Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

spunda
21. dub 2012

@aneta1199 Já se snažila testit vždy den kdy jsem měla a většinou došla dřív MS takže ted to raděj nechám osudu a nebudu se nervačit 😀 jestli to má vyjit tak to tam bude 😀 😀 😀

evikj33
22. dub 2012

@spunda Kdepak se toula spolubojovnice,co nějaké příznaky? 😉 Unás byla super neděla,maly od 4:30 vzhuru s horečkou,pozvracel se z kašle a kolem 9.h jsme byli na pohotovosti,no prostě super,takže jsem volala do práce že na noční nedorazím,at stihnou zajistit náhradu.Jinak jsem pěkně nafouklá,bolej prsa a podbřišek,jsem nějaka nedochrápana.Odpo jsem vytuhla s malym i bez horečky. 😝

spunda
22. dub 2012

@evikj33 ahoj Evi jsem už jsem tady.No čtu že jsi měla super den co?????já zatím žádné příznaky jen včera jsem citila levou stranu tak nevím jestli se něco děje 🙂 no zítra skočím na krev a zkusim se dostat i k Souškové jestli by mi udělala UZ a třeba bude dalčí IUI 🙂

evikj33
23. dub 2012

@spunda Jaké IUI,menses nikde,žádne IUI neplánuj 😉 Tak držím pěsti at krevdopadne dle tvého očekávání 🙂 Kdy budeš vědět jak to dopadlo?Ja jedu ve stř.a už jsem celkem nervní. 😝

spunda
23. dub 2012

@evikj33 Ahoj Evi tak krev odebraná výsledek zítra dopoledne 😉 zavolám si a podle toho se uvidí ,zítra tam jsou do 14h tak bych tam ještě po noční skočila 🙂 Necháme se překvapit zítra ti určo pisnu co a jak ,příznaky žádné tak nevím jestli to spinění nebyla MS ☹ ☹ ☹

evikj33
23. dub 2012

@spunda Hlavu vzhuru,žádná menstruace,to bylo určo zahnízdění.Nezlob nebo dostaneš na zadek 🙂 Na zítra držím pěsti a čekám jen ty nej zprávy.To je nervák 😉 😉 😉

aneta1199
23. dub 2012

@spunda Taky ti moc držím na zítřek palce, byla by to paráááda !
Já jsem dneska večer píchla injekci Pregnylu a ve středu ráno vyrážíme do Brna.

spunda
24. dub 2012

Ahoj Holky
takže krev negativní ☹ Dr.Soušková mi udělala Uz a taky mi říkala že to bylo jen špinění že MS to určitě nebyla sliznice je pořád super a na levé straně mi zustaly ty dvě vajucha z minula ,tím že byly menší tak dozrávaly ale ten pregnyl co jsem píchala před IUI tak je zbrzdil 😒 Takže jsme se domluvily tak že jsem dnes dostala včeličku na vyvolání MS a od 2- 6DC budu brát Glostík a 8DC na UZ a uvidíme co se nám tam vyklube a jdem do minimálky 🙂 🙂 🙂 Takže máme před sebou další boj!!!! Aspon že ta práce vyšla 😉 Tak hezký den 🙂

aneta1199
24. dub 2012

@spunda Ahoj Spundo, to je skoda ☹ Tak ti budu moc držet palce na minimálku, mě se osvědčila.

spunda
24. dub 2012

@aneta1199 Děkuji ...já taky doufám,že nám to konečně klapne 🙂 🙂

evikj33
24. dub 2012

@spunda Ahojky tak to mně mrzí,bylo to tak nadějné.Tak bojujem spolu dál 😉 Ja jedu zítra pro léky a na kontrolu,tak doufam že bude vše OK.

spunda
24. dub 2012

@evikj33 jo bojujem spolu dál,budu na tebe myslet já mám dnes ještě noční ,tak si to tady pak přečtu až se vzbudím.Držím palečky 😀 😀 😀

evikj33
24. dub 2012

@spunda tak to musíš chrupat dlouho,ja mam byt v Olmiku na 15:10,a středy jsou brutus.Tak jsem zvědava za jak dlouho budem hotoví,budem brát i malého,nemáme ho kam dát,je trochu marod.Snad to zvládnem. 😠

misa.patrik
24. dub 2012

@spunda Ahojky no to mě mrzí ale věř že minimálka už výjde 🙂

spunda
24. dub 2012

@misa.patrik jo musime bojovat a co ty???Domlouváš ten Nativ??? 😉

spunda
24. dub 2012

@evikj33 No tím že jsem to dnes měla takové nijaké,tak zítra plánuju se dlouho hezky vyspat neboj počkám si na zprávičky 🙂 🙂 🙂

misa.patrik
24. dub 2012

@spunda zatím ne ještě pořád se s tím vypořádávam Machač byl z toho špatný nemuže to pochopit vzal mi krev na AMH,KO,TSH,PRL,ALT,AST,CRP no a 7.5. jedem na konzultaci výsledků

spunda
24. dub 2012

Ach jooo to jsou trable,no mě to dnes taky zamrzelo ☹ musíme bojovat .Tak držím palečky at jsou výsledky OK 😉

aneta1199
25. dub 2012

Tak já jedu zrovna z Brna z OPU. Nakonec mi po minimálce odebrali 10 vajíček, ale zralé a dobré byly jen 4. Snad vše půjde dobře a v pondělí vyrazíme na 'ET.
Teď budu ještě řešit jestli zavést jedno nebo dvě. Při první minimálce jsem to vůbec neřešila, protože jsem chtěla mimi za každou cenu a klidně i dvojčata. Teď už ale nevím 😉 Asi to v pondělí proberu s Machačem, jaký jsou pravděpodobnosti že to klapne s jedním... a uvidíme.

Holky nemáte tip na parkování? Po nás tam dneska chtěli 150,-, asi se konal nějaký veletrh.. nebo je to tam tak pokaždé?

daisy14
25. dub 2012

@aneta1199 Držím palce, atˇjsou 4 super embrya🙂. Jedno nebo dvě, to je dilema, viď?

evikj33
25. dub 2012

@aneta1199 Není to tam pokaždé,je tam opravdu veletrh.Tuším dum a bydlení.Měl by to být teprve příprava pro podnikatele.Tak to bude asi i v pondělí.Jinak krásná urodička na minimálku.Držím pěsti.

evikj33
25. dub 2012

@spunda Tak jsem zde a zdravím spolubojovnici.Dnes jsem nafasovala a hned jak tetka červená dorazí mam volat.Ještě mám do soboty tabletky a pak už by do 3dnu měla dojet,doufám,omlouvá ji jen případné těhotenství 😀 Testy mám nějake v zásobě.Ale je mi pěkně blbě bolí mně hlava,a prsa mám jak nafukovací balony.Macháč říkal že si to tentokrát pohlída.Tak mu věřim. 😉

spunda
25. dub 2012

@evikj33 Ahojky už tady na tebe čekám🙂 Tak to jsem ráda,že si tě Machač pohlídá no já jsem zvědavá kdy mě mrcha dojde ☹ sestřička říkala tak do 10dnu tak snad to bude brzy at můžu začít brát Glostík a na ten UZ už se asi objednám zpět k Machačovi pokud mi to zase nevyjde na pondělí kdy tady on nebude ☹ No aspon že máme před sebou naději na bojování ne???

evikj33
25. dub 2012

@spunda Tak to by jsme měly mít mrchu podobně 🙂 Nebuj,to vybojujem,dnes jsem fakt odcházela s dobrým pocitem.A na 1 ultr.tak nějak tuším pujdu taky k Souškové,ale tentokrát jsem rozhodnuta pokud se miu nebude její názor zdát,beru tel.a volam Machače.Snad to nebude třeba 😉 😉 😉

spunda
25. dub 2012

@evikj33 Jo tak to by bylo super a třeba nám to výjde spolu a potkáme se bud v Olmiku a nebo v Brně to by byla prča co???? 😀 😀 😀

aneta1199
26. dub 2012

@daisy14 dík 🙂 Tak zatím všechny čtyři bojují. Co ty Daisy? Neuvažuješ o dalším? A ty máš jasno kolik by sis nechyla zavést embryí?

evikj33
26. dub 2012

@aneta1199 Tak snad mám dobrou zprávu,veletrh by měl končit v sobotu.Ale hned za cca14.dnu bude další je to vždy nějak od srř.do neděle+-.To máš
šikovné bojovníčky,jen tak dál.

daisy14
26. dub 2012

@aneta1199 ať bojují i dál🙂. Já mám jasno jen v tom, že zavedeme embrya, které přežijou rozmrazení. Máme 2 mražáčky a nemusí to rozmrazení zvládnout, takže se uvidí.
Uvažovat o dalším? Kdyby mě netlačil čas, tak ani náhodou - Peťka je odmalička nespavec a zuby nám dávají zabrat, dodnes jsem se nevyspala jsem víc než 5 hodin v kuse, jsem někdy totálně ko. A taky se bojím, že bych těhotenství zase musela proležela a to si s Petkou nemůžu dovolit. Takže momentálně převládá NE, ale uvidíme po létě, třeba budu mluvit jinak 🙂.

misa.patrik
27. dub 2012

@aneta1199 juu no prosím 🙂 držím palečky

pitrisek26
27. dub 2012

Ahoj holky, přecházíme z jiného CARu a byl nám doporučen Reprofit Olomouc. Jste spokojené? Díky 🙂