Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

evikj33
23. bře 2012

@spunda Ahojky tak ja jsem na tom stejně,na testu nic a Mrcha se taky někde fláka,ja jsem 34DC,ale běžně jsem měla delší 35-38D.Tak ještě počkam.14.3.mi dělal Macháč ultra.a říkal že sliznice je krásna 9mm,že musela být OVU,jinak by tak pěkně nenarostla.Byla jsem 25DC a říkal že to musím dostat i bez léku.Tak tady jiná možnost než čekat a třeba za 3dny testnout znova není 😠 .@misa.patrik Tak to je nádhera,tolik mrnousku,tak na ut.držím pěsti at vyberou ty pravé.@kamka1402 Tak snad už mužu pořádně gratulovat. 🙂 🙂

spunda
23. bře 2012

@evikj33 to je škoda ,že i ty nic ☹ ☹ ☹ já jsem dnes 25DC tak počkám na Mrchu měla by dorazit kolem 28.3. 😒 a pak se uvidí něco budu muset s Machačem vymyslet 😉

kamka1402
23. bře 2012

@spunda nevzdávej to pokud ji ještě nemáš pařet je tu naděje 😉
@evikj33 dnes jsem byla na odběru a v uterý budu mit až výsledky, je mi tak nějak smutno čekala jsem pozitivnější zprávy

kamka1402
23. bře 2012

@katapola To bude určitě v pořádku, vubec si to nepřipouštěj jak holky už tu napsali nekomu HCG stoupá pomalu 😉 Držím pěsti 😉
@misa.patrik Miši tak to je pěkny aspoň nějaké dobré zprávy 😉 🙂

kamka1402
23. bře 2012

@jitulik24 Ahoj Jituli chtěla jsem se zeptat zda je to normální občas mi zapícha až zabolí v podbříšku a pak to zas přejde nevím co to je ,ale vubec se mě to nelíbí 😉 , ale mužu říc jak mi bývalo sem tam blbě večer tak to ted mívám i přez den. 😉 😉

katapola
24. bře 2012

@kamka1402 Děkuji, taky si přeju, aby hcg správně narostlo.

jitulik24
24. bře 2012

@kamka1402 To k tomu patří. Také mě pobolívalo, píchalo v podbřišku. Roztahuje se děloha, tak to musí být znát 😉. Pokud nekrvácíš, nešpiníš, nebo nemáš nesnesitelné křeče v podbřišku, tak se raduj z malé fazolky, co v tobě roste 😉. A je ti špatně? Tak to ber jako dobré znamení. Já vím, mě se to kecá, mě nebylo špatně ani u jednoho těhu, tak to neznám.

spunda
24. bře 2012

@kamka1402 Ahojky neboj nevzdávám to budu zase bojovat 😀 😀 😀 Počkám jestli mrcha dorazí a nebo jestli si se mnou to tělo jen hraje a bude vše jinak.Ty se opatruj a bud v klidu 🙂 🙂 🙂

kamka1402
24. bře 2012

@jitulik24 Tak to je super naštěstí nekrvácím a nešpiním 🙂 🙂 🙂a ty nevolnosti mě nevadí aspoň vím, že je vše ok
@spunda 😉 🙂

misa.patrik
24. bře 2012

hojky tak miminka jsou 3 😒 jedno 5 ti buněčný jedno 4 buněčký a jedno 3 buněčný ... holčiny držte palečky 🙂

spunda
24. bře 2012

@misa.patrik Ahoj no bud ráda aspon za ty tři ,neboj držíme palečky at sejim u tebe líbi a hezky se zavrtají 😀 😀 😀

evikj33
24. bře 2012

@misa.patrik To je paráda,tak držím palečky na brzky ET.Kolik si dáte zavést?Budete mít i sněhulajdu,neboj.Oni to vybojují 🙂 😉

evikj33
24. bře 2012

@spunda Tak stále bojujem spolu?Ja pořád nic,jen mam už pár dní hlen 😒 Kdy budeš zase testit?Já to možná zkuím ve stř.nebo v pátek.Pokud mrcha nedorazí dřív.

evikj33
24. bře 2012

@kamka1402 Tak to si dávají načas s tou krví 😠 Byla jsi na odběr jako samoplátce?Nebo jim to tak trvá u gyn?Ale neboj,čím déle čekáš o to větší bude radost. 🙂 🙂

misa.patrik
24. bře 2012

@spunda
@evikj33 děkuji holky no mám hrozné dilema já už bych raději 2 ale manža nechce ☹ ☹

kamka1402
24. bře 2012

@misa.patrik miši držím palečky 🙂
@evikj33 já jsem byla v reprofitu a bohužel nestihla jsem páteční odběry ☹ tak mi jen odebrala krev a vyzvedávat je budou až v pondělí. Jenže v pondělí odpoledne, kdy maji být vysledky tak tam nejsou, at až v úterý. ještě mi sestřička navrhovala zda nechci dát krev až v ponělí že budu mit výšší HCG ,ale to bych musela ráno a to jsem v práci, ale čím dál víc na tom přemýšlím zda nejit do práce a zaskočit si na tu krev znovu stejně mě docházejí léky tak si je aspon mohu nechat napsat 🙂 😉

spunda
25. bře 2012

@misa.patrik ahojky ,přesně vím o čem mluvíš já to měla přesně tak .-( dvakrát jsme zaváděli po jednom a ted už konečně i manža sám přišel že zavedem příště dvě .Což jsem moc ráda.Víš chlap tobere jinak má strach aby se nechytli obě ☹ Tak držím palečky at se dohodnete na dvou...Budu na tebe myslet drž se !!!!!!!

spunda
25. bře 2012

@evikj33 ahojky ,jo jo bojujem spolu.nevím jestli budu ještě testit asi si počkám jestli dojde mrcha a uvidím ,dnes od rána dost citím vaječníky a podbřišek tak bud už dorazí mrcha a nebo se tam něco děje ale je to síla .tak uvidíme ☹

misa.patrik
25. bře 2012

@spunda s těma chlapama je kříž fakt 😀 no uvidíme

misa.patrik
25. bře 2012

Tak zustali 3 šikulinky moje 😀 😀 dva osmibuněčné a jedno 5 ti buněčné 😉 😉 tak v uterý 14.30 ET

spunda
25. bře 2012

@misa.patrik Velká gratulace ke 3 bobiškům,nech tomu čas třeba manža změní názor a nebo zkusit přes Machače ,víš jak nenápadně 😀 😀 😀 😀 Jinak já už mám jasno došla mrcha ,takže to bylo to ranní pnutí vaječníků.No nic aspon jsem si udělala jarní uklid,Umyla okna,vyprala záclony atd.Ted se objednám k Machačovi a uvidíme co vymyslíme.Holky všem držím palečky .Krásný zbytek neděle 🙂 🙂 🙂

spunda
25. bře 2012

@evikj33 Ahoj Evi tak já už dobojovala ☹ ☹ ☹ Tobě držím palečky at jsi na tom lépe než já .Měj se hezky a dej vědět 😉 😉

misa.patrik
25. bře 2012

@spunda děkuji moc no tak to mě mrzí ale Machač urřitě něco vymyslí.no u mě je blbý že Machač uý transferu nebude protože je zrovna v Olomouci ☹ ale oni to tam určo zvládnou 😉 😉 a mimčo mi tam pořádně fuknou 😀

spunda
25. bře 2012

@misa.patrik jo to se neboj ,kámoška byla taky na transferu u Dr,Vitouškové a už má ročního chlapečka.je jedno kdo ti to tam foukne,hlavně at se bobiškum u tebe zalíbí a hezky se zavrtají .Tak v uterý na tebe budu myslet a držet palečky 😉 😉 😉 Já vím že Machač něco vymyslí ale chtěla bych ted dát měsíc pauzu s tím,že pokud bude vajucho na levé straně tak bych šla tento cyklus zase na IUI tady v olmiku a pak bych teprve stimulovala .Ted jsem do toho hopla hned a Dr.Soušková říkala ,že je to asi brzo po nezdařeném KETU,protože jsem měla jen dvě vajucha a kvuli nim mě nechtěla hnát do Brna na odběr.No aspon nemusím čekat a nervačit 😉

spunda
25. bře 2012

@misa.patrik Víš co ted jsem si vzpoměla,jak jsme byli na prvním IVF a taky se rozhodovali jestli jedno nebo dvě???Měli jsme 3 embrya a to tenkrát manža stávkoval a já se tam nechtěla před Machačem hádat ,tak jsem si za svým nestála a pak mě to mrzelo protože s těch dvou nám zustal jen jeden na zamražení.Tenkrát jsem to pak začala probírat i doma a možná i to byl ten duvod,že manža změnil názor .Tak dr drž 😉 😉 😉

evikj33
25. bře 2012

@spunda Tak tys mě v tom fakt nechala 😠 😒 Ja pořád nic,jen hlen a bolí prsa,občas je mi blbě 😖 Jsem nějaka unavena,ten posun času mě drtí,a to mám zase týden ranní.Asi testnu ve stř.mam doma už jen 25kovy test,no a pokud nic,šla bych další týden na vyolávačku,což mě dost štve pač Machač říkal že mrcha určo dorazí sama,tak nevím co by se mohlo pod...žadna cista při kontrole nebyla.Dnes jsem 36DC. @misa.patrik To je krása,no ja taky zvažovala zda 2,ale Macháč nam hned řek ,před manžou,že 2v žadném případě nedoporučí,protože už 1dítko máme,je velká šance že by zustala obě,ato jsou velké zdrav.komplikace.Takže už to manža bral jako hotovou věc a doporučení lékaře je svaté 😔

spunda
25. bře 2012

@evikj33 no bohužel jo ani nevíš jak moc mě to mrzí ☹ ☹ ☹

evikj33
25. bře 2012

@spunda Ja jsem končila stimulku 2.2.2012 ,OPU bylo 5.2.2012 takže hned jak mrcha dojde(pokud teda dojde)se na 14 DC objednám do Olmiku a dáme žádost na 2IVF,snad začnem začátkem května. 😕 Chtěla jsem počkat 2měsíce pokud by mrcha jakž takž chodila,ale pokud zas nic,protahovat to nebudu.Už mi z těch slipovek naskakují pupínky 😝

evikj33
25. bře 2012

@spunda Mrzí mně to,myslela jsem že je to na dobré cestě ☹ ,ale alespon víš na čem jsi,ja už pomalu 10dnu budu chodit se slipovkama a pařit zadek,a nic.Jen mam pořád pocit že už to každou chvilku bude a prdlajs.

spunda
25. bře 2012

@evikj33 No jo asi si musim ještě počkat ,já začala stimulovat po nezdařeném ketu 1.3. a bylo to naprd jen dvě vajuch a cysta ☹ tak ted asi dám pauzu .Uvidím co mi Machač řekne🙂 Nevíš kolikatý den cyklu se chodí na IUI???Přemýšlím jestli se objednat k Machačovi na pátek nebo až další uterý,pondělky tam asi nejsou,že???A pátky nevím 😒 No já ti s těma slipovkama rozumím ,je to nepříjemné pořád je nosit 😢