Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

kimuska
14. zář 2016

@destovakapka Jo,jo byva tam jen v utery, coz mi teda nevadi a vzdy si to nejak zaridim,ze muzu odejit z prace. Ja jsem totiz nechtela k chlapovi, ale ted uz by mi to bylo asi jedno. Pak kdyztak napis, jak jsi dopadla, jak u ni,tak i v tom Sternberku,ju?

destovakapka
15. zář 2016

Ahoj holky,bylo Vám řečeno nějakou sestřičkou že na odběr krve se chodí mezi 11-12hod?dneska jsem měla v práci ranní, vzala jsem si propustku ze jsem dneska 3DC a měla jsem přijít na odběr krve (hormonalni profil) 2-4DC do IVF Clinic.Tak jsem z práce odešla o 2hod. dřív. Došla jsem do caru a sestřička mi řekla že na odběr krve se chodí mezi 11-12hod.aby to stihli odvést a že mám přijít zítra. Já jsem tak byla naštvaná, přitom doktorka mi řekla že můžu přijít dopoledne nebo odpoledne že to je jedno.

beruska1889
15. zář 2016

@destovakapka Ahojky, možné to je, pokud to vozí do jiné laboratoře a mají tak domluvenou svozovou službu, je to sice divné, na odběry se chodí většinou ráno, ale zálaží jak to mají oni konkrétně zařízené, každopádně Tě na to měli předem upozornit... aspoň tady tak to dělám v práci já... 🙂 sděluji konkrétní den i s časem, aby se mi nestávalo přesně toto... jakmile mi totiž "svozák" odjede už mají ti co nepřišli smůlu, jezdí po celém kraji a nemají čas se mi vracet kdykoli si já písknu...

janaspo
16. zář 2016

@kimuska Ahoj, omlouvám se, že tě tak troufale oslovuji. Ale též chodím k dr. Souškové a jsem z PV 🙂 U mě je bohužel problém trošku jinde, v květnu jsem podstoupila revizi pro zamlklé těhotenství (povedlo se cca po 3/4 roce). Ihned po zkušenosti s revizi a přístupem mého tehdejšího gyn. jsem si našla paní Dr. Souškovou. Také sleduje(me) ovulaci dle utz., udělala mi hormonální profil. Vše v pořádku, ale stále se nedaří a navíc mě trápí velmi krátký cyklus (důvod zatím neví). Chtěla jsem se jen zeptat, taky ti vždy po ovulací určí užívat Gynprodyl? A dostaneš pak MS až po odebrání. Já bohužel mám dvakrát zkušenost že jsem začala krvácet a při užívání, což si myslím, že je špatně :(. Jinak s paní Dr. jsem domluvená, že pokud se nezadaří do listopadu tak si mě převede na kliniku a budeme to řešit jinak a toho se trošku bojím.

destovakapka
16. zář 2016

Ahoj holky,stalo se Vam nektere ze jste byly na pohovoru u Souskove a pak na kontrole u nekoho jineho?Ja jsem myslela ze kdyz jsem byla na konzultaci u doktorky Souskove ze tam pak k ni prindu na kontrolu ale sestricka me objednala k nekomu jinemu.

avonarv
16. zář 2016

@destovakapka Je to normální. Já byla u Všech zdejších doktorů. Záleží totiž, kdo je k dispozici na klinice. Neboj jsou všichni fajn.

kimuska
16. zář 2016

@janaspo Ahoj, nejsi troufala, klidne se ptej🙂 take sledujeme ovulaci, vzdy pred ovu si musim tak den pred pichnout Pregnyl a naplanovat sex a tim to zatim hasne, ale nedari se☹ Ja zase mam spise ten cyklus delsi, ale pravidelny, takze zatim jine leky apod. neberu. No, mne prave slibila, ze pokud se nezadari do konce prazdnin, tak me take presupne na kliniku☹ z cehoz zrovna radost nemam a hlavne tohle jsem nechtela a porad doufala, ze to nejak dopadne! Drzim pesticky😉

janaspo
16. zář 2016

@kimuska Pregnyl jsem taky pichala. Presne jak pises ... taky porad doufam, ze se zadari. Uvidime. A drzim pesticky take! Jinak k dr. bych mela jit 27., tak uvidime co rekne.

kimuska
17. zář 2016

@janaspo Dekuji🙂 Ja k ni jdu take 27. na preventivku a zrovna bych mela mit ovu🙂pak si muzeme napsat, jak jsme dopadly😉

janaspo
17. zář 2016

@kimuska Jasne 🙂. Noo u me rikala ze bude asi problem se zlutym teliskem. Uvidime 🙂

vvercatkoo
18. zář 2016

@kimuska Ahojky, byla jsem ve Františkových. Bylo super, al čekala jsem větší zájem o nás ženy. Teď už jsou to spíš lázně pro německé důchodce s pohybovkama. Byla jsem ubytována na Jeseniusu, na balneu super, ale jinak přístup katastrofa

vvercatkoo
18. zář 2016

Ahoj holky, tak 27. začínám papat léky. Machač mi namíchal speciální guláš léků, takže teď už to musí vyjít a 11.10. UTZ 🙂
Holky pokud máte problémy se zády a, doporučuji dornovou metodu. Trpěla jsem při ní, ale vydržela. Já byla celá zablokována a dokonce jsem měla blokle i bříško. Pred transferem se mám znovu objednat ať připravíme tělo na embrijko

kimuska
18. zář 2016

@vvercatkoo My jsme ve Frantiskovych byli jednou na dovolene a musim ti dat za pravdu, plno nemeckych duchodcu a vsichni kolem nich behali, div se z nich nepo...li🙂 Prosim te a kam chodis na tu Dornovu metodu, fyzio nebo maser? Muzu poprosit kontakt, treba do IP🙂

hahebu
18. zář 2016

@vvercatkoo byla jsem ve Fr. L. v březnu a teda nemůžu souhlasit. Lázeňské úžasné, procedury braly vážně, krásně se o nás staraly... Asi taky záleží, kde jsi procedury měla. Já v Pawliku a v Císařských lázních a naprostá spokojenost.

vvercatkoo
18. zář 2016

@hahebu však jsem psala, že balení super ale ostatní služby hrůza

vvercatkoo
18. zář 2016

@kimuska na dornovce jsem byla ve veselí nad Moravou, ale je toho dost. Koukni na než a najdeš i v okolí bydliště

radnev
20. zář 2016

Ahoj holky,mam na Vas dotaz. Od zitrka zacinam stimulovat.moje 1.ivf. A odber vajicek vyjde asi na vikend. Tak by me zajimalo jak to na ivf clinicu funguje, kdyz tam o vikendu nejsou nebo nejak oddalujou ovulaci. Dekuji

lenca1212
20. zář 2016

ahoojky jestli Ti to vyjde na víkend tak to udělají neboj se ..pracují tam i v sobotu a v neděli ..tak drží pěstičky ať to výjde ..Jezdím tam taky a zatím nic právě ..ale těším se jdu na závádění mrážáčka v říjnu..

radnev
20. zář 2016

@lenca1212 dekuji moc za info. Doufam,ze to vyjde. U nas nenasli zadny problem. Taky drzim palce at se konecne zadari.

destovakapka
23. zář 2016

Ahoj holky,tak uz to mam za sebou.Pruchodny mam jenom pravy vejcovod a levy se naplnil ale neprotekl takze pravdepodobne neni pruchozi.

beruska1889
24. zář 2016

@destovakapka Ahojky, je supr, že už to máš za sebou 😉 Jáké to bylo? čeká mě to totiž taky a trochu se bojím ☹ je fajn, že je průchodný aspoň jeden... 😉 a co Tě čeká teď? 😉

destovakapka
24. zář 2016

@beruska1889 Ahoj,napisu Ti jak to bylo u mne.Taky jsem se bala co me ceka.Prisla jsem na 7 ranno do gynegologicke ambulance.Sestricka mi tam zalozila kartu v pc.Ptala se kde bydlim,kde pracuji,jaky je muj gynegolog atd.Po tomto co bylo hotove me odvedla na sesternu luzkoveho oddeleni.Tam mi sestricka zmerila tlak,teplotu.Dala nejake papiry na precteni a podepsani.Zavedli me na pokoj kde byly 2 pani.Prevlekla jsem se do nocni kosile moji.Prisla pro me sestricka ze me pan doktor prohlidne.Pan doktor se me ptal jak dlouho se snazime atd.ptal se na ruzne veci.Pak si me prohlidl ale to delal jenom ultrazvuk delohy i poridil snimek delohy.Rekl mi co me ceka.Sestricka mi tam donesla 2 prasky ze to bylo kdyby se u mne projevila alergie na tu latku kterou to delaji tak ty prasky tomu meli zabranit.Pak jsem sla na pokoj.Tam jsem dostala vlozku a plachtu kterou davaji na ten stul.

destovakapka
24. zář 2016

@beruska1889 V 8hod.si pro mne prisla sestricka,na chodbe stala jina sestricka a pan doktor,sli jsme do jine budovy na ten rengten.V kabince jsem si odlozila mikinu a kalhotky.Pak si me vyzvedl pan doktor,pomohl mi na stul,u stolu maji jenom to na co davas nohy kdyz je roztahnes.Nohy me na tom zapasoval,pak si me chystal,to nebolelo,to me potiral desinfekci ktera teda hrozne studila i ve vnitrku,jenom jak tam pak neco daval tak to me upozornil ze to pichne jak bodnuti od komara,tak to bylo opravdu jak od komara.Pak mi rekl ze me ma nachystanou,jina sestricka me pak nohy od tech popruhu uvolnila sundala dolu ze mam nohy pokrcit.Pan doktor tam pak tlacil tu tekutinu a bolelo me jenom to jak to tam tlacil,prvni to byla mala bolest kterou jsem pomalu ani necitila.To mi rekl ze pravy vejcovod protekl hned,pak si volal sestricku ze chce jeste dalsi davku,tam me to uz teda bolelo prvni trochu a pak to zesilovalo ta bolest ale pripadalo mi to ze to trva minutu ta bolest mozna to bylo par vterin,pak to rychle odeslo.To jsem uz mela za sebou,sestricky mi pomohli si sednout,sestricka mi dala vlozku a ze me odvezou na vozicku.Tak jsem si dala vlozku,kalhotky a pak me odvezli na voziku na pokoj.Jenom jak jsem si pak davala kalhotky tak jsem si vsimla ze na vlozce mam krev,to se mi trosku zamotala hlava ale jinak v pohode.Na pokoji jsem lezela 2 hod.Jeste ze jsem si sebou vzala vlozky,protoze jak me pak propustily dom za 2 hod.tak jsem si musela vymenit vlozku ze jsem dost po tom krvacela,dneska krvacim uz malo.Pan doktor mi jenom rekl,ze pravy vejcovod se naplnil hned,levy ze se naplnil ale to bylo vsechno,ze oni delaji jenom ten zakrok a cekaji jeste na vysledky rengtenu ale ze to na vysledky cekat nemusim,na otehotneni ze mi staci jenom jeden vejcovod,3-4 dny se mam jenom sprchovat a nesmime tedka mit sex nerikal kolik dni.Ja jdu v utery na kontrolu i ze zpravou z nemocnice do caru,sestricka me objednala k panu doktorovi,ze pani doktorka Souskova tam zadne utery u nich nebyva.Tak jsem zvedava co mi pan doktor rekne.

destovakapka
24. zář 2016

Holky mate nektera za sebou IVF?

avonarv
24. zář 2016

@destovakapka Ano já mám za sebou 2 nepovedená IVF a pak KET, který byl úspěšný.

destovakapka
24. zář 2016

@avonarv KET je prosim te co?

avonarv
24. zář 2016

KET- krio embrio transtér - je hluboce zamražené embrio, které se rozmrazí a vloží do dělohy

beruska1889
25. zář 2016

@destovakapka Ahojky, moc děkuju za podrobný popis 😉 nevypadá to nijak tragicky, tak to asi zvládnu 😉 tak ať se Ti moc daří a brzy se dočkáš svého miminka 😉

destovakapka
25. zář 2016

@beruska1889 To zvládneš,jak mě pak pustily dom asi tak 2hod.po tom zákroku tak jsem v pohodě mohla chodit.Právě že nevím asi máme zkusit IUI nebo rovnou IVF.Přece nás tlačí jenom ten věk.

beruska1889
25. zář 2016

@destovakapka tak to je fajn, žes to snesla tak v pohodě 😉 já doufám, že mi to vyjde na pátek, abych nemusela hned druhý den do práce... ☹ tak záleží na Vás, jak se doma dohodnete... já se na IVF nechystám, pokud to nebude vyloženě nutné... IUI bych zkusila, ale IVF zatím ne... nejsem na to psychicky připravená ☹ nějak jsem se s tím asi ještě nesmířila, navíc dokud nemám všechny výsledky, tak to nechci řešit... věk nás naštěstí zatím netlačí, jsem ráda, že jsem to začala řešit včas a máme rezervy 😀 😉