Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

jitulik24
17. zář 2010

@misa.patrik určitě skvělé, jsou to žížalky snaživý 😀 musíte jim věřit. Dovedu si představit, jaké je to stres tam každý den volat 😖 a čekat co řeknou. Když si vzpomenu na sebe, jak jsme tam volala a měla žaludek až v krku, brrr 😖

misa.patrik
17. zář 2010

@jitulik24 jj to je nejhorší 🙂
ale jak jsem psala to spermio nebylo pry moc dobre že pry špatná pohyblivost progresivni temeř nulova ☹ ☹ ☹

jitulik24
17. zář 2010

@misa.patrik Tak to měl manžel při jedné inseminaci, taky progresivní pohyb nula. Při té minimálce měl 9% pohyb. Pokud ti je ale budou dělat metodou ICSI, tak by to nemělo vadit, nebo jo? Je zajímavé jak se těm chlapům ty žížalky strašně mění. V Reprofitu jsme byli celkem na třech IUI a dvou minimálkách z toho u dvou IUI měl manžel špatný spermiogram a i jedné minimálky a u druhé měl zase luxusní spermiogram, tak že se Machač divil, jak je to možné a teď u této IUI měl ten nejúžasnější spermiogram a výsledek se dostavil 😉. Je pravda, že jsme se snažili ještě doma, ale určitě nám k tomu skvělému výsledku pomohla IUI.

misa.patrik
17. zář 2010

@jitulik24 nechám to proste osudu,pokud se oplodni vice vajicek pujdu na transfer az ve stredu jinak v pondeli... uvidime no 😀 ale rikala jsem Šterclovi ze doufam ze vyberou krásne holcici spermie ze jsem si prijela pro svou letni holcicku 😀

jitulik24
17. zář 2010

😀 😀 😀 tak to je dobrý 😀 😀 😀 máš velkou šanci na holčičku, když máte špatný pohyb u spermií. Prý rychlé spermie jsou klučičí a holčičí jsou zase pomalé, ale déle vydrží 😉

misa.patrik
17. zář 2010

@jitulik24 no uvidime on rikal neco o te pohyblivosti ktera se jakoze zavrtava do vajicka ze je spatna... 😠

jitulik24
17. zář 2010

@misa.patrik aha, moc moc držím palečky, ať se žížalky zavrtají 😉 už to musí klapnout 😵

misa.patrik
17. zář 2010

@jitulik24 musi to vyjit 🙂

britka
17. zář 2010

@misa.patrik věř všechno bude oukej.I kluka bys brala určitě.Mi je to jedno hlavně ať je. 🙂

britka
17. zář 2010

@jitulik24 těhu bacily beru plnými náručmi. 🙂

misa.patrik
17. zář 2010

@britka to me je taky samozřejmě 🙂 to ja jen tak.. at je sranda 😀

britka
17. zář 2010

@misa.patrik však vím 😀

misa.patrik
18. zář 2010

Holky kde jste dneska ?? 🙂 ja se od rana motam kolem plotny aby mi to do jedne uteklo nez budu volat na ty nase miminka 😀 😀 rano jsem delala baileys na vecer,upekla jsem boruvkovy kolac a ted peču sekanou no mnam.co Jituli dneska testik nebude?? 🙂

britka
18. zář 2010

@misa.patrik já zas oxiduji venku a obírala rakytník děs.Dopíchaná jsem jak hrom.Ve 13 h.si vzpomenu.Ten Machač mi dodnes neodepsal tak nevím.Venku je krásně.Ve 2 h.si sjedu k mamce,pak do obchodu a večer máme jít na narozky.

jitulik24
18. zář 2010

Ahoj holky, přeji pěkný víkend 🙂 . Já taky dnes vařila a uvařila jsme zeleninovou polévku-vitamíny pro mimčo 😀 a bramborovou kaši s uzeným masem 😵 . Před 14 hodinou se chystám navštívit kolegyně v práci 🙂 . To zase pěkně podrbeme 😀 . Manžel včera vyrazil na 100 km pochod kolem Brna a vrátí se dnes večer. Ten bude zase vyřízený 😕 . Ráno psal, že má za sebou 66 km a dost ho bolí nohy 😲 . Jinak dnešní testík dopadl jak jinak než krásné dvě dálnice 😀 😵 . Zítra mám oficiálně testovat a měla by taky dorazit MS, tak snad nedorazí 🙂 .
@britka asi toho má Machač opravdu hodně a zapomněl na tebe. Kolik holek mu může denně napsat, desítky? Užij si ty narozky 🙂
@misa.patrik držím palce. Ve 13 hodin budeš volat?

britka
18. zář 2010

@jitulik24 toho jsem si všimla minule.že bude pochod kolem Brna.Vidíš kolik má v sobě energie?Třeba ho více zaměstnat 😀

jitulik24
18. zář 2010

Ještě jsme zapomněla dát fotečky těch dálnic 😀 . Mám docela nutkání se přehodit do tabulky těhulek, co myslíte, mám 😕 😅 ?

jitulik24
18. zář 2010

@britka on je takový nadšenec 😀, lepší než kdyby mi chodil za ženskými nebo do hospody 😉

daisy14
18. zář 2010

@jitulik24 Super, super, super! Takhle se mi to líbí, krásně ty čárky sílí!

jitulik24
18. zář 2010

@daisy14 Ahoj Dáši, jak se máš, co mimi? 🙂

daisy14
18. zář 2010

@jitulik24 No snažím se mít dobře, ale vyšly nám ne moc dobře tripply, takže jsme z toho nebyla veselá. Ale po poradě s genetikem uděláme nejdřív velký UTZ 7.10. a kdyby se něco nezdálo, pak půjdem na amnio. Teď jsme to odmítli a doktor s námi i celkem souhlasil. Stejně jsou ty krevní testy tak 50 na 50, tak si říkám že je všechno jak má být.
Jinak mimčo už se hýbe, občas něco jako pohyby cítím, takové bublinkování, jak tomu doma říkáme. 🙂
Jen víc polehávám, jsem z práce utahaná, ale už tam budu brzo končit a jdu zas na marodku.

Manžel je dneska taky pryč, jel do Mošnova na Dny NATO, tak si to tam určitě užívá.
Mizím, mamča mi přinesla oběd, je to zlatíčko, tak se jdu nabaštit, ať konečně začnu přibírat. 🙂
Zatím ahoj a hezkou sobotu!

jitulik24
18. zář 2010

@daisy14 Ty trippl testy vycházejí hodně často pozitivní a pak se přijde na to, že je vše v pořádku. Byla jsi na screeningu ve 12tt? Ten je přesnější než ty trippl testy. Určitě to bude dobré, držím palce. Jéé já už chci taky cítit kopanečky 😵 . Dáši měj se krásně, odpočívej a pozdravuj mimčo 😉

misa.patrik
18. zář 2010

Tak mam 7 trpaslíčku🙂 milačci moji milovaní 🙂
Zralych bylo 6 ale pry se oplodnilo 7 transfer bude ve stredu v 11 😉

jitulik24
18. zář 2010

@misa.patrik Tak to je skvělé. Jen tak dál. Mám z toho radost🙂)

misa.patrik
18. zář 2010

@jitulik24 dekuju moc 🙂 už se nemuzu dočkat az budu mit prcoška u sebe 😉

asmeena
18. zář 2010

@misa.patrik tak to je pěkné, hodně štěstíčka

asmeena
18. zář 2010

@jitulik24 Tak ty jsi jasná těhule. 😵 😵 gratuluji.

zuzka72
18. zář 2010

@daisy14 buď v klidu, mě vyšli testy taky špatně a to 2x, řekli, že budu mít postižené dítě, že nejlepší je ho dát pryč, ale, že hrozí, že odejdou i obě dvě, pak jsem byla na amnio, skončila ve špitále(vše mám v albu psané) a nakonec se mi narodili 2krásní kluci a zdraví, takže neboj, bude to dobré 😉

britka
18. zář 2010

@misa.patrik no vidíš jskou máš úrodičku a to jsi se tak bála. 🙂

britka
18. zář 2010

@zuzka72 ale kdopak se nám to tady ukázal 😉 Tak co malí hodní?A co velcí hlídají? 😀