Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

beras
30. črc 2009

Asmeen zítra nevolej .Mají dovolenou co jsem tady vyčetla ale příští týden tam už asi mají být.Zkus sem zítra mrknout někdo psal,že tam příští týden jde. 😀

asmeena
30. črc 2009

aha, tak zkusím příští týden, hned v pondělí - to už budu ale nedočkavá.

beras
30. črc 2009

Jo a ještě ho navnad na odběrovou místnost.Manžel říkal,že to byl luxus a nikdo netahal za kliku ,protože to je mimo čekárnu.Jo a nemají tam ulepeny časopisy 😀 😀 😀

teddyna
30. črc 2009

beras,tak mě hned první den říkal jménem a pak už jen "paní kolegyně",tak z toho měl manžel děsnou čurinu,že vypadám jak docentka chocholoušková a oslovuje mě "paní kolegyně" 😀
asmeena,šak zavolat můžeš.maximálně to vezme sestřička z genetiky(je to v jedné ordinaci) a řekne ti,kdy si máš přesně brnknout a je to

beras
30. črc 2009

Hele dočkej času.Pondělí tam nejsou .jsou tam út,stř,pá.Já už tu ordinačku nemám u sebe ale holky určo napíšou.Když tam budeš volat tak ti to sestřička nemusí hned vzít,protože je tam sama a bere třebas krev.Takže zkoušet a neboj dovoláš se .

asmeena
30. črc 2009

a sestřička mě hned neobjedná? To musím mluvit přímo s doktorem?

beras
30. črc 2009

Teddy já jsem si kolikrát připadala jako,že jsem tam tak trochu navíc. 😀 To bylo pořád no jo žensky a internet.Něco někde vyčtou a všemu věřejí. 😀 😀 A jeden si přidal a druhej si přidal a já byla jen ta nosnice. 😀 😀 😀

teddyna
30. črc 2009

beras,manžel byl taky vodvaz z té odběrové místnosti.páč ho tam odvedli a jak dokonal dílo,tak odešel a bylo to.a teprve pak tam šel někdo další.a ne,jak ve fertasu,že vrazí zkumavku chlapovi do ruky,ten s tím stepuje po čekárně a jak někdo vyleze,tak tam ten další vleze a celá čekárna ví,kam leze a co tam jde dělat.no prostě pohoda,žádnej stres.....narkoza úúúúžasná.jak jsem se probrala,jsem jim povídala o psech - prý.

asmeena
30. črc 2009

A ještě bych potřebovala poradit nějakého gynekologa z Ostravy, protože u své už jsem nebyla 2 roky (celou dobu co chodím do Fertimedu) a preventivku bych potřebovala taky někdy udělat a k té mé se mi už nechce.

asmeena
30. črc 2009

teddy:tak to je přesné a narkóza je úžasná.

beras
30. črc 2009

Jo a já jsem ztratila papuč a jenom si pamatuju jak tím mrtvím jazykem říkám,že nemám papuč a sestřička se smála ,že ho donese za mnou. 😀 😀 😀 Jo ono sice každej tam leze za stejnym účelem ale prostě není chlap jako chlap.Už jsem byla i svědkem toho,že si tam přišla paní půjči klíč od pokoje,protože prostě manžel je z toho nervní 😝

beras
30. črc 2009

Asmeen ty,ty ,ty dva roky a doufám,že ti aspon ve Fertasu bral stěr z čípku.To mě né.Já jsem chodila ke své dr. na stěry.

asmeena
30. črc 2009

a papuče tam musíš mít svoje, nebo ti půjčí jak ve ferťasu i andílka?

teddyna
30. črc 2009

asmeena,tak to ti neporadím.já mám výbornou gynekoložku již 11 let,ordinuje v Zábřehu.ale netuším,jetli bere nové klientky. však Poruba je velká,nějakýho gyndaře najdeš.a nebo zůstaň u Jaroše - má gynekologickou praxi ve fulneku,spousta pacientek k němu takhle přešlo,že si ho nechalo jako osobního gynekologa i když přešly do jiného CAR. no nic,půjdu do kanafasu.jsem kantáre.dobrou všem.
asmeena,objedná tě sestřička.ale pokud mají dovolenou,tak se těžko dovoláš.a i když je jedna ordinace pro genetiku i gynekologii,každé má jinou sestřičku

beras
30. črc 2009

Né máš svojí noční košilku a papučky.Pokoje jsou tam po dvou a mají u sebe koupelnu a záchod. 😀

asmeena
30. črc 2009

zkusím uvidím, když tak mi to nikdo nevezme. A opravdu jste mě tady teď pobavily. 😀
dobrou.

asmeena
30. črc 2009

a zůstává se tam někdy i přes noc? že to jsou takové komfortní pokoje?

teddyna
30. črc 2009

asmeena,není důvod zůstávát přes noc.to je jen marketingový výmysl fertimedu.

asmeena
30. črc 2009

já jen, že tam jsou tak komfortní pokoje. A to tě ze sálu po OPU převedou na ten pokoj? Není to daleko, v té narkóze, nebo jak to chodí u OPU?

beras
30. črc 2009

Tam mají akorát non stop linku.Četla jsem ,že si holka ráno v šest nebyla jistá jak má píchnout injekci a volala.Vzal jí to sám šéf Koudelka.Prý byl rozespalej tak se mu strašně omlouvala a on jí řekl at se neomlouvá,že se nic nestalo a od toho tam je.A poradil 😀

teddyna
30. črc 2009

na pokoj je to stejně daleko jak ve fertimedu.akorát ti nikdo nečučí na holej zadek,páč máš svoji košilu.a není tam dalších 5 postelí.pokud můžou,na tom pokoji jsi jen sama s manželem.a už to neřeš,bo se z toho zcvokneš 😀

asmeena
30. črc 2009

ted: to neřeším, jen jsem z toho v příjemném úžasu, jak je to komfortní všechno a že u všeho je manžel, i po OPU může být se mnou na pokoji? Jsem strašná, a to jsem chtěla jít spát před hodinou.

asmeena
30. črc 2009

ale můžu za to, že jste mě tak pozitivně naladily?

asmeena
30. črc 2009

😀 😀

beras
30. črc 2009

Jo manžel je z tebou na pokoji. 😀 Aspon někomu se to nalazení líbí a někomu to připadá šíleny.Ale ono je to taky hlavně o tom jak se cítíš.já jsem třebas ve Fer. v noci skoro nespala a byla nerví jako pes.postel vrzala a bála jsem se otočit at někoho nevzbudím.A je pravda,že spaní přes noc není v žádny jinym centru.

beras
30. črc 2009

Asmeen jasně neřeš to.Až poznáš tak uvidíš .At nás tady zítra někdo nenapadne za to,že jsme tě zpacifikovaly 😀 😀 😀 😀 😀 😀

asmeena
30. črc 2009

Já už jsem o Reprofitu uvažovala opravdu od nového roku, pak mě navnadil Jaroš a teď zase vy. Takže pohodička. I když jsem v práci řekla, že už do dalšího pokusu letos nejdu, ale jak říkáte, nemusí to nikdo vědět, protože na inkriminovanou dobu vezmu dovču a jinak se bude chodit v pohodičce do práce. 😵

beras
30. črc 2009

Asmeen proč by to měl někdo vědět.Já jsem to taky nikomu neřekla.Prootže jsem potřebovala vypravit ráno malou do školy tak jsem řekla mamce,že jedu na nějakej zákrok a Et jsem jako jela nakupovat a o těhotenství jsem promluvila až ve 12 tt po screeningu. 😀

asmeena
30. črc 2009

ber: a ty sis nechala zavádět jen jedno embryjko, že teď čekáš jedno mimi?

beras
30. črc 2009

Já jsem ani víc neměla při té minimálce. 😀 A bohatě stačííííí 😀