• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

17. března 2017 
Jo a Machač je bezvadnej a šikovnej chlap, až se stydím. :slight_smile:
23. led 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lokiska ne, nesnižuje. Ale když dáš dvě, neznamená to že máš dvojnásobnou šanci na otěhotnění. A jinak ano, Machač je šikovný chlap. Oni tam jsou všichni šikovní a hodní a příjemní. Nezapomenu skvělou Vitouškovou, jak já tam plašan přijela vylekaná s tím, že mi asi folíky popraskaly předčasně. Vše bylo ok, Vitoušková mi naordinovala panáka, pak mi dalšího naordinovala po odběru vajíček. To je moderní přístup medicíny. Prý na prokrvení a na nervíky:slight_smile:))
23. led 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm tak to je bezvadny, nevím ale, proč nedělají vše i v OL. Zájem je velký, to dojíždění by nemuselo být, ale co bychom pro to neudělali.....
23. led 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, jsem unavená, budu končit. Pa lokisko i ostatní.
23. led 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo papa snad někdy zase
23. led 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milusiaw myslím, že rizikové těhotenství a nemocenská spolu nesouvisí. rizikové těhotenství prostě máš, nebo nemáš, ale na nemocenské můžeš být, ale můžeš ji taky odmítnout. já mám napsané v papírech po celé těhotenství, že nemocenskou odmítám. a taky jsem nenastupovala na nemocenskou ve 20tt, ale asi ve 22tt, protože byly Vánoce a měla jsem dovolenou
24. led 2012 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak rizikovku nemas od 20 tydne jenom od zacatku, me takhle rikal gynekolog uz niz jsem obdrzela techortenskou knizku upozornoval ze muze se vsechno stat bo je to riziko a knizku jsem obdrzela az ve 12 tydnu. A porad jsem slysela ze je rizikovna ne od 20 tydne. Jak to vis o te rizikovce ve 20 tydnu? Cetla jsi to nekde? Ja jsem takovych informaci neasla. Myslim si ze techotenstvi s dvojcatkama je vzdy rizikovne a riziko vsechnych techulek neni stejne jedne nepaji predispozice k takovemu techotenstvi a gynekolog uz to vi predem a je ono vzdy jine pro kazdou s nas.. :slight_smile:
24. led 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jsem zpět plná optimismu :grinning:
Tak 24.2. si jedu pro protokol a léky a od Března stimulujem :slight_smile: protože ted už by to nestihl na pojištovnu.budu mít přidanou dávku Prednisonu na 10mg a stimulovat se budu Menopurem.máte s tím holky některá zkušenosti? Jinak říkal že ted je to tutovka :grinning: že už těhotní i Ty co dlouho netěhotněly takže jestli to výjde dostanu ten nejkrásnější vánoční dáreček
24. led 2012 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katapola No to je super, nám zmrazili embryjka taky až v tom posledním pokusu co vyšel, takže to určitě vyjde i Tobě! :dizzy_face:
24. led 2012 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misa.patrik Tak budu držet palce a když říkali, že to bude tutovka tak to bude tutovka :grinning:
24. led 2012 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@daisy14 děkuji no už aby to bylo :slight_smile: a ná Vánoce budem čtyři :slight_smile:
24. led 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@daisy14 Tak to bych byla moc ráda, kdyby to tak dopadlo i nám:slight_smile:
24. led 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misa.patrik Taky mi to Machač říkal, že je teď dobrá doba, že se teď těhotní. On vždycky naplní optimismem:slight_smile:
24. led 2012 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak já mám už dva dny zvýšenou teplotu,hrozně mě škrundí v břichu a dost cítím prsa.sice je to brzy-oplodnění minulé pondělí ET ve čtvrtek,ale ráno jsem si udělala test.No byl pozitivní.Ale jelikož náš prostřední syn-čerstvě 17 mě včera tak hrozně vytočil-doted bezva,bezproblémový kluk-doma ukradl zlaté šperky.Tak si říkám,že teplotu mám z něho,test je pozit ještě z pregnylu a prsa se těší na menzes.Holky fak se na ty mimi třeseme,tak je opatrujeme,milujeme a potom :frowning2: :frowning2:
24. led 2012 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bucho ja jsem mela velike bolesti psu 6 den po ET, ale bolely na schodiste jsem je musela drzet na rukach :slight_smile:
ale opravdu tak bylo, 8 d po ET jsem mela horecku a byla jsem nemocna, a potom uz byly //.
24. led 2012 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milusiaw kéž by to tak bylo
24. led 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bucho teda ty seš rychlík. To už abych potichounku gratulovala. Já se zatím do testování nehrnu, i když jsme pregnyl píchaly ve stejný den. Bohužel žádné příznaky nepociťuju, teplotu neměřím. Ale tomu našemu bojovníčkovi stále věřím.
24. led 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katapola no to já jsem zvědavá jako opice.Ale moc šancí tomu nedávám,prsa mě bolí před každou menzes a ty dvě čárečky jsou určitě zbytek pregnylu.Dost pochybuji,že by to bylo tak brzy vidět.A momentálně jsem v tak velkém stresu,že by byl zázrak,kdyby to vyšlo.Předchozí pokusy jsem byla naprosto hepy,ted chvílemi tiše,chvílemi dost hlasitě zuřím.Ale ráno se stejně testnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tobě a všem tady strašně moc držím palce
24. led 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bucho nejlepší by bylo, kdyby nám to všem vyšlo:slight_smile:
24. led 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé holky to je nás dost, které prožíváme ty nejhorší chvíle z IVF. Jsem zvědavá jak to vše dopadne, jen doufám, že nebudou trojčátka. Všem držím palce!!!!
24. led 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes mi psali z Reprofiru, že na zamražení nebyla vhodná žádná zbylá embryjka, tak mě to trochu rozhodilo.
24. led 2012 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lokiska Nesmutni, máš v bříšku hned tři. Držím pěsti všem!!! I těm, co se na další pokusy teprve chystají. Musí nám už to taky vyjít. Dyť většina zdejších holek už řeší kočárky a plínky:slight_smile:
24. led 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji za povzbuzení. byla bych nejšťastnější a už bych nemusela poslouchat ty hrozné otázky, kdy budeme mít mimi. už nevím, co jim mám všem vykládat tutanům :slight_smile:
24. led 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misa.patrik Ahoj Miši tak už nám došli testy z imunologie vše v pořádku tak nevím zda mám být ráda :unamused:,
ale domlouvala jsem se s Machačem, :wink: že bychom šli v únoru do ketu :slight_smile: Jinak ti držím pěsti, aby to už konečně vyšlo.
24. led 2012 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
A taky všem ostatním držím pěsti, už se nám to tu docela rozrostlo.A je fak že jsem tu už dlouho nebyla sem tam jen nakoukla , abych byla v obraze. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. led 2012 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...dnes tu jen tak brousím po koníku a našla jsem opět diskuzi kde jsem začínala...moc Vám všem držím palečky a ať máte u sebe brzo drobečky, nám se to povedlo a to jen díky Machačovi-Štěpán je prostě NEJ :slight_smile: Nakonec je to jinak, než píši v tom původním příspěvku, muži zjistili, že je přirozenou cestou neplodný, ale vše dnes už medicím¨na dovede, takže máme krásná zdravá dvojčátka, kterým za měsíc budou už 2 roky... Vydržte holky, hodně sil přeji a tu je okopírovaný můj příspěvek před cca 3lety.... z 1. stránky této diskuze, i já to v tu dobu viděla černě..

zuzka72 Ahoj,jsem na těhle stránkách poprvé a nikdy jsem si nemyslela, že to budu potřebovat. Je mi 36let, mám 2 syny, 16a13let, přítele, kterému je 33let. Děti už mám, takže jsem si myslela, že už nikdy žádné nebudu chtít, ale ouha,vše je jinak, moc bychom chtěli miminko a nejde to. Přítel byl i na spermiogramu-to je v pořádku, takže propadám depce, že já jsem ta špatná. Poslali nás k Mudr. Machačovi na IVF, nevíte někdo, co se tam bude dít dál akolik to asi stojí. Může mi prosím někdo poradit. Mockrát děkuji. Zuzka
12. led 2009 v 11:34 • Odpověz • •
24. led 2012 ve 23:48  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bucho a @katapola @lokiska - držím pěsti! Kdy mate testovat holky?
25. led 2012 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzka72 Zuzko, děkujeme za podporu. My zatím nemáme ani jedno dítko, tak bychom už konečně byli rádi, kdyby i na nás se usmálo štěstí a měli doma trochu veselo. Snad ten náš bojovníček statečně bojuje a drží se maminky. To čekání je fakt na nervy. A ostatní holky, lokiska i bucho to určitě cítí obdobně.
@milusiaw všechny myslím okolo 2.2.
25. led 2012 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také děkuji Zuzi za povzbůzo, Štěpánek :slight_smile: je fakt úúúúúžasněj, já mám dělat test 6.2., ale nevydržím, koncem týdne se na něj chystám. Ale bojííííííím. Má nejlepší kámoška má z Fertu dvojčata a teď jdou v Repro. do třetího, odběr má o víkendu, tak se k nám tady připojí. Jsme se hledaly, až jsme se našly. :slight_smile:)) Zuzi vám se to podařilo napoprvé?
25. led 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misa.patrik moc moc na tebe budeme myslet a držet se Sofi všechny palečky, teď už to musí vyjít :slight_smile:!!!! Těším se na všechna hlášení, jak co probíhá a ná finální // :slight_smile:
25. led 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek