• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

17. března 2017 
no jooo, čerti - kdesik se furt touláš a pak máš mezery v příspěvcích.vidíš vidíš :wink:
6. srp 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
chhhjooooooooooooooo :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. srp 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte..ja šiju..doma je táta tak ma dote na krku..hraju si na tichou domacnost..stve me.. zitra jdu na UTZ a snad dostanu píchátka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem právě přišla z práce a přemýšlím, co s načatým dnem. Nějak se mi nic nechce, ovládla mě lenora:slight_smile:
6. srp 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo a v kolik jdeš??????
Já mám taky děsnou lenoru..........dopoledne bych udělala všechno a odpo to na mě padne...............chjo - u nás zas vylezl oskar!!!!!!!!!!!!
6. srp 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já odpo chytla nějakej elán. vypiglovala jsem kuchyň - ve skříňkách,povyhazovala spoustu krámů,koření a kde čeho.tak jsem si řekla,že teď to ještě jde,ale jak bude břuch růst,půjde to hůř a hůř.takže v podstatě dělám vánoční úklid:slight_smile: zítra ještě odmrazím lednici a umeju - taky si to,holka,zaslouží.
Mici,taky bys furt jen píchala :grinning:
6. srp 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Certi ja jdu na 11..a buhvi kdy na me dojde řada .... :((
Teddy to víš švadlena :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
certi: je mi 29, utíkám z Fertimedu po neúspěšných 9xIUI, 2xIVF a 1xKET, děti nemám, máme akorát trpasličí pudlici, která nám mimnko vynahrazuje. Jsem vdaná a bydlíme v Ostravě, ale původně jsem z Jeseníku.Míry a váhu bych raději neuváděla. :wink:

ted: ty se šetři, pak se ještě kolem miminka nalítáš a nauklízíš.
6. srp 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
certi: jsem ti koukla do albíčka a ty jsi byla na konzultaci u Dr. Machače a přitom už jsi měla v bříšku zaděláno. :dizzy_face:
6. srp 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
Nějak všechny holky začínají utíkat s Fertimedu a my taky začali uvažovat.
Dělají vše od začátku do konce v Olmíku,nebo jse musí i do Brna?
6. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj martine - no vidíš,to je zdravé rozhodnutí.před pár dny jsi tady z toho nebyl nadšen,že jsme pohanily dost krutě fertimed,páč stojí opravdu za prd a jsou to jen vyděrači peněz. no a teď k tvé otázce: kontroly a stimulace může proběhnout v Olmiku(je to hned přes hlavní cestu od Fertimedu,čili vzdálenost stejná
),ale na OPU a ET musíte do Brna.nicméně,v tom Brně jsou velmi flexibilní a časově se dokážou přizpůsobit.a uvidíš,jestli se rozhodnete,a půjdete na konzultaci k dr Machačovi do Olmiku,že celej slavnej Jaroš i s Fertimedem se může jít zahrabat (věř,moje vlastní zkušenost)
6. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak je to s ubytováním v Brně?Když by byla manželka na klinice,já bych musel mít hotel,nebo jse dá ubytovat přímo na klinice?
6. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ubytování nepotřebujete.klinika je přímo u výstaviště.přijedete na OPU a zhruba za hodinu jedete domů. a ET je všehovšudy půl hodiny.napřed pohovor - kolik miminek,jaké kvality....a pak ET - pod ultrazvukovou kontrolou a ještě vám vše ukážou na plazmě před vámi - miminka pod mikroskopem.zhruba dvacet minut si tam manželka poleží - ty jsi u toho,vše ti doktor vysvětlí...no a jdete domů. nafásnete lejstro,jaké léky brát a za 14 dní už jen telefonicky hlásíte pozitivní test :grinning:
6. srp 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teddynko,to vše vypadá jako růžová zahrada :slight_smile: Ale asi né každé IVF vyjde.I když my byli na tom prvním a hned jse chytlo.Bohužel v 3měsíci jse plod přestal vyvíjet.Jenže tolik holek jsi ten REPROFIT chválí,že jsem o tom s manželkou hodně přemýšleli.Takže oni zavedou embryjka Renči(manželka)a ona tam nemusí vůbec ležet 4hoďky jako ve Fertimedu?
6. srp 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale houby ležet - Fertimed je továrna na prachy,taky jsem tím prošla.takže proč tam nutí ženský ležet?aby z nich měly tři stovky za postel. u transferu mi teď v reprofitu doktor řekl,když jsem se ptala,jestli miminko(dávali nám jen jednu morulu)nevypadne,jak hned vstanu.tak mi řekl,že je to jak zrnko máku mezi dva chleby s máslem - tudíš nevypadne.hned po ET jsme jeli do ZOO,tam jsme cajdali dvě hodiny,pak jsme dvě hodiny jeli z Brna zpět domů a vidíš...jak se mimin vyvíjí hezky.a u transferu jsi s manželkou,takže vidíš miminka taky.pak vás tam nechají samotné,pustí vám uklidňující hudbu a jste tam sami - ne jak ve fertimedu,že tam bylo třeba pět žen a jedna druhé koukala mezi nohy.jak píšeš - ne každé IVF vyjde,ale v reprofitu pro to udělají maximum.kdežto ve fertimedu z vás vycucnou prachy a nemáte nic. navíc,v reprofitu se vše platí až po ET - možno převodem z účtu,kartou,hotově...dostanete podrobou fakturu za co vše platíte,včetně léků.
6. srp 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra voláme do Reprofitu v Olomouci :slight_smile: Přeji krásnou dobrou noc.
6. srp 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě brnkni - ale mám pocit,že tam jsou zítra poslední den,pak mají dovolenou.ve fertimedu nic neříkej,je jim po tom houby,kde jdete na konzultaci. at máte dobrý termín
6. srp 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vy jste tady živoucí reklama pro Reprofit. Vám by za to měli snad platit :grinning: Martin má v jednom pravdu, ne každé IVF v Reprofitu vyjde, to % je v podstatě stejné jako ve Fertimedu, ale když podle toho co popisujete, je to v Reprofitu takové lidštější, veselejší a vy jste mě tak navnadily, že se na to i těším:slight_smile: Košulku s žirafkou už mám vypranou a je nachystaná :grinning:
7. srp 2009 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti: tak koukám, že nakonec padlo i u vás nové rozhodnutí a jdete to zkusit jinam. Já to taky udělala a z toho co jsem si četla na stránkách reprofitu a jak byl Dr. Machač po telefonu příjemný, tak už se moc těším.
Vím, že nám to taky nemusí vyjít v Reprofitu hned, ale aspoň zkusím něco nového a nebudu si potom vyčítat, že kdybych to naše 3.IVF zkusila ve Fertimedu a nevyšlo to, tak že budu mít ztracený pokus a nakonec bych stejně asi odešla.
A taky se mi hodně líbí, že tam se mnou může být u ET manžel a ukážou mi to na UTZ. To jsem zatím viděla jenom v televizi. Mnohdy jsem si ve Fertimedu říkala, jestli v tom katetru co mi u ET zaváděli, vůbec nějaká embryjka byla a jestli mi náhodou neviměnili s nějakou jinou holčinou, která tam se mnou ležela. Dělali to vše hodně na honem, honem.
Jednou jsem nemohla, když jsem měla ET v neděli, že se čekalo na Sobka než přijede (asi z oběda) a když přijel, tak byl celý takový oležený a rozcuchaný, vypadal jako by byl vyrušen z nedělního gaučingu. Pak nám šup,šup, zavedl co nejrychleji embryjka, ani nás nepozdravil a zase rychle zmizel. To Vodička aspoň popřál ať nám to vyjde, ale ten už tam bohužel není. A Jaroš neordinuje v Olmouci, takže kdybych se rozhodla zůstat ve Fertimedu, tak stejně vím, že Jaroš mi ET dělat nebude, protože v Polance to tam jen tak fungovat asi nezačne. Už to slibují od nového roku a už je srpen a nic.
7. srp 2009 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmee, přesně to co popisuješ, přispělo i k mému rozhodnutí přejít k dr. Machačovi.
7. srp 2009 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
katap: takže noční košilka už je vypraná, nažehlená a čeká jenom až si s ní pojedeš pro svá mimiška? To je fajn. Já nevím jestli budu mít odvahu jít se žirafkou. :grinning:
7. srp 2009 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmee, a proč ne? Já jenom doufám, že se nám tentokrát podaří kvalitní embryjka, aby bylo vůbec pro co jet že jo.
7. srp 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bych vypadala s žirafkou jak šáša. Ale já měla zase na ET růžovou s žabičkou :grinning:
7. srp 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
asmeena, ale pro miminka si nepojedeš s košulkou s žifarou - s košulou si pojedeš na OPU.ET probíhá v civilním oblečení,jen si svlékneš spodek a dostaneš kolem sebe prostěradlo,které si omotáš kolem pasu a kterým tě přikrejou.
je fakt,že ne každé IVF vyjde.nicméně,i kdyby mi to nevyšlo,tak tam jdu znova - kvůli přístupu a přemýšlení nad každou pacientkou.tam jsem měla pocit,že nejsem jen jedna z čekárny,které buď sedne nebo nesedne již předem vymyšlený protokol.a je to fakt,jsme tu jak reklama na Reprofit.ale holky,když já jsem z toho tak nadšená-poprvé v životě jsem těhotná,mám z toho hezký zážitek z transferu a žádné problémy po tom...prostě i kdyby mi neplatili,tak je Reprofit můj favorit v tom,abych ho propagovala.ale už budu zticha,ať mě nepřizabijete
7. srp 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já k vám nakoukla a mám úplně slzičky v očích, připadáte mi jak z jiné planety :sweat_smile: tolik slov chvály a radosti!!!hodně štěstí všem!!!
7. srp 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. :grinning: Etro :grinning: neměj slzičky ono at si přečteš reference na reprofit na jinejch servrech tak nikde se o nich nedočteš negativní hodnocení. :grinning: nevím jak to tam dělají ale prostě se na ně pěje chvála všude.At si kdokooliv cokoliv říká já jsem prostě štastná,že jsem tam byla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a poznala skvělej tým lékařů. :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Tak jse hlásíme jako další Reprofiťáci :slight_smile: Jsme objednaní na 18.9 do Olmíku.Bohužel nevíme k jakému lékaři jdeme,ale doufám,že jsou všichni dobří a nevyčnívá jen Machač.
7. srp 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Renco nebo jestli píše Martin.V Ol. ordinuje pouze dr.Machač.jinej dr. tam nejezdí takže jsi pořád u jednoho.Moc štěstíčka :grinning:
7. srp 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
martine,to máte super.v Olmiku jen dr Machač - zlatíííčko.přejem moc štěstí a termín máte,teď už to uteče jak voda všechno.akorát,jak řeknete,že jste uprchlíci z Fertimedu,tak se bude smát,páč mi přijde,že tam chodí jen uprchlíci z Fertimedu :grinning:
7. srp 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teddynko.
My máme jen první konzultaci,ale doufám,že nebudeme čekat 6 měsíců,protože vím,že jse dá i jít po 3 měsících.
Ale to je jen na doktorech a uspěchat to taky nechceme.
7. srp 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek