Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

misa.patrik
15. zář 2010

@britka jj jestě že tu jituli máme 😀
Ja jdu do sprchy a pichnout posledni davku puregonu 😒 už jsem tak rozpichana ze hruza ☹ ale co bych neudelala pro to svoje vytouzene letnátko

britka
15. zář 2010

@misa.patrik my pro ty naše prcky děláme co můžeme i nemožné.Ty naše cestičky pro miminka jsou tak těžké,ale musí člověk věřit.Jak si hodně žen toho neváží a o děti se nestarají a mají dětí jako smetí.

juvik
15. zář 2010

@britka moc ti držím palce 😵

@misa.patrik tobě taky ....na kupu vajíček, ale hlavně krásných embryjek 🙂

britka
15. zář 2010

Juvíku díky víš jak si to moc přeji.A co ty jak se ti daří?

juvik
15. zář 2010

@britka ale jo...pořád tak nějak pracovně 😀 Ani nepřispívám, protože se u nás nic neděje,,,,snažení je na mrtvém bodě. A pořád tajně doufám a čekám na ten kouzelný telefon....uvidíme, kdy to ale bude.
Ale nakukuju na vás, to jo 🙂

pecicka
15. zář 2010

ahoj kočenky, moc vám všem tady držím palečky, at už konečně zase začne pořádná těhu vlna 🙂
@britka tfuj,tfuj posílám velký těhu bacil a držím všš co mám 🙂
@misa.patrik tobě moc štěstíčka,neboj, vyjde to 🙂
@juvik moc zdravím 🙂

pecicka
15. zář 2010

@jitulik24 mooooooooooooc gratuluji 🙂

britka
15. zář 2010

@juvik Neboj telefon zazvoní a život se ti změní na krásné sluníčko.Stejně člověk na to pořád myslí,ale jestli je nějaká spravedlnost tak nám všem to vyjde..

britka
15. zář 2010

Peci díky a těhu bacil potřebuji jak sůl tak doufám,žes mě nakazila.A jak ty válčíš?Co prcek?V poho?

pecicka
15. zář 2010

@britka zatím ano, první genetika v pořádku, všechno zatím jak má být a zítra mě čeká druhý geneticky utz, tak nervičky jsou na pochodu, ale věřím, že je všechno v pořádku 🙂 už se těším, že prcka uvidím
kolik miminek máš vložených?

jitulik24
15. zář 2010

@britka to je rychlé, jen přepíši pár údajů o nás stimulantkách a je hotovo 😉
holky, musím vám tedy říct, že je mi docela špatně od žaludku, to jsem u předchozích dvou těhu nezažila. Tak snad to je dobré znamení 😉 . Posílám fotku kytky od manžela za včerejší pozitivní testíček a dnešní testík 🙂

britka
15. zář 2010

@pecicka Nenervuj se vše bude dobré.Prcky mám 2 nejlepší kvality tak věřím,že budou bojovníci.Víš co je nejhorší,že nevím co dělat a nedělat.Dr.říkala žádné omezení,ale já mám strach ať něco nezapinkám.To víš už to byl 5 transfér a to fakt nevím.V práci dělám manuálně tak mám nemocenskou a tak se dám na pletení.

juvik
15. zář 2010

@britka nic jiného si nepřeju 😵
Tak se holky opatrujte, pa, musím jít 😉

britka
15. zář 2010

@jitulik24 ta kytka je nádherná a dlouho ti vydrží.No vidíš i čárka na testíku síli.Ani na to nepotřebuji brýle je tam vidět 🙂

britka
15. zář 2010

@juvik tak pa.pa a ozvi se jú?

pecicka
15. zář 2010

@britka víš co, já první 4dny opravdu polehávala a šetřila se a potom jen tak zlehka až do testování a hlavně jsem testovala až v den, kdy jsem měla a byla jsem v klidu🙂 a hlavně pozitivně myslet, muj to byl 4pokus, takže o nic líp....ale věřím🙂

pecicka
15. zář 2010

@jitulik24 krásná kytička a čárečka 🙂 at síli 🙂

jitulik24
15. zář 2010

@pecicka ahoj Peci, určitě bude genetika v pořádku 😉
tak jsem ještě vyfotila test ze včerejška a dneška po zaschnutí a ten dnešní je o trošku tmavší 🙂
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/jitulik24/al...

pecicka
15. zář 2010

@jitulik24 super 🙂 ted to bude sílit každým dnem

jitulik24
15. zář 2010

@pecicka doufám, že ano 🙂

pecicka
15. zář 2010

@jitulik24 věřím, někdo tu těhu vlnu musí nastartovat, už to tady dlouho nebylo.....

jitulik24
15. zář 2010

@pecicka začala to Ladus 😉

stephanie
15. zář 2010

Ahoj holky,,
dlouho jsem tu nebyla, snad naposledy v červenci...
Chtěla jsem se s váma dneska rozloučit, alespoň na nějakou dobu...
Strašně jsem se těišla, až vám tady napíšu, tu skvělou zprávičku, že jsem těhotná...V srpnu se nám zadařilo a po KEtu s posledníma zmrzlinkama, které jsme měli, jsem otěhotněla...Tak jak psala ladus, nechtěla jsem to zakřiknout a čekala, až mi dr. Machač potvrdí srdíčko...tak snad se nebudete zlobit...
Tento týden ale mojemu zlatíčkovi přestalo bít...Jsem na dně a nevím, co bude dál, jsem psychicky na dně, nemám žádné síly...

Chtěla jsem vám všem popřát, ať se brzy zadaří a užíváte si v klidu těhotenství...

Z celého srdce...Stephanie
Držte se

jitulik24
15. zář 2010

@stephanie to je mi moc líto ☹ další špatná zpráva, ach jo ☹ . Vím, že je to teď těžké, ale chce to čas, aby jsi zase síly nabrala. Z celého srdíčka ti přeji, aby si tě štěstí, co nejdřív našlo a ty jsi čekala miminko a měla bezproblémové těhotenství 😉 . Vždyť kdo jiný si zaslouží miminka, než mi holky, co chodíme na umělko 🙂

britka
15. zář 2010

Stephi nebuď smutná je to těžké a každá znás ví jak je to těžké,ale jsme si oporou navzájem tak se nezavírej do sebe.

asmeena
15. zář 2010

@stephanie Drž se, načerpej energii a sílu a věřím, že mimi si k tobě určitě cestu najdu. Nesmíš to vzdát.

kvakuska
15. zář 2010

Ach jo Stephi ☹ ☹ ☹

ladus77
15. zář 2010

Stephi, to me mrzi, moc ☹ ale jak uz psaly holky, nevzdavej to, urcite mimi bude!!!
@jitulik24 ja jsem psala Machacovi mail v den kdy jsem mela testovat, ze test je pozitivni, hned odepsal ze ma radost, pak jsem byla u sestricky na krev a ta me i objednala a za 14 dni na prvnim ultrazvuku, to byl 6 tyden a uz bylo srdicko, musime doufat a myslet pozitivne holky!!!

misa.patrik
15. zář 2010

@stephanie Koci to je mi moc lito ☹

misa.patrik
15. zář 2010

Holky ja jsem jak balon ☹ ale uz me tak moc neboli ale byva mi spatne jak by me natahovalo,muze to byt pri stimulce nebo je to z nerviku??prikladam foto stimulovaneho briska 😉