Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

krystofka
5. srp 2010

@jitulik24 Jitulko...hlavně, že je aspoň jedno...to bude hotovej válečník, uvidíš..tak já zkusím zítra test..to budu 11 dni po ET...Snad si dodám odvahu... 🙂

jitulik24
5. srp 2010

@krystofka jsem hrozná že 😅 ? Nenápadně tě tu přemlouvám k testování 🙂 . Na zítřejší testování budu držet pořádně palce a věřím tomu, že tam ty dvě BUDOU!!! 😵
To doufám, že to bude válečník. Už by to mohlo klapnout a pokud ne, tak půjdu do klasické IVF, ať máme víc mimáčků 😉 . Ale ono to klapne, musííí!!!

krystofka
5. srp 2010

@jitulik24 Taky bych si moc přála, aby ten test byl pozitivní..no, budu doufat... 🙂

jitulik24
5. srp 2010

@krystofka budeš testovat hned ráno, ať vím kdy mám nakukovat 😉

krystofka
5. srp 2010

a ono se může i večer?? jinak hned ráno, ano...ty jo, už teď se šíleně bojím...nejraději bych netestovala vůbec.. 😀

jitulik24
5. srp 2010

@krystofka ty testy jsou tak citlivé, že je můžeš dělat kdykoliv během dne. Všude se uvádí, že by se mělo testovat z raní moči a mě přitom z raní moči vyšla čárečka vždy slabší než odpoledne(v začátku těhotenství). Takže já testuji kdykoliv, ale ráno z první raní moči ne 😉

krystofka
5. srp 2010

aha,,vidíš a já jsem myslela, že jen z ranní, první moči. tak možná testnu ještě dnes večer..ráno chodím čůrat jen jednou a potom jedu do práce.. 😒

jinak, mám doma mamatesty..
@jitulik24

jitulik24
5. srp 2010

@krystofka mama test citlivost 25 mi těhu ukázal 10 den po IUI, takže pokud jsi těhu, určitě ti to taky ukáže a tvoje čárka by měla být silnější než moje. Pošlu ti fotku jakého jsem ten 10 den měla ducha na testu 😉

jitulik24
5. srp 2010

a ten je z 11 dne, odpoledne 😉

krystofka
5. srp 2010

@jitulik24 Ty brďo, tak to jsem teda zvědavá...jituš, dnes mám zase takové bušení srdce, že mě asi brzo štréchne...Uff...musím too nějak rozdýchat. Teď ještě ta nervóza...Tak já zkusím ten test namočit do večerní moči...Ježíši...já budu určitě zase srab a nebude nic.. 😕

daisy14
5. srp 2010

@jitulik24 ahojky, držím palce ať je to ten správný bojovníček! Jak holky psaly, stačí jedno embryjko na jedno miminko 🙂
@krystofka Neházej flintu do žita, já měla přesně týden po ET naprosto mizernou náladu a pocity jako na MS. Už jsem to vzdávala, ale počkala až do 14dne a hleďme vyšlo to! Tak neházej flintu do žita! Vidím, že Tě Jituš přemlouvá na testování, jako vždycky 😵 , ale já jsem příznivcem testování až v termínu podle doktorů. Kolik už tu takových holek bylo, že viděly duchy či neviděly nic a výsledek byl úplně opačný, jenom je pěkně rozhodil! No jestli to nevydržíš, tak testuj v tom Ti bránit nemůžem 😉 V každém případě držím palce!

krystofka
5. srp 2010

@jitulik24 ale to jsou pěkní duši...co se potom stalo? ☹

krystofka
5. srp 2010

@daisy14 jééé..tak aspoň někdo, kdo mi říká, že nemám testovat...hmm..já nakonec dám asi na tvou radu.. 😉 Mě se do toho stejně nechce, jsem strašně nervózní...Děkuju....
@jitulik24 Jituško, tak já to asi ještě vydržím, už je to jen do pondělí.. 🙂

jitulik24
5. srp 2010

@krystofka ty jsi ještě u toho doktora nebyla 🙄 ? Pokud zjistíš, že jsi těhu, tak tam zajdi hned zítra, ať se nestane něco mimi. I kdyby jsi nebyla, ale věřím, že budeš, tak tam běž co nejdřív, uvidíš jak se ti uleví 😉 . Krystofko, nemáš účet na facebooku? Mohli by jsme si i tam někdy pisnout 😉 . Tak tfuj, tfuj na večer 😵 . Už mám nervy i za tebe 😉

jitulik24
5. srp 2010

@daisy14 Já doufám, že je to TO mimi, které se zavrtá a v dubnu se narodí 😉 . Jak se cítíš těhulko?

@krystofka ☹ no co s tebou holka, tak jsem tě nepřekecala 😉 . Tak budu držet palce na pondělí 😵

b.e.r.u.s.k.a
5. srp 2010

Jitul gratulace k jednomu bobíškovi,je to bojovník uvidíš 🙂

misa.patrik
6. srp 2010

Ahoj holky 🙂
trošičku Vas zanedbavam ja vim 🙂 omlouvám se 🙂
dnes dorazila mrcha tak jsem volala na gyndu a pan doktor rikal at prijedu dnes na Hormonalni profil to se dela prvni den?? 😉 😉

misa.patrik
6. srp 2010

@jitulik24 gratuluji k bojovnickovi 🙂

sukubka
6. srp 2010

misa patrik hormonální profil je nejlepší dělat 1nebo 2den kdy je prostě MS nejsilnější!

misa.patrik
6. srp 2010

@sukubka ahaa dekuji 🙂 moc 😉 ja myslela ze je to podle hladin hormonu ci co 😀

sukubka
6. srp 2010

právě že v začátku MS první 2dny jsou hladiny hormonů nejvěčí proto se to dělá když je menstruace nejsilnější a to je na začátku

jitulik24
6. srp 2010

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka nic, imuno
BRITKA - 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně, KET asi 9.9
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus máme nezdárně za sebou.
MISA.PATRIK - 12/2007 7tt ZT, 4/2008 mimoděložní, 3/2009 9tt ZT,10/2009 mimoděložní, IVF květen negativní, imuno 30.8., KO 17.8
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2.i 3.KET -negativní, hysteroskopie OK
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá naneurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, teď po laparce
LADUS77 - 6 x IUI ve Fertimedu, 1 IVF v Reprofitu červenec/srpen
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET),
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KET negativní

STIMULANTKY:

KRYSTOFKA – od 10.7 stimulace na IVF, OPU 21.7, 9 embryjek , ET 26.7, dvě embryjak, držíme palce!
JITULIK24 - 8x IUI, 1x minimálka - 1xpotrat -21tt, 1xZP-5tt, od 25.7 clostík, 4.8 OPU, 6.8 ET dvou embryjek , držíme palce!

TĚHULKY:

MICINKA – 1 mimi 32tt – TP srpen 2010!
(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA – 1 mimi po minimální stimulaci –TP listopad 2010 – UTZ 3D 25.6.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
JEJ – 1 mimi TP prosinec 2010, KO UTZ 9.6., další KO v 18tt
SUKUBKA – 1 mimi TP prosinec 2010 - KO 3.6. (genetika výsledky nic moc)odběr choriových klků.Předběžné výsledky OK další KO 30.6 kompletní výsledky OK.(2 IVF, 3x minimálka (jednou bez ET), 3minimálka.10.8 velký UZ ve 21týtdnu
ANETA1199 – 1 mimi po minimálce, TP 21.prosinec 2010
(předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010.
RENCAV - těhule po 3IVF, 1 mimi, TP 4. leden 2011
(1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
ESCADKA – dvojčátka –TP 17. leden 2011
(1 IVF, ET 26.11. nic, KET 15.2. nic, 2 IVF úspěch)
PECICKA - 1 mimi – TP únor 2011, KO 5.8. genetika
(3.min.IVF, další minimálka květen)
DAISY - 1 mimi po minimálce, TP únor 2011, KO 18.8.
(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

jitulik24
6. srp 2010

Ahoj holky, tak jsme byli mile překvapeni, nakonec mám oba bojovníčky a oba mám už v bříšku 😵 😵 . První bojovníček je jedničkové kvality a má 4bb a druhý bojovníček je dvojkové kvality a má 2bb. Sliznici mám 10mm. Tak a teď kluci bojujte 😀 😀 . ET mi dělal Koudelka. Všem děkuji za držení palců 😵

jitulik24
6. srp 2010

Máme fotku, ale je to foceno mobilem, tak to není kvalitní 🙂 🙂

misa.patrik
6. srp 2010

@jitulik24 To je super Jituli juchuuuuu drzim palecky 🙂

ferdice
6. srp 2010

@jitulik24 vidis jaci jsou to oba sikulove, tak to je super. uspesne zavrtavani preji 🙂

ferdice
6. srp 2010

@misa.patrik prosim te ty jsi objednana prave do podoli k MUDr. Madarovi? jak dlouho se ceka? dekuji moc

misa.patrik
6. srp 2010

No dlouho ja se objednavala koncem 6 mesice a nejblizsi volny termin bych 30.8 masakr 😠

jitulik24
6. srp 2010

@misa.patrik Díky. Od kdy začneš stimulovat na IVF? Držím palce! Já byla na krvi 2DC.

misa.patrik
6. srp 2010

No ja bych byla zitra druhy den.. tak neim ale snad je to doktor a vi co dela.. 😉 😉 my jedem 17.8. na konzultci tak uidime co rekne Machač bud od zari nebo od rijna... 😉 nevim zda ceka na vyrozumeni z pojistovny.. 😖