Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

misa.patrik
29. zář 2010

@jitulik24 no věřím že ano 🙂

jej
29. zář 2010

Jitul! Kuš babo! 🙂 (neber to vážně, myslím to v legraci)

Míšo, pokud můžu radit já: zkus vydržet! Do toho pondělka, budiž. Dřív bych FAKt netestila. Mám za sebou pět transferů (z toho jeden KET) a jednou jsem takto blbě nevydržela a bylo z toho jen o to větší zklamání a bolest...i když pevně doufám ve //, fakt bych zkusila vydržet. SAma vím, jak je pokušení veliké....

Jitul, jinak u nás je to podobné se sociální situací: muž se cca před 3 týdny dověděl, že jeho místo se bude rušit (obrat firmy dobrý, zisky ale malé), takže jsem si taky říkala, že člověk se prostě čistě a jen bezstarostně radovat nemůže a vždy se musí vyskytnout něco, co člověku radost v životě zkazí. Ale pak jsem si řekla, že když nejde o život, jde o h...a nějak bylo, nějak bude....

spunda
29. zář 2010

@emanek

Ahojky
No já k němu začala chodit ted a ty??? 😉

teddyna
29. zář 2010

Brituš,ty opico - teď budeš doma,tudíš doufám,že dorazíš dřív než my k tobě.určitě tě s Vojtulou přepadnem.no a sestřička a bráška?? my si počkáme na vaše malé prdě a s tím si budem hrát 😀

jitulik24
30. zář 2010

@spunda asi jsi odpovídala na první stránku, že? Jestli se k nám chceš přidat, tak jsme na stránce 576 😉

jitulik24
30. zář 2010

@jej tak to můj manžel ještě dopadl celkem dobře, dali mu práci za méně peněz, ale jeho kolega zůstal na dlažbě s hypotékou na byt a za dva měsíce se jim má narodit miminko, takže síla. Původně manžel zvažoval, že dá výpověď, ale já mu to rozmluvila. Lepší dělat za méně peněz v práci, než být za h...o na pracáku. Takže manžel už od včerejška začal hledat na netu práci, poslal pár životopisů a až si něco najde, tak odejde.
Já vím, že jsme provokatérka 😀 . Však ona si to Míša udělá podle sebe 😉

jej
30. zář 2010

Jitul, my to máme přesně jako kolega: mimčo na cestě, hypotéka na krku...ale tak to prostě bude furt (hypotéku máme ještě na 20 let a to už 5 let platíme), zakázala jsem si už stresovat se nad tím, páč tím nic nezměním a jen ublížím mimču. Muž taky rozesílá životopisy na všechny strany, do konce listopadu to má tam a do té doby se snad něco najde...

Asmen, co ty? Dlouho jsi o sobě nedala vědět!

kvakuska
30. zář 2010

@teddyna Teddy pokud chceš aby tě Britka poctila návštěvou, tak se asi budeš muset přestěhovat do Olomouce ... bo mě včera návštěvou poctila 😀

@stephanie @juvik chystám se vám holky napsat, ale jsem teď měla dva týdny takovej pracovní masakr, že ještě dnes lapám po dechu 😝 ... Britka vám může dosvědčit, že fakt robím i doma, včera během jednoho kafča snad 20 telefonů 🙄 ... ale holky myslím na vás, jen nějak nevím k čemu přesně vám držet palce 😠 ... o víkendu hodlám vyřídit resty, tak se vám ozvu ... zatím se mějte krásně (ostatně jako všichni tady v diskuzi) 😎

jitulik24
30. zář 2010

@jej Tak před chvílí přišel manžel domů od zítřka je nezaměstnaný. Nakonec ten kolega, co má tu hypotéku šel plakat ředitelce na ramínko a ta ho vzala a manžela vyhodila, prý tu práci nepotřebuje, tak jak ten kolega. To je dobrý argument. Naštěstí dostane 6 měsíců odstupného. Taky doufáme, že si manžel najde práci co nejdřív.

daisy14
30. zář 2010

Ahoj holky, všechny Vás dravím už z domova, kde si budu lebedit a pak plynule přejdu na mateřskou (doufám) 🙂
Moc gratuluji Britce, hlavně že vydržela netestovat dřív než má (viď Jituš 😉 ) a ať čárky sílí. Míša se za chvíli taky přidá a bude hlásit // a tak to bude pokračovat. Holky mám z Vás radost 😵

daisy14
30. zář 2010

@jitulik24 Vidím, že máš v pátek kontrolu, tak ať je tam krásná fazolka se srdíčkem, je mi jasné, že už se nemůžeš dočkat! Já mám příští týden ten velký UTZ a už to taky nemůžu vydržet 🙂

jitulik24
30. zář 2010

@daisy14 Náhodou Brit testovala dřív 😀. Už mám celkem nervy, aby bylo vše jak má. Na srdíčko bude možná ještě brzy. Dáši budeš chtít vědět pohlaví? Držím palce, aby bylo vše v pořádku.

pecicka
30. zář 2010

@spunda ahojky,tak jen pojd mezi nás, vítám tě tady a přeji hodně štěstíčka 🙂

pecicka
30. zář 2010

jinak zdravím všechny kočenky🙂

britka
30. zář 2010

Holky hlásím hodnoty krve 8 754 co vy na to?16 den po transféru? 🙂 🙂 🙂

jitulik24
30. zář 2010

@britka Nečekáš čtyřčata? Tak to jsou jasná dvojčata.

jitulik24
30. zář 2010

@britka Můžu tě připsat k těhulkám? Myslím, že ta hodnota mluví za vše.

britka
30. zář 2010

@jitulik24 to jsem už dnes slyšela jednou 🙂

britka
30. zář 2010

@jitulik24 nepíše se to do tabulky až bude srdíčko?

jitulik24
30. zář 2010

@britka Tohle záleží na každé z nás, jestli tam bude chtít napsat. Stimulantka už nejsi 😉. Ta hodnota je opravdu závratná. Kdy jdeš na KO? Psala jsi to Machačovi?

britka
30. zář 2010

@jitulik24 tak to tam jitulíku napiš.Ta hodnota je fakt velká,Machačovi jsem napsala a tak počítám večer se mi ozve.

britka
30. zář 2010

@daisy14 díky za gratulaci všechno si to čtu po zpátku.

jitulik24
30. zář 2010

@britka Machač bude mít určitě radost 🙂 . Mě napsal, že mě chce vidět za 10 dní.

misa.patrik
30. zář 2010

@britka krásná hodnota 🙂 super 🙂 to budou dvojčátka jak vyšíte 🙂

britka
30. zář 2010

@teddyna nezdá se ti že v Šenově se zaplní školka?začínej schovávat oblečky vypadá to zajimavě 🙂 😉

britka
30. zář 2010

@jitulik24 tak to k němu jdeš kdy?

britka
30. zář 2010

@misa.patrik ta hodnota ta je fakt moc velká i sestra jak mi to telefonovala tak se smála.

misa.patrik
30. zář 2010

@britka 🙂 je to super no ja jsem zvedava jak dopadnu ja,nejak me boli v krizi a zespod tak uz to tak slibne nevypada ☹ ☹

jitulik24
30. zář 2010

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka nic, imuno
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus máme nezdárně za sebou.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2.i 3.KET -negativní, hysteroskopie OK, srpen KET - potrat 7 tt, další pokus v nedohlednu
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá na neurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, teď po laparce
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET),
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KET negativní
ESCADKA – (1 IVF, ET 26.11. nic, KET 15.2. nic, 2 IVF úspěch, ve 21tt potrat dvojčátek)

STIMULANTKY:

MISA.PATRIK -1x IVF. 2x ZT- 7tt a 9tt, 2x mimoděložní. 2 IVF- 22.9 ET jednoho embrya, držíme palce!!!
KRYSTOFKA – 1x IVF negativní. 28.9 KET dvou embryí, držíme palce!!!
ABIG-1x IVF - Fertimed (OHSS - negativní), 2x IVF Reprofit (biochemické těhotenství) + KET- negativní. 30.9. KET - jednoho bojovníčka, držíme palce!!!

TĚHULKY:

ASMEENA – 1 mimi po minimálce, TP listopad 2010 ( 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimálka,1xKET v Reprofitu)
JEJ – 1 mimi TP prosinec 2010
SUKUBKA – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010 - genetické výsledky OK (2 IVF, 3x minimálka,1x bez ET)
ANETA1199 – 1 mimi po minimálce, TP 21.prosinec 2010(předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010.
RENCAV - těhule po 3IVF, 1 mimi, TP 4. leden 2011(1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
PECICKA - 1 mimi – TP únor 2011, genetika OK, (4x minimálka)
DAISY - 1 mimi po minimálce, TP únor 2011(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)
LADUS77 -1 mimi po IVF, TP duben 2011 (6x IUI, 1 IVF)
JITULIK24 - hlásí // po IUI, KO.1.10. (9x IUI, 2x minimálka - 1xpotrat -21tt, 1xZT-5tt)
BRITKA - hlásí // po IVF, 16 den po ET 8 754 HCG. (3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka
MICINKA – Dominiček

jitulik24
30. zář 2010

@britka já k němu jdu až 12 den a to bude zítra v 11 hod. 😉