Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

katapola
5. srp 2009

Teddy, vím, s tím kultivačním roztokem to tu už zaznělo, ale stejně nevím, odkud tyto informace máte🙂 Panečku, třetí den 24 buněk??? To je nějaké urychlené, jsem fakt četla 6-8 že je normální. No jsem sama zvědavá, jak se nám budou embryjka tentokrát vyvíjet. Kéž byste měly holky pravdu, že v Reprofitu vypiplají slušná embryjka všem. Už se nám to pomalinku blíží.

beras
5. srp 2009

katapol no jasně a právě,že jsem viděla,že je embrijko pěkny tak jsem byla štastná.A v hlavě jsem si říkala,že pokud se to nepovede ted tak další měsíc jdu znova,protože jsem dostala obrovskou chut bojovat. 😀

katapola
5. srp 2009

Já mách chuť bojovat už teď 😀

teddyna
5. srp 2009

katapola,no taky jsem se divila.je fakt,že mimin roste jak z vody podle ultrazvuku.tak mám strach,abysme neměli nějakýho Yettiho podle té rychlosti. ale zase jsem měla pomalý nástup HCG,takže jsem si vůbec nemyslela,že mi to vyšlo - spíše naopak.takže jak mi řekli hladinu HCG 10.den od ET,že je 19,tak jsem to ořvala a šla sekat trávu.no a za dva dny už to byla400 a pak to rostlo strašně rychle.takže jak jsem koukala do tabulek,tak jsem absolutně nebyla tabulková. a neboj,ty bojovat nebudeš - vybojuje to Machač a ty budeš jen příčina úspěchu 😎

beras
5. srp 2009

Katy jasně bojovat ono nic jinýho nejde dělat.Pro mě je to takovej velikej neskutečnej zázrak,že mám někdy pocit ,že je to jen sen a já se z něj probudím 😀 dodnes mám už za těch pět let uchylku,že jdu na záchod a vždycky mrknu na toaleták. 😀 😀 😀 😀 Doufám,že tato choroba po porodu odejde taky.Ted se mi malej usádlil na močák a mele sebou jak o život a ještě má škytavku.Hrozná kombinace ale jsem štastnáááá at si tam dělá co chce rošták jeden. 😀 😀 😀 😀 😀

katapola
5. srp 2009

Beras, to věřím. Jo a s tím toaleťákem to je dost dobrý 😀

katapola
5. srp 2009

Tak jsem dnes koupila ten Femibion.

teddyna
5. srp 2009

katapola a kdy jdeš do boje?asi jsem to nějak přehlídla nebo co

katapola
5. srp 2009

Čekám menses okolo 19-20.8.

teddyna
5. srp 2009

takže pak hned na to vlítneš,jo?? to je za chvilku,uteče to jak voda všechno.taky jsem se těšila,že se něco bude dít a pak to tak rychle sletělo všechno,že než jsem se vzpamatovala,byla jsem po transferu.měla jsem to všechno v honičce v práci,takže jsem kontroly lepila jak se dalo.snad to na miminko nebude mít nějaký psycho následky 😒

katapola
5. srp 2009

No jasně, od 2. dne cyklu injekce. Ty už mám doma. Loni mi to moc neutíkalo, ve Fertimedu mi řekli, že mám být doma, tak se mi ty 3 týdny doma docela vlekly.

teddyna
5. srp 2009

a ted chceš zůstat doma?já chodila do práce a utíkalo to tak,že jsem se nestačila divit.

katapola
5. srp 2009

Blázníš? Prosila jsem Machače, aby mě nechal chodit do práce. A on prý, kdo že mi nakukal, že musím být doma a flákat se🙂

katapola
5. srp 2009

Doma to bylo na zbláznění. Každá návštěva toalety byla pro mě utrpením, jak jsem se bála. Čučela jsem furt na tv, do pc, bála jsem se víc pohnout, děs. A houby z toho. Takže tentokrát budu žít normálně, teda v rámci možností.

teddyna
5. srp 2009

no,fertimed je v tomhle padlej na hlavu.jak tam "radí" klientkám,aby tam ležely s prdelí nahoře půl hodiny a pak do rána pak pět dní klidový režim - kravina.pokud je mimin kvalitní a má se chytit,chytne se i kdyby matka nosila bedny s melounama

katapola
5. srp 2009

Víš co, napoprvé jsem si to zkusila, aspoň si nemůžu vyčítat, že jsem něco zanedbala, no a akorát jsem zjistila, že je to k ničemu. Pochopila jsem, že embryo vypadnout nemůže. A bude mi příjemnější být tu první noc s manželem než sama v cizí zamčené vile.

teddyna
5. srp 2009

mě machač u transferu řekl,když jsem se jak blbka ptala,jestli to nemůže vypadnout,že je to asi tak : "zrnko máku mezi dva chleby s máslem" 😀 a dál jsem to neřešila.už to bylo buď a nebo

katapola
5. srp 2009

pěkné přirovnání 😀

micinka22
5. srp 2009

katapola ja mam dostat MS kolem 24.8 takže bysme pohli píchat tak nějak spolu co 😀 😀 😀 teda pokud mi dá Machač v pátek nejakej arzenál 😀 😀

katapola
5. srp 2009

Mici, tak dej vědět, jaks v pátek dopadla

asmeena
6. srp 2009

ted: ty jsi měla hcg 19? Já měla 20 a to mi řekla jen sestra po telefonu a řekla mi, že je to zbytečné, ať hned vysadím estrofem a utrogestan. Když tak zpětně přemýšlím, jestli to bylo vůbec dobře, co kdyby byla ještě šance. Ale to už nikdo nezjistí.

asmeena
6. srp 2009

Já totiž vůbec nevím jaké hodnoty HCG jsou správné.

asmeena
6. srp 2009

ted: manžel to taky někde četl, že pokud se má embryjko chytit tak se chytí, že to je jak to zrnko máku. 😵
kat: a čím budeš stimulovat? (nevím jestli jsem to tady někde nepřehlídla pokud si to už psala)

katapola
6. srp 2009

Asmena: Budu mít jako minule Fostimon, akorát si ho tentokrát budu píchat sama (doufám že to zvládnu) do břicha. Minule jsme měla dlouhý protokol, tentokrát bude ten antagonistický či jak se tomu říká.
Jinak tady je odkaz na vývoj embryí, jak jsme se tu o tom bavily. http://www.babyonline.cz/vyvoj-miminka/prvni-ty...

asmeena
6. srp 2009

děkuji za info.
Já myslela, že fostimon se píchá jen do zadku? A to budeš mít nějakou speciální jehlu? A měla jsi na výběr z více hormonů, třeba i puregon nebo ti rovnou dali fostimon? Já měla po puregonu lepší vajíčka. A jdeš na klasické IVF nebo na tu šetrnější formu? Tu chci totiž teď zkusit já.

teddyna
6. srp 2009

asmeena:ono záleží i na tom,kdy sis to HCG brala.já to brala docela brzy po ET.pokud jsi mělaHCG20 těch 14 dní po ET,tak je fakt,že to bylo negativní.na netu najdeš tabulky průměrných hodnot,které by měly být.
tak mě začíná bolet podbřišek jak kráva-asi se roztahuje děloha či co.ale je to docela nepříjemný.tak přemlouvám mimino,aby neblblo,že přece vevnitř ho nic nebolí,tak proč to má bolet mě zvenku.ale nějak to,potvůrka,nebere v potaz.

katapola
6. srp 2009

Asmena: To jsem si myslela taky, ale dr. Machač mě vyvedl z omylu, i Fostimon si můžu píchat sama do břicha. Jestli je to nějaká speciální jehla to nevím. Sestřička říkala, že je tenká a krátká. Na výběr jsem samozřejmě měla, ale rozhodla jsem se opět pro Fostimon, protože minule jsem s ním neměla žádný problém. Jdu na klasickou formu IVF- 2.pokus.

teddyna
6. srp 2009

taky je u vás dneska takový prádelní počasí?je dusno,jak vlezu ven,mám krůpěje potu na čele okamžitě,je dusno jak by chtělo sprchnout.ale barometr déšť neukazuje,tak smůla.

certina
6. srp 2009

čaute baby..........kde se všichni touláte????Verun, Zuzi, Míšo.......................kde jste???????
Jó´´o u nás je taky tak nějak divně.................ale stokrát lepší toto než to co bylo minulý týden.............pořád doufám, že to horko už nepřijde.................... 😖
HOlky co plánujete na víkend????My jdem možná zítra večer na grilovačku a v sobotu se možná vydáme trošku prořešit tu naši svatbu............ať můžem na konci srpna sdělit to naše datum!No ajinak nic - budem víceméně doma???
Zuzi a kdy jdeš zas na KO?????Míšo a Ty jdeš kdy na ten ulz?????Jinak Moňa jde příští středu a já v úterý, že????NO už aby to zase bylo zamnou - ať vím co se děje a neděje!!!!!!!!!!
Tak zdarec. 😝

certina
6. srp 2009

Jo jinak vítám všechny nové................Asmeena - ještě bys nám tady mohla o sobě něco napsat víc.....jako např. jak se jmenuješ, stav, roky, děti odkud jsi - vím, že tady už něco padlo, ale nějak jsem to asi propásla..................