Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

micinka22
29. črc 2009

ahoj holky 🙂
katapola urcite ses dobre..sice se tu ted tehotnelo o 106 ..ale brzo tu určitě žadna snažilka nebude !!! ani ty .-)) ja jsem taky utekla z Fertimedu ...mame od nich holcicku,ale posledni dobou tam maminy prestali byt spokojene tak sem sla rovnou k Machacovi .-) proc se stresovat kdyz on se usmiva a nebere to jako horor a pritom je machr .-))

donnald
29. črc 2009

Teda, to se nám to tu za ráno pěkně rozjelo ... .

Zuzi, já myslela, že Machač je tam dnes až odpoledne a ty už tam jedeš ráno??? Já tam jdu na 13:30hod.

Sylvo - naprosto rozumím tvé obavě na veřejně přístupných místech. Ale neboj 😉 , existují i IP (interní pošta), kde se to nedozví nikdo. Jinak já zatím barla clostík 3.-7.DC a dnes jdu na kontrolní ULT.

katapola
29. črc 2009

Tak to doufám, že nebudu kazit partu a v září se přidám mezi těhule🙂

donnald
29. črc 2009

JJ Sylvo, budu v to taky doufat 😉
A odkud si?
Já chodím na normalni gyndu k dr. Látalovi - on ordinuje sice 1x tydne, ale v te same ordinaci co Stepan 🙂 , navic je to porodnik ze Sternebrka 😉

katapola
29. črc 2009

Jsem přímo z Olomouce a co se gyndy týče, jse momentálně bezprizorní. Uvažuju o dr. Hrachovcovi.

zuzka72
29. črc 2009

Tak dnes tam Machač nevím od kdy je, ale já jsem už doma a Maruška mi dala Utroš s tím, že do konce týdne už tm Štěpán nebude, takže jenom dnes.
Můj doktor gyndr je Jabůrek-bývalej primář ze šternberka-super doktor-můžu s ním řešit vše a vždy mi pomůže. 🙂
Sylvo jsi v nejlepším tématu-sem vstoupíš a za chvíli otěhotníš, takže nás neopouštěj! 😀

micinka22
29. črc 2009

Zuzi a nevis od kdy tam zase bude?????

zuzka72
29. črc 2009

No příští úterý tam bude to jsem objednaná na 9,30, ale pak nevím, zkusím to zjistit.

katapola
29. črc 2009

Tak to se vás tu budu držet jako klíště Zuzi🙂

certina
29. črc 2009

Ahoj holky - Sylvi drže co můžeš...........!!!!!!!!!!!! 😉 😎

katapola
29. črc 2009

HOlky, můžete mi prosím napsat, jestli po vás v Reprofitu chtěli, abyste v době po trasferu byli dva týdny doma? vlastně už od odběru vajíček to dělalo 3 týdny. Já bych tentokrát chtěla žít normálně a nestresovat se jen doma, bylo to děsný. A práci nemám fyzicky náročnou, jen občas docela psychicky stresující. Ne že bych nechtěla kvůli mimču udělat vše, ale loni to bylo fakt doma depresivní a stejně to bylo k ničemu, že jsem ležela, tak tentokrát jsem rozhodnutá jinak, pokud nebudou nějaké komplikace. Co myslíte?

zuzka72
29. črc 2009

Mě teda před ani po transferu doma nenechali, žila jsem normálně. Ale teda mě bylo blbě a byla jsem nafouklá, jak balón a to jsem pořád. 🙂

donnald
29. črc 2009

Holky a mě už se to blíží.......
Mám strach aby mi neřekl, že tam mám zase cystu ☹

katapola
29. črc 2009

To Donnald, a ty jdeš na to kdy?

certina
29. črc 2009

Verun a bolí Tě něco ??? Jestli né - tak myslím, že můžeš být v klidu - jednou snad ty cysty musí odejí, ne???Taky jsem sice neustále ve stresu, aby se mi tam teď nějaká neobjevila, ale já při tom vždycky cítila bolesti na pravé nebo levé straně podbřišku???Neboj - už to za chvíli bude za Tebou!!!!!!Ještě vydrž 2 hoďky!!!!!!!!!!!Jupí a zase uvidíš Štěpána!!!!

donnald
29. črc 2009

No, když se nad tím zamyslím, cítím tlak v pravém třísle 🙂 . Takže čert ví... ☹

Sylvi - já zatím na nic nejdu, bo mi pořád říká, jak jsem mladá a že mám počkat a zatím mě stimuluje jen tím Clostíkem. Tlačím na něj, aby nejpozději v září semnoiu začal řešit IVF, tak uvidíme...

certina
29. črc 2009

Verun, ale to stále není ztraceno..................těš se - uvidíš štěpullu a ten zas něco vymyslí!!!!'Třeba bude v obzvláště dobré náladě a źáří ti odkýve!!!!!!!!!!!!!!Neboj!!! Už se těším, až nám to tady nahlásíš!!!!!!!!!!!! 😅

donnald
29. črc 2009

No uvidíme.... 🙂

donnald
29. črc 2009

Holky tak jsem zpět a nebýt v práci tak zase brečím ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

Takže dělal mi ULT a ukazoval mi spousty vajíček co tam jsou, ale žádné nevypadá, že by dozrávalo. Sliznici mám 7mm. Takže mi dal Clostík ale 3x1 tabletu. Říkal, že mi slibuje, že mě nenechá bez dítětě 🙂 Zase spustil o tom, jak jsem mladá, tak jsem mu řekla, že NEJSEM. A on - je vám už 30? a já ne a on, no tak vidíte 🙂 . Pořád mi říká, že by jsem byla ukázkovej hyperstiumulační syndrom, kdyby mě začal stimulovat k IVF (jak budu mít chvíli, musím nastudovat co to tedy vlastně je). Říkal, že určo děti budou, jen je potřeba to "rozseknout" - jak říkal. takže z celé návštěvy byl nejlepší zase jeho optimismus. Říkal mi, věřte mi - a já mu říkám, já vám věřím, máte mou plnou důvěru - a on no vidíte, tak se nebojte. Ale když .................no co vám budu psát ☹ ☹ ☹

beras
29. črc 2009

Ahojky holky.Nakukuju co je tady nového. 😀 Katapol neboj Štěpán je jednička a Fertas si k němu nemůže ani čichnout 😀 Už jsem to tady psala .3 ivf fve Fertasu a nic .Akorát prachy a čas v čoudu.Takže po pěti letech a třech návštěvách Štěpána jsem tam kde jsem.Dnes na ultr. miminko vážilo skoro 1.500 kg.Drl. při první návštěvě řekl,že těhotná budu a bude rád když to bude do tří měsíců.Je fakt kouzelník,protže se mu to opravdu povedlo.Jinak po transferu se chovej úplně normálně.To jen ve FE.přehánějí.Já jsem toho zářnej příklad.Dvakrát jsem tam zůstala přes noc a ležela a nic.Třetí jsem jela domů a neležela a měla jsem biochemické.Ted jsem po transferu ležela 10 minut a šla trajdat po Olympii. 😀 Dělala jsešm všechno a ještě přemluvila manžela k malování takže blázínek jako Zuzka .No a výsledek stál za to. 😀 Takže věřit dr. ,že z vás to těhotenství dostane jako když to řekl mě.A tím jsem mu věřila neskutečně.Tam nejde o peníze ale o to aby se každá toho miminka dočkala. 😀 😅

certina
29. črc 2009

Verun - to jemnělíto.............takže vlastně další měsíc a zas nic novýho, co????No a cysta tam teda není, co???No aspoň něco, ne???Ale stejně - teda jste se vlastně na ničem nedomluvili???Jen brát opět clostik! No a to jako mu stojí za to čekat ještě rok???Vždyť Ti bylo letos 28 -tak to snad ke 30 už na jednu stranu nemáš daleko, ne???NO a co teda říkal na září na to IVF???Asi jsi se ani neptala??Ono to chce asi fakt nějakej čas......neříkám , že mám vyhráno, ještě pořád se může cokoliv stát, ale vidíš - že já taky celý rok brala pořád dokola pregnyl, duphaston, clostil a stále nic a jednou tak zajdu na konzultaci ke Štěpánovi a mezitím zjistím, že jsem vlastně těhu???Tak neboj - ta chvíle jednou dorazí - fakt to chce čas a hlavně v klidu a nohy v teple - jak to říkavala ta babička!!!!!!!!!!!!! 😀 😉

katapola
29. črc 2009

Beras, to jsou pro mě úplně neuvěřitelné zprávy. TAky na mě zapůsobil při první návštěvě tak, že mu absolutně věřím. Hele, s tím trajdáním po Olympii to není špatný nápad, to by se mi mohlo líbit🙂

certina
29. črc 2009

Ahoj Beras - Ty jsi tady teda pěkně dlouho nebyla 😀 😀 😀 Ty už to máš teda za pár, co????Téééda 30tt - tak doufám, že se nám tady pak přijdeš pochlubit jo???A jak jinak - jak se daří????Vše v pohodě??? 😝

certina
29. črc 2009

Holky jedny kde se zase dneska touláte????Moni..............Zuzi...........

katapola
29. črc 2009

Já jsem tu🙂

micinka22
29. črc 2009

Tak už mi začíná kvest Goji----by mohlo mit jeste letos plody..🙂)

Holky jsem 1DC...v patek jdu na krev..muzete mi prosim do IP napsat ordinacni hodiny na celej tyden???diky

certina
29. črc 2009

Mišo ale myslím, že tady někdo psal, že Štěpán tam od zítřka není????Tak nevím! 😝

micinka22
29. črc 2009

Certi no Spetan me bude zajimat až 12Dc což je neděle tak nevim??
jo a horm.profil se nemusi jit nalacno ráno že 😝 😝

teddyna
29. črc 2009

čaute vespolek.holky,jsem mrtváá po celým dni.dneska konečně zedník dodělal špalety,malíř vymaloval strop a stěny jedním barevným nátěrem.zejtra to přijde domlasknout a v pátek že na to méérkne jedním okem,kde to chce ještě šmrcnout.akorát,jak jsem viděla ty barvy na stěnách...jsem si představovala jinak.no,uvidím ráno,jak to vyschne,jak to vlastně vypadá.teď,z těch mokrých barev,jsem byla kapánek v šoku.
jinak vítám Sylvu a neboj,Machač to zařídí. já jsem taky uprchlík z Fertimedu,páč jsem tam málem přišla o kejhák.zachránila mě nejbližší fakultní nemocnicev OL,kde jsem skončila na operačním sále. na Fertimed bych poslala nejraděj kontrolu z pojištovny,páč tam mají neskutečný bordel,zastaralé metody,velký biologický odpad a vůbec to tam nemá hlavu a patu.jen z lidí tahají prachy.vím o tom víc než kdokoliv jiný,takže to můžu s čistým svědomím napsat.jsem ráda,že jsem byla u štěpána a že se nám podařilo jedno miminko pouze s jedním embryem a tomu se říká machrovina Reprofitu.
Mici,pokud máš 12DC v neděli,tak zajdi v pátek-10 DC.to je běžný postup

zuzka72
29. črc 2009

Certi-ty mi dáváš, já si říkala koho tady máme nového a kdo si dovolil přivlastnt tvůj NICK a to jsi ty. 😀
Taky si to musím změnit, ať tam nemám ty havraní vlasy, ale, jak nafotit takovej ksicht, jakej já mám to fakt nevím. ☹
Mici napiš Štěpánovi email-odpoví ti, to bude asi nejlepší, já tam jdu až v úterý,tak to můžu zjistit, ale nevím, jestli to pro tebe nebude pozdě. 😒