• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

2. července 2017 
@misa.patrik tak držím palečky a hned nám pisni jak vám hodnoty pěkně rostou .-D :grinning: :grinning:
6. dub 2012 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik24 No hlavně jsem ted vubec nic nebrala a bylo tolik vajuch ,Dr.Soušková to brala na to jedno vajucho 16mm jinak já mám normální ovulaci,a říkám si pokud to má klapnout tak jedno stačí ne???:slight_smile:Jinak krvácení už večer přestalo tak super!!!!!
6. dub 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak HCG 80 :slight_smile: tak snad to bude dobré :slight_smile: jupíííííííííííííííííííííííííí a už nešpiním :slight_smile:
6. dub 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misa.patrik Miši to je krása :grinning: :dizzy_face:. Samé skvělé zprávy, jen tak dál :wink:
6. dub 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jitulik24 děkuji :slight_smile: věřím že bude vše v pořádku a na vánoce si doneseme domu uzlíček :grinning:
6. dub 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misa.patrik super, potichounku gratuluju a těšíme se všechny s tebou :slight_smile:
6. dub 2012 ve 14:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misa.patrik Gratuluji to je super slyšet dobré zprávy. :slight_smile: Tak se jen dál hezky nech opečovávat,už jste dva.To je krása :grinning:
6. dub 2012 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 no nemužu tomu pořád uvěřit :slight_smile: jsem přeštastná :wink: :wink: :wink:
6. dub 2012 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misa.patrik Tak to je super ,velká gratulace :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2012 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spunda děkuji mockrát :wink: :wink:
6. dub 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misa.patrik nemáš vubec zač :slight_smile: zasloužíš si to :grinning: :grinning: :grinning: Hlavně se opatrujte ...
6. dub 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jsem dnes naposledy byla v Reprofitu bobiš se krásně vyvijí už bylo vidět srdíčko, dostali jsme fotečku termín porodu kolem 30.11. a byli jsme převelení už k mému ginekologovi. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. dub 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamka1402 Tak to jsou super zprávičky :slight_smile:))))
6. dub 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misa.patrik Tak to jsou moc dobré zprávy! Drž se a hlavně se opatruj! :slight_smile:
6. dub 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamka1402 Super :wink: , mám radost :dizzy_face: . Nechceš nám sem dát fotečku, ať se pokocháme :wink: . To budou krásné vánoce :dizzy_face: :wink: :grinning:
6. dub 2012 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamka1402 užasné super :wink: bude se Ti stýskat po Machačovi že? :slight_smile:
7. dub 2012 v 06:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky je fakt, že mě to dost překvapilo vůbec se mě nechtělo odejit od Machače, už za ty roky jsem tam byla zvyklá :wink: a sestřičky byly fajn.

@spunda Držím pěsti ať se so nejdřív k nám přidáš :wink: :wink:
7. dub 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
+@kamka1402 Já jsem byla asi 7+2tt když jsem se loučila s Machačem :frowning2: :dizzy_face: . Člověku je z toho tak všelijak :frowning2: . Hlavně, že miminko roste a vše je jak má :wink: . Třeba se za pár let zase za Machačem podíváme :wink: :grinning:
7. dub 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamka1402 Děkuju a doufám,že to bude brzy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2012 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamka1402 Moc pěkná fotečka, tak se oba hezky opatrujte! :slight_smile:
7. dub 2012 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamka1402 Krásné miminečko :slight_smile: na kdy ses objednala po pozitivním testíku?
7. dub 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko holky :slight_smile:
tak jsem psala Macháčovi a na UTZ mám jít 18.4. :slight_smile:
8. dub 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misa.patrik Dobré ránko i tobě :slight_smile: Tak se těšíme na hezkou fotečku od tebe :grinning: :grinning: :grinning: že by se to tu konečně rozjelo tím správným směrem????? :wink: :wink: :wink:
8. dub 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misa.patrik Ahoj Miši já to měla takový divoký v pátek jsem měla testovat, ale volala jsem do reprofitu a v pátek jsem šla na odběry, v pondělí jsem začla špinit tak jsem byla u Souškové ta potvrdila tehotenství, v uterý jsem začla ktvácet a ve středu jsem byla u Machače řekl že je vše v pořádku a dal mi termín za 10 dní. Tak já jsem se neobjednávala. Ale pokud bych měla vše v pořádku tak v lékařské zprávě jsem měla 14 dní po pozitivním testu.
:slight_smile: :wink:
8. dub 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misa.patrik Tak to máš, už termín na srdíčko je to nádhera vychutnej si ten pocit :wink: :slight_smile:
8. dub 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky
Krásné velikonoce :grinning: :grinning: :grinning: dávejte na sebe pozor ....
8. dub 2012 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky přeji krásné velikonoce a mokrého šmigrusta. :slight_smile:
8. dub 2012 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky všem krásné Velikonoce a pořadnou mrskačku at jsme zdravé :grinning: Jen těhule jsou pro letošek chráněnné :slight_smile: Tak jen jemně.A mi zíta večer razíme do Olmíku,přespíme u bratra at nemusíme tak brzo a navíc nám ohlídá maleho raracha :sunglasses: Tak držte na ut.palce.Dneska mně brutálně píchá na levém vaječníku,snad se hlásí jen ovu a ne nějaký zánět,nebo jiná chutovka :frowning2: Dnes jsem 12DC.
8. dub 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky krásné Velkonoce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. dub 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 Ahojki určitě se hlásí OVU :wink:

Jinak všem krásné velikonoce
9. dub 2012 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek