Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

spunda
25. únor 2012

@andrea54 Ahojky citím se dobře,mám jen citlivé prsa a včera mě trochu trápilo pálení žáhy ☹ jinak já budu testit až 28.2. tak jak mi napsal Machač a budedálnice 😀 .Tak držím všem palečky 🙂 HOLKY TO DÁME !!!!!!!!

andrea54
27. únor 2012

Ahojky holky,tak je to tam // 🙂
zítra jdu na krev to potvrdit

daisy14
27. únor 2012

@andrea54 No super!!! Tak to moc gratuluju, a ať čárky sílí!!! 🙂🙂🙂

spunda
27. únor 2012

@andrea54 Super velká gratulace 😀 ty jsi byla na ET 14.2. před náma vid???Tak zítra jsme na řadě my a budem hlásit dálnici 😀 😀 😀

misa.patrik
27. únor 2012

@andrea54 gratuluji moc 🙂

evikj33
27. únor 2012

Ahoj holky jen nakukuji a hned tak radostná zprávička @andrea54 Moc gratuluji a přeji pohodove těhulkování.Mám dotaz jak je Machač v Olomouci,mame se dostavit na konzultačku po nedokončeném IVF,ale nejsem si jista je to Ut,Stř,Čtvr?K Souškove totiž nechcem.Jo a doučtování jsem od OPU ktere bylo 5.2.2012 ještě nedostala,psala jsem volala na učtarnu,ale pořád nic.

allicia
27. únor 2012

@andrea54 Tak to je super 🙂 moooc gratuluji

andrea54
28. únor 2012

@spunda jo jo 14.2 jsme měli ET,tak držím palečky na testování
@misa.patrik ,allicia holky děkuji
@evikj33 Machač by měl být v Olomouci úterý,středa ,pátek
ale radši zavolej předem jednou se mi stalo,že tam ty dny nebyl
teď vím že v týdnu od 5.3.-9.3 tam nebude celý týden chtěla jsem jít na první UZ a jdeme až 13.3.

evikj33
28. únor 2012

@andrea54 Jojo,děkuju,včera jsem pisla email a dnes volala sestřička a máme to na 14.3. na 15:15Tak at máte toho 13.3.pěkné pokoukáni 🙂

spunda
28. únor 2012

@andrea54 ahojky díky za palečky,ráno test negativní tak jsem zašla na krev a zítra po 8h si máme volat na výsledek 🙂

andrea54
28. únor 2012

@spunda snad to není ještě ztracené

misa.patrik
28. únor 2012

@spunda držím palce 🙂

spunda
28. únor 2012

@andrea54 Věřím že to tam bude .MS nedorazila tak uvidíme.Byla jsem dnes na krvi a zítra si máme po 8h volat . 😀

spunda
28. únor 2012

@misa.patrik Děkuji 😀

andrea54
29. únor 2012

@spunda moc na tebe myslím jak to dopadlo??

evikj33
29. únor 2012

@spunda Tak nás nenapínej,určo jsou // potřebujem dobré zprávičky at mužem věřit že se nám taky zadaří. 🙂

escadka
29. únor 2012

@misa.patrik Mišičko, tak to je skvělá zpráva, tak už aby přišla mrška a konečně se to pořádně rozjelo, to to uteklo, viď 😉? Machač má jako vždy pravdu, Vánoce to jistí 🙂

spunda
29. únor 2012

Ahoj holky tak vás nepotěším ☹ i krev je negativní .Takže se musime domluvit s Machačem co dál .takže držím palečky všem čekatelkám 🙂

spunda
29. únor 2012

@andrea54 Ahojky tak ted jsem si volala na vysledek a i krev je negativní ☹

andrea54
29. únor 2012

@spunda moc moc mě to mrzí ☹ ale Štěpán něco vymyslí a povede se to uvidíš vím,že jsi smutná,ale zase bude dobře uvidíš drž se

spunda
29. únor 2012

@andrea54 Jo jsem smutná ale nvzdám to ,budu bojovat 🙂 věřím že Štěpán s něčím příjde a nějak to spolu zvládnem ,už jsme toho spolu zažili za ty dva roky hodně .Ty se citíš jak dobrý????🙂

evikj33
29. únor 2012

@spunda Moc mne to mrzí.Určitě to už příště vybojujem. 😔

spunda
29. únor 2012

@evikj33 to víš že jo......musime 🙂

evikj33
29. únor 2012

@spunda To jste měli Ketík,a máte ještě na další?Kdy jdeš do caru,mi jsme objednani na 14.3.Tak už jsem celkem zvědava co na nás vybalí.Jsme jako na kolotoči až se mi občas motá hlava z těch informací hormonú a cest do Olmiku. 😎

spunda
29. únor 2012

@evikj33 no měli jsme KET jedno embryo co nám zustalo z prvního IVF listopadu 2010,no psala jsem Machačovi,že by jsme se s nim v ponděli sešli a domluvili co a jak dál 🙂 a ty chodíš kam do olmika ???My do reprofitu k Machačovi

evikj33
29. únor 2012

@spunda Jo do Olmiku,ale pondělky tam Macháč myslím není,ne?No ja jsem zvažovala zda zustat,ale Machačovi zatím věřím,jen k Souškove mě nikdo nedostane.Jednou při stimulovanem ciklu,5měsíc s Clostilem jsme měli jít na IUI,ale při další kontrole právě Macháč zjistil že přehledla dom.folik,tak se to nestihlo,z dom.snažení 4xnic,pak nam vyšlo 1IUI,ale také nic.To bylo 10měs.2011 Dal mi pauzu v lednu jsem jela že skusíme IVF 1ultr.Souškova napsala 4foliky, zdálo se ji to malo,ale dávku nechala tak a pozvala nás za 2dny k Machačovi,tam už byli foliky větší a nejspíš už nešlo přidat,tak to nechal tak 5.2.2012 OPU v Brně 2 vaja,jen 1zrale a to se neoplodnilo,2 vaja jsem měla v 1ciklu i s clostilem,a 8ampulí hrazených poj.mam v lednici.Pořád mam pocit že se tam něco stalo,ještě nemám vyučtováni,i když jsem urgovala Macháče,za týden učtárnu,pořad nic.Tak jsem byla 23.2.na HSG vyšetření pruchodnosti,vše OK,psala jsem email doktorovi a on odepsal at se dostavíme co nejdřív,tak čekám co bude.

spunda
29. únor 2012

@evikj33 no já nevim jestli tam je ptala jsem se ho v meilu a ještě mi neodpověděl tak uvidíme.Jinak my jsme byli u Souškové hned zezačátku a pak užvždy jen Machač.No koukám,že sis také užila.No já právě po prvním IVF měla testovat 14.11.2010 ale už 12 jsem začala krvácet tak jsem volala machačovi ten říkal at uděláme test ale bohužel negativní.No zustal nám jeden mražáček tak jsem si myslela že pujdem hned na ket ale bohužel jsem chytla salmonelu a rozjelo se mi to moje onemocnění krve a do toho jsem chytla trombozu do levé ruky no hruza ,vánoce v nemocnici a hlavně nasazenej Warfarin a s tím se otěhotnět nedá ☹ takže jsme museli čekat až do ted .Ted to nevyšlo tak musime vymyslet jiný plán.Počkám co napíše Machač ..

daisy14
29. únor 2012

@spunda To mě mrzí, že to nevyšlo. Ale tak něco s Machačem vymyslíte, třeba tělo potřebuje ještě čas, máš toho za sebou docela dost v poslední době. Hlavu vzhůru, ono to půjde 🙂
@andrea54 testuješ, testuješ a koukáš na //? 🙂

spunda
29. únor 2012

@daisy14 Jo už jsme toho prošli dost ale musime bojovat dál.ted mi zrovna Machač psal,že tam příští týden celý není má jarní prázdniny ,tak zkusime na konzultaci ještě tento týden at využijem tento cyklus.No uvidíme co vymyslíme ale já mu věřím je super!!!!!!!Vždycky mě podržel,když jsem to potřebovala 🙂

andrea54
29. únor 2012

@spunda já jsem taky s Macháčem spokojena taky vždycky dal další naději je to fakt doktor s velkým D
jinak máme potvrzeno z krve HCG 620 🙂