• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

13. ledna 2017 
@carlik já říkam že prcek je naše vymodlené zlatíčko a peněz to stálo a dost 7 pokusu jako samoplátce.Roky letí penize budou a za tu cenu mít dítě to stoji.Tak Drahušce řekni že ji držím palečky ať ji to vyjde a vím jaké to je šetřit na pokusy.Kristýnka by měla mít taky sourozence to zvládneš neboj.
4. kvě 2013 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@britka vyřím to, o penězím mi nemluv, taky jsem to měla všechno jako samoplátce, a fakt v mým věku a jako samotná mamča sourozence určitě Kikče nepořídím :wink:
4. kvě 2013 v 16:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
TAk já nakoukla po delší době a vidím, že Míša už je maminka! Teda maminka je dávno, ale dvojnásobná!!!! :slight_smile:) Míšo, moc gratuluju, už jsem se bála, co s tebou je! TAk teď hlavně ať Adámek pěkně jí a pěkně přibývá!

Anet, jak vy? Už se kluci sehráli? Asi je to pěknej cvrkot, že?

Asmenko a jak ty? Už máš nachystáno do porodnice? Ani nevím, zda čekáte druhou holčičku nebo chlapečka?

Jinak všechny moc zdravím!
5. kvě 2013 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jej tak jak se daří už jsi tu dlouho nebyla :slight_smile:
6. kvě 2013 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@britka ahoj ,tak sem tě našla v diskuzi...já tu moc nechodím,spíš je sem tam něco pročítám...děkuji za tvou péči a posílám poděkování ve formě kytičky ..
6. kvě 2013 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkarehankova teda to je krásné jsi hotova fotografka mohla by ses tím živit :slight_smile:
6. kvě 2013 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@britka děkuji,to bych ráda,ale chybí mi talent :slight_smile: přemýšlela jsem o studiu obor fotograf,ale jak říkám chybí talent :grinning:
6. kvě 2013 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkarehankova talent máš to vidím nejsem slepá :slight_smile: je to fakt krásně zachycené.
7. kvě 2013 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@britka co tady strašíš tak brzy ráno? :sunglasses: ... jsem se lekla, jak na mě vyskočila ta tvoje fotka :grinning: ... jak jste pěkně sladění do modra :slight_smile:
7. kvě 2013 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvakuska krásna co?Já jsem raní ptáček,ale chtěla jsem zasadit hrášek smůla letos nějak nestihám a počasí mi nepřeje chytla jsem za kliku že půjdu ven a tam leje tak hačám doma.
7. kvě 2013 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, pro staré známé koníkovky oznamuji, že se nám v pátek 10.5. narodila Nelinka (51cm a 3740g)
15. kvě 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@asmeena - obrovská gratulace!!!!! Hodně zdraví a pohody pro obě :slight_smile:
15. kvě 2013 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asmeena velká gratulace a hlavně zdravíčko :slight_smile:)) a očekáváme fotečku Nelinky :wink:
16. kvě 2013 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@asmeena velká gratulace ať se ti Nelinka krásně chova a Nelince do vinku vše nej.nej do života. :slight_smile:
17. kvě 2013 v 05:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@asmeena koukla jsem se na fotky Nelinka je krásná a má užasné vlásky ta jich teda má :slight_smile: to teda čubrním.A co sestřička jak malou přivítala?
17. kvě 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asmeena no furt jsem nakukovala, kdy to bude...takže gratulujeme ke druhé dcerušce a přejeme hlavně zdravíčko a rodičům samou radost :slight_smile:
17. kvě 2013 ve 14:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@britka Sofinka byla nadšená a pořád mi hlásí, když Nela začne brečet. Nosí jí plyšáky do postýlky (tak doufám, že jí nezačne nosit třeba i bombóny) :sweat_smile:
17. kvě 2013 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asmeena to je dobře že na ni nežárli,ale ty jsi ji na miminko připravovala a to bylo dobře,máš malou chuvičku pro Nelinku.Stejně ty miminka rostou před očima já už mám doma velkého chlapa.a hodného kdyby bříško nebolelo sem tam tak ani nevím,že ho máme. :slight_smile:
17. kvě 2013 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmenko, to je krásná zpráva, moc gratuluju!!!
20. kvě 2013 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky prosím nevíte kolik se v reprofitu platí za test na hcg pokud si ho chcete nechat udělat podruhé? když to řekne doktor tak nic,ale na vlastní žádost, nevíte jestli je to 350kč??
21. kvě 2013 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asmeena tak co holky jak to zvládate?Máš honičku co?Já pořád nevím jak to udělat když je malý vzhůru a chce společnost a mi práce stoji.Jak usne tak litam jak torpédo. :slight_smile:
22. kvě 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@britka ani mi nemluv. Sofču jsem zatím nenaučila se samotnou obléct, nakrmit a vyčurat, takže když kojím, tak musí Sofča čekat - horší je to, když potřebuje právě čurat a já mám Nelu u prsa. To pak musím Nelču odtrhávat (a kojení si tak moc pak neužíváme) a letím se Sofčou na záchod, aby to neměla v kalhotech.
Jinak to zatím jde. Nelinka hodně spinká, tak se zbytek dá skloubit.

A počkej až bude Dominiček lozit po čtyřech :grinning: a nebude se mu už chtít moc spát. To už pak nezvládneš nic moc. Leda do ohrádky a rychle si udělat co potřebuješ.
22. kvě 2013 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@britka Taky jsem lítala jak torpédo, ale stejně to nebylo k ničemu, ja lítala jak torpédo, když jsem si sedla, malá se samozřejmě vzbudila a z odpočinku nebylo nic. Takže jsem se na domácí práce vykašlala a když malá spala, já odpočívala :slight_smile:
Zatím je Dominiček malý, počkej až bude vyžadovat Tvou pozornost čím dál víc a věř mi, že strávíš víc času na zemi při hraní a na práci si ani nevzpomeneš :slight_smile: Jen si užívej miminko, čas rychle běží!
22. kvě 2013 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asmeena umím si to živě představit jak to doma zvladate,ale neumím si to představit jak bych to zvladala já.Mám Dominička a nezvládám nic z bídou zajdu na zachod a už ho slyšim,že nejsem v dohledu.jak usne teprve se chytám práce.už jsem říkala že budu dělat v noci jak spí a to jsem zas ospala.Na poli to taky tak vypadá. :frowning2:
22. kvě 2013 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daisy14 Máš pravdu s malým pořád vykladame a věnuji se jen jemu,když spí tak dělám co potřebuji a zbytek večer to spí nádherně druhé holky by mi záviděly.Večer tak kolem 20h.spí pak kolem 23h se napije a spí do 5do rána napije a spi dál.Od nemocnice tak krásně spinká.Už se včera převratil na bříško a to má 11týdnu.A asi bude mít brzy zuby nebo na dásna je choulostivý bolí ho.
22. kvě 2013 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@asmeena
@daisy14 chtěla jsem se zeptat v kolika měsících měli holčičky zuby zda se mi to u Domče brzo.
22. kvě 2013 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@britka tak jsem na to koukla a první zoubek měla Sofča v 6,5 měsíci.
22. kvě 2013 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@britka já si to zase nedokážu představit, že bych musela skákat kolem takové hospodárky jako máte vy. To bych byla brzy na odpis.
22. kvě 2013 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@britka tak jsem koukla, spodní jedničky a to obě najednou vylezly Peťce přibližně v 8,5 měsících.
Tak to máš fajn, že Ti Dominiček v noci tak dobře spí, to já neznala, jen výjimečně, nevyspaná jsem byla asi rok (nechápu, jak jsem vydržela) :slight_smile:
22. kvě 2013 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asmeena tak ten naš prcek je nějaký se všim dopředu.to má 11 týdnu a už hlavičku pěkně drží,žvatla už se včera převratil na bříško.O hospodárce mi ani nemluv.Teď jsem vytáhla 5 mrtvých králiku já jim dávám seno a soused jim dal trávu a je průser na světě.
22. kvě 2013 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek