Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

allicia
11. pro 2013

@britka mám počítač v opravě 😖 ,tak píšu od rodičů.No já budu péct až příští týden a budu mít malou pomocnici,vždycky když něco peču,tak mi asistuje 😀 .Jinak už jsme začali s manžou přemýšlet,že by jsme možná do toho rizika šli a zkusili to s tou operací a s tím vším,ale včera byl manžel se známou co pracuje v nemocnici u miminek v Motole,která jsou po narození těžce nemocná nebo i postižená a prý víc jak z 50% jsou tyto miminka po umělém opl.tak nás to zas posunulo zpátky,tak uvidíme časem,jak se nakonec rozhodneme 😉

britka
11. pro 2013

@allicia jak se koukneš do diskuze tak jsou miminka zdrave a celé těhotenství jsi hlídana.A dost jich ma darované tak nad tím nerozmyšlej a jděte do toho a nedivejte se doprava doleva.Mala pomocnice ti určitě pomůže prcci strašně rádi pomahaji.Včera jsem upekla perníčky a dnes jsem myslela že budu večer pect,ale dopadlo to tak že mi maly probrečel večer a v 22h.pect to by nešlo a tak jsem aspoň vyžehlila ach jo kdy budu pect nevím.

jej
14. led 2014

Ahoj holky,
zdravím v novém roce! SAma nakukuju po hooodně dlouhé době a vidím, že je tu ticho po pěšině! JAk se máte, co je nového? Já se už sotva valím, za necelé 3 týdny mám termín porodu. Sice člověk je už nepohyblivý, ale na druhou stranu si ještě honem honem toho těhu břucha chci užít. Ahojte

britka
25. led 2014

Ahojki holky kde je kdo?Neměla jsem počítač a tady za celou dobu nikdo nepíše ach jo?
@jej ahojki tak odpočívej a ať je vše v pořádku.A co jinak nového?

misa.patrik
26. led 2014

Ahojík no myslím že když jsou ze snažilek maminky tak se asi nestíhá 😀 já třeba nestíhám vůbec. Adámek mě vyštavuje na 120% je to náročné mít nedonošence 😉 😉 😉

allicia
27. led 2014

@britka Ahojky,taky se ozývám po delší době,konečně mám znovu po měsíci počítač z opravy a co u tebe nového,už jsi byla u Macháče?
@jej držím palečky na pohodový porod 😉

britka
28. led 2014

@misa.patrik ahojki a zdravím na nedošence nemysli já taky nemám čas s bidou zaliju kvitka musím byt pořád v postřehu a mame samé modřiny jak milostpan padá.Maly Adamek pěkně vyrostnul. 🙂 Už těm prckum bude 1 roček.

spunda
28. led 2014

@misa.patrik Ale je nádhernej 🙂)))

jajinka121
28. led 2014

ahojte, zdravím🙂 v únoru nás čeká 1. konzultace v Reprofitu Olomouc, tak jsem zvědavá🙂

britka
29. led 2014

@allicia ahojki maly roste jako z vody a pořád něco vyvadí a tak se nezastavím.Taky jsme byli bez počítače a teď mame 2.U Machače jsem byla i s malym a tak koukal jak je velky.A co ty?

britka
30. led 2014

@jajinka121 vybrala sis správně uvidíš budeš spokojena.

kvakuska
30. led 2014

@britka zdar tetko, teď se nemůžeš počítače nabažit, co? 😀

kvakuska
30. led 2014

@jajinka121 ahoj, věřím že nebudeš litovat a brzy se prcka dočkáte 😎

kvakuska
30. led 2014

@misa.patrik Adámek je krásnej klučina, věřím že všechny ty nervy za to stály a teď už snad bude vše v pořádku 🙂 ... zůstaly Adámkovi nějaké problémy z toho, že přišel na svět tak brzy?

carlik
30. led 2014

Koukám, že když napíše jedna, tak hned je tu živjejc 😉
@kvakuska a co ty holka, ty pořád chodíš ke Štěpánovi?
@britka jo kvítka, ty občas zaleju, ale nějak odcházejí samy, takže min. týden jsemzase vyhodila jedno 😒 jinak čas tak letí, oslavily jsme 2. narozeniny a za chvilku jdeme k zápisu do školky....děsně to letí asi všem. Sice je veku děsný počasí, ale doma taky toho moc nestihnu, furt kolem malé a nemůžu jí nechat bez dozoru, takže sem tam kuknu na mejl a jinak nic.
@spunda 🙂 kde tady máš týdny?
@misa.patrik ty jo, ten už je velkej a snad teda všechno dožene "nedonošeneček jeden" 🙂
@jej tobě pohodovej porod, no a zdravý miminko!

kvakuska
30. led 2014

@carlik no ke Štěpánovi už tak leda na návštěvy 😀 😀 ... i s mojí skoro půlroční holčičkou 😀 😀 😀

kvakuska
30. led 2014

@jej koukám že termín máš v prosinci 2010, to už teda pěkně přenášíš, mimčo už bude mít aspoň 18kg, ne? 😠 ... tak hlavně ať všechno dobře dopadne 🙂

misa.patrik
30. led 2014

@kvakuska ahojík no toož zatím vpohodě,musíme rehabilitovat a jezdíme na vyšetření ale snad bude vše dobré do budoucna nikdo není co bude,ale JÁ věřím že bude vpořádku je to muj statečnák 😉 😉 😉

catchulinecka
30. led 2014

@jajinka121 ahoj!!! 🙂 my máme za sebou první konzultaci u dr. Machače, je to fakt osobnost, hrozně příjemný. Zítra jdeme na druhou schůzku, to už bychom si měli říct co a jak podrobně. Jsem moc ráda, že se začíná něco dít!!! Určitě dej pak vědět, jak to tam na tebe působilo a co jste se dozvěděli 🙂

jajinka121
30. led 2014

@catchulinecka aha, super, jak to bylo? první jen povídání na chvíli? a na druhou vás zval na kdy? určitý DC? Nevím moc co čekat🙂 děkuju moc.
Na první schůzku říkala sestra že můžu přijít sama. jsem dnes 19DC, jdu tam 10.2. Teď budou prázdniny a budou mít zavřeno.

catchulinecka
30. led 2014

@jajinka121 ježišmarjá nestraš, my jsme objednaní na zítra 😀 tak doufám, že nepřijedem a bude zavřeno 😨 každopádně přesně tak, první návštěva bylo povídání, aby zjistil co a jak, naše nemoci atd...no a na druhou návštěvu nás prostě jen objednali, bylo to od první schůzky zhruba 14 dnů. Neptali se DC, nic takového...

britka
31. led 2014

@kvakuska víš že ani ne,nějak na počítač můžu když maly spi jinak by psal taky nějak je na elektroniku a mobily vysazeny.Nějak to holkám nedošlo že máš roztomilou holčičku 🙂 co?Tajnustkářko 🙂 Maly je fakt šidlo a začíná frajeřit s chozenim a je pořád vysmaty od ucha k uchu a na každého se řehoní.

kvakuska
31. led 2014

@britka no vy už máte na chození docela nárok, ale proč moje dítě lozí po čtyřech, když ještě nemá ani půl roku, to fakt nevím ?!? 😕 ... já jaksi nejsem ta správná ambiciózní matka, která prahne po tom, aby její dítě umělo všechno dřív než ostatní děti 😝

kvakuska
31. led 2014

@jajinka121 na první konzultaci je většinou jen všeobecné povídání, jak dlouho se snažíte, co už máte za sebou, jaké máte nemoci, problémy atd., také se vás zeptá, jaké máte představy o léčbě, zda chcete jít hned "natvrdo" do léčby, protože třenba už máte určitý věk a na mimi spěcháte, a nebo zda chcete začít šetrnějšími metodami ... nastíní vám finanční stránku věci, nejspíš vám nechá udělat nějaké odběry (teda hlavně tobě), aby měl přehled jak to vypadá hormonálně ... no a na druhé konzultaci vám řekne v čem vidí problém a navrhne vám, jak by váš problém řešil ... poslední slovo v tom jak bude léčba probíhat máte samozřejmě vy ... dnes máte výhodu v tom, že základní léčba může kompletně proběhnout v Olomouci, namusíte na zákroky jezdit do Brna, jak tomu bylo dřív ... takže neboj, v Reprofitu je to na pohodu 😎

kvakuska
31. led 2014

@britka těžko to někomu mohlo dojít, když jsem to sem nikdy nenapsala 😀 ... však tobě to také docházelo dlóóóuho 😀

carlik
31. led 2014

@kvakuska počkej, já jsem něco "zaspala"? Ty jsi porodila nebo jinak jste se dočkali ty tajnůstkářko ? 😉

kvakuska
31. led 2014

@carlik jsem skoro před půl rokem porodila 😀 😉

jajinka121
31. led 2014

@catchulinecka nene, neboj, až příští týden tam nejsou🙂 pak dej vědět jaké to bylo🙂

jajinka121
31. led 2014

@kvakuska tak paráda, chtěla bych IUI, snažíme se 1,5 roku. Snad mi teda vyjdou vstříc. Měřím teplotu, dělám ovu testy a už mi z toho hrabe, tak bych chtěla zkusit IUI - nechci to řešit už jen tak doma. Na IVF mám snad času dost🙂 bude mi 30, patrner bude mít 33.

carlik
31. led 2014

@kvakuska to teda moc gratuluju a přejeme ať malá roste jen do krásy, a to jsi vydržela mít "zavřenou hubu" tak dlouho? Ani S. nic jsi neřekla?