jsem utrácela ještě za elasťáky a trička. Nechala jsem tam hromadu peněz, koupila si na oběd sendvič v Mekáči a spěchala si ho domů zbaštit.
Jo a ještě mi Dr. říkal, že na ty mé bolesti hlavy (pokud to mám z tlaku) si mám dávat denně kafe - já si ho sice dávám, ale bezkofejnové a tak se můžu divit, že to nezabírá, že?
18. kvě 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
misi: to je škoda, že to nevyšlo, ale aspoň že ta MS se rozjela a zbytečně tě to už nebude stresovat.
jitu: jak je duch, tak je pořád šance. A proč si nezajdeš na Hcg z krve? Byla by jsi hned moudřejší.
18. kvě 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem volala Macháčovi ... tak mam vysadit leky a zavolat a objednat se az budu rozhodnuta jit do boje... jsem myslela ze budu muset na kontrolu nebo tak neco :unamused: :unamused: asi neni treba jak jste to mely Vy?? ja jsem z toho teda jelen :astonished:
18. kvě 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misi, pokud nejsou prblémy a normálně odmenstruuješ, tak kontrola není nutná....já jsem taky nikdy na žádné nebyla.....až zas u dalšího pokusu. Tak hlavně, že mrcha nedělá fóry a můžeš se psychicky připravit na další pokus :wink:

Asmee, super, že je vše OK....a mimi je tajemné :slight_smile: ....ale tak jestli startoval motorku, tak to bude kluk, ne? :grinning:
18. kvě 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
misi: je pravda, že ve Fertimedu brali vždy ještě pro jistotu krev a chodilo se na UTZ, ale v Reprofitu jsem to tak nikdy neměla. Na krev jsem si teda zašla tady u nás do laboratoře, abych vyloučila možnost menstruace a zároveň těhotenství. A kdy jdete do dalšího boje?
18. kvě 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
juvik: právě to mimi bylo nějaké stydlivé a ostýchávé - tak aby to nebyla holčička :grinning:
18. kvě 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru počkej si na utz ve 20 snad se ukáže:slight_smile:) a ostýchavý jsou spíš kluci :grinning: :grinning: :grinning: u nás teda ani jedno dítě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Misi tak hlavně že už je to jasne.. a když přijde rudá není třeba jít na kontrolu..tak hurá do boje!!!
18. kvě 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
asmenko teda já se těšila že se dovím co to je :grinning: ale ty asi víc co? :grinning: kdy máš další kontrolu?
18. kvě 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočenky, tak ve čtvrtek jedu na opu, mám 5foliku :slight_smile:
18. kvě 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky holky do dalsiho oje pujdu az koncem leta... naberu sil zajedem na dovolenku... :slight_smile: :slight_smile:
jsem si udelala radost a udelala jsem si nove nehtiky posilam foto :wink: :wink:
18. kvě 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peci super gratuluji :slight_smile:
18. kvě 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji :slight_smile: nehtíky krásné :slight_smile:
18. kvě 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peci, tak to je velice dobrá zpráva, držím palce. Míšo ty nehty jsou super, mám ráda když jsou decentní a ne přezdobené. Holky, tak mě břicho bolí čím dál víc, bojím se aby mě nepřekvapila ta červená mrcha:frowning2:. Na krev se dostanu nejdřív v pátek.
18. kvě 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jituli-neboj, držím palečky at ti to vyjde :slight_smile: :slight_smile: taky jsem byla příjemně překvapena
18. kvě 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peci, super...držím palečky :wink:
18. kvě 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj juvi :slight_smile: já tobě taky, doufám, že to stastně zahájíš a já budu pokračovat :slight_smile: a taky jitulik a další holky co bud čekají a nebo se chystají :slight_smile:
18. kvě 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
juvi-jak je? :slight_smile:
18. kvě 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peci, celkem dobře...pobolívá mě pořád bříško, ale to vždycky....je ještě brzo na závěry, jsem dneska 5.den po ET
18. kvě 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a dneska jsme byli odpoledne nakoupit, tak jsem si koupila vložky....někdo tu psal, že to pak vyjde :grinning: :grinning: :grinning: ...tak snad to bude pravda.
18. kvě 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juvi, nevím jestli to platí s těmi vložkami i na IUI, ale já si je koupila v neděli :slight_smile:) Peci díky:slight_smile:
18. kvě 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je dobrý :grinning: to si je pak koupím teda taky :grinning:
18. kvě 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
juvi já si koupila vložky protože mě 8den ráno bolelo břicho a vaječníky jako na mrchu tak jsem si je zajela pro jistotu koupit a odpo na mě vykoukli // a vůbec jsem to nečekala!

Peci tak 5folíků je supér to uběhlo a zase máš OPU budeme na tebe myslet :wink:
jitul neboj bude to ok!prostě musí!!!!!!! :wink:
18. kvě 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici: ale na jednu stranu mi to je úplně jedno jestli je to kluk nebo holka, ale už bych to chtěla vědět, abych věděla v jakém rodě to mimi mám oslovovat. :wink:
peci: tak to vypadá na fajn úrodičku, tak hlavně aby byly kvalitní a za chvilku už budeš taky testovat - to tak šíleně letí.
misi: krásné nehtíky, máš takovou super délku. Já nemám ráda, jak má někdo šíleně dlouhé a zahnuté
18. kvě 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
misi nehtíky máš krásné taky jsem si chtěla dneska dělat,ale pak se mi přestalo chtít,nechám to asi na zítra!ale včera jsem je kámošce udělala sobě ne :unamused:
asmenko a člověk pak aspon ví po jakých barvách oblečků se má koukat co? :wink:
18. kvě 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím všecky!
Tak mrška ke mě konečně dorazila a od čtvrtka budu ďobat Clostík :slight_smile: jdu dopsat tabulku a seskočit ke stimulkám :wink:
asmee, to už máš krásné 10cm miminko :dizzy_face: ještě vydrž na utz ve 20tt, tam už by to mělo být vidět skoro jistě!
Peci, super 5 folíků to je pěkné!
Míšo, škoda, že to tak dopadlo, však se dáš zase do boje. A nehty máš moc krásné!
Dalším čekatelkám na // držím palce!
18. kvě 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek