• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

13. ledna 2017 
@asmeena :grinning: :grinning: jestli bude mimi po mě, tak si dá raději řízek než mléko :grinning: :grinning:
24. zář 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@britka Já jak jsem na testu objevila dvě čárky, tak jsme šla na krev, HCG jsem měla hodně nízké, ale bylo to tam a jak jsem přišla domů, tak jsem začala špinit. A podívej kde jsem teď. Držím palečky.
24. zář 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik24 Tak to má být, taky si dám raději kus flákoty. :grinning:
24. zář 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asmeena to jsi můj člověk :grinning: já bych mohla maso snídat, obědvat i večeřet :grinning: . Zrovna včera mi tchyně nabízela piškotovou roládu a já jí na to řekla, že nesmrdí masem :grinning: a tchyně hned že mi dá tedy maso :grinning: . Ona mě chápe, protože je stejný masožravec jako já :grinning:
24. zář 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky těhulky, za jak dlouho vás Machač odeslal k vašemu lékaři? Díky za odpověď
24. zář 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky !
Dneska byl Macháč opětovně usměvavý ! Spokojený s mou sliznici, ba přímo nadšený.
Ten pozitivní těhu test ze srpna (jejich reprofiťácký) označil jako nefalešný, tudíž biochemické těhotenství. No raději bych slyšela, že jsou ty testy falešné ... no, z druhé strany to jde i přirozně ..
24. zář 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik24 jak bylo srdíčko, tak nás odeslal, což bylo v 7tt
24. zář 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asmeena včera jsem byla uplně na 2 věci hlava,blbě a teplota tak jsem celý den prospavala. Uvidím dnes jak mi bude.Jak jste se bavily jestli sladké nebo řízek vítejte v klubu já jsem taky řízková :grinning:
25. zář 2010 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko :slight_smile:
dnes si třeba ještě užít krásný sluničkový den :slight_smile:
25. zář 2010 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misa.patrik to máš pravdu už mám otevřený balkon a užívám si čerstvého vzduchu.Jak jsi dopadla se zamražením embryjek?
25. zář 2010 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přeji všem krásnou sobotu. Co máte dnes v plánu? U nás se pojede po obědě na houby a doufám, že najdeme bedle, abych mohla udělat řízky, mňam:slight_smile:. BRIT tobě už se blíží testování a věřím v krásné//:wink:.
25. zář 2010 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik24 tento týden rostou bedly a jsou super na smažení.Tak ať najdete hodně hříbků,taky bych hned šla taky,ale jsem nějaká divná.
25. zář 2010 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@britka ahojky nevim :frowning2: zatim se mi nikdo neozval :frowning2: ale se mi zda ze jsem tam zadavala at to poslou poštou tak to možná teprve příjde :slight_smile: jak se jinak citis?? :wink:
25. zář 2010 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik24 manžel ma dnes turnaj v tenise tak pujdu na neho koukat :slight_smile:,a budu relaxovat ostatně jako každý den :grinning:
25. zář 2010 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@britka před týdnem jsme byli na procházce a viděli jsme opravdu plno bedlí, ale neměli jsme je kam dát, tak jsem si musela nechat zajít chuť. Neleze na tebe nějaká chřipka?
@misa.patrik Mě informovali ohledně zmrazení embryí mailem.
25. zář 2010 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik24 to jo ale me se zda ze jsem tam nevyplnovala email ale adresu ze to chci zaslat poštou :slight_smile:
25. zář 2010 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misa.patrik Tak to přeji aby manžel vyhrál:slight_smile:. Pěkně relaxuj to je potřeba.
25. zář 2010 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik24 jj budu :slight_smile:
@britka taky jakoby na me neco lezlo :frowning2: třeba vitaminky :slight_smile: a kdy budeš testit??
25. zář 2010 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mám po náladě. Teď mi psala švagrová sms, že ten prstík se neuchytil, takže mu ho amputují :cry: :frowning2: . Malý už bude na normálním pokoji, tak alespoň bude se svojí maminkou.
25. zář 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik24 jaj bobanek maly :frowning2: :frowning2:
25. zář 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik24 tak to je mi líto je ještě takový drobeček.Je to smutné není na to slov.Co se týče včera jsem měla horečku a dnes mi taky není na dvakrát takže něco na mě leze,ale chlap to není.
25. zář 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme z toho všichni špatní :frowning2:. Tak si dej paralen, ten můžou i těhulky :wink: a pěkně se vylež :slight_smile:
25. zář 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik24 víš kdyby byl větší tak by se dal prstík nahradit,protože kdysi od sousedky dcera strčila do drtičky v práci to ji bylo 18 palec a ten ji celý udělali nový a to jsem normálně čubrněla jak to udělali.Ale i tak je to neštěstí.
25. zář 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme byli na těch houbách, vzali jsme i tchyni, aby přišla na jiné myšlenky. Musím říct, že houby opravdu rostou, donesli jsme dva velké, vrchovaté koše. Před chvílí jsme dojedli řízečky z bedlí, to byla dobrota :dizzy_face: . Tchyně říkala, že si zítra jednou pro staršího synovce, aby švagr mohl jít do práce a švagrová mohla být s malým v té nemocnic. Tak si budu alespoň užívat jeho, má tři roky.
@britka tak to čučím. Pozeptám se na tuto možnost švagrové, jestli jim jí nenavrhli. Už je lépe?
25. zář 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik24 tak řízečky byly dobré co?Kéžby na něco ti doktoři přišli držím palečky.Mě je o nějaké procento lepší,ale to bude tim počasím.Dnes tu byla Tedy tak malý Vojtíšek roste jak z vody je to šikulka :slight_smile:
25. zář 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné odpoledne :slight_smile: i když u nás teda deštivé...
Citim se moc dobre boli me sice obcas podbrisek semtam me pichne vlevo pak zas v pravo :grinning: :grinning: ale ja věřím že to k tomu patří :grinning:prsa nalitá akorát v noci hrozně spatně spím se hrozně potím :frowning2: Dnes jsem sla kolem lekárny v Kaufu a nekoupila jsem si testiky jsem dobrá :grinning: :grinning: slibila jsem si i svetlusce ze driv jak pristi pondeli testovat nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. zář 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@britka Britko vydrz, spineni urcite jeste nic spatneho nemusi znamenat.
Drzim palce tobe i Mise. Jitulik nam to tady krasne prolomila, tak by jste ji mohly jako dalsi tehulky nasledovat.
Jitulik tobe potichoucku gratuluji a at je na kontrole vse jak ma byt. Maluskeho synovecka je mi lito, ale treba fakt mudri jeste neco vymysli.
Vsechny ostatni zdravim. ahojki
26. zář 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojki holky u nás je deštivo,ale u nás se pracuje 2 stromy už jsou sundané a do zimy se ještě něco málo udělá neboli postaví.když chceme přírustek tak je třeba stavět :slight_smile: a je toho hafo.
26. zář 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak u nás také hlásím deštivé počasí. Nejraději bych si zalezla do peřin a prospala celý den :slight_smile: .
@misa.patrik to máš testy z lékárny dr max, jestli jo, tak ty vyrábí stejný výrobce jako mamatesty. Taky jsem je teď měla. Mě něco povídej o špatném spaní a ty divné sny. Dnes se mi zdálo, že jsme šla na ultrazvuk a řekla jsme nějaké doktorce, že jsme v 6tt a ona na to, podívejte se na obrazovku jste ve 12tt :grinning: už mi z toho všeho pěkně hrabe :grinning: .
@ferdice ahoj, já to neprolomila, měsíc přede mnou se to podařilo LADUS77, já se jen svezla na těhu vlně :slight_smile: . Děkuji, snad bude vše v pořádku, už teď mám nervy jak špagáty :sweat_smile: .
@britka stavíte si domeček? Taky bych nějaký brala, ale museli by jsme se zadlužit a to se nám nechce, tak vegetíme v 3+1 a stačí nám to, zatím.
26. zář 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik24 jj dr max ale ja jsem si ho nekoupila nechci je mit doma bude me to provokovat koupim je az pristi nedeli :grinning:
26. zář 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek