Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

britka
5. říj 2010

Vidíte holky člověk má nervy s testíku aby byly // čárky pak z krve HCG hodnoty všechno super vychází pak se v noci probudíte a krvácite o106 není to jednoduché.Ráno jsem hned volala dr.a tak prášky mám brát pořád a klidový režim a záleží to teď na přírodě za týden mám přijet.není to pech. ☹ ?

daisy14
5. říj 2010

@britka Holka drž se, i když já už bych frčela do nemocnice. Ale je fakt, že na UTZ toho asi moc vidět ještě nebude. Určitě je to nějaká žilka nebo cévka, to se stává. Lež, nohy hore a nech se obskakovat!

britka
5. říj 2010

@daisy14 s dr.jsem mluvila.podle mě v nemocnici kdyby tam prcek zůstal tak by ho neviděli a udělali revizi a bylo by po všem.mám brát prášky tak je beru a ležím.

juvik
5. říj 2010

@britka co to čtu ☹ ....drž se holka, myslím na Tebe, aby to dobře dopadlo. A máš pravdu,. ve špitále jsou se vším hned hotoví a štandopéde tě ženou na revizi.....vím to, z vlastní zkušenosti 😒 Takže pokud to je lepší, tak lež a šetři se.

britka
5. říj 2010

@juvik stephi to taky udělali v lednu.Je pravda,že jak člověk vidí jak dost krvácí je slabý jak mucha,ale nevzdá to.už je to lepší,ale k ránu to byl šok..Já tušila že to špinění něco vyvolá.teď fakt ležím.v tom mozečku to šrotuje však to znáte samy.

juvik
5. říj 2010

@britka jj známe....já jsem tehdy byla celá vystreslá, v caru zrovna nebyli, tak jsme letěli do nemocnice....doteď si to vyčítám....možná by to nedopadlo ani tak....ale dost dlouho jsem bojovala s tím, že možná kdybych tam nejela....i v caru mi pak řekli, že by raději počkali, že tělo si s tím poradí většinou samo...
Ale u Tebe to bude dobré....musí 😉

britka
5. říj 2010

@juvik to je tak že člověk v ten moment neví co má dělat a je na rozhodování sám co udělat.nemáme to lehké co?ještě že si tu můžeme na těhla stránkách jedné druhé pomoct a podržet.

juvik
5. říj 2010

@britka jo máš pravdu, když je po všem, tak si člověk říká, měl jsem udělat tohle a tohle, ale v tu chvíli to je panika a stres. 😖 Tak odpočívej a zkus nějak zaměstnat hlavu... i když to není lehké.
Já jdu prackat, nakukuju totiž z práce 😅

britka
5. říj 2010

@juvik tak pracuj,já už nebudu mít kde.Nevíš o nějaké práci ve FM?

juvik
5. říj 2010

@britka s tou prací to je na pytel ☹ ...ale neplaš, ty budeš pěkně na nemocenské a pak mateřské 😉
A ve F-M o ničem nevím....nějak ani teď moc pracovní nabídky nesleduju, co jsem práci našla....ani od známých nic nevím

kamka1402
5. říj 2010

@britka držím pěstičky o mooc na tebe myslím uvidíš že vše bude dobré, hlavně na to nemyslet , ale já vím jednoduše se to řekne hůř provede.já teď stimuluji ms se mi po 2 dnech ztratily a do toho mě bolí v krku a asi mám chřipku nebo jsem chytla anginu ad mamky

britka
5. říj 2010

@kamka1402 díky teď to má příroda.není to lehké když už člověk všim projde a teď tohle.Jestli na tebe neleze chřipka to je počasím.uvař si čaj a do postele.

britka
5. říj 2010

@juvik u nás v práci jsou šéfi potěpi lidi nejsou pro ně nic

jitulik24
5. říj 2010
jitulik24
5. říj 2010

@britka Ahoj, pokud je u vás ve firmě taková situace, tak běž na neschopenku. Kolegyni z práce chtěl šéf propustit a ta je těhotná, tak šla na neschopenku a pěkně s ním vypekla. To krvácení může znamenat plno věcí, ale snad to bude dobré. Kamarádka také po IVF krvácela, čekala dvojčátka a myslela na nejhorší a nakonec má holčičku. Jedno mimi to vzdalo, proto to krvácení.

britka
5. říj 2010

@jitulik24 můžu říct té krve bylo hafo.Ráno jsem mluvila s dr.a teď mi psal email ať beru prášky a ty beru.Já vím že už to měl někdo i na těhle stránkách a 1 mimčo tam bylo a čekala 2,ale kdo to byl to už nevím.Právě nemoc.mám tak teď ji musím udržet 1 den do práce a mám papír v ruce.2 roky jsem neměla nemocenskou a ještě mám 19 dní z 20 dovolenou,přesčasy ty jsem jim dělala a to je vděk.Je to strašná doba.

jitulik24
5. říj 2010

To čekání je hrozné. Možná by nebylo špatné si znovu zajít na hcg. Na krvácení v těhu se dává ascorutin. U nás v práci je úplně stejná situace, tak jsem ráda že marodím. Vděčnosti se nikdy nedočkáš, to znám.

escadka
5. říj 2010

@daisy14 ahoj Daisynko, jak se daří, odpočíváš pěkně? Břišenko se krásně kulatí 🙂. Co miminečko, už kope? A už víte, co to bude?

escadka
5. říj 2010

@britka Brituš, moc moc držím palečky, aby se to zase pěkně sklidnilo a bylo vše v pořádku a i kdyby to bylo, jak psala Jitulka, že se to stalo její kamarádce, že by zůstalo aspoň jedno mimišenko, tak by to bylo supr, aspoň by mělo víc místa a ty neměla takový záhul. A taky, ať seš pěkně doma a máš zajištěnou práci po celou dobu mateřské, musí tě pak pořád vést jako zaměstnance a pak by ti musel dát odstupné, kdyby tě nechtěl.

britka
5. říj 2010

@jitulik24 ten ascorutin je na krev?Bez receptu se asi stejně nedá koupit a dr.machač by mi to asi napsal do emailu si myslím

britka
5. říj 2010

@escadka aspoň kdyby jeden bojovníček tam zůstal co bych za to dala.

escadka
5. říj 2010

@britka neboj, dobře to dopadne, jen pěkně hajej, snaž se dát co nejvíce do pohody, ikdyž to půjde špatně, ať to miminka cítí a ví, že jsou v bezpečí, pusť si nějaký pěkný filmeček a vyčkávej. Machač ti určitě napsal vše, co je potřeba a je hezké, že na tebe myslí

kvakuska
5. říj 2010

@britka jo brituš, ascorutin je ten název na který jsem si tak brzy ráno nemohla vzpomenout 😖 ... a dá se koupit i bez receptu, zrovna nedávno jsem ho brala známé ... ale bere se to spíš když v těhu je stálé špinění, jako že praskají malé cévky, na opravdové krvácení moc nezabírá ... jsem čekala celé dopolko že se ozveš co ti řekl Machač a sotva jsem vylezla z domu, tak jsi psala 😠 ... ty víš že na tebe myslím a strašně moc ti držím palce, vykašli se na všechno a hýčkej si pupík ... ty ani nevíš, jak moc mě to tvoje HCG nakoplo k dalšímu boji ... a nemocnici vůbec neřeš, pokud by to tělo opravdu nechtělo tak by to odešlo samo a na UZ by stejně ještě nic neviděli, navíc málokdo má k dispozici tak dobrej ultrazvuk jako má Machač u Poláka, a pro lékaře v nemocnici 6tt nic moc neznamená, oni nevědí co si člověk všechno prožil a kolik nervů, slz a v neposlední řadě i peněz ho to stálo 😒 ... drž se bobeš 🤐

jitulik24
5. říj 2010

@britka Dá se koupit i volně. Já ho brala u prvního těhu, kdy jsem měla v děloze hematom byla jsem 6+1tt. Napřed jsem krvácela a pak špinila, celé to trvalo 12 dní, ale musela jsem opravdu jen ležet.

britka
5. říj 2010

@escadka odpočívám a koukám na telku.Musím být v pohodě,akurát jsem nějaká přejetá párním válcem.A prcci musí bojovat se mnou taky to tam nemají lehké.

britka
5. říj 2010

@kvakuska já mu hned ráno volala co se děje a to mi řekl že prášky nevysazovat a dávky mám dost velké prostě tělo a prcci musí bojovat v tom smyslu.Jinak je mi o trožku lepší už se to pomalu uklidňuje krev je ale slabší než ráno to byla hrůza.ještě mi napsal v 13h a to o těch práškách nic víc.Jinak pořád ležím a konečně jsem poobědvala neměla jsem na nic chuť.jak ty válčíš?

kvakuska
5. říj 2010

@britka no válčím ... momentálně mám už asi 5 hodin rozepsaný vzkaz pro Stephi, tak do šesti hodin ho musím dopsat (bezva, mám ještě 3 hoďky), protože potom musím zase odejít ... mezi psaním vzkazu jsem byla na úřadě a v obchodě, vyřídila jsem hafol telefonů a emailů, umyla nádobí, vytřela kuchyň, teď jdu péct dort a po chvilkách budu dopisovat vzkazík ... no ale víš jak vypadají moje vzkazy, to jsou romány 😀 ... ale mám v sobě burčáček, tak teď mi všechno půjde samo 😀

misa.patrik
5. říj 2010

@britka Kočko drž se 🙂 bude to ok 🙂 neboj 🙂 🙂

misa.patrik
5. říj 2010

Holky jak pujdu na hysteroskopii za jak dlouho pak muzu na KET?

kvakuska
5. říj 2010

@misa.patrik můžeš hned další měsíc 😉