• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

4. října 2017 
Holky nejde mi to vyfotit:frowning2: asi jsem blázen, co vidí dvě čárky:frowning2:
14. čer 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ve středu budu opět testovat, tak dám vědět. To už by byla čárka silnější. Pořád tomu nějak nevěřím.
14. čer 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj Jituli tehdy jak jsem byla tehu tak jsem taky mela slaboulinkiu carku a vyfotit nesla a pak silila :slight_smile:
14. čer 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituli, i duch je nadějný!

TAk jsem si konečně opět chtěla vložit to, v jakém jsem týdnu a zse nic. Najela jsem do nastavení, pak do těhotenství a rodina a pak už mě to nepustilo nikam...jsem antitalent....
14. čer 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky za podporu, snad bude sílit.
Míšo, držím palce na kontrolu i tobě Ferdi :wink:
Dáši, musíš být pozitivní, určitě budou krásné //, když jsi měla ukázkovou minimálku :dizzy_face:
Zuzi to jsou náderní broučci :dizzy_face: :dizzy_face: přímo k sežrání :grinning:
Pavli, tedy to je rychlost, budu na tebe moc myslet, určitě bude vše v pořádku a ty budeš za chvíli těhulka :wink:
Posílám fotečku jahůdek, které rostou našim jak houby po dešti :grinning: . Budu z nich dělat dřeň :grinning:
15. čer 2010 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ránko holky,
já se dnes chystám na nákupy.
Jituli určitě bude sílit, držím pěstičky. Jahůdky jsou k nakousnutí.
Daisy ty jsi měla myslím teď u minimálky prodlouženou kultivaci, chci se zeptat, jestli se u minimálky za ni připlácí, já se k ní nikdy nedohrabala, takže nevím jak to je. Díky za info. Jak je, už se ti to blíží, přeji krásné // dálnice.
Míšo, Ferdi tak jsem zvědavá na čem se domluvíte.
Juvi ty jsi teď hodně vytížená, že, jak chodíš do práce. Tak se někdy ukaž.
Všem ostatním hezký den. :slight_smile:
15. čer 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky:slight_smile:
taky všechny zdravím a přeji krásný den
těm co něco mají tak držím moc palečky :slight_smile:
15. čer 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jituli-tobě tichá gratulace a neboj, ona bude sílit, obdivuji tě za to, jaké máš nervy, já bych je neměla
15. čer 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk se mi to podařilo! Jupí! Už mi to ukazuje týdny. Ovšem ukazuje mi to 15.tt. Přitom jsem si do včerejška myslela, že jsem 14.tt (dle minulé kontroly u mého dr. i na genetice), ale včera ten můj dr. pořád operoval se 13.tt, tak jsem z toho úplný jelen...přitom jsem ještě tak o nějaké 3 dny dál než Sukubka a Anet....
15. čer 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky já tak dočítám koníka a koukám že co jsem včera psala tady vůbec není :confused: psala jsem že koukám že je mezi námi zpět kvakuska a že Stephanie na nás hází bobek!
Dneska bude asi pěkně no konečně včera teda byla děsná zima!
Jituli copak to čtu?tichoulince gratuluju!
15. čer 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo sukub, kvakuška si přišla zase pokvákat na koníka, ale ňák se nechytám, musím se nejdšív zorientovat co se tu komu událo :slight_smile:
15. čer 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda stephi, dík že na mě myslíš, však já také myslím na tebe a na juvi a na brit a na všechny ostatní z koníka, jen ne vždycky má člověk chuť něco vypisovat ... u mě střídavě oblačno, jak kdy :confounded:
15. čer 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitulik: neboj čárka bude sílit a ty jahůdky jsou úplně ukázkové - neprovokuj :grinning:
15. čer 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlasim ze jsem zpatky z Ol, dneska tam fakt bylo malo lidicek a byl tam jen Machac.
nejprve jeste zkusime zavest mrazacky a kdyz by to nevyslo, tak az potom dalsi vysetreni. musim pry bojovat, ja bojuji, jen u nej v ordinaci to na mne vzdy dolehne, ze vypadam jak hromadka nestesti :angry:
Jitulik potichoucku gratuluji k // a drzim dal pesti. mnam tak krasne jahody, to je na dren skoro skoda.
tobe taky Daisy drzim pesticky.
jdu pracovat, mejte se hezky holky
Kvakus a ty kvakej casteji :grinning:
15. čer 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jdu vás aspoň pozdravit :wink: ....a zase pádím ještě na zahradu....furt je co dělat a na koňa není čas :unamused:
Všem držím moc palce :dizzy_face:
Kvakus, ahojky :slight_smile:
15. čer 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
Jituš ty tvoje jahody to je vážně provokace, úplně tady nad klávesnicí slintám, mňam!
Jej, jsi šikovná, už vidíme ty tt -super!
Andi, tak doktor mi prodlouženou kultivaci nenaúčtoval, měla jsem strach o kolik to naskočí a nakonec ne, tak jsme moc rádi! Doufám, že jsi dneska dobře nakoupila :slight_smile:
Ferdi, tak to je fajn, že jste se s doktorem na něčem domluvili, aspoň se něco bude dít. A kdy bude nějaký pokus?
Juvik, ahoj, aspoň vidíme, že žiješ a občas nakoukneš. :slight_smile: Měj se hezky.

15. čer 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky omlouvám se ,že sem zase vpadám :wink: kolik holky stojí to Bravelle??děkuji já dneska byla na utz tak mě ho píchli jěště i zítra a pak zase utz tak at vím potom koik mám platit
a na tu prodlouženou kultivaci jsme se chtěla taky zeptat takže 3 dny je v ceně a dál je PK??ale myslím že nechavajíPK když je více embryjek?? děkuji
15. čer 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočenky. Tak já mám po gen. utz a dopadl v pořádku :slight_smile: Tak jsem zatím mooooc šťastná i když vím, že stále člověk nemá vyhráno.
Jitulik tichounce gratuluji.
Všechny vás jinak moc zdravím.
15. čer 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daisy krásně jsem dnes pokoupila, jsem spokojená.
Juvi tak aspoň že občas nakoukneš. :slight_smile:
Hanuli s PK je to individuální, já teď měla 2 embryjka a mám PK, o tom rozhodne embryolog, no a taky já se k ní nikdy nedohrabala a mudr. chtěl PK aby viděl, jak se vyvýjí embryjka, tak sama jsem zvědavá. PK je pro mě úspěch.
15. čer 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elli, gratuluji kvýsledkům, určitě se Ti ulevilo, že je všechno OK.
Andi, tak se pěkně načančej, ať se embryjkům líbíš :slight_smile: A na kolik hodin zítra jedeš?
15. čer 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanuli jee ahoj .-)) tak držím palce at je hodně dobrejch vajíček:slight_smile:) a hlavně teda mimin ve zkumavce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ella gratulka ke genetice:slight_smile:)

15. čer 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici děkuji :grinning: a nééé ve zkumavce,ale v břichu nejraději myslela jsem že už nikdy OPU mít nebudu a je to tady :fearful: :fearful: :fearful:
týý jo ty už jsi táák daleko za chvilku rodíš :dizzy_face: :dizzy_face:
15. čer 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daisy to víš že se načančám, abych se jim líbila, jdu na 13hodinu.
Hanuli hodně štěstíčka.
15. čer 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanuli jasně v břichu a mražáku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jj a musí klapnout :slight_smile:))no dneska sem vyřadila první velikosti hadříků...měl by dojít bio prášek tak ho chci vyzkoušet :slight_smile:) přebalovák vyklizenej..ale na to kvantum hader to asi stačit nebude :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. čer 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
andi tobě tak jěště víc štěstí když už toho máš za sebou tolik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: daisy tobě taky obr štěstíčka na testí :dizzy_face:
mici víš já ani do mražáku ¨nepotřebuju stejně bych je pak nevybrala když už budu mít druhé dítě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: ted jsem optimistická až budu čekat na test budu jak uzlíček nervu,ale co sranda musí být :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. čer 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
andi: na zítra hodně štěstíčka.
15. čer 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky všem Vám moc děkuji, jste zlatíčka. :slight_smile:
15. čer 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andi, taky přeji hodně štěstí, ať bojovníčci bojujou!!! :dizzy_face:
Všechny ostatní moc zdravím, Míša se ani neukázala..
Ellae gratuluji k dobrým výsledkům
Obzvlášť zdravím Kvakusku :wink: :dizzy_face: , doufám, že nás už nebudeš tak zanedbávat!!!
15. čer 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
andi tfuj tfuj tfuj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :zipper_mouth: :dizzy_face:
15. čer 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
stephi kva kva kva kváááv :sunglasses:
15. čer 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek