Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

teddyna
30. črc 2009

J.Cien-nevěš hlavu,důležitá je důvěra v lékaře.a to asi máš,když chodíš k jarošovi(holky si ho tady hodně chválí).takže musíš věřit,že pro tebe udělá jen to nejlepší a že nejsi jen kus z dalších kusů.protože u Machače jsme každá indivindi a snaží se za minimum peněz vycucat maximum účinku.na Fertimed já osobně mám velmi negativní názor-spousta jich tady už padla,takže je zbytečný to psát znova.a už se fertimedu vyhýbám obloukem-ať je v Polance nebo Olomouci.
ale ty musíš věřit,že ti to dopadne dobře a že vše klapne,jak má.
jsi z Ostravy?jsme tu dvě ostravačky.

martin72
30. črc 2009

Zdravím.
Asi má každý svůj názor a to je jen dobře.Ale my s manželkou chodíme taky k Dr.Jarošovi a ten je opravdu suprový.Jestli bude pokračovat ve svém přístupu k pacientkám tak jako doposud,myslím jsi,že většina pacientek uteče k němu 🙂

katapola
30. črc 2009

A ten Jaroš je teď nově místo Vodičky v Olomouci? Anebo jen v Polance?

beras
30. črc 2009

Tak já se taky přidám proč jsem s Fert.odešla.Na dr. Vodičku nemůžu říct nic špatnýho.Vždy jsme našli sspolečnou řeč a třebas o lyžování a dovolených.Fakt super chlap.Ted prý je údajně na slovensku jako ředitel kliniky která se tam rozjíždí.Taky jsem byla tři roky spokojená ve Fert. a nepřemýšlela nad přestupem jinam.No jenže když se ani třetí IVF nepodařilo tak jsem s tím už chtěla seknout.Peníze v čoudu a nic.Vždycky jsem měla dost vajíček a nikdy jesm neměla nic zamraženo a taky nikdy jsem neměla dobrou kvalitu.Takže už třebas před posledním transferem dr. Koutná tomu nedávala moc nadějí.Sice se chytlo ale bylo to biochem.Na to abych tam zaplatila za komplet Ivf 60000 opravdu nemám takže i tak jiná možnost nebyla.Nedělají tam minimální stimulaci,protože z té samozřejmě mají houbec.Takže komplet ivf nepřicházelo v úvahu.Pak se na stránkách neplodnosti která už nefunguje docela hodně rozjel Reprofit a minimální stimulace.Takže jsem to taky zkusila a nevěřila jsem vlastním očím,když jsem měla jedno oplozeny a zavedeny emb. kvality 1.Prostě dle dr. bylo krásny a ono se chytlo.Určitě strašně moc záleží jakej kultivační roztok každá klinika používá.Nedočtete se nikde na tuto kliniku negativní hodnocení.Už jen to když jsem chtěla platit hned při převzetí injekce a dr. říká.Nechte peníze schovany nejdřív budeme léčit a pak teprve budete platit.Tím si u mě získal velkou důvěru .Takže já jsem za svoje miminko v Rep. zaplatila i s lékama a prostě se vším kolem 14500.Cena za minimálku je 10000+léky kolik se spotřebuje .Klidně můžete mít svoje.to dr. i řekne pokud máte zbytky tím líp.Jasně kdyby se mi tam zadařilo tak taky je budu chválit .Přeju každé at se ten zázrak podaří ale já bych se ho ve Fer. nedočkala a proto jsem vděčná jinde a za minimum peněz.

teddyna
30. črc 2009

Jaroš je určitě kapacia.gyncentrum přišlo o hodně s jeho odchodem a tím pádem Fertimed hodně dostal.a mám stejný názor jako Martin-hodně pacientek si k sobě přetáhne.osobně Jaroše neznám,nicméně mám spoustu známých,co k němu chodí a jsou max. spokojení.
Katapola - dr. Jaroš je v Polance

martin72
30. črc 2009

Jaroš je jen v Polance.

beras
30. črc 2009

Martine věřím tomu,že dr. Jaroš je taky takovej super chlap jako je dr.Machač v Rep. Ale vada fert. je v tom,že tam se k pacientkám přistupuje podle tabulek .Když dr. Machač viděl kolik jsem si píchala puregonu tak se chytal za hlavu a řekl,že tak zahormonovany tělo nemá šanci embrijko přijmout.A u mě to tak bylo.Prej pane bože co to tam ten Aleš s váma vyváděl.Když jsem tam šla na první konzultaci tak řekl,že už asi dobrovolně uteče jen co jsem řekla,že jsem odešla s Fer. a ten den jsem už třetí u něj na pohovoru přeběhlík.Holky nikomu neberu at je spkojenej tam kde a hlavně ,že se vám tam zadaří.

martin72
30. črc 2009

Nevím dámy jakou máte která pojišťovnu,ale my dali za kompletní IVF 12.500kč.

teddyna
30. črc 2009

Beras,jasně, - at se hlavně zadaří a je jedno kde. ale je fakt,že Fertimed jede pouze podle tabulek a buďto to tělo přijme nebo nepřijme.v mém případě - buď přežije nebo nepřežije.a je fakt,že Machače zaráží do židle postupy Fertimedu.bohužel,je to bussines o děti,co si budem povídat.beras,tobě se to už krátí,co??ještě dva měsíce a rozdvojíš se

beras
30. črc 2009

No jo jenže já jsem měla dost vajíček na ICSI a tím to naskáče.Měla jsem puregon za kterej jsem taky dost doplácela.Chtěla jsem to nejlepší at se povede ,protože nevíme problém proč nám druhej bobek nešel.Tech 60000 jsem psala to je cena pro ty co už mají vyčerpány tři cykly IVF.

teddyna
30. črc 2009

ale Martine,chodíte sice k Jarošovi,ale na výkon jedete do Olmiku a tam se dostanete do ruk tomu,kdo zrovna bude volnej.takže si to nemaluj tak růžově.protože on co lékař,to jiný názor. a ve Fertimedu se ty názory sakra liší a v tom je to blbé,že člověk furt neví,na čem je.a je fakt,že se tam platí snad i vstup do dveří.s tím jsme se v Reprofitu nesetkali nikdo.

smilers
30. črc 2009

Ahojky, jdu Vas pozdravit, vidim, ze tu probirate fertas 😀 klasicke terma snad vsude🙂

ja teda byla ve fertasu minulej rok, na sobka jsem uz byla pripravena, takze me jeho chovani nijak neprekvapilo a takze jsem s nim jednala, jak on jednal se mnou a byl v pohode, coz jsem dost cucela, rozhovor byl pak na urovni 😀 jinak na me sestricky byly vzdycky hodne, vsechny , co tam minulej rok byly, Vodicka me teda moc nesedl ani ta doktorka 😝 Jak pise micinka, ta cekarna opravdu nemela chybu, i to cekani sem tam, a nechapu, kdyz uz je to soukrome, proc nemaji spesl mistnustku na odber spermii, to wc co je i na odber kultivatu je docela o hubu, kdyz tam kazdy potrebuje na wc😀

ale jinak ja na fertas teda nemam pripominky, je faktem, ze nam se povedlo hned napoprve a platili jsme cca 16600kc

lajcikova
30. črc 2009

pardon že sem lezu,ale takovou chvalu sem nikdy nečetla.machače znam velmi dobře.a s fertasu sem zdrhla po mem druhem IVF,kdy se mi tedy ujmuly dva bobci ale diky tomu že mi nedavaly leky na ředěni krve,sme potratila ☹ jinak sobek mi taky řekl že nemam všechno sežrat manželovi 😠 že je jak lunt.to je tedy jako přistup.

ještě mě jako zarazilo že se NEPLATI NIC PŘEDEM AŽ PO TRANSFERU A JEŠTĚ PŘEVODEM???? 😕 😕 😕
ve fertasu prachy na stul a ještě ani nevite na co je budete potřebovat,sem v šoku.a musim souhlasit že snad na jednu sestru to byla hruza,jednou sem je slyšela jak mě drbaly a ja byla v kabince ☹ moc přijemne.
vodička byl super,asi pochopil.tak jak machač odešel z unici.

lajcikova
30. črc 2009

čau smil,se taky potkame všude že? 😀 😵

smilers
30. črc 2009

no zdarec ivco🙂 jak se vede? jj potkame se vsude😀😀

beras
30. črc 2009

Teddy no jasně.Prostě tomu zázraku dodneška nevěřím.Už jsem s tím ani nepočítala a za ty roky nervů a slz to fakt všechno stálo za to.Už se moc těšíme .Teddy neboj taky ti to poletí jako drak.

teddyna
30. črc 2009

jo,tak to mě sobek řekl při první návštěvě,že jsem extrémě tlustá a musím zaručeně shodit.přitom jsem postavu měla docela nromální,nějaké to kilo navrch.jak jsem vešla do čekárny,seděla tam opravdu korpulentní paní,tak si raděj ani nepředstavuju,co říkal jí.ale je to tak,jak jsem psala - komu se tam zadařilo,tak je rád i když by měl připomínky.nám,co se tam nezadařilo,protože laxnost tamních lékařů je velká,tak my jsme sbalili ranečky a šli o ulici vedle,kde je přístup zcela nesrovnatelný. toť můj názor a můžete mě kamenovat

martin72
30. črc 2009

My šli na první IVF.Dr.Sobek taky nic moc,ale Jaroš je kvalita sama o sobě.Měli jsme 4 embyjka,jedno nám dali a hned jse chytlo.Bohužel ve 3 měsíci se přestalo vyvíjet,ale i dle Doktorů i u nás v Havířově jse to nedalo ovlivnit. Jinak doktoři řekli,že je to velký úspěch,že se to napoprvé tak krásně chytlo a sami věří,že to podruhé vyjde.My věříme také 🙂

asmeena
30. črc 2009

teddy: chci se jen zeptat, mají v Olomouci v Reprofitu otevřeno každý den, nebo musíš taky dojíždět do Brna.

teddyna
30. črc 2009

Martine,to je důležité,že tomu věříte!! ta důvěra v lékaře je moc důležitá.jste z Havířova?jsem ze šenova,ale na gyn chodím do OV.machač mě už předal obvodnímu gyndr. Nicméně jsem přemýšlela o havířovské porodnici - je to tam celé zrekonstruované,takže snad ta špína,kterou na sobě havířovská nemocnice,se už smývá

smilers
30. črc 2009

teddy tak to vypada, ze sobek asi na kazdeho mel metr jinak, me rekl, ze jsem silna, ze bych mela zhubnout, ze mam jest hodne zeleniny atd. ale fakt to rekl stejne, jak by me to rekla ma mamka, proste jen me to rekl abych vedela , ze lecba muze byt o to delsi

ale jak rikam, co bylo min ulej rok, nemusi byt uz ted a jak rikas, jsem rada, ze to vyslo hned napoprve

teddyna
30. črc 2009

asmeena,v Olmiku je dr Machač 3x týdně.ale on kontroly plánuje tak,že jezdíš do OL. my byli v Brně 2x-jednou na oPU a jednou na ET.oboje jsme si udělali jako výlet a to dojíždění stálo za to. neměnila bych.

lajcikova
30. črc 2009

ja teda koukam že holky co chodi do fertassu se přestěhovali sem 😀 ale kdybyste opravdu potkali machače tak řeknete že je to buuuuuuuuh,a to nekecam 😵 je suprovej.asmenko že by si taky uvažovala o přestupu?je tam myslim denně a co je dobre i večer.a vykony v brně 😉

asmeena
30. črc 2009

holky, to je moc fajn, že se daří otěhotnět i přes veškeré nesnáze. Jste pro nás všechny, kterým se nezadařilo motivací.

martin72
30. črc 2009

Manželce řekl taky Sobek,že musí zhubnout,ale je to jen jeho doporučení,nijak jí do toho netlačil.

asmeena
30. črc 2009

lajci: a ty už nechodíš do FN?

teddyna
30. črc 2009

Smilers,ale ty máš tři děti a to zcela mění situaci. protože kdyby se vám tam nepovedlo na poprvé,šla bys tam znova??toť otázka.já už určitě ne.do dneška nevím,za co jsme tam zaplatili.nemáme jedinou účtenku,vyúčtování za co jsme vlastně platili.stejně jako já nemám už důvěru ve fertimed,stejně tak nemusí mít někdo důvěru v reprofit a dr machače.ale můžu říct,že pokud by se něco stalo a potratila bych,tak k machačovi bych šla znova.ale doufejme,že to dobře dopadne

asmeena
30. črc 2009

lajci: se nediv, že jsme se přestěhovaly, když tady slyšíme, že to v jiném CARu taky dobře funguje a po mých několika neúspěších, hledám i jiná řešení. Teď si dáváme ale tak rok pauzu. 28.8. jedeme k léčiteli do Svitav, tak jsem zvědavá co ten nám řekne, protože všechna vyšetření, která jsme doposud podstoupili, jsou dobrá, krom teda zhoršeného spg. tak nechápu proč nevyšlo ani IVF.

lajcikova
30. črc 2009

ja ted vlastně ani nevim kam patřim 😕 sem se tedy dala na to hubnuti.a pak se rozhodnu co budu dělat.byla sem na konzultaci u machače,ale mam strach abych i když zhubnu neptořebovala zase darkyni ☹ a to se bohužel v reprofitu nevyplati,stoji to tam 93tisic ☹ ale ještě mam dva měsice čas pak se rozhodnu,mam posledni pokus tak chci udělat maximum.

asmeena
30. črc 2009

teddy: proč by jsi potratila? Budeš mít krásné zdravé miminko a uvidíš, že to těhotenství uteče jako voda.