Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

misa.patrik
19. lis 2012

rosteme 🙂 jinak mě holky zlobí kříže ☹ dneska uplně moc je to masakr 😒

carlik
20. lis 2012

@britka já miluju sladký a tak v těhu test na cukr vyšel samozřejmě zvýšený. Musela jsem chodit na KO, na krev a víc hlídat co jím,ale nic strašnýho to nebylo, tak neboj.
@misa.patrik pěkný břoušek a s tím zvracením je to jak píšeš. To navalování je horší jak přímo se vyzvracet. Já to měla až do 25tt 😒 ráno hned jsem si musela dát piškot a colu z ledničky, v buse jsem furt cucala zázvorový lízátka a skoro každou hodinu jsem musela mít něco v puse. Nejhorší bylo si vyčistit zuby, to jsem se musela fakt přemáhat 😒 Tak přeju krásný těhulkování, ty týdny vám holky těhule naskakujou tak rychle, že se ani nenazdáte a porodíte ty prdolky 😉
Tady je ta moje

britka
20. lis 2012

@misa.patrik jak tak koukám ty mě doženeš s tím bříškem za chvíli 🙂 já se začla teprve teď zakulacovat i sestra minulý týden se mě v nem.ptala kde toho prcka mám.

britka
20. lis 2012

@carlik teda to už je slečna už aby jsi šetřila na výbavu 🙂 To těhotenství fakt letí já dnes jsem 25 týden.Ten cukr ještě nevím jak dopadl,ale kdyby dost špatně tak by mi už volala sestra.S tím jídlem je to fakt jak je mi divně tak si musím něco vzít a nejhorší je ta žáha ikdyž nic nesním tak je cítit a dost a je to nepříjemné.

misa.patrik
20. lis 2012

Zdravíme holky 🙂 tak jsem misto čtvrtka jeli do poradny dneska 🙂 protože auto jde do servisu a neměla bych se jak dostat. Miminko je vpořádku, roste jak z vody dnes jsme 10+6tt byli jsme na krev na screening a 5.12.jdeme na genetický ultrazvuk pujde poprvé i tatka tak se moc těší 😉 😉 pohladte bříška

misa.patrik
20. lis 2012

přidávám prcoška 🙂

britka
20. lis 2012

@misa.patrik t o je cvrček malý,už jsi o něco klidnější jak ho vidíš na ultrazvuku co?Dnes jsem 2x malem omdlela nevím jestli jsem měla něco z tlakem ,ale prcek v bříšku řádí jak urvaný.Víš jakou s ním mám srandu nějak je citlivý na tekoucí vodu to řádí fakt dost a byli jsme včera v akvaristice a tekla tam voda to bylo něco pro něho až jsem se zasmálazačal sebou šít.

carlik
20. lis 2012

@britka mě ta žáha začala pálit teda později a zabíralo Rennie, to můžeš. Jen jsem ho furt musela dokupovat 😒
@misa.patrik to je teda ufounek, tak ať hlavně je vše vpořádku na genetice !

britka
20. lis 2012

@carlik ale to je jen někdy,ale i z vody,ale je to dost nepříjemné zatím se to dá zvládnout.

kamka1402
21. lis 2012

No holky, když vás tu tak pročítám tak vám docela závidím 😉 , mě to těhu tak nějak rychle uteklo že sem si ho ani pořádně neužila 🙂 🙂 tak doufám že při druhém to bude lepší. jinak teď si užívám malé a je to nádherný pocit pořád na ni koukám a po kojení chovám, pusinkuji než ji dám do kolébky a nemohu uvěřit, že to malinké co leží v kolíbce je naše a na pořád 🙂 🙂 🙂

micinka22
23. lis 2012

Ahoj holky , prosím už se přestěhovali nebo jsou pořád na stejném?

@misa.patrik tak ses dočkala !!! moooc gratuluju 🙂))

blondatabruneta
23. lis 2012

@micinka22 ahojky, byla jsem tam ve středu, stěhují se příští víkend, v novém budou od 3.12. 🙂

evikj33
23. lis 2012

@blondatabruneta Holky a kam se stěhují-chtěla jsem naně po porodu nakouknout jak budem mít cestu,tak at se někde necpu a nekoukaj na mně jak na blázna 😕

blondatabruneta
23. lis 2012

@evikj33 na Horní Lán - je to nad OBI ( u Tesca)

evikj33
23. lis 2012

@blondatabrunete Díky za info 🙂

micinka22
24. lis 2012

Byla jsem tam včera 🙂 jo od 3 už budou na novém .-)

misa.patrik
24. lis 2012

Reprofit se stěhuje?? 🙂

blondatabruneta
24. lis 2012

@misa.patrik jj 🙂

kvakuska
24. lis 2012

@misa.patrik jo jo, stěhuje se, byl blízko Fertimedu a z tama už do Reprofitu "všechny" pacientky přeběhly, tak se stěhuje blíž k fakultce, aby mohly přebíhat i pacientky z FN a neměly to daleko 😀

misa.patrik
24. lis 2012

@kvakuska 😀 😀 😀 fikané 😎

mautas11
24. lis 2012

tak to jsem ani nevěděla že už nebude reprofit na Hanáckého pluku, ani mi to nikdo neříkal,takže jsem docela v šoku kdybych to nevěděla tak jdu asi tam jak byl. a to budou někde v těch domkách nad ternem???

britka
25. lis 2012

@kvakuska ztracená ovečka se objevila 🙂

kamka1402
25. lis 2012

tak to koukám 🙂 😉 také jsem nic nevěděla

blondatabruneta
25. lis 2012

@mautas11 když jsem tam byla, tak říkali, že budou posílat sms, aby pacientky věděly 🙂

blondatabruneta
25. lis 2012

@mautas11 u OBI přímo

kvakuska
25. lis 2012

Tak jsem vám to přesné místo zkusila najít na mapě:
http://www.mapy.cz/#x=17.231832&y=49.576201&z=1...
... ale na fotce je to tam ještě celé rozestavěné, takže buď je to ten objekt který jsem označila a nebo je to o trošku níž (na rohu, jak je ještě volné místo - louka), ale jinak je to stejně nízká hranatá budova jako ta označená. hodně prosklená a s terasama - přikláním se spíš k té druhé variantě, tedy ža je to na té loučce jak se scházejí ulice Horní lán a Čajkovského ... no z toho vyplývá, že Reprofit bude ordinovat na tý louce zelený 😎 😀 😎

misa.patrik
5. pro 2012

Tak dnešní screening dopadl na jedničku mám být klidná miminek je pěkný lenošek pořád ho musel pan doktor budit štouchal do něj ultrazvukem Jinak jsem se ptala na pohlaví a pan doktor Mičaník říkal že pokud si není 100% jistý že pohlaví neříká,takže neřekl jen něco říkal o hrbolku ... tak nevím uvidíme manžel mi stejně pořád říka že je...

kvakuska
5. pro 2012

@misa.patrik Gratuluju k dobrému výsledku 😎 ... aspoň na chvilku můžeš vydechnout, ještě pár týdnů a mimísek začne kopat, tak budeš mít potom denně pod kontrolou že je v pořádku 🙂

misa.patrik
5. pro 2012

@kvakuska to máš pravdu 🙂 už se nemužu dočkat ještě toho 12. máme poradnu a pak až po novém roce 😉

aneta1199
6. pro 2012

@misa.patrik - moc gratuluji, vidíš, vždycky jsme ti psali, že to určitě vyjde, ale někdy dřív a někdy pozdějc.
Chce to trpělivost.
A jestli to bude klučina, tak fakt už vyjde moje soukromá statistika, že z IVF je 80 - 90 % kluků 😉
Ale vždyť je to jedno, hlavně že se naše štěstí splní ....
Já už to mám za pár - v první polovině ledna a Štěpánek má za týden už druhé narozeniny 🙂
Takže Míšo držím palce a brzo napiš co to bude !!!