• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

23. května 2017 
@kvakuska ahojky, psala jsem to do článku tak mrkni :slight_smile: no nic nenašli, ale jak říkáš byla bych radši, kdyby konečně někdo něco našel :frowning2:
16. říj 2012 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jdu z poradny miminko je jedno teda :slight_smile: srdeční akce potvrzena :slight_smile: termín porodu máme na 12.6. zatím ... mám rizikové těhotenství za 14 dní další poradna s tím že v případě velkého krvácení a bolestí okamžitě :slight_smile: jinak pořád špiním sem tam zakrvácím ale už to přestávám vnímat. je mi dost špatně už i zvracím tak snad to nebude dlouho :slight_smile: :slight_smile:
19. říj 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misa.patrik jak jsem ti už psala já měla špinění i krvacení celé 3 měs a pak jak by utlo a byl klid.Tak věřím že mimi bude jak tak čteš různé diskuse tak holky maji takové problémy.Já byla včera v OL na kontrolu ve 20 týdnu a malý je šikulka a je vše v pořádku.
19. říj 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@misa.patrik
@britka holky těhulky držte se a držím palečky až do zdárnýho porodu :slight_smile:
21. říj 2012 v 09:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carlik díky doufám,že vše bude oukej :wink:
21. říj 2012 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosím holky z Olomouce nezbyl některé z Vás Pregnyl? potřebuju zítra nutně a není nikde k dostání :frowning2:
22. říj 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondatabruneta ahoj , ale oni ted píši Otrivele či jak se to jmenuje . Ti nenapsali ? Pregnyl ted není nikde.....
22. říj 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzi.kol jo jo právě napsali ale ten stojí 400 :frowning2:
22. říj 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondatabruneta na peníze se teď nekoukej,za mimčo to stojí. :slight_smile:
23. říj 2012 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blondatabruneta no je drahý ,a le co naděláme , sehnat ted pregnyl je jak vyhrát ve sportce :slight_smile:
23. říj 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@britka
@zuzi.kol máte pravdu holky :slight_smile: říkám, kdybych nesehnala Pregnyl, samozřejmě bych to za ten ovitrelle dala :slight_smile: ale Pregnyl jsem sehnala :slight_smile: juchuuu :slight_smile:
24. říj 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondatabruneta tak to je skvělé , gratuluji a držím palce at to teda vyjde :slight_smile: já jsem ted po pondělku trochu zdrblá , ale zase se vzpamatuji a snad pojedem dál :slight_smile:
24. říj 2012 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzi.kol děkuju :slight_smile: taky moc držím pěsti, neboj každá z nás má den debil ale stejně nezbyde nic jinýho než se zase sebrat a jít dál :slight_smile:
25. říj 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondatabruneta to jo , ještě , že je Machač takový jaký je :slight_smile:
25. říj 2012 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzi.kol já chodím k Dr. Souškové a taky si nemůžu stěžovat :slight_smile: zlatá ženská :slight_smile:
26. říj 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondatabruneta tož s tou jsem už měla taky tu čest :slight_smile: a souhlasím je moc fajn :slight_smile:
26. říj 2012 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky po dlouhé době sem zas nakukuji škoda jen, že jsem tu nebyla dřív pokud někdo bude potřebovat nějaké léky tak mi cinkněte 608974437 mám 1 pregnyl, 3 bal.estrimax,4 bal. utrogestan, a v injekcích 0,4 clexane 1bal. :slight_smile: vím jaké to je shánět léky
27. říj 2012 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jinak u nás celkem nic nového jen Aničku převezli z Olomouce do Prostějova a už reaguje na hlasy směje se u pomali už komunikuje je to radost se na ni koukat jaké dělá pokroky :slight_smile: :slight_smile: za 14 dní by ji pokud vše dobře pujde měli pustit dom :slight_smile: :slight_smile:
27. říj 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky tak už pregnil není :wink:
27. říj 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamka1402 Tak ať je už maličká brzy s váma doma. :slight_smile: .Jinak moc děkuji :wink: .
27. říj 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamka1402 Zdravím Kami a je to super že už to malé tak jde,než se nadějete bude sváma doma a začnete si užívat jako rodinka :slight_smile:
28. říj 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 Ahoj Kači tak už jsi zahájila,že už bude Pregnil Tfuj Tfuj Tfuj at je to ten pravej pokus :wink:
28. říj 2012 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 Evi já vás tady čtu ale nepřispívám :wink: .Čekám na MS a začínáme.Ano ano jak jsem viděla,že to Kamča tady nabízí neváhala jsem ani minutu :slight_smile: .A jak se daří tobě a dvojčátkům???
28. říj 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 Tak at to není dlouhé čekání na mršku(na dlouho doufám poslední) :wink: Jinak to ujde,akorát s rostoucím pupíkem jsem čím dál víc neohrabaná a zafuněná-začíná mně to nějak zmáht.Pozítří jdu na test na cukrajdu,tak snad to dám a bue to Ok.Jinak pomaloučku sháním dárky na vánoce,bo pak asi nebudu schopna někde běhat po nákupech :sweat_smile: Děti sebou už pěkně melou,tak jsem zvědavá na UTZ až je zas zahlédnu. :wink:
28. říj 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 No za 2 dny by měla dorazit a já doufám a věřím,že bude poslední.Teď mám nemocenskou ale musím jí ukončit,páč šéf zuří,že 1.11.mě chce vidět v práci a mám pracovně jezdit ten směr co bydlíš skoro ty :wink: .Tak se mi vůbec nechce měla jsem domluvené že od obvodní dr.se mi nemocenská posune ke gynekologovi ale šéf celkem vyhrožuje :angry: .Tak nevím jak se rozhodnout?Páč bych zas musela po OPU jít na nemocenskou a zas být první 3 dny doma zadarmo :confounded: .
Se dvěma prckama v bříšku zažít předvánoční shon asi není to nejlepší.
28. říj 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak se vám holky omlouvám že jsem se tady tak vetřela :grinning:
28. říj 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 Já bych se nenechala asi tlačit,je to těžké já vím,taky jsem byla taková rozklepaná,co bude v práci atd.ale pak byli stejně hnusní a dali nám nové horší smlovy a já si říkala že jsem kr...že pořád beru na něco a někoho ohled a pak se to obrací proti mně.Už ti alespon platí v termínu a dorovnal ti vše.Kam tady k nám budeš jezdid že by do nového OC--Breda v Opavě :confused: Tak to budeš mít Mršku v dn mé poradny --Držím pěsti at spořádně dojde a nikde se nefláka :slight_smile: Danuška už jde zítra na Ketík.A na UTZ jedeš k Macháčovi?
28. říj 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 ano ano OC Breda a zaučovat nové prodavačky,proto to bude celkem náročné.Ježdění mezi Orlovou-Ostravou-Opavou.Jo mzdu mi dorovnal ale jen proto,že mě od toho listopadu potřebuje.UTZ bude u Macháče.MS mi chodí v termínu tak snad.O Danušce vím :slight_smile: .
28. říj 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1311 Tak pokud bys byla v Opavě,tak se určo nahlas,at mužem zajít třeba alespon na kafíčko-já už se asi na žádnej srazík do Prahy nedohrabu :slight_smile:
28. říj 2012 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 Pokud bude čas tak ti písnu předem.Nebo mi napiš tel.číslo do zprávy :slight_smile: .Do té Prahy taky nejedu,budu po ET.
28. říj 2012 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek