• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

9. prosince 2016 
Holky,
prosím vás, nezbyly některé z vás léky na stimulaci? Bravelle, puregon, gonal, fostimon, menopur, merional? Odkoupím za zvýhodněnou cenu cokoliv v jakémkoliv množství, díky
8. dub 2013 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@asmeena ty jo, ty už jsi skoro před porodem...to uteklo. A mě teda zarazilo ještě to, že Sofča se ti sama odstavila v 15 měsících.To má Kristýnka zítra a o odstavení nemůže být ani řeč :unamused: Nekojím ji přes den, jen večer po koupání no a vnoci se mi začala budit skoro co 3 hodiny a nic jinýho než prso ji neuklidní. Takže o nevyspání vím svý :unamused: Teď je ještě nějaká protivnější ze zoubků a včera ještě očkování, no furt něco...už aby to bylo za náma. Drž se
@britka nestíhám, závidím spící miminko :wink: užívej si to dokud to je tak!
10. dub 2013 v 07:52  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@carlik tak nezavid není co,od včerejška je nevrlý tak co doted mám každy den udělané tak dnes ne zvířecí bandu nemám pokrmenou a nevím ani kdy dostanou trápí nás větříky a chce ještě společnost navíc je to chlap :slight_smile: už si to vynocujou od malička.Neumím si představit dvojčata to by mě odvezli.
10. dub 2013 v 07:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@carlik už jsem to zvládla je nakrmeno ,ale to byla rychlovka :slight_smile:
10. dub 2013 v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@carlik jojo, měla jsem depku z toho jak to jednou udělám, aby Sofča nebyla závislá na prsu a ono to přišlo samo. Ale musím říct, že mi to bylo líto. Ale já si to teď zase vynahradím. :wink:
10. dub 2013 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@asmeena no to já si asi vynahradím do 15 let :unamused: a nějaká rada, jak ji to samo přešlo?
@britka no zvířátka o hladu nemůžeš nechat a jo taky sebe občas nakrm :wink: Na ty větříky pořiď ty Bio Gaia a snad zaberou brzo...
10. dub 2013 v 16:52  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@carlik dá se to pry koupit v lékarně v PL a je to tam levné.jak pojedu do pl tak je koupim.vono těch zvířatek je dost tak půl hodky mi to trvá než je pokrmím.Dominiček byl celé odp.hodný a usmíval se skoro pořád.
10. dub 2013 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@carlik žádná rada asi není. Prostě najednou začala odmítat prso.
10. dub 2013 ve 22:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj děvčátka,8.3.2013 jsem se stala štastnou dvojnásobnou maminkou
12. dub 2013 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
Miso - obrovska gratulace!!!!!!! Hodne zdravi pro oba. Dlouho jsi tu nebyla, uz se styskalo :slight_smile: Moc drzim vsechny palecky !!!
13. dub 2013 v 05:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@misa.patrik moc a moc na vás myslíme a držíme všechny palečky, ať jste zdravoučký a brzo můžete domů :slight_smile:
13. dub 2013 v 06:56  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@misa.patrik Míšo oběma vám moc držím palce, musí to být psychicky pořádnej záhul, ale aspoň že je všechno na dobré cestě a můžete už klokánkovat, Malej je krásnej chrousteček, určitě ti dává sílu to všechno zvládnout. Hodně stěstí a zdraví vám oběma :slight_smile:
13. dub 2013 v 06:59  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kvakuska no čauki tak kdy OV.kalamitky už nejsou
14. dub 2013 v 06:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@britka čauky, OV zítra, zavolám ti k večeru :sunglasses:
14. dub 2013 v 07:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@kvakuska oukej kdybych ti to nebrala tak jsem v PL máme to v plánu ještě nevím.příjemný den přeji :slight_smile: už se na tebe těšíme
14. dub 2013 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@britka vám taky pěkný den ... těším se, až si malého pomuchlám :sunglasses:
14. dub 2013 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@kvakuska to Domiček rád a vynucuje si společnost :slight_smile:
14. dub 2013 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@misa.patrik Je Miško,ja nakukuji po dlouhé době abych zjistila jak válčíte a ono už je po porodu :sweat_smile: Moooc gratuluji a držím pěsti at ten brzkej začátek kvapem doženete a jste spolu všichni doma jako rodina a Adamkovi hodně sil a hlavně zdravíčka,milující rodiče už dostal. :wink:
18. dub 2013 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@evikj33 děkujeme moc :slight_smile:
18. dub 2013 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@misa.patrik ahojki Adámek to je takový budulinek,a porovnání injekční stříkačky k malému to je neuvěřitelné jak je maličký a jak to taťkovi s malým sluší :slight_smile: už aby byl s vámi doma a přibíral jak Dominiček :slight_smile: hlavně se oba držte.
20. dub 2013 v 07:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@kvakuska jak jsi dojela?Chtěla jsem ti brnkout,ale buď bylo brzo nebo pozdě časově.
20. dub 2013 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@britka zdarec, dojezd pohoda, kolem 23 hod jsem byla doma jako na koni :grinning: ... ale stálo to za to, u kamarádky jsem si užila nejdřív její děti a potom jsme si stihly i pokecat, takže den to byl sice náročnej, ale jinak super :sunglasses:
20. dub 2013 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@kvakuska tak jsi to světla nestihla :slight_smile: jak jsi měla v plánu aspoň ses na chvíli odreagovala.Dnes bude krásně tak toho využij a vytáhni ven drahou polovičku.
21. dub 2013 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky.
Tak toto je náš Dominiček
3. kvě 2013 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@britka jé ten je krásnej :slight_smile: zrovna nedávno jsme byly na procházce s @spunda a říkaly, že jsi nám ještě miminko neukázala, tos nás slyšela co :wink: Kristýnka na něj kouká a říká mimi mimi, takže se jí taky líbí :wink:
U nás nic novýho, konečně teda mám zprovozněný PC, starý "odešel", venku hnus, tak musíme sedět doma, Kikča objevila kouzlo propisky, tak už mám počmáraný kdeco :unamused: , prej je po mamince, řekla babi :wink:
3. kvě 2013 ve 14:09  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@carlik Kristýnka ta taky slečna a z tou prupiskou jsem se pobavila něco mi to připomělo a to fakt bylo popsané co se dalo i techničák od auta :slight_smile: Tak už je na čase Kristynce pořídit sourozence.A co Spunda?Jak te se daří?
3. kvě 2013 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@britka jé, ty ses nám tu zviditelnila :wink: ještě tam hoď roky, jsme si s Darhuš dělaly srandu, že jsi asi nejstarší a tak nám to tajíš :wink: Jinak ona pracuje, pracuje, aby měly penízky na další pokus snad v září...no a Kikča určo sourozence nebude mít, to bych nezvládla...jak finančně, tak psychicky :dizzy_face:
3. kvě 2013 ve 14:31  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@carlik tak si typni.nejmladší tady opravdu jsem :grinning:
3. kvě 2013 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@britka hele typovat nebudu, páč jsem tě neviděla ve skutečnosti, a věk je jen číslo :slight_smile: důležitý je nakolik se cítíš sama :wink: tož to sem hoď a nedělej hérečku :wink:
3. kvě 2013 ve 14:46  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@carlik to bylo tak dávno,že už si to nepamatuju,na to už mám věk
3. kvě 2013 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek