Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

smilers
17. zář 2010

@britka jj venku mame kvety cele bile, pak bile s cervenym uvnitr, modry a svetle fialkovy 😉 , nu a doma mam zluty s nadechem nachu, velky oranzovy a ruzovy tusim🙂

jitulik24
17. zář 2010

@britka jak já se na to zabrání těším 😀 😀 zrovna teď mi dává zabrat, je mi pěkně blbě 😖

jitulik24
17. zář 2010

@misa.patrik pořád na tebe myslím, OPU určitě dopadla na jedničku a oplodnění taky určitě bude 100%. Držím palce, pořád a stále 😀

britka
17. zář 2010

@smilers venku máme 3 barvy všechny plné Bílou,růžovou a modrou.Mám ještě zasazené nové malé,ale barvu nevím to jsem dostala od známé.

britka
17. zář 2010

@jitulik24 To je dobře každá se na to těší budou radosti i starosti.

misa.patrik
17. zář 2010

Ahoj holky tak jsem zpet 🙂
10 oocytu,zitra mam volat kolik se jich oplodnilo pry spermio neni moc dobre ☹ a pritom minule bylo na 1
vyfasla jsem utroš,estrimax,prednison,a fragmin injekce,sliznice pry jen 7,5mm pritom v utery mi rikal Macháč 9mm tak ja nevím 😒 😒 snad to bude oki..

britka
17. zář 2010

@misa.patrik teda ty jsi toho vyfasla budeš pěkně zdrogovaná.Já jsem z utrouše pořád ospalá a jednou horko pak zima.Já ti říkám já se ve výsledcích nevyznám.Machač mi včera ani dnes neodepsal jak to že se nic nezamrazilo,nějak jsem z toho špatná.

misa.patrik
17. zář 2010

@britka ja nevim ja jsem mu dnes volala a on mi to polozil ☹

abig
17. zář 2010

Ahoj při pátku !

britka
17. zář 2010

@misa.patrik a u koho jsi dnes byla?

ladus77
17. zář 2010

@jitulik24 ty jsi teda jak ja! Ja jsem asi 13 den po ET testovala jakymsi no-name testem od kamosky, co mi ho kdysi davno dala, ze uz ho nepotrebovala, tak se tam valel chudak, tak jsem si rikala, ze jeste testnu at se jako vypotrebuje, no a na nem skoro nic, fujtaxl, ja se tak lekla, ze jsem okamzite letela do lekarny pro stare dobre mama testy a hned testila znova, no a cary jako hrom (tak jako uz par dni predtim). Proste byl to smejd, ale ja se tak vydesila a uplne zbytecne, pak jsem si pekne nadala!!! je to s nama kriz co? 🙂 Tak hlavne v klidu 🙂

abig
17. zář 2010

@misa.patrik Tak už to máš za sebou. Co dělá bříško ? Nezhoršilo se to ?
10 vajínek je krásné čísílko.
Proč jsi vyfasovala estrimax bych chápala, ale na co máš Fragmin ? A Prednison bereš už dávno nebo od dneška ?

misa.patrik
17. zář 2010

@britka no punkci mi delala Vitoušková,ale se zpravou přisel Štercl a i on mi říkal že viděl tu sliznici tož nevím kolik jich tam bylo 😒

misa.patrik
17. zář 2010

@abig pregnison ode dneška, Fragmin mam na ředění krve pry preventivně kvuli potratum co jsem mela předtím ☹
jinak briško v pohodě tak snad mě ten hyperstimulák mine 😖

britka
17. zář 2010

@misa.patrik jsme amatéři co?minule jak jsi byla na kontrole tak ti měřil určitě sliznici a na monitoru se ti ukázalo číslo.Já jsem věděla že mám 11.tak zítra ti držím palečky ať máš jich oplodněných co nejvíc.

abig
17. zář 2010

Mě to totiž taky dr.Macháč přislíbil, Prednison a něco na ředění krve, protože jsem po 2IVF měla pozitivní test a než jsme se objednali na UTZ, tak jsem odmenstruovala .... a před měsícem jsem měla pozitivní ten jejich Reprofiťácký test, a za dva dny už nic ....
Tak mi to třebas nabídne ke KETíku .... si to asi vynutím .... 😀

Co se týče té sliznice, tak asi záleží na přístroji UTZ, pač já to měla jako vy, na KO u Macháče 11mm a při OPU 9mm ...

abig
17. zář 2010

@misa.patrik Čechrej peřinky a relaxuj a těš se !!!

@britka to samé u tebe, relax a pohoda ...

britka
17. zář 2010

@abig díky koukám na telku a počítač.

misa.patrik
17. zář 2010

@abig jj diky lezim notas na kline a pučtěná televizka 😀
jinak ty leky musis pripominat Macháč to vzdycky rekne a pak v Brne je nekdo jiny a on nevi 😀 ja jsem to taky Šterclovi řekla že mi ho napsal do protokolu a ted mi dali recept jen na utroš a estrimax 😉

misa.patrik
17. zář 2010

@jitulik24 A Ty se babko nestresuj jasan?? 😉 😉 😉 bude to dobry co by nemelo byt 😝

abig
17. zář 2010

@britka Co taky jiného se dá dělat, co ?
@misa.patrik a to já se zase připomenu, pač mi dochází trpělivost .... holt se Macháč nemůže rozdvojit, což by se nám všem líbilo a myslet za něj musíme i my

misa.patrik
17. zář 2010

@abig jj přesně tak,já ho ale stejně obdivuju fakt 🙂 me by z toho jeb.. 😀 😀 😀

britka
17. zář 2010

@misa.patrik to maš pravdu má toho moc a obdivuji ho.(myslím Macháče)

jitulik24
17. zář 2010

@misa.patrik ahoj no na tvoje zprávy čekám jak na smilování 😀 a musím říct, že úrodičku máš tedy pěknou 😉 . Manžel měl spermio při druhé minimálce také špatné a opodnila se všechna dvě vajíčka 😀 . Sliznice ještě povyroste, uvidíš. Nevím kdo to tady psal, ale holčina otěhotněla se sliznicí myslím 6,8mm 😉 . Už myslím pozitivně, protože jsem blázen a testovat mě baví, obzvlášť když je čárka silnější a silnější a já zase odpoledne testovala a čárka je silnější ne dopoledne 😀 😀 😵 😵 . Manžel když tu čárečku uviděl, tak mě pochválil, prý tak se mi to líbí 😀 😀 .
@britka máš pravdu, ale za to to miminko stojí a myslím, že to takhle cítí každá, co chce miminko 😵
@ladus77 už jsme 100% klidná 😀 . Čárka sílí hodinu od hodiny a já si konečně začínám uvědomovat tu skvělou věc JSEM TĚHOTNÁ 😵 😵 😵 !!!!!!
NO NENÍ TA ČÁREČKA NÁDHERNÁ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
JÁ MÁM TAKOVOU OHROMNOU RADOST 😵 😵 😀 😀

jitulik24
17. zář 2010

Holky, chci se zeptat, musím lístek na peníze zanést na úřad k 1.10 nebo to může být později? Ráda bych se objednala na KO k Machačovi na 5.10.

britka
17. zář 2010

@jitulik24 zavolej na úřad máš to jistější.

britka
17. zář 2010

@jitulik24 zapoměla jsem čárku máš super 😀

misa.patrik
17. zář 2010

@jitulik24 o nádherná čárka ja už chci taky\ takovou 😀

jitulik24
17. zář 2010

@britka @misa.patrik prsk prsk těhu bacilky a ať jsou pěkně nakažlivé 😀, holky potřebujeme červnová miminka a kdo jiný by je měl porodit než vy dvě 😀 😉

misa.patrik
17. zář 2010

@jitulik24 diky jituli 🙂 no uvidime jake bude skore našich "polotovarů" jak tomu s manžou říkáme 😀 😀 😀 😀