Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

kamka1402
7. lis 2010

@jitulik24 jo vyšetření dělali já mám také PCO,tak z toho asi důvodu.Jen nevím jaké mám možnosti nebo co mám dělat dál.S tou psychikou je to čím dál víc v háji zezačátku to člověk neřeší ,ale pak když vidíš kolem sebe známe těhotné.IUI ti vyšla 3x a pak ?

britka
7. lis 2010

@kamka1402 já měla neprůchodné vejcovody a musela jsem podstoupit operaci,nebo s vejcovodu vychází nějaká tekutina a ta je schopná vše likvidovat tak bych přirozeně neotěhotněla a ani uměle, to by embryjka likvidovala.Někdy psychika dělá hodně je třeba být v pohodě a uvidíš že to vyjde.

jitulik24
7. lis 2010

@kamka1402 tak to by bylo asi dobré zjistit zda máš průchodné ty vejcovody. Kdyby jsi je měla průchodné a manžel měl dobrý spermiogram tak by ti ta IUI mohla stačit. I když u IUI je šance na otěhotnění jen 5-15%. Poprve jsem otěhotněla hned po první IUI, bohužel jsem ve 21tt potratila. Druhý pokus také vyšel, ale v 5tt jsem měla zamlklé těhu a třetí těhu vyšlo až celkově po 9 IUI. Tak snad už to dotáhnu až do května.

kamka1402
7. lis 2010
kamka1402
7. lis 2010

@jitulik24 určítě ted už to bude v pořádku moc moc ti to přeji po tom všem 😉 🙂
@britka macháč mi to také tak popisoval pokud by to bylo neprůchodné a vytékala tekutina tak by nemělo ani cenu tam chodit naštěstí to se nepotvrdilo a já byla na IVF

milusiaw
7. lis 2010

Ja taky mam PCO , drive jsem byla na CLO a byly ovulace , tak se nepodarilo. Gynekolog me rikal ze to musi byt psychike. ale tak jak to holky rikate, clovek se znazy, a mu to nejde tak kolem sebe zase vidi tehulky tak psychika se nechte uklidnit. Ve F. jsem mela IUI- bohuzel se nepodarilo, a taky 2 ICSI taky ne. Je mi 35 roku, a vy kolik mate roku?

jitulik24
7. lis 2010

@milusiaw Ono také hodně záleží na spermiogramu. Ve Fertimedu mi řekli kolik bylo spermií, ale nikdy neřekli pohyblivost a v tom byl ten problém. U manžela záleží na psychice. Když stresuje tak má špatně pohyblivé spermie. Naposledy byl v pohodě a povedlo se to. Ono záleží i na mužské psychice. Jinak mi je 26 let.

milusiaw
7. lis 2010

@jitulik24 tak mas pravdu nam taky nikdy ne rikali pohyblivosti.

jitulik24
7. lis 2010

@milusiaw A ten je hodně důležitý. To jsme pak hleděli když nám v Reprofitu řekli, že má manža špatně pohyblivé spermie. Naštěstí je takové neměl pokaždé.

daisy14
7. lis 2010

@jitulik24 ahoj tak jak se cítíš těhulko? Žádné nevolnosti Tě netrápí? 🙂

jitulik24
7. lis 2010

@daisy14 Ahoj Dáši, daří se mi dobře. Nevolnosti? Co to je🙂? Neměla jsem je ani u jednoho těhu. Jsem závislá na mandarinkách a masu. Akorát jsem si koupila Angelsounds na poslech ozev miminka, ale bohužel je ještě není slyšet, tak snad je ještě brzy. V úterý jdu na odběr krve na screening, tak snad to bude v pořádku. A jak se daří tobě? Tedy to letí, ty už jsi v 25tt?!

daisy14
7. lis 2010

@jitulik24 No letí to, i když jsem pořád doma v poloze ležmo. 🙂 Vlastně polehávám už 14 dní, ale někdy je líp a někdy to stojí za nic. Procházky žádné, tak už mě to doma otravuje. Ale stejně bych nikam nedošla, břicho mi to nedovolí ☹ Dokud bude mimčo řádit jako teď, břichu se neuleví, snad až povyroste a nebude tam mít tolik místa na kotrmelce. Musím vydržet, nic jiného dělat nemůžu.

jitulik24
7. lis 2010

@daisy14 Dáši, je lepší ležet. Hlavně ať se mimčo drží alespoň 12týdnů. Raději bych x měsíců proležela než přijít o mimi. Vím, že to není žádný med, ale pro mimčo uděláme vše

milusiaw
7. lis 2010

@jitulik24 a egzystuji nejake tabulki, medicamenty na zlepseni pohyblivosti? Nevim jestli myslim spravne ale pri ICSI pohyblivost neni az takova dulezita?

jitulik24
7. lis 2010

@milusiaw Normální spermiogram má mít alespoň 20 milionů spermií a pohyblivost myslím 50%. U ICSI je to ale jedno.

pecicka
7. lis 2010

ahoj kočenky 🙂 koukám, že se vám daří dobře, tak to je super, já jsem tady dlouho nebyla, ale pravidelně koukám a čtu 🙂 🙂
@daisy14 pěkně ti to taky letí, to je super a copak se děje,že poleháváš?
@jitulik24 jak se cítíš?

daisy14
7. lis 2010

@pecicka Ahoj, jak Ty se máš? letí to co?
No já musím ležet, protože mi tvrdne břicho a beru hořčík, ale jinak je všechno Ok. Ve středu jdu na kontrolu, tak uvidíme.

sukubka
7. lis 2010

ahoj holky co @asmeena?dnesk ase neozvala že?

kamka1402
7. lis 2010

@milusiaw Tak to má asi vic holek mě je 34 let o rok méně jak tobě,ale život tak letí

pecicka
7. lis 2010

@daisy14 tak to je super, už jsem se lekla....já jsem celkem v pohodě, ažb na maličkosti, malý je otočený opačně a mám dole lůžko, tak musím taky odpočívat, nic netahat a šetřit se, ale snad to bude dobrý. Jinak chvílema nechápu, jaké mám pohyby, strašně kope a točí se, vůbec si nezvědomuji, že by to u děti tak bylo, mám někdy pocit, bže z toho břicha vyskočí 😀

daisy14
7. lis 2010

@pecicka Takže taky odpočíváš 🙂 doufejme, že se to zklidní. Mimčo mě strašně kope, nejvíc okopaný mám "spodek" 😀 , taky mám pocit, že chce vyskočit 🙂

asmeena
7. lis 2010

@sukubka ještě stále nerodím. 😉

daisy14
7. lis 2010

@asmeena Jak ty to děláš?! 😀

teddyna
7. lis 2010

asmen-chceš konkurovat slonům?ti jsou těhotní dva roky 😀

asmeena
7. lis 2010

@teddyna 😀 😀 to si piš. Ale teda nechtěla bych rodit třeba 12kg dítě. 😀

sukubka
7. lis 2010

@asmeena teda já už si myslela e je princeznička asmenička konečně na světě 😵 tak nám pak hlavně dej nějak vědět,jo!

jissis
7. lis 2010

Ahoj holky,u mě zatím bylo vše ok, ale u manžela zjistili horší spermiogram (menší pohyblivost a morfologie taky nic moc), takže IUI jsme přeskočili a po snažení na Clost. a Pregnylu jdeme na IVF. Ale spíš je to fakt o psychice. Je to šílené vidět, jak všichni kolem mají mimina i ty, které ve stejné době o něj přišly, teď už frčí s kočáry.Koukám, že v úterý se v Repr. sejdeme hromadně.

jej
7. lis 2010

Ahoj holky!
Jdu vás pozdravit, teď budu mít pauzu. Muž bude přes týden pobývat v PRAze na školení cca 3-4 týdny kuliva nové práci, takže já budu pobývat u mamky (mimo víkendy, to bude muž doma), kde není připojení na internet. TAkže Asmenko, jak já se zase dostanu, tak už budu gratulovat! 🙂

A jinak zdravím po delší době DAisy a Pecičku! Daisy, to ležení je asi otravné, ale pro mimi cokoliv, že?
Já mám zítra další kontrolu, od minula teď už chodím co týden....tak snad bude vše o.k.

Všem holkám, co je čeká nějaká akce, přeju moc úspěchů!

PS: Asmenko, Sukub a vůbec, holky: uvažujete některá o látk.plenách? Já tak nějak "zpovzdálí". Zpočátku jdu teda do jednorázovek, než se vzpamatuju, ale pak jsem si říkala, že by to možná nebylo špatné...ale nevím nevím...

britka
8. lis 2010

vy jste se večer nějak rozpovídaly,celý víkend nic.

asmeena
8. lis 2010

@jej zatím uvidím jak to budu zvládat s jednorázovkama. Mám sice nachystanou i hromadu bavlněných a ty začnu používat v případě, že budu cítit, že to budu vše stíhat.