Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

kamka1402
11. lis 2011

@milusiaw Ahoj byla jsem teď v září na Ketu.Probíhá to zhruba takto: po 10 dnu od MS jdeš do reprofitu na ultrazvuk, kde ti zjistí zda ti zraje vajíčko, nebo ne. 1varianta pokud zraje vypočítaji ti den, kdy si musíš píchnout pregnyl, aby prasklo vajíčko a lépe se vypočítal den a hodina na transfer a také tam se dohodněš kolik jich budeš zavádět. Vše probíhá v přirozeném ciklu. 2 varianta pokud nezraje vajíčko nemáš dostatek hormonu, aby se ti udělala pěkná sliznice, kterou potřebuješ k transferu bereš estrimax (ale bere se také pokud máš blbé imuno) a pak je postup stejný ,a závádíš utrogestan.Při rozmražení pokud se něco stane tak ti okamžitě volají 🙂

milusiaw
13. lis 2011

@kamka1402 dekuji

teddyna
22. lis 2011

ahojte holky - kdo si na mě pamatuje,toho zdravím.a kdo mě nezná,toho zdravím taky! vůbec nemám čas pročítat,jhak která z vás bojuje nebo nebojuje.ale to by v tom byl čert,aby se miminka nepovedly.u nás čas letí - Vojtula má už 2 ročky a je to raubíř šílený.nostalgicky vzpomínám na dobu,kdy jsem tady řešila stimulaci,pak čárky na testu atd... je to už tak dávno! ale ti největší bojovníci se nevzdávají - že Britko?? 😀 za ty prachy,co už do toho Britka s manželem dali, by měli dům na Havaji.dvě auta už maj😀 však my to rozeberem zase na prochajdě,co Brituš?

carlik
23. lis 2011

@teddyna jo, jo, vzpomínám si, že jsi tady chodila a já taky řešila stimulky, neúspěchy atd...vy jste tady byly moje záchrana to nevzdat a vydržať a v lednu se taky dočkám 🙂 Je tu ještě pár kočen "ze staré gardy", co to musí vybojovat, jako je britka, katapola, možná i ferdice ne? No a těm co to vyšlo už dřív se pomalu ale jistě chystaj pro další mrňata 😉

asmeena
24. lis 2011

@teddyna jojo, známe tě 😀 Vojtí už je velký chlap. Šíleně to letí. Sofča už teď taky oslavila svůj první rok a přitom nedávno jsem taky řešila stimulaci a čárky na testu. 😉
Takže všem snažilkám držím pěsti ať se dočkáte taky vytouženého miminka.

teddyna
24. lis 2011

@asmeena hele teta,neprůůůůď 😀

asmeena
24. lis 2011

@teddyna jak nepruď? Máš problém? Tak si to pojď vyřešit... 😀 😀 😀

teddyna
24. lis 2011

jdem na férovku?? 😀 hele,musíme tady budoucím čekatelkám ukázat,že na mateřské FAKT NEHRABE NA MYSLI 😀

asmeena
25. lis 2011

@teddyna né, mně na mozek jen trošku tlačí stále mateřské mléko 😀 😀

spunda
26. lis 2011

Holky zdravím
Chci se zeptat jestli nemáte některá zkušenost s KET v nativu 🙂 díky moc za odpoved.Pěkný vikend všem.... 😉

carlik
27. lis 2011

@spunda tady teď moc holek snažilek nechodí, zkus to s otázečkou v diskuzi na MK na RF Brno, třeba tak některá odpoví. Já s KETíkama nemám zkušenosti.

asmeena
27. lis 2011

@spunda v nativu, to je bez stimulace, že? To mi dělali ve Fertimedu, ale v Reprofitu jsem měla při KETu nasazený estrofem na růst sliznice.

britka
27. lis 2011

@teddyna jo jo holka máš pravdu barák,auta,traktor,koňe a tchýně to by bylo 😀 ,ale bojovat se nevzdáváme.Když člověk jde za nějakým cílem tak se už nevzdá.Venku je pěkné větřisko,byla jsem s britkou u pepy a stačilo mi to a tak jsem se dala do mytí oken.Tento týden mám raní tak se můžeš stavit.ten čas fakt letí je to fakt jak jste holky bojovaly a prcci jak stárnou.
@asmeena co Sofinka už šetříš na výbavu, 😉

spunda
29. lis 2011

@asmeena Ahojky ,přesně tak v nativu je uplně bez léku.Máme domluvený Ketí v nativu na leden 2012,tak se konečně dočkáme.Díky moc za odpověd .Přeji hezký večer

spunda
29. lis 2011

@carlik Děkuji za odpověd psala jsem do vícero diskuzí .Měj se hezky a diky za radu 🙂

asmeena
29. lis 2011

@spunda držím pěstičky, ať to konečně vyjde a máte rok 2012 úspěšný.

asmeena
29. lis 2011

@britka jej, na výbavičku máme snad ještě čas. Ale letí to šíleně.

carlik
30. lis 2011

@spunda tak budeme držet palce, ať se taky brzo přidáš mezi těhulky 🙂

spunda
30. lis 2011

@asmeena Mooc díky 🙂

spunda
30. lis 2011

@carlikdíky moc za podporu 🙂 Rok 2012 to jistí 😉

britka
1. pro 2011

@asmeena však si na mě vzpomeněš až budeš SoFince střádat výbavu.Ten čas fakt letí ani nevíš jak.

misa.patrik
22. pro 2011

Ahoj holky
přeji Vám všem příjemně prožité Vánoční svátky 🙂 🙂 🙂 🙂

carlik
23. pro 2011

Všem snažilkám, maminkám a těhulkám přeji krásné Vánoce a šťastný nový rok a ať se nám všem splní to nejkrásnější přáníčko 😉
Já si snad ještě 14 dní počkám a porodím v novém roce ....

britka
23. pro 2011

Ahojki holky taky se přidávám a přeji krásné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok 🙂

katapola
28. pro 2011

Ahoj holky, chci vám popřát do dalšího roku hlavně zdraví, k tomu štěstí, lásku, pohodu a spoustu splněných přání.

britka
28. pro 2011

Jak tak koukám tak holky nějak nemaji čas je tu nějak mrtvo.tak holky kdepak to vázne 😉

katapola
30. pro 2011

@britka No jo, většina z nich už tu má děti, takže mají asi o zábavu postaráno🙂 My jdeme do boje už brzy, tak pak dám vědět, jak to dopadlo.

britka
31. pro 2011

@katapola to máš pravdu těch co bojuji už je málo a ony už maji jiné starosti.Kdy jdeš do dalšího pokusu?Já až únor březen. 😉

katapola
31. pro 2011

@britka Co nejdřív, buď v lednu nebo v únoru, nevím, jak to vyjde podle MS. V prosinci jsem konečně měla poprvé od mimoděložního v pořádku imuno, a tak doktorka chce, abychom to absolvovali co nejdřív, jinak by mi musela léky vysadit, už je beru dlouho vkuse.

britka
31. pro 2011

@katapola tak to ti budu držet palečky.Už nás moc není co válčime tak musíme věřit že nám to vyjde.tak všechno nej .nej do nového roku a vše co si přejem ať se nám splní. 😉