Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

spunda
6. dub 2012

@misa.patrik tak držím palečky a hned nám pisni jak vám hodnoty pěkně rostou .-D 😀 😀

spunda
6. dub 2012

@jitulik24 No hlavně jsem ted vubec nic nebrala a bylo tolik vajuch ,Dr.Soušková to brala na to jedno vajucho 16mm jinak já mám normální ovulaci,a říkám si pokud to má klapnout tak jedno stačí ne???🙂Jinak krvácení už večer přestalo tak super!!!!!

misa.patrik
6. dub 2012

Holky tak HCG 80 🙂 tak snad to bude dobré 🙂 jupíííííííííííííííííííííííííí a už nešpiním 🙂

jitulik24
6. dub 2012

@misa.patrik Miši to je krása 😀 😵. Samé skvělé zprávy, jen tak dál 😉

misa.patrik
6. dub 2012

@jitulik24 děkuji 🙂 věřím že bude vše v pořádku a na vánoce si doneseme domu uzlíček 😀

carlik
6. dub 2012

@misa.patrik super, potichounku gratuluju a těšíme se všechny s tebou 🙂

evikj33
6. dub 2012

@misa.patrik Gratuluji to je super slyšet dobré zprávy. 🙂 Tak se jen dál hezky nech opečovávat,už jste dva.To je krása 😀

misa.patrik
6. dub 2012

@evikj33 no nemužu tomu pořád uvěřit 🙂 jsem přeštastná 😉 😉 😉

spunda
6. dub 2012

@misa.patrik Tak to je super ,velká gratulace 😀 😀 😀

misa.patrik
6. dub 2012

@spunda děkuji mockrát 😉 😉

spunda
6. dub 2012

@misa.patrik nemáš vubec zač 🙂 zasloužíš si to 😀 😀 😀 Hlavně se opatrujte ...

kamka1402
6. dub 2012

Ahoj holky tak jsem dnes naposledy byla v Reprofitu bobiš se krásně vyvijí už bylo vidět srdíčko, dostali jsme fotečku termín porodu kolem 30.11. a byli jsme převelení už k mému ginekologovi. 🙂 🙂 🙂

spunda
6. dub 2012

@kamka1402 Tak to jsou super zprávičky 🙂))))

daisy14
6. dub 2012

@misa.patrik Tak to jsou moc dobré zprávy! Drž se a hlavně se opatruj! 🙂

jitulik24
6. dub 2012

@kamka1402 Super 😉 , mám radost 😵 . Nechceš nám sem dát fotečku, ať se pokocháme 😉 . To budou krásné vánoce 😵 😉 😀

misa.patrik
7. dub 2012

@kamka1402 užasné super 😉 bude se Ti stýskat po Machačovi že? 🙂

kamka1402
7. dub 2012

Ahoj holky je fakt, že mě to dost překvapilo vůbec se mě nechtělo odejit od Machače, už za ty roky jsem tam byla zvyklá 😉 a sestřičky byly fajn.

@spunda Držím pěsti ať se so nejdřív k nám přidáš 😉 😉

jitulik24
7. dub 2012

+@kamka1402 Já jsem byla asi 7+2tt když jsem se loučila s Machačem ☹ 😵 . Člověku je z toho tak všelijak ☹ . Hlavně, že miminko roste a vše je jak má 😉 . Třeba se za pár let zase za Machačem podíváme 😉 😀

spunda
7. dub 2012

@kamka1402 Děkuju a doufám,že to bude brzy 😀 😀 😀 😀

daisy14
7. dub 2012

@kamka1402 Moc pěkná fotečka, tak se oba hezky opatrujte! 🙂

misa.patrik
7. dub 2012

@kamka1402 Krásné miminečko 🙂 na kdy ses objednala po pozitivním testíku?

misa.patrik
8. dub 2012

Dobré ranko holky 🙂
tak jsem psala Macháčovi a na UTZ mám jít 18.4. 🙂

spunda
8. dub 2012

@misa.patrik Dobré ránko i tobě 🙂 Tak se těšíme na hezkou fotečku od tebe 😀 😀 😀 že by se to tu konečně rozjelo tím správným směrem????? 😉 😉 😉

kamka1402
8. dub 2012

@misa.patrik Ahoj Miši já to měla takový divoký v pátek jsem měla testovat, ale volala jsem do reprofitu a v pátek jsem šla na odběry, v pondělí jsem začla špinit tak jsem byla u Souškové ta potvrdila tehotenství, v uterý jsem začla ktvácet a ve středu jsem byla u Machače řekl že je vše v pořádku a dal mi termín za 10 dní. Tak já jsem se neobjednávala. Ale pokud bych měla vše v pořádku tak v lékařské zprávě jsem měla 14 dní po pozitivním testu.
🙂 😉

kamka1402
8. dub 2012

@misa.patrik Tak to máš, už termín na srdíčko je to nádhera vychutnej si ten pocit 😉 🙂

spunda
8. dub 2012

Holky
Krásné velikonoce 😀 😀 😀 dávejte na sebe pozor ....

britka
8. dub 2012

Taky přeji krásné velikonoce a mokrého šmigrusta. 🙂

evikj33
8. dub 2012

Ahoj holky všem krásné Velikonoce a pořadnou mrskačku at jsme zdravé 😀 Jen těhule jsou pro letošek chráněnné 🙂 Tak jen jemně.A mi zíta večer razíme do Olmíku,přespíme u bratra at nemusíme tak brzo a navíc nám ohlídá maleho raracha 😎 Tak držte na ut.palce.Dneska mně brutálně píchá na levém vaječníku,snad se hlásí jen ovu a ne nějaký zánět,nebo jiná chutovka ☹ Dnes jsem 12DC.

kamka1402
8. dub 2012

Holky krásné Velkonoce 🙂 🙂 🙂

misa.patrik
9. dub 2012

@evikj33 Ahojki určitě se hlásí OVU 😉

Jinak všem krásné velikonoce