• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

4. října 2017 
don: tak hlavní je, aby si se cítila se sebou spokojená a bylo ti dobře, psychika je hodně důležitá. A ty už máš co za sebou, pokud se můžu zeptat.
30. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Donnald super sportuješ to tak je dobry. :grinning: Já už ted sportuju jen k ledničce a šmejdím co kde urvat.Takže ted pěkně sportuj ,protže pak už budeš jenom nabírat. :grinning:
30. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
beras,ale takovej ledničkovej sport taky není špatnej,ne?? to mi zrovna říká,že mám hlad jak vlk.tak si jdu dát jogurt,ať se má mimin dobře.
30. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
teddy: tak to mě byl jogurt nezasytil, to bych k němu musela mít ještě chleba. :grinning: A pak nemám vypadat jak vypadám.
30. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teddy dej si.enhle sport je takovej pohodlnější :grinning: Já si ty kila užívám mě to neva. :grinning: Už mám třináct a nikdo mi to nechce věřit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je fakt,že jsem měla 55 kg a 168 cm takže z něčeho to mimi musí žít tak mu dopřeju. :grinning:
30. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak vám všem děkuji, že jste mě opět pozitivně naladili a že vidím, že se i miminka usídlila ve vašich bříškách, takže příroda zas tak zlá není. Jdu do hajan a psychicky připravovat své tělo, že taky jednou budu mít v bříšku takového hráška jako vy.
30. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmeen dobrou a neboj taky hrášek bude :grinning: Já už mám teda obr hrášek ten náš už má skoro 1.5 kg :grinning:
30. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
beras: tak to je macík, to se už docela pronese
30. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a ještě jeden dotaz, doporučovali vám jít hned od stimulky na nemocenskou nebo jste nešly vůbec ani po ET?
30. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne,ne chovat se jako normálně a nepřeýšlet nad tím,že se něco stalo.Dr. po etu říkal,až zavřete za sebou tady dveře tak dělejte tak,že svůbec nic nestalo. :grinning: A ono se stalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ve Fertimedu chtěli od stimulace neschopenku. Já si ji nenechala napsat a zůstala jsem doma až od odběru vajíček. Bylo to doma na zblbnutí. Už nikdy více. S Machačem jsem domluvená, že můžu žít úplně normálně, chodit do práce, ven.
30. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
a neměli jste strach z předčasné ovulace, když jste chodili do práce? Já se v práci docela dost ohýbám a tahám spisy.
30. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně,bez neschopenky -teda pokud nepracujete někde v dole nefáráte pro uhlí.já dělala až do 7tt zcela normálně.ale mám rizikovou práci,takže jsem odešla na PN.pokud bych rizikovou práci neměla,pracuju dál.
30. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
asmeena,machač má všechno přesně spočítaný i tu ovulaci,takže toho bych se nebála.neřeš dopředu tyhle věci,prootže machač je machr a ví,co dělá.
30. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mně se to teda ještě nikdy nestalo ta předčasná ovulace. A myslíte, že kdybychom šli jen na to levnější IVF z clostilbegytem, že to se mi nebude počítat jako 3.IVF hrazené pojišťovnou? že bych nejdříve zkusila před svým posledním hrazeným pokusem lehčí formu IVF. Z clostilu jsem měla vždy 5 folíků, tak myslím, že ty 3 vajíčka by být mohly.
30. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na ty nejhorší dny se dá vzít jen pár dnů dovolené, pokud taháš v práci těžší věci. Mě po odběru vajíček docela bolelo břicho, tak stejně počítám, že si pár dní dovču vemu.
30. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
a když se jde jen na tu jednodušší formu IVF - nevím jestli se tomu neříká Nativ, za těch 10000,- tak tam se dělá taky prodloužená kultivace vajíček?
30. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmeen jasně ,že to jde.On ti to i asi navrhne.Ta minimálka se nepočítá,protže si to hradíš sama. :grinning: Je to i šetrnější k těku.Nejsi tak nacpaná hormonama.Já jsem měla strach taky z předčasné ovulky a ještě ta náramná cesta z Ol. do Brna to bylo žrádlo. :grinning:
30. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmeen a pokud by jsi měla na minimálku tři vajíčka tak je to nádhera. :grinning:
30. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a já to mám z Ostravy do Brna
30. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
asmeena,taky jsme jeli z OV do Brna - pohoda na dálnici.a nebo holt sedneš na IC/EC na Svinově a dojedeš do Brna,kde sedneš na šalinu č. 1-dojedeš na Výstaviště a hned u něho je klinika - žádná křeč. to samý do OL - vysedneš v OL na hlavním nádraží,sedneš na šalinu,ujedeš 4 zastávky a hned u zastávky seběhneš se schodů a jsi v Reprofitu.cestování bych neřešila vůůůbec
30. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
cestování je to poslední - manža si mě naloží do auta a odveze kam budu chtít. V tom problém není. Jen mám teď toho léčitele, tak to nechci rušit, i když nahlodaná jsem pěkně. :grinning: :dizzy_face:
30. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
téééda,to jsme se dneska rozjely v diskuzi,co?? to už tu dlouho nebylo.teda spíše "rozjeli",páč jsme tady měli i mužský příspěvek.a díky za to - každý názor se cení
30. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted: ty jsi z Ostravy?
30. črc 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přímo z Ostravy?
30. črc 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmeen já myslela tu slavnou cestu co je tak náramně udělaná a jedeš jako po kolejích. :grinning: Prodloužená se dělá :grinning:
30. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
asmeena,nejsem přímo z Ostravy,ale kousínek od OV
30. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu z těch panelů? :grinning:
30. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tu u Vyškova a pak ještě ta hrbolatá od Rousínova až skoro do Brna :grinning: Opu mi dělal machač a já říkám,že doufám,že po té cestě jsem je tam nenenchala. :grinning: Tak říká já radši mrknu než dáme narkozu .Pak řekl startujeme a bylo. :grinning: On tě oslouje nejdřív paní ta a ta a pak to valí ve jménu.Že Teddy?
30. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je super přístup, už se těším. Zítra tam volám, jste mě nahlodaly. Manžel je taky navnaděn a nejvíc se mu líbí, že může být u ET a uvidíme to na UTZ.
30. črc 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek