Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

teddyna
20. kvě 2010

pavca:to je taky fakt s těma stránkama 😀 .neboj-machač je profík,tady od něj máme děti všechny a nebo se u něj holčiny snaží o miminko a určitě to všem dobře dopadne!

pavca3388
20. kvě 2010

Holky díky za podporu... Dnes jsem byla u svýho doktůrka taky sídlí v Olomouci ( Turčan -Mediol) no a brala jsem 4 měsíce clostík a bez úspěchu. Z toho jen jednou jsem měla ovu. :( Dnes 4 měsíc mi řekl, že to na ovu vůbec nevypadá... tak jsem z toho fakt špatná. Jen doufám, že nebudu muset na IVF...vůbec nevím kde by jsme sehnali 17 000. Já jsem ještě na rodičovské a přítel má nějaké fin. problémy. No naštěstí, že už máme prcka. Jinak přítel má SPG v pořádku... tak je chyba ve mě. :(

pavca3388
20. kvě 2010

Asi už tu nikdo není že? ☹

misa.patrik
20. kvě 2010

ale jo Pavli 🙂 sem tam juknu 🙂 vis jak ordinacka 😀
U nas je taky vse ok spermio,genetika,hormonalni profil..... atd.. no mame jedno zdrave dite a druhe proste ne a ne ☹ mam za sebou prvni IVF bohuzel neuspesne... otrepu se a budu bojovat dal.. tady je to skvely kolektiv bojovnic,bude Ti tu dobre mezi nami 🙂

pavca3388
20. kvě 2010

@misa.patrik Jo vlastně ordinace :D Taky se koukám na každý díl... jen o den později na internetu..pač máme hrozný signál. A jak starý máš dítko?? To první se povedlo přirozeně? Já se snažila o Filípka 2 roky .. ale až po roce a půl jsem šla s tím na gyndu. Měla jsem zvýšenou hladinu prolaktinu..tak mě na to napsal léky a hned ten měsíc se zadažilo... a teď po stimulaci clostíkem pořád nic.. brala jsem dva měsíce až po 3 tabletách..Taky jsem pěkně přibrala :( Bohužel jiný výsledek clostíku nebyl.

misa.patrik
20. kvě 2010

No Pata byl prirozene v listopadu mu bude 9 ted se snazime uz 3 roky mam za sebou 2 zamlkla tehu a 2 mimodelozni ☹ ☹ no a ted to IVF

pavca3388
20. kvě 2010

@misa.patrik Páni, tak to jsem na tom ještě oproti tobě dobře... Doufám, že se ti už brzy zadaří... 🙂 😉 po takovýto zkušenosti... 😖 A už chodíš do Reprofitu dlouho??

pavca3388
20. kvě 2010

misa.patrik
Neznáš číslo na sestřičku do Reprofitu v Olmiku? Se tam mám zítra objednat.... 😉

misa.patrik
20. kvě 2010

Nene prvni konzultaci jsem mela 23,3 a prvni IVF transfer jsem mela 3.5 .... bohuzel nevyslo... snad bude priste uspesne 🙂 Taky Ti preji hodne stesti 🙂 verim ze Machač na neco prijde 😉 😉

misa.patrik
20. kvě 2010

no ja vzdycky volala na tohle 🙂 +420 585 242 733

asmeena
20. kvě 2010

Ahoj holky, tak ještě nakukuji.
teddy: doufám, že tě Vojtík nechal taky trošku najíst, aby si brzy neodpadla do houští 😀
pavca: určitě budeš s Dr. Machačem spokojená, spoustě holkám tady pomohl. My jsme tady původně chodili do jiného CARu, mám za sebou spoustu pokusů a hromady peněz (taky to vidím kolem těch 100.000,- ale za to těhotenství teď to určitě stálo)

pavca3388
20. kvě 2010

misa.patrik
A jak dlouhá je objednávací doba? Díky moc...uložím a zítra tam brnknu... ´-) A kolik ti stálo to IVF? Doplácela ti něco pojišťovna, když jsi měla první pokus??

pavca3388
20. kvě 2010

asmeena ...pání to je peněz... 😨 😨 teda raději bych ale byla, kdyby se podařilo IUI...( pokud mě na něj ovšem pošle) 😉 Jinak by jsme si museli hodně dlouho počkat než na IVF budem mít.. 😖

sukubka
20. kvě 2010

ahoj holky
peci 2vajíčka jsou akorád do bříška,neboj budou to bojovníčci,držím na zítra pěstičky at se obě oplodní,pak dej hnedka vědět!

Pavca jak píší holky,bud ráda že jsi byla poslaná hnedka do Reprofitu,já chodila do Fertimedu (1IVF ne=spěšné) Pak do FN Olomouc(2IVF neúspěšné)v Reprofitu mi IVF nedoporučoval ale šla jsem do minimálky a napodruhé se zadařilo,tak držím pěstičky!Uvidíš budeš mít z Machače dobrý pocit jako mi všechny je prostě dokonalej 😀

Asmenko tak ty opouštíš Ostravu jo?to bude u mamky fajn co?má už být lepší počasí tak to bude příjemný relax!

sukubka
20. kvě 2010

pava oni na IUI posílají myslím s Reprofitu do FN olomouc!

pavca3388
20. kvě 2010

No uvidíme co semnou bude dělat... 🙂 Podle mého doktora mám PCOS... :( Chtěla bych zkusit ještě laparku..jestli by to nešlo po ní... kdyby to teda šlo.. 😅 No nic jdu spinkat ..tak díky holky a krásné sny!!!

jitulik24
21. kvě 2010

Ahoj holky. Je to v prd... Dnes se mi rozjela MS a to dost bolestivá a silná. Samozřejmě mi mamatest 10 pořád ukazuje ducha. Už si ho nekoupím a budu spoléhat na test s citlivostí 25. Jo a aby toho nebylo málo, tak můj manžel už na žádné umělko jít nechce. V životě už nebudu mít děti. Jsem zralá skočit pod vlak. Nemám chuť žít, fakt ne.

jitulik24
21. kvě 2010

Jo teď mi došlo, co jsem napsala za blbost. Vždyť já už žádný těhu test potřebovat nebudu.

jitulik24
21. kvě 2010

ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 5x minimálka(2x bez ET), 6. minimálka v červnu
KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka
BRITKA: 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně
BERUSKA-IUI,2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus o prázdninách
MISA.PATRIK - 12/2007 7tt ZT,4/2008 mimoděložní,3/2009 9tt ZT,10/2009 mimoděložní,IVF duben/květen  - bojuje!
JITULIK24 - 7 IUI - 1xpotrat -21tt, 1x ZT 5tt. Další IUI v nedohlednu ☹(

STIMULANTKY:

STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2 KET Duben - negativní, KET 6.5. 2embryjka
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 2x minimálka,1x nativ, 3. min. květen - ET 13.5.-2embryjka
PECICKA - 3.min.IVF, stimuluje minim. - folíky rostou-OPU 20.5.
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1.IVF květen – OPU 23.5.
DAISY - 3x IVF (20tt konec), 2x minimálka, 3.min.květen –baštím Clostík a KO 25.5.

TĚHULKY:

MICINKA - těhule 27tt-ko 24.5
(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA - těhule 17tt po minimální stimulaci - KO 22.6.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
SUKUBKA - těhule 10tt - KO 27.5.
(za sebou 2IVF.3x minimálka(jednou bez ET), 3minimálka )
ANETA1199 – těhule 10 tt po minimálce
ELLAAEE - těhule 8tt po minimálce
RENCAV -I VF, KO 14.5. a hlásí srdíčko !

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

jaja35
21. kvě 2010

Ahoj holky, naposledy před půl rokem jsem na tuhle diskuzi přispívala, to taky byla "jen" Zuza, Teddyna, Čerti, Micinka, Asmeena a Katapol. Pak jsem začala přes zimu pracovat doma, můj šéf mi to umožňuje,abych mohla přesčasovat a nemusela denně vstávat ve 3:45 h kvůli dojíždění a ve sněhu se brodit do firmy. Tak od té doby Vás stíhám jen číst a tajně všem fandit. 🙂 Abych se připomněla, jsem z východních Čech, je mi 36 let, za sebou mám 2IVF ve Fertimedu Olomouc, od září jsem jezdila za Machačem do Brna, ten mi doporučil minimálku, v září cysta, v říjnu minimálka, bohužel nevyšla, v lednu hysteroskopie, všechno dobrý, v únoru další minimálka, opět nic. No a pak koncem února hádka s manželem kvůli bezdrátovému internetu, který mi firma chtěla platit, abych se nemusela jako blbec vláčet každý den do práce. Bydleli jsme u jeho rodičů 6 let, z toho 4,5 jsem byli vzatí. Jejich rodičům jsem nemohla ať v mezích slušnosti říct jakýkoliv názor, hned bylo zle, i s tím internetem, manžel se mně nikdy nezastal a tak na taťkovy šedesátiny na velikonoční neděli mně vrátil k našim, nejdřív na 14 dní (abych nekazila narozeniny jeho rodičů, jsou taky dubňáci) a poté, když jsem si odmítla popovídat s jeho rodiči o našem vztahu, tak napořád. Prý chce rozvod, když děti nemáme, tak to prý bude rychlé. Já se už odstěhovala, nechala mu tam kde co, on používá auto na které jsem dala o 100 tisíc víc než on, 80 tisíc na pokusy o dítě jsem si platila ze svého, přesčasovala jsem jako divá, aby na to bylo.... Od té doby mně nechce vidět, tudíž si ani promluvit, konverzujeme pouze přes sms. Abych se z toho nezbláznila, minulou sobotu jsem byla u kinezioložky, ta mi řekla, že mé tělo se brání nepřirozenému způsobu početí, k posledku se ukázalo, že manžel s přirozeným početím má trošku problém (asi to byl ten poslední hřebíček do rakve), ale to by mi vůbec nevadilo... Snad bych s tím vším dokázala žít, mám ho pořád ráda. Ta terapie mi pomohla, až do včerejška jsem si to myslela, to mi manžel volal, že byl konečně u advokátky a o majetku se chce domluvit ještě před rozvodem (nejdřív mi psal, že vyrovnání, až jak rozhodne soud). Nechci od Vás politování, jen chci psychicky podržet Jitulíka a Elli, uvidíte holky, že bude líp. I když já už se smiřuji s tím, že ve svém věku, se už těžko dočkám dítěte. ☹ Holky, všem tady držím pěsti, ať děti hezky rostou a dělají Vám jen radost, těhulkám ať máte bezproblémové těhotenství a rychlý porod a snažilkám, holky jednou Vám to fakt vyjde, musíte věřit. Mějte se hezky.

asmeena
21. kvě 2010

jaji: to víš, že si tě pamatujeme. Jak tak čtu ty vaše příšpěvky čím si s těma partnerama některé procházíte, tak to je teda šílené. Přeji ti pevné nervy a ať to všechno ustojíš.

pavca3388
21. kvě 2010

jitulik24
Ahojky... neboj určitě manža změní názor... to je ta chlapská ješitnost... není to nic příjemnýho.. pro ně ani pro nás... Mě taky pořád testíci ukazují duchy... a nic...z toho nakonec není... Tak taky nevím...včera jsem se taky tak cítila ...měla jsem chuť pod něco skočit..ale naštěstí už jednoho lumpíka doma mám.... No a to mě doktůrek taky docela včera překvapil...byl takovej nepříjemej... to mi na náladě moc nepřidalo... ☹

Holky, tak já jdu zavolat Machačovi... ´-)

misa.patrik
21. kvě 2010

Ahoj JAJI s tema chlapama to je fakt kriz... je to sice neco jineho ale ted se mi ma segry rozvadet a co ten jeji vyvadi to je masakr ☹ ☹ chlapi jsou strasni slabosi v zivote prijde nejaka prekazka a oni jsou namazani ☹ Kamaradka si nedavno taky necim podobnym prosla v 36 letech se rozvedla protoze nemuze mit deti ☹ chlapi jsou v tomhle strasni slabosi... ted si vyrizuje pestounskou peci a tesi se ze da aspon lasku diteti ktere nema svuj vlastni domov.... drzim Ti palce at to vse v klidu zvladnes..
JITULI moc me to mrzi ☹ a jak pises ja mela duchy jen na mamatest 10 a na normalnich ne...uz nechci tyto testy ani videt... a neboj je to cerstve...dej si pauzu nacerpej sil a uvidis... to prijde samo 😉 😉

pavca3388
21. kvě 2010

Holky tak tam mám přijít 8.6 v 10:00 ... 🙂 To není zase tak hrozná doba... Jen neřekla, jestli mám přijít s partnerem nebo můžu aj bez něj... Taky už o mě vědí....můj doktůrek jim tam přeposlal všechna moje vyšetření. 😀 😀

misa.patrik
21. kvě 2010

super Pavli 🙂
byt Tebou na prvni konzultaci jedu urcite s partnerem.. 🙂

pavca3388
21. kvě 2010

misa.patrik Nj jenže mu se taky nějak nechce... :( To asi pojedu zase sama..doufám, že to nebude vadit... 😖

misa.patrik
21. kvě 2010

Tak na konzultaci ho tam az tak nepotrebujes 🙂

micinka22
21. kvě 2010

Jaji to je děsný..ano chlapi jsou slaboši:/// ono třeba se brzo objeví někdo opravdu "pravej" a těhu bude hned...taky znám takových pár...je to podivné ale stavá se to..držím palce ..a ještě máš na mimi času dost..tak nevzdávat!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jituli to me mrzí:// ach jo

Pavco tak to je rychlovka..to můžete mít za měsíc IUI za sebou- jinak si spočítej cyklus na který den ti konzultace vychází a pokud třeba 8 DC tak si nech udělat 2-3dc hormonální profil a sním už tam běž(jinak budeš čekat zase celej cyklus,pokud pujdeš na konci cyklu tak ti mudr rekne co a jak)) ..jinak určitě s partnerem..

jaja35
21. kvě 2010

Asmi, Míšo, Mici díky. Dnes si mám od nich stěhovat ještě nějaký nábytek, co jsem si koupila za svobodna. Udělal si po 3 týdnech čas až teď a ještě o půl devátý, aby sousedi už byli zalezlí doma. Chtěla jsem mu ho tam nechat, třeba aby u televize neseděl na zemi, ale jak začal se soudem a zázračně se najednou ztratil můj výpis ze spořitelny, tak jsem řekla nic, chci to zpátky. Odepsal mi - V pátek to budeš mít připravený v garáži na půl osmou (ukecala jsem aspoň ten čas). Já ale nebudu doma. Budeš ji mít odemčenou, tak stači vzít za kliku. Prostě pořád bude přede mnou utíkat. Vím, že se to v něm pere, ale maminka poručila. Dovolila jsem jí říct, že se hádáme pořád kvůli ní a to byl konec. Tohle ona nestrpí. No jo, ono to nějak dopadne, už aby to bylo za mnou. Jinak snažilky bojujte.

kvakuska
21. kvě 2010

Ahojte, pěkný podmračený den přeji 🙂 ... jsem byla včera nějaká churavá, myslím že při úterním pokecu s Britkou na mě táhlo od okna u kterého jsme seděly (3 hodiny) a včera zimnice, bolest hlavy, bolest v krku, no prostě nic moc, sice jsem neumřela, ale celý den jsem myslela jen na postel (bez chlapa!, jen s teplým čajem a aspirinem) 😉
dnes už je mi líp, tak nakukuju co je nového a nečtu tady nic moc veselého 😒 ... holky s chlapama je to někdy kříž, já si teda nemůžu stěžovat, i když ten můj taky není perfektní, ale to nejsem ani já, tak jsme si kvit ... důležité je, aby manželé či partneři měli snahu se pochopit, aby spolu komunikovali a dokázali si říct jak to kdo vidí a cítí ... jakmile začne váznout komunikace, tak by mělo začít blikat výstražné SOS ... já se tohodle držím, nikdy nečekám že ten můj bude vědět sám od sebe jak něco cítím nebo jaké myšlenky se mi honí hlavou, tak mu to prostě řeknu a hotovo ... ale taky nečekám, že mě na 100% pochopí, chlapi jsou prostě nastavení jinak a i když se třeba snaží, ne vždy se do nás dokážou vcítit ... a také mají svoje strachy a nejistoty, jen je třeba nedokážu vyjádřit ... tím se chlapů nechci zastávat, jen chci říct, že naprostý soulad i v cítění a v myšlenkových pochodech asi není možný 😖