• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

2. července 2017 
@britka mám počítač v opravě :confounded: ,tak píšu od rodičů.No já budu péct až příští týden a budu mít malou pomocnici,vždycky když něco peču,tak mi asistuje :grinning: .Jinak už jsme začali s manžou přemýšlet,že by jsme možná do toho rizika šli a zkusili to s tou operací a s tím vším,ale včera byl manžel se známou co pracuje v nemocnici u miminek v Motole,která jsou po narození těžce nemocná nebo i postižená a prý víc jak z 50% jsou tyto miminka po umělém opl.tak nás to zas posunulo zpátky,tak uvidíme časem,jak se nakonec rozhodneme :wink:
11. pro 2013 v 18:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allicia jak se koukneš do diskuze tak jsou miminka zdrave a celé těhotenství jsi hlídana.A dost jich ma darované tak nad tím nerozmyšlej a jděte do toho a nedivejte se doprava doleva.Mala pomocnice ti určitě pomůže prcci strašně rádi pomahaji.Včera jsem upekla perníčky a dnes jsem myslela že budu večer pect,ale dopadlo to tak že mi maly probrečel večer a v 22h.pect to by nešlo a tak jsem aspoň vyžehlila ach jo kdy budu pect nevím.
11. pro 2013 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
zdravím v novém roce! SAma nakukuju po hooodně dlouhé době a vidím, že je tu ticho po pěšině! JAk se máte, co je nového? Já se už sotva valím, za necelé 3 týdny mám termín porodu. Sice člověk je už nepohyblivý, ale na druhou stranu si ještě honem honem toho těhu břucha chci užít. Ahojte
14. led 2014 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojki holky kde je kdo?Neměla jsem počítač a tady za celou dobu nikdo nepíše ach jo?
@jej ahojki tak odpočívej a ať je vše v pořádku.A co jinak nového?
25. led 2014 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík no myslím že když jsou ze snažilek maminky tak se asi nestíhá :grinning: já třeba nestíhám vůbec. Adámek mě vyštavuje na 120% je to náročné mít nedonošence :wink: :wink: :wink:
26. led 2014 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@britka Ahojky,taky se ozývám po delší době,konečně mám znovu po měsíci počítač z opravy a co u tebe nového,už jsi byla u Macháče?
@jej držím palečky na pohodový porod :wink:
27. led 2014 ve 22:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misa.patrik ahojki a zdravím na nedošence nemysli já taky nemám čas s bidou zaliju kvitka musím byt pořád v postřehu a mame samé modřiny jak milostpan padá.Maly Adamek pěkně vyrostnul. :slight_smile: Už těm prckum bude 1 roček.
28. led 2014 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misa.patrik Ale je nádhernej :slight_smile:)))
28. led 2014 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, zdravím:slight_smile: v únoru nás čeká 1. konzultace v Reprofitu Olomouc, tak jsem zvědavá:slight_smile:
28. led 2014 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@allicia ahojki maly roste jako z vody a pořád něco vyvadí a tak se nezastavím.Taky jsme byli bez počítače a teď mame 2.U Machače jsem byla i s malym a tak koukal jak je velky.A co ty?
29. led 2014 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka121 vybrala sis správně uvidíš budeš spokojena.
30. led 2014 v 06:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@britka zdar tetko, teď se nemůžeš počítače nabažit, co? :grinning:
30. led 2014 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka121 ahoj, věřím že nebudeš litovat a brzy se prcka dočkáte :sunglasses:
30. led 2014 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misa.patrik Adámek je krásnej klučina, věřím že všechny ty nervy za to stály a teď už snad bude vše v pořádku :slight_smile: ... zůstaly Adámkovi nějaké problémy z toho, že přišel na svět tak brzy?
30. led 2014 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že když napíše jedna, tak hned je tu živjejc :wink:
@kvakuska a co ty holka, ty pořád chodíš ke Štěpánovi?
@britka jo kvítka, ty občas zaleju, ale nějak odcházejí samy, takže min. týden jsemzase vyhodila jedno :unamused: jinak čas tak letí, oslavily jsme 2. narozeniny a za chvilku jdeme k zápisu do školky....děsně to letí asi všem. Sice je veku děsný počasí, ale doma taky toho moc nestihnu, furt kolem malé a nemůžu jí nechat bez dozoru, takže sem tam kuknu na mejl a jinak nic.
@spunda :slight_smile: kde tady máš týdny?
@misa.patrik ty jo, ten už je velkej a snad teda všechno dožene "nedonošeneček jeden" :slight_smile:
@jej tobě pohodovej porod, no a zdravý miminko!
30. led 2014 v 07:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carlik no ke Štěpánovi už tak leda na návštěvy :grinning: :grinning: ... i s mojí skoro půlroční holčičkou :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2014 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jej koukám že termín máš v prosinci 2010, to už teda pěkně přenášíš, mimčo už bude mít aspoň 18kg, ne? :angry: ... tak hlavně ať všechno dobře dopadne :slight_smile:
30. led 2014 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvakuska ahojík no toož zatím vpohodě,musíme rehabilitovat a jezdíme na vyšetření ale snad bude vše dobré do budoucna nikdo není co bude,ale JÁ věřím že bude vpořádku je to muj statečnák :wink: :wink: :wink:
30. led 2014 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka121 ahoj!!! :slight_smile: my máme za sebou první konzultaci u dr. Machače, je to fakt osobnost, hrozně příjemný. Zítra jdeme na druhou schůzku, to už bychom si měli říct co a jak podrobně. Jsem moc ráda, že se začíná něco dít!!! Určitě dej pak vědět, jak to tam na tebe působilo a co jste se dozvěděli :slight_smile:
30. led 2014 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catchulinecka aha, super, jak to bylo? první jen povídání na chvíli? a na druhou vás zval na kdy? určitý DC? Nevím moc co čekat:slight_smile: děkuju moc.
Na první schůzku říkala sestra že můžu přijít sama. jsem dnes 19DC, jdu tam 10.2. Teď budou prázdniny a budou mít zavřeno.
30. led 2014 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka121 ježišmarjá nestraš, my jsme objednaní na zítra :grinning: tak doufám, že nepřijedem a bude zavřeno :fearful: každopádně přesně tak, první návštěva bylo povídání, aby zjistil co a jak, naše nemoci atd...no a na druhou návštěvu nás prostě jen objednali, bylo to od první schůzky zhruba 14 dnů. Neptali se DC, nic takového...
30. led 2014 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kvakuska víš že ani ne,nějak na počítač můžu když maly spi jinak by psal taky nějak je na elektroniku a mobily vysazeny.Nějak to holkám nedošlo že máš roztomilou holčičku :slight_smile: co?Tajnustkářko :slight_smile: Maly je fakt šidlo a začíná frajeřit s chozenim a je pořád vysmaty od ucha k uchu a na každého se řehoní.
31. led 2014 v 06:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@britka no vy už máte na chození docela nárok, ale proč moje dítě lozí po čtyřech, když ještě nemá ani půl roku, to fakt nevím ?!? :confused: ... já jaksi nejsem ta správná ambiciózní matka, která prahne po tom, aby její dítě umělo všechno dřív než ostatní děti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. led 2014 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka121 na první konzultaci je většinou jen všeobecné povídání, jak dlouho se snažíte, co už máte za sebou, jaké máte nemoci, problémy atd., také se vás zeptá, jaké máte představy o léčbě, zda chcete jít hned "natvrdo" do léčby, protože třenba už máte určitý věk a na mimi spěcháte, a nebo zda chcete začít šetrnějšími metodami ... nastíní vám finanční stránku věci, nejspíš vám nechá udělat nějaké odběry (teda hlavně tobě), aby měl přehled jak to vypadá hormonálně ... no a na druhé konzultaci vám řekne v čem vidí problém a navrhne vám, jak by váš problém řešil ... poslední slovo v tom jak bude léčba probíhat máte samozřejmě vy ... dnes máte výhodu v tom, že základní léčba může kompletně proběhnout v Olomouci, namusíte na zákroky jezdit do Brna, jak tomu bylo dřív ... takže neboj, v Reprofitu je to na pohodu :sunglasses:
31. led 2014 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@britka těžko to někomu mohlo dojít, když jsem to sem nikdy nenapsala :grinning: ... však tobě to také docházelo dlóóóuho :grinning:
31. led 2014 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvakuska počkej, já jsem něco "zaspala"? Ty jsi porodila nebo jinak jste se dočkali ty tajnůstkářko ? :wink:
31. led 2014 v 08:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carlik jsem skoro před půl rokem porodila :grinning: :wink:
31. led 2014 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catchulinecka nene, neboj, až příští týden tam nejsou:slight_smile: pak dej vědět jaké to bylo:slight_smile:
31. led 2014 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvakuska tak paráda, chtěla bych IUI, snažíme se 1,5 roku. Snad mi teda vyjdou vstříc. Měřím teplotu, dělám ovu testy a už mi z toho hrabe, tak bych chtěla zkusit IUI - nechci to řešit už jen tak doma. Na IVF mám snad času dost:slight_smile: bude mi 30, patrner bude mít 33.
31. led 2014 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvakuska to teda moc gratuluju a přejeme ať malá roste jen do krásy, a to jsi vydržela mít "zavřenou hubu" tak dlouho? Ani S. nic jsi neřekla?
31. led 2014 ve 14:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek