Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

britka
28. pro 2010

@teddyna maso se bude udit celou noc aspoň se ti auto provoní stoji před garáži a udí se i vedle v chalupě 😉

britka
28. pro 2010

@rencav to bude pěkně velké mimčo 😉

aneta1199
29. pro 2010

@rencav Renčo, jsem zvědavá, jak se u tebe trefí s váhou. Mě dva doktoři na dvou dobrých UTZ říkali, že plod bude větší, tipovali od 3,5 do 3,8 kg i víc. Nakonec Štěpánka vytáhli v 40-tém týdnu a měl přesně 3 kg.

Jinak my máme ZATÍM naprosto zlaté dítě. Nebrečel ještě dýl než půl minuty, vždycky se jen nají, přebalí, chvíli si s ním povídáme a jde zase na 3 hodiny spát. Jsem fakt zvědavá, jak dlouho mu toto vydrží.

ladus77
29. pro 2010

Ahoj holky, preju fajn konec letosniho roku a stastny vstup do toho noveho, at se vsechny dockame tech nasich uzlicku!!! Zitra mam kontrolu a hned po ni (teda pokud bude vse ok) jedeme pres Silvestra na hory a zustaneme i pristi tyden. Uz se tesim! 🙂 😉 Tak ahoj v novem roce!

daisy14
29. pro 2010

@ladus77 Krásný pobyt na horách s hromadou sněhu! Užijte si Silvestra! 🙂

@aneta1199 Já chci taky mimčo s maxim.váhou 3 kg! 😵 a takové hodné zlatíčko, to musí být fajn, Štěpánek je prostě spokojený, tak co by brečel!

@rencav Někdy tu váhu na UTZ doktoři dobře neodhadnou, tak neboj!

rencav
29. pro 2010

Bát se nebojím. Uvidíme jak to nakonec dopadne. Při prvním těhotenství mi taky říkali že bude mít tak 4 kila a nakonec se pomalu i strefily. Měl 3,75. Takže s tím nejak tak počítám že to bude podobné. Máme to totiž v rodině, můj otec vážil po porodu něco kolem 5 kilo. To už je ale extrém, to bych teda nechtěla. Jenom pořád nevím jestli nakonec taky nepujdu na sekci. Jednu už totiž mám.
Tak to je fajn že je Štepánek takový hodný. Přeji Vám holky raději dopředu pěkného Silvetra a štastný Nový rok.

agenturaberuska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pecicka
30. pro 2010

AHOJ HOLKY,
chtěla bych vám všem popřát hodně zdraví, štěstí a lásky do nového roku, maminám at dělají dětičky jen samou radost, nám těhulkám, at vše dobře dopadne no a čekatelkám, at už si to štěstí najde konečně i je, protože je to nepopsatelný pocit a všem ho přeji zažít. Takže holky vzhůru do boje🙂jednou to přijít musí🙂ŠTASTNÝ ROK 20011

britka
30. pro 2010

@rencav no já bych těm vahám věřila nebo dceři řekli 4,5 a Kuba měl 4,4kg tak se strefili.Tak to byl taťka už velké dítě teď si vem že člověk počítá s malým miminkem a teď takové velké mimčo a oblečení není připraveno.Holky už se vám to kráti tiše závidím a moc vám to přeji.

asmeena
31. pro 2010

@aneta1199 určitě to prďolkovi vydrží. Naše Sofča je také zlaté miminko. Asi to bude i tím, že jsem byla celé těhotenství v klidu a poodičce a ničím jsem se nestresovala a ona je teď taky pohodářka. 😉

Všem holky přeji krásného a veselého Silvestra a šťastný nový rok a pro snažilky ať je to ten zlomový rok, který vám přinese taky malé prďolky. 😵 😵

kvakuska
31. pro 2010

Všem vám holčiny přeji do pomalu nastupujícího roku všechno nejlepší, zdravíčko, štěstíčko a lásku a ať se každé z nás splní alespoň jeden sen 😵 😎

zuzka72
31. pro 2010

Do Nového roku přeji všem:

VELKÉ OČI ,aby jste viděli každodenní zázraky!
VELKÉ UŠI,aby jste uměli naslouchat druhým!
VELKÝ NOS,aby jste vyčmuchali ty správné příležitosti!
VELKÉ ZUBY,aby jste se mohli překousat přes všechny problémy!
VELKÉ NOHY,aby jste přešlil všechna krásná místa na zemi!
VELKÉ RUCE,aby jste s nima podržely ty,kteří to budou potřebovat!
VELKÉ PRSTY,aby jste dokázali oddělit plevy od zrna!
VELKÉ SRDCE,aby se Vám do něj vešly všichni,které máte rádi!

Vše jen to nej co si budete přát do nového roku a to největší přání, na které čekáte, tak to věřím a přeji, aby se Vám všem čekajícím v roce 2011 splnilo......

britka
31. pro 2010

@kvakuska ale,ale kdopak se nám to tady objevil:Přeji Tobě i všem holkám všechno nej nej do nového roku zdravé děti a nám ostatním aby se vyplnilo náše jediné přání co máme.

andinka22
1. led 2011

Ahoj holky,
přeji Vám všem do Nového roku hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky a pohody.
A všem nám přeji, ať se vytoužený sen stane skutečností. 🙂

jej
1. led 2011

Ahoj holky!
TAky všechny zdravím v novém roce a přeji jen a jen krásné! Hlavně holkám snažilkám, aby se vyplnil největší sen!

Anet, Asmen! JAk to děláte s těmi miminky? Já si těhu TAK užívala, byla jsem spokojená jak želva, hladila břuško a máme teda uřvanečka velkého....jednak se jí nelíbí přebalování (o koupání ani nemluvím, to je hysterie a největší neštěstí). Ale to pak brzy přestane. Ovšem trpíme na ty prdíky a to je fakt děs...40ceti minutové až hodinové řvaní je běžné...ale úplně do ruda, je to děs...a včera plakala skoro 4 hodiny, nebyla k utišení....musíme vydržet ještě 14 dní, pak bude moci ty probiotické kapky....jsem z toho nešťastná...člověk by chtěl pomoct a nemůže...teda ty klidné miminka vám závidím! 🙂 Po kojení to začne, 40 minut někdy plače (někdy míň a málokdy vůbec), po pláči ji pak dalších 30 minut i dýl uspávám a dle unrukcí bych ji měla pomalu znova budit! A kojíte holky? Nebo máte i nějaký příkrm? Já zatím kojím, ale váhový přírůstek je hraniční, tak uvidíme...

aneta1199
1. led 2011

@jej
Ahoj Jej - změň si profil, ať tam nemáš, že jsi ve 43. týdnu 🙂
Jinak je mi to s Amálkou líto, že je takový křiklounek. Ale to brzo přejde a budeš si určitě užívat klidu. Navíc vím od svých známých, že se mimi může ze dne na den změnit a z kliďase bude křikloun a naopak.
My máme fakt neskutečné štěstí. Pláč zatím nebyl delší než tři minuty - prostě než ke Štěpoušovi dojdeme a dostane najíst. Koupání úplně miluje a když je najezený, tak si s ním děláme úplně co chceme, drží na bříšku, nechá si čistit nos atd.
Kojení taky ok, teď po 14 dnech mám ale pokaženou jednu bradavku. Když se přisál, tak jsem bolest cítila až v palci u nohy. Tak teď jedno prso jen odsávám a krmíme stříkačkou a ze druhého normálně kojím, dokud to nebude zahojený.

Taky přeju všem jen to nej nej v novém roce a strašně moc držím palce, ať se všechny snažilky přesunou v tabulce dolů !!!

jitulik24
1. led 2011

@ellaaee holky nemáte některá informace jestli už ellaaee nemá miminko, aby jsem jí přepsala v tabulce k maminkám?

misa.patrik
2. led 2011

Ahoj holky, hlásím se po delší době 🙂
Předem všem přeji jen to nejlepší do nového roku 🙂
Svátky jsem přežila v klidku a pohodlí i když polovinu v praci ale aspon přicházím na jine myšlenky 🙂
Ted v lednu čekám MS a snad bude i KET ale ještě uvidíme,manžel 8 odjíždí na týden do ALP takže pokud OVU bude v tomto období budu muset počkat na unor 🙂 a jsem rozhodnutá necham si zavezt oba miminka 🙂 přece je nerozdělim 🙂

jitulik24
2. led 2011

@misa.patrik Ahoj Miši, tak to je skvělá informace, konečně tu bude stimulantka. Tak držím palce, aby ovu byla až se manžel vrátí z Alp. A hlavně aby se sněhuláčci drželi a pustili se až za 9 měsíců.

teddyna
2. led 2011

ahojte holky,

@jitulik24 s ellaaee jsem v kontaktu. má krásného chlapečka Danielka.je úúúžasný ňufňací.má ho skorovánoční dáreček🙂
však ona se ozve sama,jak bude mít čas.

jitulik24
2. led 2011

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 2x minimálka- negativní. V rámci imunoléčby přirozené otěhotnění- mimoděložní těhotenství.
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,4x minimálka-Reprofit-vždy negativní.Špatné imuno-léčba.Leden -lázně.A pak další boj.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2.i 3.KET -negativní, hysteroskopie OK, srpen KET - potrat 7 tt. Další boj v únoru!
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá na neurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, teď po laparce.
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET). Leden-lázně. A pak další boj.
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KET negativní.
ESCADKA – 1x IVF-negativní, 1x KET-negativní , 2 IVF úspěch -21tt potrat dvojčátek. Chystá se na KET!
MISA.PATRIK -2x IVF. 2x ZT- 7tt a 9tt, 2x mimoděložní. 2 IVF- negativní. 18.9 hysteroskopie. Chystá se v lednu na KET!
ABIG-1x IVF Fertimed -negativní, 2x IVF Reprofit (bio. těhu),2x KET negativní.
BRITKA - 3x ET ve Fertimedu a 2x ET v Reprofitu. 2 IVF úspěch - 9tt potrat. V únoru se chystá do dalšího boje!
KAMKA1402- 2x IVF- negativní.
MILUSIAW - 6x IUI a 2x ICSI ve Fertimedu- vše negativní. Reprofit- první pohovor

STIMULANTKY:

TĚHULKY:

RENCAV - 1 mimi po IVF, TP 4. leden 2011, (1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
PECICKA - 1 mimi po minimálce – TP únor 2011, genetika OK, (4x minimálka)
DAISY - 1 mimi po minimálce, TP únor 2011(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)
LADUS77 - 1 mimi po IVF, TP duben 2011 (6x IUI, 1 IVF)
JITULIK24 - 1mimi po IUI, TP květen 2011 (9x IUI, 2x minimálka - 1xpotrat -21tt, 1xZT-5tt)
KRYSTOFKA - 1 mimi po KET, TP červen 2011 (1x IVF, 1xKET)

MAMINKY: Velká gratulace!

TEDDYNA - Vojtíšek 10.11.2009, 1,6kg, 40cm
ZUZKA - Petříček a Lukášek 26.2.2010
BERAS- Tomášek 1.10.2009, 3,27kg, 47cm
CERTINA - Adélka
MICINKA – Dominiček 16.8.2010
ASMEENA – Sofinka 9.11.2010, 3,5kg, 49cm
SUKUBKA - Lukášek 13.12.2010, 3,2kg, 49cm
ANETA1199 - Štěpánek 17.12.2010, 3kg, 48cm
JEJ - Amálka 17.12.2010
ELLAAEE – Danielek

jitulik24
2. led 2011

@teddyna děkuji za informaci 😉
@ellaaee gratuluji k Danielkovi a přeji mu v životě jen samé štěstíčko a zdravíčko 🙂

teddyna
4. led 2011

@jitulik24 ellaee vyřídím - určitě bude mít radost.však jak se vzpamatuje z kolotoče kolem mimi,tak se třeba ozve.
jak tak koukám,tak RencaV má dneska termín - tak co?ještě je v kupě??
ten malej lotřík mě tady ohlodává stehno - rostou mu spodní dvojky zubky a stojí to fakt za to.ale jeden se vyklubal do dneška do rána,tak ještě ta druhá dvojka a bude na chvíli snad klid.
a co ostatní maminky,co provádíte?

katapola
4. led 2011

Ahoj holky. Neuvažuje některá z vás na jaře o Františkách?

teddyna
4. led 2011

katapola:jela bych do lázní hned - hlavně tam,kde se léčí nervový choroby,páč někdy je to na provaz 😀
Byla jsem před otěhotnějším v Klimkovicích a byla jsem spokojená jak želva.

zuzka72
4. led 2011

@teddyna byly jste už u zubaře? Jak to probíhalo a kdy se tam má jít-nevíš??? 😉

teddyna
4. led 2011

@zuzka72 jo,my už absolvovali zubaře - šli jsme poprvé v roce.teda ono to vyšlo zrovna když jsme měli s manželem oba preventivku.takže teď už chodíme všichni tři. no a probíhalo to tak,že se povozil na křesle,dostal do ruky zubařské zrcátko,ohlodal ho - doktor mezitím jen tak kouknul do pusiny a hotovo.doktor říkal,že jde spíš o to,aby si dítě zvykalo,že se mu někdo dívá do pusy a aby se nebálo.dokonce ani nehulákal,když doktor pustil vrtačku.tak uvidíme,jak to bude probíhat v květnu,to už bude starší a bude to více vnímat.ale myslím,že dokud se mu nebude šťárat v pusině,tak to bude v klidu. čistíte už zoubky?ten náš lotr si nechce nechat šáhnout do pusy kartáčkem.tak jsem mu ho včera dala,ať tam cosik pošolichá sám,ale stejně ohlodával druhej konec a ne te se štětinama .kamoška už dává Perličku pastu,tak nevím,jestli už to taky koupit?dáváš už pastu klukům?

zuzka72
4. led 2011

@teddyna no my čistíme už od prvního zoubku(mají zatím 6kousků) kartáčkama a pastou z DM pro děti, je super chutná a oni ju olížou, štětinky požvékají a já jim to ještě tak projedu...hmm tak to se musíme objednat teda... 😉

teddyna
4. led 2011

@zuzka72 sakra,tak to máme zase černej puntík.tak hned zítra koupím pastu a uvidím,jestli nebude dělat potíže-lotr malá

zuzka72
4. led 2011

@teddyna 😉