• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

2. července 2017 
@carlik ahojki to je fakt že jak teď začal po čtyřech tak to je zahul a když usne tak zas dělam co potřebujiVšechno ho zajima a chce společnost a tak si hrajeme cvičíme a nebo se toulame využit počasi než budeme pořád sedět doma.Co malá?dobré?Já jsem byla taky brouzdám na netu a koukam na oblečení pro prcka.
19. lis 2013 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allicia no to máte teda težký, ale jsou i horší případy s dobrým koncem :slight_smile: malá teda je prima společnice, taky se těším až budu všechno vysvětlovat té svojí zvědavé opičce :slight_smile:
19. lis 2013 v 08:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@britka no teď vám začne to období "všude vylezu" a to je děs. Mě nedávno malá řízla ze židle vedle hrnců, no mazec, ale naštěstí jenom modřina na stehně. My chodíme v pondělky dominiškoličky a v pátky do solné jeskyně, tak se tak nějak zabavíme a na to počasí venku teda nadávám každý den :unamused: takový podzimní dny nesjou pro mě :frowning2:
19. lis 2013 v 08:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,takze dnešní výsledek hcg 0,1 což od minule ještě kleslo a tedy nejsem těhotná,ale hlavně,že jsme zdraví a mám tu mojí šikulku,je to úžasná brebentilka :grinning: a skvělého manžela.Pamatuju jak malá lezla po čtyřech,že nejraději měla vytahování hrnců z linky ,ze šuplíků oblečení,které na sebe navlíkala :slight_smile: a trvalo to asi do dvou ročků :grinning: ,každé to období má něco do sebe a strašně rychle to utíká
19. lis 2013 v 11:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carlik ony ty děti nas pořád překvapujou a nevíme co udělaji během minutky.jsou to naše šikulky vymodlené.tedka se mi vyspal v autě a jak budu vařit to nevím.odpoledne jsem domluvena s tedynou a půjdeme na prochajdu už se těším.
19. lis 2013 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allicia to je mi líto tak příště to stopro vyjde uvidíš.já to chci taky ještě zkusit a mam už malo času.tedka se zaměř na malou naber síly a nevzdavej to. a pak šupky dupky na další pokus a ten už vyjde,hlavně nesmutni.
19. lis 2013 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@britka no to byl náš poslední pokus,my už do dalšího nejdeme,věřila jsem,že bude nějaký mražáček a ani ten nevyšel,manžel by musel znovu podstoupit operaci (to by už byla v jeho životě 6.operace)a pro mně by 3.ivf taky už nebylo dobré,protože mi při min.pokusu přibyly k jednomu myomu další dva a teď mi po těch hormonech určitě porostly,doufám,že nepřibyly další,ono je to pro těhotenství rizikové,takže jsme se už rozhodli a nebudeme to za každou cenu hrotit,hlavně,že máme zdravou Karinku,to je naše sluníčko a jsme šťastni,že máme aspoň ji :wink: Budu ti držet palečky ať ti další pokus vyjde a dočkáš se druhého miminka :grinning:
19. lis 2013 v 18:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek všem! hlásím,že jsem byla za Britkou poňufnat malýho Domču - furt se to děcko řehtá. nevím,jestli mě poznal nebo tak reaguje na každýho,ale cosik furt vypiskoval, škubal mě za vlasy, od křupek jsem byla od hlavy až k patě...ale budiš mu odpuštěno:slight_smile:.
Jinak Vojtík začal spát s panenkou,kterou mi čmajznul u našich - moji panenku. bez ní se nehne. asi by fakt potřeboval sourozence,ale kdyby tak pán bůh chtěl,tak bych se nebránila. násilím přes IVF se mi do toho nechce, "užila" jsem si dost. a jak Misa Patrik bojuje s nedonošencem?
20. lis 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddyna čauec, tak sis užila mimi Domči a teď bys taky nejradši svoje další, co? No a víš co se říká, že každý těhu nemusí být jako to předchozí, tak proč to nezkusit? Vy máte nějaký mražáčky nebo ne?
@allicia to mě mrzí, ale jak píšeš, máš skvělou rodinku, tak si užívej s ní. Využilas šanci, ale bohužel nebylo souzeno :unamused: Ikdyž jsou další možnosti mít mimi, bez hormonů a bez manžovi operace :wink:
@britka tak teď nevím jestli něco nevím, ty se snažíš ještě o další mimi????
20. lis 2013 v 17:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddyna s tou panenkou to ti věřím Kubík dělal to samé,ale to přejde.Dominiček je fakt uřechtany to se musí necha tje to šťastné dítě.Stěma vlasama to mě mrzí,ale já je mam už pěkně prořídle nějak je na vlasech závisly je to jeho hračka.
21. lis 2013 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carlik nějak nad tím uvažujeme a času už nemam vůbec už teď je pozdě skoro.
21. lis 2013 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@britka jé fakt uvažujete? No pokud je manža mladší a pomáhá, tak bych nepřemýšlela a zkusila, buď příroda zařídí že to vyjde nebo ne? Vy máte mražáčky? Teď v Ol rodila 50letá prvorodička :wink:
21. lis 2013 v 10:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carlik mražáčky nemame a manža je mladší a ukecava a dost.Uvidíme s Machačem už jsem domluvená a musím se mu ozvat,ale čekam na příští čtvrtek měla bych mit vysledky od mojího gynekologa a ty budou příští čtvrtek jinak je vše oukej.přírodně se rodí i starším ženám :wink:
21. lis 2013 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@britka tož to smekám a budu držet palce, ať to klapne všechno napoprvý :slight_smile:
21. lis 2013 v 16:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carlik počkej jaké jsou další možnosti mít mimi bez hormonů :grinning: ? přirozeně to u nás nejde a adopci manža nechce :wink: .Jak píšeš šanci jsme využili a nebudem si vyčítat,že jsme to nezkusili :slight_smile:
21. lis 2013 v 19:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@britka budu taky držet palečky ať vám to klapne napoprvé :grinning:
21. lis 2013 v 19:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddyna vůbec se ti nedivím,že se ti do ivf nehce,překecávala jsem manžela dlouho než jsme do toho znovu šli a čekala jsem každý měsíc,jestli se náhodou nestane zázrak,jestli nám pán Bůh požehná a možná někdy...... :wink: .
21. lis 2013 v 19:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allicia no při darovátkách se nemusíš tolik cpát hormonama (nepodstupujete nic krom ET),a pak jen Utroš :wink:
22. lis 2013 v 07:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allicia jak psala Carlik nechtěla bys jit do toho s darovanyma a fakt zahul na tělo tak neni.pouvažujte s manželem. :wink:
22. lis 2013 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carlik jsem jak počasi,ale dam vědět co a jak.
22. lis 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carlik děkuji za tip :wink: ale darované nechceme,když máme malou vlastní,to bychom spíše další adoptovali,možná někdy změníme názor,ale zatím to cítíme takhle :wink:
22. lis 2013 ve 22:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allicia změň nazor a do darovanych běž kdykoliv budeš chtít je to tvoje ty ho porodíš a vychovaš. :slight_smile:
24. lis 2013 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, omlouvam se pokud již tady někdo psal tema na platbu iui, ale je tady tolik stránek, že celé se mi to opravdu nechce číst. Jsem nyní v reprofitu olomouc pojistovnu mam VZP, nastestí od 1.1. ZPMVCR a byla jsem prekvapena, ze musím platit za IUI 1500,- kč udajně za zavedeni kanyly, přitom jsem četla, že to pojištovna hradí v plné ceně. Máte někdo zkušenost díky za radu
24. lis 2013 ve 14:47  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mattymatula ono to je těžké každa pojištovna je jina.holky ti možna pisnou ja jsem byla vždy samoplatce a vše jsem si platila sama a nemůžu si stěžovat mám Dominička.
25. lis 2013 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@britka ahojky,jak ti dopadly výsledky,vše o.k.? :wink:
3. pro 2013 v 11:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allicia jo oukej všechno v pořádku.Tak dneska hlasím 3 zoubek,proto byl ukňourany a 2 noci se provrtěl a spal špatně.Venku je pěkně zima byla jsem si nastříhat Barborku.Už maš ve váze?
4. pro 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@britka letos poprvé nemám Barborku,malá je zase nemocná,co chodí do školky,tak je to každou chvíli a tak jsme doma a poblíž nás není nikde ovocný strom,kde bych si jí mohla natrhat,ale jestli nezapomněla mamča,tak jí dostanu určo od ní :slight_smile: .Jo ty zoubky potrápí,malá měla i teploty,může být i průjem, pomohl jí Calgel na dásně,chladivé kousátka nechtěla,ale ten zoubkový úsměv stojí za to :grinning:
4. pro 2013 v 18:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allicia já Barborku mam já mam třešeň a mamča pro mě ma zlaty dešť ten stopro rozkvete nemusíš mít zrovna třešeń.Maly je od rána roztomily,ale nezastaví se a pořád něco vyvádi tak fakt oči i v zadku.Krom ubrečení u zoubku a nevrlosti v pohodě.Spinka celé noci od narozeni jestli se nezměni tak jsem spokojena.
8. pro 2013 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@britka tady u nás na sídlišti není kolem ani zlatý déšť,ale našel by se šeřík :grinning: ale ten se na Barborku nehodí,ale mám adventní věnec a budu mít smrkové větvičky ve váze.Malá jak byla batolátko,byla hodná,málo plakala,dobře spinkala dobře papala,kamarádka má ročního kluka a to je malé šídlo neposedné,to jsem neznala,ale zato je větší rošťak a šídlo tak od 1,5 ročku a poslední dobou období vzdoru a to si někdy říkám,kde je to moje hodné miminko :grinning:
9. pro 2013 ve 14:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allicia kdysi jsem měla i břízové větvičky a byly ve váze pěkné.Maly ten je už teď šidlo a neposedne a pořád něco vymyšli.Malo přes den spi a tak toho moc nenadělam až večer můžu něco dělat a to jsem už zas ospala.Dnes jsem si chtěla udělat těsta no a budu je dělat až zítra ach jo.
9. pro 2013 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek