Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

kvakuska
22. kvě 2010

stephi ?!?!?! 😠

kvakuska
22. kvě 2010

juvi tak co, jak se daří? 🙂 ... doufám že se ti Budulínci brzy začnou z pupíku hlásit 🤐 ... moc moc držím palce 😵

kvakuska
22. kvě 2010

všem přeji krásný den 🙂

jitulik24
22. kvě 2010

SNAŽILKY:

ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 5x minimálka(2x bez ET), 6. minimálka v červnu
KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka
BRITKA: 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně
BERUSKA-IUI,2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus o prázdninách
MISA.PATRIK - 12/2007 7tt ZT,4/2008 mimoděložní,3/2009 9tt ZT,10/2009 mimoděložní,IVF duben/květen  - bojuje!

STIMULANTKY:

STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2 KET Duben - negativní, KET 6.5. 2embryjka
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 2x minimálka,1x nativ, 3. min. květen - ET 13.5.-2embryjka
PECICKA - 3.min.IVF, stimuluje minim. - folíky rostou-OPU 20.5.
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1.IVF květen – OPU 23.5.
DAISY - 3x IVF (20tt konec), 2x minimálka, 3.min.květen –baštím Clostík a KO 25.5.
JITULIK24 - 7 IUI - 1xpotrat -21tt, 1x ZT 5tt., 8 IUI- od 23.5 Clostík a KO?

TĚHULKY:

MICINKA - těhule 27tt-ko 24.5
(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA - těhule 17tt po minimální stimulaci - KO 22.6.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
SUKUBKA - těhule 10tt - KO 27.5.
(za sebou 2IVF.3x minimálka(jednou bez ET), 3minimálka )
ANETA1199 – těhule 10 tt po minimálce
ELLAAEE - těhule 8tt po minimálce
RENCAV -I VF, KO 14.5. a hlásí srdíčko !

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

jitulik24
22. kvě 2010

Ahoj holky, přeji všem krásný víkend 🙂 . U nás na Moravě svítí sluníčko a je docela teplo 😵 . Já už jsem stihla uvařit i oběd 😀
Ta včerejší výhra v boji mě zalila pozitivní energii 😀 😀 😀 . Jen tak dál, že??? 😉

juvik
22. kvě 2010

Ahoj holky,
Jituliku, no vidíš....tak super, že zas budete bojovat 😵
Teddy, ať se dnešek a křtiny podaří 😉
Kvakusko, Andinko, děkuju holky 🙂 ....já nevím, ale mám od rána hroznou depku...takový nějaký hnusný vnitřní pocit, že to zas nevyšlo a že to ani vyjít nemůže...ach jo....na test se bojím jen pomyslet, protože mě hned rozbolí břicho na mrchu....no nebudu to tu rozebírat....snažím se něco dělat, vařím, peču a doufám, že vyleze sluníčko a lepší nálada....u nás je pořád zataženo ☹

jitulik24
22. kvě 2010

Juvi, to věřím že jsou to nervy 😖 . Ty jsi 9 dní po ET, že? Musíš myslet pozitivně 😉 . Držím moc moc palečky, ať to tentokrát vyjde 😉 . Kdy tedy budeš testovat?

juvik
22. kvě 2010

Jituliku,nevim...myslela jsem,že v pondělí, ale asi ne....asi to nechám na později 😒

jitulik24
22. kvě 2010

Juvi, tak to jsi dobrá, že to vydržíš 🙂 . Myslím, že už by ti to test 11 den od ET měl ukázat 😉 .

kvakuska
22. kvě 2010

juvi to chválím 🙂 ... jen pěkně vydrž, ať testuješ na jistotu a ne na duchy 😉 ... já potom z těch vašich duchů tady mám nervy jako hrom 😝

juvik
22. kvě 2010

Jituliku, mohl by ukázat, ale kdyby ukázal zas jen / ...tak budu na cucky....a v tomhle stavuj jít první den do práce, nic moc 😖
Kvakus, nebudu tě nervovat. neboj 😀

sukubka
22. kvě 2010

pěkný den holky,
asmenko já měla napřed neschopenku u obvodačky tam jsem měla vycházky od 8-12 a 14-18 pak jak jsem říkala doktorovi že mi vyšel pozitivní test po té minimálce ptal se mě jestli chci napsat neschopenku,řekla jsem mu že už mám u obvodačky a on tak já si ji vyžádám.Včera jsem k němu jela jen pro ten utrogenstan a on vy jste tam měla omezený vycházky,přepsal jsem vám je na neomezeně,nejste přece nemocná,ale těhotná ale odneste si tento papír na sociálku,tam baba nic neříkala,tak asi je to vude fakt jinak!!!!

Jitul vidíš že jsi manžu nakonec přemluvila,ale opravdu bych ho zkoušela přemlouvat na IVF je u toho přece jen úplně jiná úspěšnost!

Step kdy za náma nakoukneš?já tu sice taky moc nejsem ale až to tu osvětlíš budu tu častěji slibuji 😉

Teddy pak napíš co křtiny,taky chci mít bobka pokřtěného 😉
Juvi jak se cítíš?myslím na tebe 😉

juvik
22. kvě 2010

Holky, tak u nás už taky svítí sluníčko...ale na jak dlouho, to jsem zvědavá, protože nad horama už zase někde hřmí 😒 .....manžel lítá se sekačkou, aby aspoň něco stihnul....trávu už máme v zahradě nad kolena 😅

jitulik24
22. kvě 2010

juvi u nás byla před hodinou pěkná bouřka a liják a už zase se mračí a hřmí, takže se to zase vrátilo 😠

b.e.r.u.s.k.a
22. kvě 2010

SNAŽILKY:

ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 5x minimálka(2x bez ET), 6. minimálka v červnu
KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka
BRITKA: 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně
BERUSKA-IUI,2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus červenec 😵
MISA.PATRIK - 12/2007 7tt ZT,4/2008 mimoděložní,3/2009 9tt ZT,10/2009 mimoděložní,IVF duben/květen  - bojuje!

STIMULANTKY:

STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2 KET Duben - negativní, KET 6.5. 2embryjka
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 2x minimálka,1x nativ, 3. min. květen - ET 13.5.-2embryjka
PECICKA - 3.min.IVF, stimuluje minim. - folíky rostou-OPU 20.5.
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1.IVF květen – OPU 23.5.
DAISY - 3x IVF (20tt konec), 2x minimálka, 3.min.květen –baštím Clostík a KO 25.5.
JITULIK24 - 7 IUI - 1xpotrat -21tt, 1x ZT 5tt., 8 IUI- od 23.5 Clostík a KO?

TĚHULKY:

MICINKA - těhule 27tt-ko 24.5
(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA - těhule 17tt po minimální stimulaci - KO 22.6.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
SUKUBKA - těhule 10tt - KO 27.5.
(za sebou 2IVF.3x minimálka(jednou bez ET), 3minimálka )
ANETA1199 – těhule 10 tt po minimálce
ELLAAEE - těhule 8tt po minimálce
RENCAV -I VF, KO 14.5. a hlásí srdíčko !

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

jitulik24
22. kvě 2010

právě peru prádlo a chtěla jsem ho dát na balkon, takže zase nic, budu ho muset dát do pokoje a to zase bude schnout tři dny 😠 🙄

b.e.r.u.s.k.a
22. kvě 2010

Jitul to já ho dala na balkon,ale máme takovou lodžii,takže tam naštěstí neprší 😉
Jináč je super,že si to manžel rozmyslel. 😉

juvik
22. kvě 2010

Jitul, tak u nás už taky bouřka přešla ...a mám pocit, že další je za rohem...to počasí je fakt bláznivé 😠 ....prádlo jsem taky sklízela domů

jitulik24
22. kvě 2010

Beruško mi máme také lodžii, ale ne zasklenou a při takových lijácích nám tam vždycky naprší 😖 . Asi vytušil, že by jinak se mnou nebylo k vydržení 😀.
Juvi, dnes to počasí je opravdu šílené 😠

pecicka
22. kvě 2010

ahoj kočenky, jsem tady jen na skok, tak vám chci napsat, že bobíšci se vyvíjejí jak mají, dneska v poledne měli obě 4bunky, tak zítra v 9.30hod jedeme do Brna 🙂

juvik
22. kvě 2010

Pecicko, super 😵 ....tak zítra hodně štěstí 😉

b.e.r.u.s.k.a
22. kvě 2010

Pecicko,taky přeji hodně štěstí na zítřek.A můžu se tě zeptat,ty jsi stimulovala klostík+injekce už od začátku?A jak dlouho to trvalo,je to stejné jako jen s klostíkem,díky za info.A tfuj tfuj na zítra 🙂

rencav
22. kvě 2010

SNAŽILKY:

ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 5x minimálka(2x bez ET), 6. minimálka v červnu
KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka
BRITKA: 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně
BERUSKA-IUI,2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus červenec
MISA.PATRIK - 12/2007 7tt ZT,4/2008 mimoděložní,3/2009 9tt ZT,10/2009 mimoděložní,IVF duben/květen  - bojuje!

STIMULANTKY:

STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2 KET Duben - negativní, KET 6.5. 2embryjka
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 2x minimálka,1x nativ, 3. min. květen - ET 13.5.-2embryjka
PECICKA - 3.min.IVF, stimuluje minim. - folíky rostou-OPU 20.5.
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1.IVF květen – OPU 23.5.
DAISY - 3x IVF (20tt konec), 2x minimálka, 3.min.květen –baštím Clostík a KO 25.5.
JITULIK24 - 7 IUI - 1xpotrat -21tt, 1x ZT 5tt., 8 IUI- od 23.5 Clostík a KO?

TĚHULKY:

MICINKA - těhule 27tt-ko 24.5
(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA - těhule 17tt po minimální stimulaci - KO 22.6.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
SUKUBKA - těhule 10tt - KO 27.5.
(za sebou 2IVF.3x minimálka(jednou bez ET), 3minimálka )
ANETA1199 – těhule 10 tt po minimálce
ELLAAEE - těhule 8tt po minimálce
RENCAV -I VF, hlásí srdíčko, Ko. 27.5., nyní 7tt
( za sebou celkem 1IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1IVF Reprofit)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

misa.patrik
22. kvě 2010

Peci super budu na Tebe moc moc moc myslet 😉 😉 😉

misa.patrik
22. kvě 2010

vim ze to tu nepatri ale holy nebyla by jste nektera z Vas ochotna mi koupit tyhle boty vel 39 kdyby nekde byly?? u nas ve sportu jsou jen 38 a ty me tlaci ☹ a na internetu je nemuzu sehnat ☹ Pouze cele bílé

sukubka
22. kvě 2010

peci na zítra držím pěstičky,pak napiš¨!
holky u nás se dneska pořád honí bouřky dokola,k večeru přestalo chvíli pršet tak jsem dělali na grilu pod pergolou uzené žebra,ted sme došli domů,byli jsme tam jen chvíli nějak od 17h jak skončil hokej.
Ale ted začalo zase lít byli jsme se dívat na řeku a chybí tak metr aby se rozlila to je fakt v prdeli!!!!!
Misa na netu jsi je fakt nenašla?

misa.patrik
22. kvě 2010

ne cele bile ne ☹ ☹

sukubka
22. kvě 2010

misa ja tak minuly rok sháněla nike cortez a sehnala jsem!a víš jak se jmenují přesně,podívám se?kamarád dělá va sportě tak bych se i mohla zeptat kde by se dali sehnat!

misa.patrik
22. kvě 2010

SUKUB diky ... mela by to byt PUMA ESPERA 🙂

sukubka
22. kvě 2010

http://www.zbozi.cz/items?r=hint&itemType=new&q...
našla jsem toto koukala jsem snad do každého toho obchodu,ale velikost 39je nějak pase,zkus tam zadat někam do nějakého obchodu dotaz oni se ti pokusí je sehnat!