Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

asmeena
30. črc 2009

don: tak hlavní je, aby si se cítila se sebou spokojená a bylo ti dobře, psychika je hodně důležitá. A ty už máš co za sebou, pokud se můžu zeptat.

beras
30. črc 2009

Donnald super sportuješ to tak je dobry. 😀 Já už ted sportuju jen k ledničce a šmejdím co kde urvat.Takže ted pěkně sportuj ,protže pak už budeš jenom nabírat. 😀

teddyna
30. črc 2009

beras,ale takovej ledničkovej sport taky není špatnej,ne?? to mi zrovna říká,že mám hlad jak vlk.tak si jdu dát jogurt,ať se má mimin dobře.

asmeena
30. črc 2009

teddy: tak to mě byl jogurt nezasytil, to bych k němu musela mít ještě chleba. 😀 A pak nemám vypadat jak vypadám.

beras
30. črc 2009

Teddy dej si.enhle sport je takovej pohodlnější 😀 Já si ty kila užívám mě to neva. 😀 Už mám třináct a nikdo mi to nechce věřit 😝 Je fakt,že jsem měla 55 kg a 168 cm takže z něčeho to mimi musí žít tak mu dopřeju. 😀

asmeena
30. črc 2009

Jinak vám všem děkuji, že jste mě opět pozitivně naladili a že vidím, že se i miminka usídlila ve vašich bříškách, takže příroda zas tak zlá není. Jdu do hajan a psychicky připravovat své tělo, že taky jednou budu mít v bříšku takového hráška jako vy.

beras
30. črc 2009

Asmeen dobrou a neboj taky hrášek bude 😀 Já už mám teda obr hrášek ten náš už má skoro 1.5 kg 😀

asmeena
30. črc 2009

beras: tak to je macík, to se už docela pronese

asmeena
30. črc 2009

holky a ještě jeden dotaz, doporučovali vám jít hned od stimulky na nemocenskou nebo jste nešly vůbec ani po ET?

beras
30. črc 2009

Ne,ne chovat se jako normálně a nepřeýšlet nad tím,že se něco stalo.Dr. po etu říkal,až zavřete za sebou tady dveře tak dělejte tak,že svůbec nic nestalo. 😀 A ono se stalo 😀 😀 😀 😀

katapola
30. črc 2009

No ve Fertimedu chtěli od stimulace neschopenku. Já si ji nenechala napsat a zůstala jsem doma až od odběru vajíček. Bylo to doma na zblbnutí. Už nikdy více. S Machačem jsem domluvená, že můžu žít úplně normálně, chodit do práce, ven.

asmeena
30. črc 2009

a neměli jste strach z předčasné ovulace, když jste chodili do práce? Já se v práci docela dost ohýbám a tahám spisy.

teddyna
30. črc 2009

no jasně,bez neschopenky -teda pokud nepracujete někde v dole nefáráte pro uhlí.já dělala až do 7tt zcela normálně.ale mám rizikovou práci,takže jsem odešla na PN.pokud bych rizikovou práci neměla,pracuju dál.

teddyna
30. črc 2009

asmeena,machač má všechno přesně spočítaný i tu ovulaci,takže toho bych se nebála.neřeš dopředu tyhle věci,prootže machač je machr a ví,co dělá.

asmeena
30. črc 2009

tak mně se to teda ještě nikdy nestalo ta předčasná ovulace. A myslíte, že kdybychom šli jen na to levnější IVF z clostilbegytem, že to se mi nebude počítat jako 3.IVF hrazené pojišťovnou? že bych nejdříve zkusila před svým posledním hrazeným pokusem lehčí formu IVF. Z clostilu jsem měla vždy 5 folíků, tak myslím, že ty 3 vajíčka by být mohly.

katapola
30. črc 2009

Na ty nejhorší dny se dá vzít jen pár dnů dovolené, pokud taháš v práci těžší věci. Mě po odběru vajíček docela bolelo břicho, tak stejně počítám, že si pár dní dovču vemu.

asmeena
30. črc 2009

a když se jde jen na tu jednodušší formu IVF - nevím jestli se tomu neříká Nativ, za těch 10000,- tak tam se dělá taky prodloužená kultivace vajíček?

beras
30. črc 2009

Asmeen jasně ,že to jde.On ti to i asi navrhne.Ta minimálka se nepočítá,protže si to hradíš sama. 😀 Je to i šetrnější k těku.Nejsi tak nacpaná hormonama.Já jsem měla strach taky z předčasné ovulky a ještě ta náramná cesta z Ol. do Brna to bylo žrádlo. 😀

beras
30. črc 2009

Asmeen a pokud by jsi měla na minimálku tři vajíčka tak je to nádhera. 😀

asmeena
30. črc 2009

no a já to mám z Ostravy do Brna

teddyna
30. črc 2009

asmeena,taky jsme jeli z OV do Brna - pohoda na dálnici.a nebo holt sedneš na IC/EC na Svinově a dojedeš do Brna,kde sedneš na šalinu č. 1-dojedeš na Výstaviště a hned u něho je klinika - žádná křeč. to samý do OL - vysedneš v OL na hlavním nádraží,sedneš na šalinu,ujedeš 4 zastávky a hned u zastávky seběhneš se schodů a jsi v Reprofitu.cestování bych neřešila vůůůbec

asmeena
30. črc 2009

cestování je to poslední - manža si mě naloží do auta a odveze kam budu chtít. V tom problém není. Jen mám teď toho léčitele, tak to nechci rušit, i když nahlodaná jsem pěkně. 😀 😵

teddyna
30. črc 2009

téééda,to jsme se dneska rozjely v diskuzi,co?? to už tu dlouho nebylo.teda spíše "rozjeli",páč jsme tady měli i mužský příspěvek.a díky za to - každý názor se cení

asmeena
30. črc 2009

ted: ty jsi z Ostravy?

asmeena
30. črc 2009

Přímo z Ostravy?

beras
30. črc 2009

Asmeen já myslela tu slavnou cestu co je tak náramně udělaná a jedeš jako po kolejích. 😀 Prodloužená se dělá 😀

teddyna
30. črc 2009

asmeena,nejsem přímo z Ostravy,ale kousínek od OV

asmeena
30. črc 2009

tu z těch panelů? 😀

beras
30. črc 2009

Jo tu u Vyškova a pak ještě ta hrbolatá od Rousínova až skoro do Brna 😀 Opu mi dělal machač a já říkám,že doufám,že po té cestě jsem je tam nenenchala. 😀 Tak říká já radši mrknu než dáme narkozu .Pak řekl startujeme a bylo. 😀 On tě oslouje nejdřív paní ta a ta a pak to valí ve jménu.Že Teddy?

asmeena
30. črc 2009

tak to je super přístup, už se těším. Zítra tam volám, jste mě nahlodaly. Manžel je taky navnaděn a nejvíc se mu líbí, že může být u ET a uvidíme to na UTZ.