Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

misa.patrik
13. črc 2010

No holky dovolenka baaaajo 🙂 🙂 pisek palmy moře pláž... a plážovy bar... parádička 😀 😀 😀 😀 vubec se mi nechtelo domu ☹
ale co marne věčně tam vydržet by taky nešlo..
včera jsem volala na imuno zda jim někdo nevypadl tak zatím mám termín 30.8.... takže si myslím že další IVF bude až příští rok ☹

anty
13. črc 2010

Ahoj holky, tak hlásím, že reprofit dělá opravdu kluky my jsme toho příkladem, čekáme zdravého chlapečka, konečně jsme se odtajnili a nechali zkontrolovat panem doktorem.

sukubka
13. črc 2010

jitul myslím byla 8 a 10buněčné a test jedině mamatest myslím 25iui jinak to nemá cenu ten úplně citlivej je na prd hodně falešně pozitivní!

sukubka
13. črc 2010

anty moc gratuluju ke chlapečkovi a hlavně k tomu že je zdravej!!!

jej a co ty?myslím na tebe!

miso tomuselo být fajn,stephanie je tedka taky u moře tak hlavně at má hezké počasí!
jinak si myslím že když půjdeš 30.8 na imuno tak ivf ještě letos stihneš oni říkají že výsledky travjí,ale kolikrát je mají dřív,kamarádka je měla mít za 3měsíce a za necelé 2je měla!

anty
13. črc 2010

Díky sukub, byly to zase jednou nervy, jestli je všechno o.k.

ferdice
13. črc 2010

ahojki holcinky, v techto vedrech PC spise mijim, tak ted docitam.
Jitulik urcite je jeste moc brzo, snaz se byt klidna a vydrz.
Britko nam proste ten vlak neujede, od toho mame Machace 😀 obdivuji te, ze v tech vedrech zvladas hospodarku a jeste chodit do prace, ja prijdu z prace a jsem KO, zvladnu vecer prochajdu se psem (a k rodicum zajit pomuchlovat psiho mimose) a to jsou me veskere vykony.
Steph odpocin si hezky na dovci, bude lip uvidis, urcite to nebude tak zle jak to na prvy pohled mohlo vypadat.
Anty gratuluji k chlapeckovi
Asmen v Jesenikach muselo byt paradne, teda az na szivani s drzym bernakem.
Miso dovca musela byt super, uplne to vidim a v tom paraku i citim 😀 treba to imuno pujde rychleji a neco se uvolni. to se ceka na vysledky tak dlouho, ze uz by jste to letos nestihli? nebo spis asi pripadna lecba trva ze jo? a jdes k MUDr. Madarovi? nebo jinam?
Holcinky mejte se vsechny moc hezky

ferdice
13. črc 2010

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka nic, imuno
BRITKA - 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně, další pokus září
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus červenec!
MISA.PATRIK - 12/2007 7tt ZT, 4/2008 mimoděložní, 3/2009 9tt ZT,10/2009 mimoděložní, IVF květen negativní, imuno 30.8. a další IVF září/říjen.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2.i 3.KET -negativní, hysteroskopie OK
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá naneurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, po laparce
LADUS77 - 6 x IUI ve Fertimedu, 1 IVF v Reprofitu červenec/srpen
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KO pred KET 16.7.
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET), KO 8.7.

STIMULANTKY:

JITULIK24 - 8x IUI - 1xpotrat -21tt, 1xZP-5tt, 1 minimálka - OPU 3.7, ET 5.7- 1 pěti buněčné embryjko
KRYSTOFKA – od 10.7 stimulace na IVF, KO 16.7

TĚHULKY:

MICINKA – 1 mimi 32tt – TP srpen 2010!
(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA – 1 mimi po minimální stimulaci –TP listopad 2010 – UTZ 3D 25.6.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
JEJ – 1 mimi TP prosinec 2010, KO UTZ 9.6., další KO v 18tt
SUKUBKA – 1 mimi TP prosinec 2010 - KO 3.6. (genetika výsledky nic moc)odběr choriových klků.Předběžné výsledky OK další KO 30.6 kompletní výsledky OK.(2 IVF, 3x minimálka (jednou bez ET), 3minimálka.10.8 velký UZ ve 21týtdnu
ANETA1199 – 1 mimi po minimálce, TP 21.prosinec 2010
(předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010.
RENCAV - těhule po 3IVF, 1 mimi, TP 4. leden 2011
(1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
ESCADKA – dvojčátka –TP 16.únor 2011
(1 IVF, ET 26.11. nic, KET 15.2. nic, 2 IVF úspěch)
PECICKA - 1 mimi – TP únor 2011, KO 5.8. genetika
(3.min.IVF, další minimálka květen)
DAISY - 1 mimi po minimálce, TP únor 2011, KO 14.7.
(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

misa.patrik
13. črc 2010

@sukubka
@ferdice no holky to myslim i s pripadnou lecbou,na vysledky se ceka minimalne mesic,tak uvidime,no ☹
jdu k Machacovi ale imuno jsem si vydupala u sveho gynekologa,Machač rikal ze je to zbytecne...tak ja uz tomu vubec nerozumim ☹

britka
13. črc 2010

Ferdi já se někdy taky tomu divím že to zvládám mám toho fakt hafo a ještě k tomu to horko.

kvakuska
14. črc 2010

@anty anty gratuluji ke zdravému klučíkovi 🙂

@misa.patrik držím palce ať máte výsledky co nejdřív a hlavně ať jsou co nejlepší ... i když vím i podle sebe, že někdy vlastně člověk chce, aby se alespoň nějaký mrňavý problémek našel, ten by se přeléčil a hned by se zadařilo 😠

@britka brituš nevím, jestli do té tvé návštěvy u Machače stihnu zapracovat na tom koňosobovi v čekárně 🙄

všem vám přeji pěkný den, ať všechny bez úhony přežijeme do večera 😎

jitulik24
14. črc 2010

Ahoj všem, tak jsem si dělala opět test tentokrát citlivost 25 a negativní. Skočila jsem si koupit ještě dvě krabky testů, chtěla jsem mamatesty citlivost 25 a lékárnice mi řekla, že už se nebudou vyrábět, prý budou jen ty s citlivostí 10. Tak nevím jestli je to dobrý tah. Já osobně věřím víc těm míň citlivím.

kvakuska
14. črc 2010

@jitulik24 jituli ještě vydrž, do ofiko testu máš pořád ještě myslím 5 dní, to se může ještě spousta věcí stát 😉 ... no a to s těma testama mi teda přijde jako pěkná kravina, ten desítkovej zabere i malé pozůstatky pregnylu v moči a jen bude zbytečně testovatelky mást duchama 😖

pecicka
14. črc 2010

ahoj holky🙂
všechny vás zdravím, jen je tam ted tak hnusně, že jsem ráda, že dýchám 😠

jitulik24
14. črc 2010

kvakus, mě to taky přijde divné. Mě ten desítkový test ukázal //(falešné) po inseminaci 16 den, takže pregnyl to být nemohl, proto mu moc nevěřím a doufám, že ten klasický 25 budou i nadále vyrábět

ferdice
14. črc 2010

kvakuska nejlepsi vysledky jsou takove, kdy najdou neco, ale neco co se da snadno poresit. na pytel je kdyz vse vychazi podle predpisu a mimco nikde ☹
jitulik fakt vydrz, dnes jsi teprve 9. den.
jinak to mne zklamalo ze mamatesty budou 10, taky myslim ze je to zbytecne, jen to bude vest ke zbytecnym zklamanim a nepresnostem. urcite kdyby si udelali pruzkum, treba na modrem konikovi 🙂 tak by vedeli, ze se nepidime po takovych citlivych testech, ale po spolehlivych a za ty jsem mamatesty vzdy povazovala. nevim zda to neni vymysl, ale kupovala jsem tehu test v lekarne Max a chtela jsem mamatest, lekarnice mi rekla, ze nemaji mamatesty, ze maji sve vlastni testy, ale nechavaji si je vyrabet prave od vyrobce mamatestu, pod svou Max hlavickou... a byl 25 jednotkovy, ale uz je to nejaky mesic

misa.patrik
14. črc 2010

Holky potrebuju poradit...
Manzel mi dneska rekl ze by se nejradeji vykaslal na to imuno ☹ tak ja nevim... rikal ze nechce abych se tak trapila a ze skusime jeste jedno IVF a kdyby se nepodarilo tak pak... co myslite?? ja uz jsem z toho na palici ☹

jitulik24
14. črc 2010

@misa.patrik Rozhodnutí je jen a jen na vás, ale já bych do toho šla i bez imuna. A proč nezkusíte minimálku?

jitulik24
14. črc 2010

@ferdice Ten max jsem měla taky. Doufám, že ta lékárnice kecala, jinak si budu muset udělat pořádné zásoby🙂 Holky, můžu jít hned dodalší minimálky, nebo se musí čekat?

misa.patrik
14. črc 2010

@jitulik24 Machač nechce minimalku protoze jsem mela malo vajicek potrebuje vic takze mi rikal ze budu pichat puregon a budu pichat 300 jednotek 😕

misa.patrik
14. črc 2010

@jitulik24 jo a Jituli jeste nehazej flintu do zita jasan?? az budes mit 14 den po negativni tak pak teprve uverim jasan,? zadny pesimismus 😀

jitulik24
14. črc 2010

@misa.patrik Aha tak to jo. Míšo já bych do toho opravdu šla, maximálně budeš čekat miminko🙂. Asi na mě působí všechny ty pozitivní testy už 7-8 den po ET. A já jsem 9 den a nic☹

misa.patrik
14. črc 2010

@jitulik24 no uvidis... kazdopadne budu drzet palce tak ci tak 🙂

sukubka
14. črc 2010

ahoj holky,
Misa já sem věděla že machač s tím imunem nebude moc souhlasit já tenkrát přecházela s fakultky do Reprofitu a volala jsem Machačovi jestli bych se k němu mohla obědnat,ale že napřed jsem obědnaná na imuno a on mi řekl at napřed jdu k němu no a imuno mi pak vymluvil!Ale je to na vás,já osobně kdyby se nám ještě nezadařilo na imunu bych trvala!

Jitul ty jsi 9den po ET?ještě vydrž to je ještě brzy každá to máme jinak někomu to ukáže 8den po ET // někomu až 11den

jitulik24
14. črc 2010

Holky dělala jsem si před chvílí test a ukázala se tam druhá čárka, ale mám hrozný strach aby to nebyl falešný sob ☹ . Ve skutečnosti je čárečka mnohem lépe vidět

jitulik24
14. črc 2010

v albu je ta fotka lepší, tak se mrkněte tam

rencav
14. črc 2010

Slaboučká čárečka tam je. Držím palce ať pořádně sílí a jsou z ní dálnice.

juvik
14. črc 2010

Ahoj holky,
jdu vás pozdravit 😉 Vtěch vedrech jsem naprosto odvařená....přijdu domů z práce, hupsnu do sprchy a nejsem schopná ničeho. Ani ten comp se mi nechce zapínat. Ale musela jsem dneska na vás nakouknout 🙂
Jitulik, neplaš, je brzo, jen se těmi duchy stresuješ 😠 Já vím, že je to těžké vydržet, ale stejně nic nenaděláš. Tak držím palce, ať to vyjde 😵
Anty, tobě moc gratuluju k chlapečkovi 🙂

jej
14. črc 2010

Ahoj holky!
Ta vedra jsou děsná..uf uf uf A mají být do půli srpna! Ale tak pro děcka o prázdninách dobrý.....

Jitul, všechny tě tady chápeme s tou netrpělivostí, většnina z nás si tím tady prošla nejedenkrát, ale je fakt brzy....vím, že se to zdá nekonečné, ale fakt počkej na den, kdy ti řekli. Vědí, proč to dělají. Já jsem tentokrát taky vydržela, dřív to je jen o nervech a zklamání....

Míšo, já bych se poradila s Machačem. Pokud on imuno nechce, jděte do dalšího pokusu. My na imunu byli, dokonce tady od nás ze severní Moravy až u prof. Ulčové-Gallové v Plzni, tam vše o.k., takže vodítko žádné a prostě jsme znova zkoušeli....

TAk holky, na amnio jsem nakonec nebyla, Polák říkal, že pro to nevidí důvod, veůlký UTZ o.k.i ostatní testy a amnio by prý nedělal. Dle něj je vše o.k. TAk snad....
Asmen, zdá se, že s tebou rozšířím řady Reprofi´táckých holčiček, ale je to zatím hooodně nejisté. Je to stydlín a nechce ukázat...

Juvi, jak je ve vedrech v nové práci?

Step, ty jo moře! Hned bych jela!

Ty brďo, to je hic, jdu hodit placku na gauč.... brou noc

Ty brďo, to je cedro

jej
14. črc 2010

...já se nejen opakuju, ale i "překlepávám"....jdu fakt ležet....

escadka
14. črc 2010

Ahojte holky, už jsem dlouho nepsala, ale každý den Vás poctivě čtu, jen nevím, co napsat. Jitulce moc přeji //, jak se začíná ukazovat slaboučká, tak to je super, tak jen ať pěkně sílí a tloustne. Miško, tobě bych řekla to, co všechny holky, veř Machačovi, ví, co říká a určitě zkus další ivf, s takovou dávkou hormonů by to bylo, aby se tam nevylouplo alespoň 10 krasných vajíček 🙂. A bude se zase konečně něco dít a třeba je to právě to, co máš teď udělat a konečně to vyjde 😉. Já byla dnes u dr. Poláka na screeningu, krev i míry byly v pořádku, další screening ve 20 tt. A ptal se mě, jestli chci vědět pohlaví, tak jsem řekla, že určo a víte, co mi řekl? Že je tam holčička a chlapeček. Bojím se tomu uvěřit. Taky je ještě daleká cesta přede mnou. Ale kdyby to tak teda fakt vyšlo, tak budu neskonale šťastná, ikdyž samo, ať to bude co to bude, tak je to zázrak, ale takový páreček...🙂. Dala jsem je do svého fotoblogu, jestli to někdo umíte poznat...u té fotky holčičky prý to bílé v místě pohlaví je vaginální kůstka no a u chlapečka je vidět takový ocásek. No tak jsem moc zvědavá, co ukážou další ultrazvuky. Dneska byl ale teda v ordinaci fakt masakr, přijela jsem tam na 2 a bylo to narvané k prasknutí a čekala jsem skoro další 2 hodiny, do té doby vzali 70 pacientek, pak měli hodinu pauzu a pak prý jedou až do půl 11, před sebou dalších 40 pacientek, fakt masakr, mají totiž před 3týdenní dovolenou, tak chtěly všem vyhovět. No alespoň tam přišel náš superdoktůrek Štěpánek, tak jsem byla ráda, že ho vidím aspoň ještě takhle na chvilečku a jak tam mluvil na pacientky, tak jsem se musela usmívat, má opravdu tak uklidňující hlas plný naděje, že to ani prostě nejde, abysme pod ním všechny nakonec nedosáhli tolik vysněného cíle 🙂. Takže všem, na které tento kouzelník ještě čeká, moc moc držím palečky, aby to tentokráte už konečně vyšlo a nám všem, co se poštěstilo, tak ať zdárně dojdeme do úplného finále a už se to na nás culí z kočárku 🙂. Krásnou dobrou noc všem