Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

kamka1402
28. bře 2012

@evikj33 Ahoj jsou to nervy, asi se opět přidám do horní řady ☹ včera večer a v noci jsem začala z ničeho nic docela dost krvácet dnes už je to míň tak zajdu odpoledne do reprofitu, ale žádnou naději si nedávám, že by tam mohl zůstat.Nojo to je život 😒, už se raduješ když se ti na testu objeví // čárečky, doktorka ti řekne že je nahoře nadherně uhnízděný a už vidí i ocásek a pak přijde toto.Už se pomalu s tím smiřuji, když vidím jak i ostatní stím bojují. Jak říkám pokud nedržíš prcka v náruči nemáš nikdy klid. 😉
@misa.patrik miši moc ti přeji ,aby to bylo vše v pořádku a hlásila si jen dobré zprávy 🙂 😉

kamka1402
28. bře 2012

@katapola je mi to tak líto po tom všem co si prožila ☹

allicia
28. bře 2012

@kamka1402 Ahojky,ještě to nemusí být ztracené,já jsem špinila-krvácela a bolesti jako při menstruaci od 5.-8.týdne Machač mi zvýšil dávku Estrimaxu a nemocenská v klidovém režimu a po 8.týdnu to přešlo,tak ti držím mooooc palečky aťje mimiško v pořádku

kamka1402
28. bře 2012

@allicia děkuji kéž by to tak bylo ☹ 😉

misa.patrik
28. bře 2012

@kamka1402 jaj co to čtu?? neboj bude to v pořádku někdo normálně odmenstuuje 🙂

kamka1402
28. bře 2012

@misa.patrik ☹ale ty nervy 😉 A co ty hladíš bříško a domlouváš mu, že u tebe je to nejlepší co ho může potkat 🙂 🙂 🙂

misa.patrik
28. bře 2012

@kamka1402 to si dovedu představit chudinko jojo já ležím a snažím se myslet pozitivně 😀

kamka1402
28. bře 2012

@misa.patrik Já jsem na předposledním ketu také ležela a snažila jsem se na něco pozitivního myslet, ale moc to nešlo tak jsem se koukala na ty zamilované filmy na které se normálně nedívám co dávali každý den kolem 5 hodiny a končili kolem 18 hod u nich jsem si poplakala a byla štastná jak to nádherně zkončilo 🙂 😉 🙂 😉 u nich sem na nic jiného nemyslela a ponich jsem byla tak krásně naladěná 😉 Když si na to vzpomenu tak se musím tomu zasmát, ale v tu danou chvili mi pomohli. 🙂 🙂 🙂

kamka1402
28. bře 2012

Tak já jedu do Olomouc žaludek sevřený a srce,až někde ☹

misa.patrik
28. bře 2012

@kamka1402 tfuj tfuj tfuj 🙂 bude to dobré musí být 🙂

spunda
28. bře 2012

@kamka1402 Tak držím palečky at je vše OK a dej nám hned vědět 😉 Drž se!!!!
@misa.patrik A ty pěkně odpočívej at zachvíli hlásíš dálnici 😀 😀 😀 Já se dnes byla objednat u Machače tak jdu 3.4. na 10,20 tak jsem zvědavá.Chci aby mi udělal ultrazvuk a pokud bude vajucho na levé straně tak půjdem a zase na IUI ,je to přírodní cestou a aspon si tělo jeden cyklus odpočine a pak se pustím zase do boje 🙂 🙂 🙂 at to jako zabere!!!!

misa.patrik
28. bře 2012

@spunda no super tož taky budu držet palce 🙂 někdy to příjde jak to člověk nejmín čeká takže je možné že to normálně výjde 😀

spunda
28. bře 2012

@misa.patrik No uvidíme ,musime zkoušet 😀 😀 😀

spunda
28. bře 2012

@misa.patrik Snad nám to jaro donese,příjemnou změnu na 9 měsíců 😀 😀 😀

kamka1402
28. bře 2012

Ahoj holky tak hlásím 😉 , že mimčo je tam a krásně se vyvíjí má, už háček a žloutek 🙂 🙂 🙂 6.4. jdeme na srdíčko já jsem tak šťastná, že je vše ok 🙂 , ale ty nervy něco strašného Machač mi nadal, že nemám plašit 🙂 😉 že jsem v období bud to tam bude nebo nebude 😒 🙂 😉

misa.patrik
28. bře 2012

@kamka1402 noooooooooooo jupííííííí vidíííííííííš jsem to říííííkala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

misa.patrik
28. bře 2012

@spunda no doufám 🙂 mě dnes pobolívá v podbříšku ale asi to jsou dozvuky ze stimulky 😉 jinak se poctivě nechávám rozmazlovat 😀 😀

spunda
28. bře 2012

@misa.patrik Jooo tak to je potřeba to rozmazlování.Míši a kolik jsi měla tech vajiček při odběru???

spunda
28. bře 2012

@kamka1402 No vidíš tak se nenervuj a poslouchej Machače ,ví o čem mluví 😀 😀 😀 Tak se drž ....

misa.patrik
28. bře 2012

@spunda měla jsem jich 9

evikj33
28. bře 2012

@spunda @misa.patrik @kamka1402 Ahoj ženy,tak u mně nic,akorat mrcha se dnes uráčila dorazit 😠 ,tak nějak jsem to tušila tak jsem včera pisla do Reprofitu na objednání bud 10.4-11.4.2012 tak snad se mi ozvou,to bych měla být kolem 14DC,tak podáme žádost na 2IVF a asi řeknu dr.at mi da taky něco na MC at mam klid a nestresuju před stimulkou a snad bych v květnu mohla začít 😉

misa.patrik
28. bře 2012

@evikj33 😖 tak aspon že ta mrcha došla .. tož co květen je za rohem 😉 😉

spunda
28. bře 2012

@evikj33 Ahoj Evi tak aspon nemusiš čekat a nervovat se ,tak jsme v tom zase spolu a jdem do boje 😀 😀 😀

spunda
28. bře 2012

@misa.patrik 9 ti odebrali a pak ti zustali ty 3embrya a nakonec jsi měla jen jedno???Tak bylo jasné že vložíte jen jedno vid???To bude určo bojovníček a hezky se u tebe zabydlí...No já jsem zvědavá jak pak budu stimulovat kolik vajuch budeme mít 😉 Ted jsem stimulovala Glostíkem 3X1 a měla jsem jen dvě vajuch a cystu ☹ ☹ ☹ No uvidíme. 😒

misa.patrik
28. bře 2012

@spunda no jsem měla menopur a vajíček 9 z toho 6 zralých oplodnilo se 5 metodou ICSI a zustal tedy jeden bojovníček s kterým mám v plánu to dotáhnout do konce 😉 😉

spunda
28. bře 2012

@misa.patrik No já myslím že Machač mi dá zase Glostík jen trochu zvedne dávky ,já bych právě neměla vubec žádné hormony ☹ kvuli těm svým problémům a prodělané tromboze ,tak uvidíme 😉 Tobě držím palečky at to dotáhnete do konce jak máte v plánu 😀 😀 😀

evikj33
28. bře 2012

Ja jsem u prvního IVF měla taky Menopur 150j 11dnu,ale nakonec byla jen 2vaja a pouze jedno zralé a to se neoplodnilo ☹ .Mám mírne PCO tak to vzali zkušebně,nakonec jsme za nedokončeny ciklus platili jen 3450kč za léky.Tak alespon to.Ted bych měla mít zase Menopur ale 225j a četnější kontroly kvuli možnému OHSS

spunda
28. bře 2012

@evikj33 No Evi musime zabojovat,jaro je tady 🙂 🙂 vajec všude málo tak aspon nám by se mohly naklonovat ne???? 😀 😀 😀 😀

evikj33
28. bře 2012

@spunda Což oto ja bojuju naplno každý ciklus 🙂ale to tělo nějak stávkuje a nechce to docenit 😒 Vajca beru,ale zas jich nesmí bý moc,at to zvládnem bez komplikací 🙂 a nemusejí být ani malovany 😀 😀 O ty se snáma duchodkyně určo prát nebudou..Tak mame potvrzeno 10.4.2012 jedem do Reprofitu akorat ten čas je trochu brutus 8:10 ráno,tak to vyjedem po 6h.

spunda
28. bře 2012

@evikj33 No mě ted ten cyklus po nezdařeném KETU taky nějak stávkovalo,tak proto chci ted dát pauzu 😉 I Dr.Soušková mi to říkala že to tělo stávkuje ,kvuli tomu že jsem hned šla do boje.Tak ted jdu 3.4.k Machačovi na ten UZ a pokud budeme mit štěstí a to vajucho bude na levé straně tak aspon zkusime IUI,a tak se dám do boje 😀 😀 😀