Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

teddyna
15. říj 2010

dobrý den všem! jdu pogratulovat všem,co mají pozitivní testíky-hlavně Brit!!! v sobotu jsem ji viděla a byla,chudák,zdrblá...nicméně - super,že bije srdíčko.takže teto Brit,určitě tě přepadnu.Teddy se už těší na Britušku🙂
ale letí ten čas děsně,jak se tak koukám na vaši postupku - Renča za chvíli rodí - to to letí.... tak tfuj tfuj - posílám maminkovský bacil.Vojtík už leze,huláká jak na lesy a zubí se dvěma zubama.Baští o 106,s jídlem nemá problém a největší pochoutka je špenát s bramborem a vajíčkem.teda po rozmixování je to děsnej blaf,ale zatím to baští,tak je to dobrý...vidím,že tu je spousta "nových" holčin - tak at to klape,Štěpán má zázračný ruce 😉

alex001
15. říj 2010

ahoj holky nevíte některá jestli je dneska Macháč v OL?
díky

rencav
15. říj 2010

Ahoj Teddy tobě to taky rychle uteklo. Za chvíli bude mít malý už rok. Task to je Vojtík šikovný za chvíli ti bude chodit.
První rodit nejspíš bude Asmena ta už to má z nás za pár. I tak to rychle utíká, kde jsou ty doby když jsme pořád jen testili a měli strach zda to tentokrát vyšlo.

kamka1402
15. říj 2010

Ahoj holky 🙂 včera jsem byla na odběrech tak odebraly 19 vajíček ,dnes když jsem volala jak to vypadá tak z 15 se 10 oplodnilo 😉 tak teď se modlím jen, aby to bylo dobré, a v úterý si jedu pro bobiše doufám, že se jim bude umně líbit a vše bude ok.Taky zvažujem kolik si jich nechát zavést.Když jsem byla poprvé na IVF tak po odběrech mi bylo dobře,a tentokrát mě bolí celí spodek nejhuř když vstanu a sedám si. ☹ Lékařka co tam byla říkala že to bude bolet druhý den a 3 den to bude nejhorší.

kamka1402
15. říj 2010

@alex001 dnes má jen do 14 hod

jitulik24
15. říj 2010

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 2x minimálka- negativní. V rámci imunoléčby přirozené otěhotnění, podezření na mimoděložní těhotenství.
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus máme nezdárně za sebou.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2.i 3.KET -negativní, hysteroskopie OK, srpen KET - potrat 7 tt, další pokus v nedohlednu
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá na neurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, teď po laparce
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET),
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KET negativní
ESCADKA – 1x IVF-negativní, 1x KET-negativní , 2 IVF úspěch -21tt potrat dvojčátek. Chystá se na KET!
MISA.PATRIK -2x IVF. 2x ZT- 7tt a 9tt, 2x mimoděložní. 2 IVF- negativní. 18.9 hysteroskopie.
ABIG-1x IVF Fertimed -negativní, 2x IVF Reprofit (bio. těhu),1x KET- negativní. 30.9. KET - hcg negativní.

STIMULANTKY:

KRYSTOFKA – 1x IVF negativní. 28.9 KET dvou embryí, HLÁSÍ //. 14 den po ET- hcg 482, gratulujeme a držíme palce!!!
KAMKA1402- 1x IVF- negativní, 2 IVF-od 3.10 stimulace. 14.10 OPU, 19.10 ET, držíme palce!!!

TĚHULKY:

ASMEENA – 1 mimi po minimálce, TP listopad 2010 ( 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimálka,1xKET v Reprofitu)
JEJ – 1 mimi TP prosinec 2010
SUKUBKA – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010 - genetické výsledky OK (2 IVF, 3x minimálka,1x bez ET)
ANETA1199 – 1 mimi po minimálce, TP 21.prosinec 2010(předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010.
RENCAV - těhule po 3IVF, 1 mimi, TP 4. leden 2011(1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
PECICKA - 1 mimi po minimálce – TP únor 2011, genetika OK, (4x minimálka)
DAISY - 1 mimi po minimálce, TP únor 2011(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)
LADUS77 -1 mimi po IVF, TP duben 2011 (6x IUI, 1 IVF)
JITULIK24 - 1mimi po IUI, TP květen 2011 KO.21.10. (9x IUI, 2x minimálka - 1xpotrat -21tt, 1xZT-5tt)
BRITKA - 1 mimi po IVF, TP červen 2011 (3x ET ve Fertimedu a 2x ET v Reprofitu)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka
MICINKA – Dominiček

jitulik24
15. říj 2010

@kamka1402 to je krása, jen tak dál 😉 . Já osobně bych si nechala zavést 2 mimáčky 🙂 🙂 . Určitě se jim u tebe bude líbit, držím palce!

kamka1402
15. říj 2010

Taky jsem zvažovala o 2 mimáčkách 🙂 moc ti děkuji. A přeji ji ať se máte jen a jen dobře 🙂

britka
16. říj 2010

Ahojki holky nezdá se vám,že je tu nějak mrtvo?

jitulik24
16. říj 2010

@britka Ahoj, jak se cítíš? Jdeš ještě k Machačovi na KO? Je tady opravdu mrtvo. Más starost o Katapolu, vůbec se neozvala.

jitulik24
16. říj 2010

@britka Proč si nepřehodíš snaží se za to v kolikátém jsi týdnu? Ať máme o tobě přehled😉. Já vím, že jsme s TP od sebe přesně o týden, ale ostatní to asi neví🙂

escadka
16. říj 2010

Ahojte Jitulko a Britko 🙂, je to stejné jako minulý týden - od pátku až do neděle nikdo nepsal, taky pořád nakukuju 🙂. Prožívám to všechno s váma. Ať se vám moc daří a odpočívejte. Taky mám moc velký strach o Katapolu, vypadá to, že si ji v té nemocnici rovnou nechali ☹, chudinečka malá. Hlavně aby vše dopadlo dobře. Krásný víkend všem

daisy14
16. říj 2010

Ahojky, taky nakukuju a přece jen tu někdo je. Taky mám starost o katapolu, opravdu to vypadá, že bude v nemocnici. Ale tak bude aspoň pod dohledem a až bude chtít, tak se nám ozve. Určitě ví, že na ni myslíme.
U nás se dneska maluje obývák a já chodím jen nakukovat jak to pokračuje 🙂 k ničemu mě nechtějí pustit a já přitom tak ráda maluju 😉

asmeena
16. říj 2010

Taky pořád nakukuju co katapol, pořád věřím, že to bude vše dobré.

@daisy14 dobře to malování máš zařízené. Jen si to užívej, že ostatní pracují, protože po porodu budeš lítat hlavně ty.

sukubka
16. říj 2010

ahoj holky,
katapol držím pěstičky aby to bylo v pořádku.
já měla i mimoděložní i biochemické a vím jaké to je ael věřím že to bude v pořádku!!!

britka
17. říj 2010

Taky se divím,že se neozývá Katapol asi se ozve zítra.To moje spaní to je děs kdy já se vyspím normálně jen se převaluji celou noc. ☹

katapola
17. říj 2010

@b.e.r.u.s.k.a Ahojky, Lítala jsem čtvtek pátek po doktorech. Ve čtvrtek večer si mě doktor chtěl nechat v nemocnici, ráno hcg vystoupalo na 1700, večer mírně kleslo, na ultrazvuku nic neviděl samozřejmě. Podepsala jsem reverz, že přijdu ráno, zas mi vzali krev, hcg okolo 1600, doktor napsal diagnozu zamlklý nevypuzený potrat s tím, že mám v úterý přijít na kontrolu. Mimoděložní nemohl vyloučit, ale říkal, že je pravděpodobnější ten zamlklý potrat. Nejspíš mě nemine revize dělohy a to je ten lepší scénář.

britka
17. říj 2010

@katapola tak to by naštvalo musí ti být mizerně je mi to líto že je to tak jak to je. ☹

katapola
17. říj 2010

@daisy14
@sukubka
@britka
@escadka HOlky, všem děkuji, že jste na mě myslely. Já stále nevím, na čem jsem, tak proto jsem se neozývala, navíc jsem byla vydeptaná, ve fakultce byly samé maminy s velkým břuchem a mi bylo do pláče. Včera jsme byli na oslavě narozenin tchýně, tak jsem aspoň byla mezi lidma, ale na net nebyl čas.

jitulik24
17. říj 2010

@katapola Ahoj, jsem ráda, že jsi se ozvala. Moc jsem na tebe myslela. Bude to znít asi blbě, ale je lepší když je to zamlklé těhu, než to mimoděložní. Teď víš, že můžeš otěhotnět přirozeně, což je velké plus.

stephanie
17. říj 2010

Dobré ránko všem,

@katapola - to je mi moc líto, taky jsem na tebe myslela...Strašně mě to mrzí, že to takhle dopadlo, moc jsem ti to přála ☹ ...Z té diagnozy jsem blázen, takže dr. viděl váček, ale prázdný a přesto byla možnost mimoděložního?
@brit, jak se máš? odpočíváš?
@misa.patrik, zítra máš tu hysterku, tak držím palečky, ať vše dobře dopadne, dej pak hned vědět

katapola
17. říj 2010

@stephanie nene, v děloze nic vidět nebylo, ale prý se může stát že se to nějak vstřebá do té sliznice a není to vidět. Mimoděložní vyloučeno ještě úplně není. Snad už to v úterý bude jasnější.
@jitulik24 Ano, vím to, a právě proto bych strašně nerada přišla o vejcovod.

britka
17. říj 2010

@stephanie celkem se šetřím,dop.jsem byla venku si vytáhnout mrkev mini po pravdě a měly se vykopat jiřiny,ale to musí manžílek,ale ten zase u souseda betonuje.Je tam zima děs a Tedy jezdí kolem s kočárkem v ulici chudák je prej promrzlá nebo mi volala.Dneska náhodou neslaví Míša narozeniny minule něco takového vzpomínala.

misa.patrik
17. říj 2010

Ahoj Kočenky 😉
musim se přiznat že Vás ted trošičku zanedbavam ☹ no psychika dela svoje ☹
Ted jsem nastoupila do nemocnice zitra me čeka ta histerka 😀
Tak držte paluchy 😉 😉 😉

britka
17. říj 2010

@misa.patrik Tak ať ti to zítra dobře dopadne budu na tebe myslet.Budeš mít asi dlouhou noc v nemocnici se to strašně táhne.Palečky ti budu držet 😉

jitulik24
17. říj 2010

@misa.patrik Miši ahoj, moc na tebe myslím a přeji ti, aby proběhlo vše bez komplikací a s pozitivním výsledkem 😉 .

misa.patrik
17. říj 2010

@britka no to budu ale uz mi dali prasky na spani na vecer a je tu WI-FI tak se to tak netahne 🙂
@jitulik24 diky kočko 🙂

kamka1402
17. říj 2010

@katapola jsem ráda žes dala vědě,je mi to líto co se stalo, ale na druhou stranu víš že můžeš otěhotnět přirozeně tak to bude jen otázka času ,kdy nám tu oznámíš radostnou zprávu moc ti to přeji, ted dávej na sebe pozor a moc na tebe myslím

escadka
17. říj 2010

@misa.patrik ahoj Miško, taky na tebe moc moc myslím a moc přeju, ať vše dobře dopadne a můžeme jít společně do dalšího boje a ať ti to všechno rychle uteče a už si zase pěkně doma ve svém, nemocnice jsou ošklivé
@katapola také přeji, aby byl zákrok co nejmenší a co nejdříve si sama pěkně přirozeně otěhotněla a hlásila nám //
@stephanie moc se stephi omlouvám, že jsem ještě nenapsala, ale mám toho teď hrozně moc, v týdnu to napravím.
Všem přeji krásnou dobrou noc a pohodový a úspěšný nadcházející týden.

jej
17. říj 2010

Ahoj holky!
BYli jsme o víkendu u tchánů....

KAtapolko, když už to nedopadlo prostě dobře, tak si taky myslím, že klasické zamlklé těhu by bylo lepší než mimoděložní...tak aspoň ať už se to vrvrbí z těch dvou blbých možností v tu méně blbou....

Míšo, na tebe budu moc myslet!!!

A jinak vás, holky, zdravím!