Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

destovakapka
21. říj 2016

@beruska1889 Ahoj,tak krev je pozitivni ale je to nizko,je to 18.Tak mi to rekla sestricka,tak vlastne nevim na cem jsem.Krvacim porad a od vcerejska me boli bricho jak kdybych to mela dostat.

destovakapka
21. říj 2016

@beruska1889 Byla jsem na pohotovosti,doktor neprojemny a jeste me zdrbl ze proc chodim na pohotovost,ze to mohlo pockat,ze od stredy mam mesicky a divil se ze mi brali ve ctvrtek krev na HSG a pritom ze jsem uz mela mesicky.Jeste kdyz jsem mu ukazovala zpravu z car tak me zdrbl ze tam mam jasne psane ze kdyz to bude pozitivni ze kontrola 31.10.a kdyz to pozitivni nebude tak kontrola 24.10.Jsem mu rekla ze krev mam pozitivni a 18HCG a to mi rekl ze to nic neni ze tehotenstvi je od 350HCG vis.Takze doktorka v car mluvi neco jineho a on taky.Je mi divne ze by mi doktorka nerekla ze mam MS.Tak jsem dala 90kc za to ze jsem dostala vynadano a ze mam mesicky.

vvercatkoo
22. říj 2016

@destovakapka ta drzost doktorů nezná meze. To mě moc mrzí, že byl tak hnusný

destovakapka
22. říj 2016

@vvercatkoo Je mi divne ze MS jsem dostala minuly tyden v pondeli,ve stredu skoncila a tento ctvrtek ze bych to zas dostala.V car mam krev na tehotensky test pozitivni a na pohotovosti uvidim dneska odpoledne.

vvercatkoo
22. říj 2016

@destovakapka je pravda že to hCG máš dost nízké, ale budu ti držet pěsti, ať vše dobře dopadne. 😉 . Já taky neztracej naději. Dnes mi volal Machač, že máme jen jedno oplodněné a v pondělí nás chce vidět.

destovakapka
22. říj 2016

Tak vysledky z krve na pohotovosti mam negativni,zda se mi to teda divne ze ve ctvrtek je to v car pozitivni a v patek to je negativni.

vvercatkoo
22. říj 2016

@destovakapka to mě moc mrzí. Může to být biochemické těhotenství

destovakapka
22. říj 2016

@vvercatkoo Ja jsem minuly tyden brala clostilbegyt a ten se pry v tehotenstvi nesmi,jenomze ja to nevedela ze jsem pravdepodobne tehotna.

vvercatkoo
22. říj 2016

@destovakapka to nemůžeš, tak brát. Na co jsi ho brala? To máš od doktora?

destovakapka
22. říj 2016

@vvercatkoo

13.zari jsem dostala MS

23.zari jsem byla na HSG pruchodnost vejcovodu, krvacela jsem po tom (13DC)

27.zari jsem byla na kontrole v Car, na ultrazvuku na pravém vaječníku DF 16mm (16DC)

28.září jsem dostala pichnutý pregnyl 5000IU po 10hod. dopoledne (17DC)

29.září a 30.září plánovaný sex (18-19DC)

10.rijna jsem dostala MS ale která byla slabsi a kratsi trvala mi jenom 3 dny

12.rijna - 16.rijna nasazeny clostilbegyt (3-7DC)

19.rijna zaclo vecer slabe krvaceni (10DC)

20.rijna kontrola v car (11DC),levý vejcovod pomaly, liny a zuzeny, ze by to chtelo vic jeste prostouchnout. Pravy vejcovod dobry. Hormonalni profil ze mam taky dobry, jenom ze mam na hranici normi stitnou zlazu asi na ni neco beru, jsem rekla ze ne.Pak rikala ze jsem mela brat clostilbegyt a to jsem doktorce rekla ze krvacim ale nejak jsme to zamluvily s tim ze jsem mela brat clostilbegyt 1 denne a ja ho brala 2× denne.

Ultrazvuk - na levé strane folik 9mm, na prave strane 10mm. Doktorka rikala ze to vypada na pozdejsi ovulaci asi nemam dlouhe cykly 30 dni.Kdyz jsem ji rekla ze to jsem mela leden a unor tech 30 dni, ze tedka mam 28,27,24,23 jak kdy.Tak zajela trosku hloub a rikala ze tam vidi malou bublinku, ze to vypada ze jsem gravitni ale ze to je uplne na zacatku.Kdyz to ze mne vytahla tak videla krev na kondome a jeste mi dala papir na utreni.To se ptala asi jsem si delala TT, jsem rekla ze ne, kdyz jsem to dostala tak jsem myslela ze to nevyslo, ptala se me asi MS byla slabsi nez obvikle, to jsem rekla ze ano ale ja si myslela ze to mam slaby po te pruchodnosti vejcovodu.Pak rikala ze sestricky mi vemou krev na tehotensky test, rikala ze se to nekdy stava ze kdyz je zenska tehotna ze ma MS.To jsme se domluvily na priste ze pokud bude TT negytivni tak prindu na kontrolu v pondeli 24.10.a pokud bude pozitivni ze prindu v pondeli 31.10.Ja jsem se pak jeste ptala na ten vejcovod levy, kdyz je liny asi je pruchozi a to rikala ze pruchozi je ale tim ze je zuzeny tak tam neprojde vajicko, ze prava strana je lepsi.To krvaceni jsme pak uplne zazdily, ja v soku, ze jsem si myslela ze se bude domlouvat IUI ale nevedela jsem asi bude kdyz jsem zacla krvacet a ja myslela ze krvacim z clostilbegytu.

21.rijna jsem si volala do car na vysledky a sestricka mi rekla ze to mam pozitivni ale slaby 18.Kdyz jsem ji rekla ze od ctvrtka krvacim ze nevim co mam delat, tak mi na to rekla ze me musi videt doktorka.To jsem ji rekla ze me vydela vcera ale ze jsme to nejak zamluvily.Na to mi rekla ze ji mam napsat email a napsat ji to tak jak jsem ji to rekla.Tak jsem doktorce psala email odpoledne jak jsem prijela z prace. Sestricka mi ani nerekla asi mi termin na pondeli nechala nebo mi ho zrusila, ja byla zrovna na prestavce takze jsem moc dlouho netelefonovala abych se stihla najest. Takze nevim co si mam o tom myslet. Vcera me 4× bolelo bricho jak kdybych to mela dostat a dneska me bolelo bricho skoro cely den, v praci mi byla do svaciny zima, po svacine zas teplo.

beruska1889
22. říj 2016

@destovakapka ahojky, tak to mě moc mrzí, že jsi na pohotovosti dopadla tak špatně ☹ kdes to byla? že tam byl tak neurvalý doktor? a jak moc krvácíš? hele sice je to HCG nízké, ale to v začátku může být, vždyť to stoupá z nuly tak pokud jsi těhotná jen chviličku, tak je jasný že to nebude nějaké obří číslo... no já doufám, že dobře dopadneš a nakonec z toho bude pořádný prcek 😉 drž se, kočko a mysli pozitivně, bude to dobrý 🙂 držím Ti pěsti! 🙂

vvercatkoo
22. říj 2016

@destovakapka moc bych ti přála, aby se v nemocnici pletli a tys opravdu byla těhotná, ale pokud jsi ho měla tak nízké a pak už vůbec, tak to opravdu bude to biochemické. Uvidíš v pondělí, co ti poví. A zkoušela jsi dělat test?

destovakapka
22. říj 2016

@beruska1889 Byla jsem na pohotovosti na gyndě v Prostějově a byl tam Petr Fait.Včera jsem to měla na 2 vložky za den a dneska mám teprve 2 vložku.Ve ctvrtek byla krev pozitivni 18HCG,vcera kolem pulnoci mi brali krev na pohotovosti a doktor mi jenom rekl ze to je negativni ale kolik tam mam HCG mi nerekl.

@vvercatkoo Ve ctvrtek byla krev pozitivni 18HCG,vcera kolem pulnoci mi brali krev na pohotovosti a doktor mi jenom rekl ze to je negativni ale kolik tam mam HCG mi nerekl.Test jsem delala ve ctvrtek odpoledne a pak v patek ranno z ranni moci.Vrchni test delany ve ctvrtek a spodni test je delany v patek ranno.

vvercatkoo
22. říj 2016

@destovakapka tak ho udělej ještě zítra, jestli bude sílit. 😉

beruska1889
22. říj 2016

@destovakapka aha, no tak Prostějov nebrat, to je dobrý vědět ☹ ach jo... nechápu co by tomu doktorovi udělalo, kdyby se choval slušně, když už tak je člověk zoufalý a vyplašený ☹ tak to zas není to krvácení tak dramatické... a nějaký utrogestan Ti nedali? na udržení... škoda že Ti doktor neřekl tu hodnotu, aspoň by se vidělo, jestli hcg roste nebo jak... zdá se mi že ten z pátku je silnější, ale nejde mi ta fotka zvětšit...

destovakapka
22. říj 2016

@beruska1889 Na pohotovosti mi nic nenapsal,do zpravy mi napsal prichazi po krvaceni,asi 2 dny krvaceni,lecena pro sterilitu v IVF centru,kde odber vcera HCG pozit.snad 18, dnes zesililo krvaceni,jde na vysetreni pro jistotu,pochva s menstrulacni krvi,velikost delohy 72x29,sliznice 4mm bez tekutiny,nadmerna a casta menstruace s nepravidelnym cyklem.V car mi taky nic nedala.

beruska1889
22. říj 2016

@destovakapka hm tak to je fakt stručné a docela Tě "odpálkoval" ☹ no ta sliznice 4mm se mi zdá docela málo.... ☹

janaspo
22. říj 2016

@destovakapka hrozne me mrzi co ted prozivas ... ale jinak zkusenost z pohotovosti a konkretne dr. Fait ...ja tam byla nedavno taky ...a sileny ;( ... mne teda skoro rozbrecel ... nadal mi co tam jako delam a to me tam poslali z pohotovosti na chirurgii ... sileny :(.

destovakapka
22. říj 2016

@vvercatkoo Na emiminu mi v diskuzich holky psali ze jsem mela biochemické těhotenství a na facebooku ve skupinkách umělé oplodnění tam mi to taky holky psali.

vvercatkoo
23. říj 2016

@destovakapka mrzí mě to

beruska1889
23. říj 2016

@destovakapka to je mi moc líto ☹ ale neboj, určitě to brzy vyjde a dobře to dopadne... 😉

destovakapka
23. říj 2016

@beruska1889 Delala jsem si tedka ranno TT.Uplne bylo jenom jedna carka.

beruska1889
23. říj 2016

@destovakapka ☹ tak to je mi líto... asi to vážně bylo to biochemické jak psaly holky ... příště to určitě vyjde... 🙂

catchulinecka
31. říj 2016

Holky zdravím. Chtěla jsem se zeptat kdo ted chodíte do Olomouce, tak jak to tam ted vypadá. Jak se dlouho čeká na objednání, jestli je těžké dostat se k Machačovi, popřípadě s kým dalším máte ted dobrou zkušenost. Budu vděčná. Děkuji!

beruska1889
31. říj 2016

@catchulinecka Ahojky, já chodím k dr. Souškové a termíny jsou v pohodě, vždy když se mám objednat na určitý den cyklu, tak místo mají 😉

beruska1889
31. říj 2016

@destovakapka Ahojky kočko, jak se Ti daří? co je nového? kdy jdeš zase do CAR? mně Pregnyl nezabral ☹ takže jsem se dnes 4DC ☹ a objednala jsem se na 9.11. na ultrazvuk a budeme zkoušet první IUI... co ty?

destovakapka
31. říj 2016

@beruska1889 Ahoj,ja jsem dneska byla v car na kontrole u dr.Souskove.Rikala ze jsem opravdu byla tehotna,ze na ultrazvuku vydela uplne malinkou tecku.Ze kdybych neprisla na kontrolu tak nic nevim.Delala mi ultrazvuk a rikala ze to odeslo s MS a ze se mi tvori nova sliznice.Folici pekne roztou i bez clostiku.Ze mam prijit v patek na kontrolni ultrazvuk a podle nalezu ze se naplanuje pohlavni styk.Ze se muzeme snazit dal.Rikala ze tady to jde vydet ze otehotnet muzu a ze se to da.Na prave strane mam DF 12mm a na leve strane 10mm.V patek jdu na kontrolu k nekomu do 2.patra ale nevim ke komu.Jednou jsem tak byla u doktora na kontrole.Jenom doufam ze mi zas nereknou ze si mam sama pichnout pregnyl.Kdyz mas MS tak tehona muzes byt ale vedcinou to byva slabsi a kratsi nez obvikle.Odemne z prace 3 kolegynky byly tehotne a normalne meli mesicky.

destovakapka
31. říj 2016

@beruska1889 Od zitrka si zas budu delat ovulavni testy.Tam jeste mam 13 OT Dr.Max.Pokud si zas budu muset pichnout pregnyl tak budu muset jet zas na pohotovost v Prostejove aby mi to pichli.Posledne tam byl mlady doktor a stastny ze nic nechci jenom pichnout pregnyl.U mne asi tedka neplanuji IUI.Kdyz jsem prirozene otehotnela ale mela jsem v sobe pregnyl.

beruska1889
31. říj 2016

@destovakapka je fajn, že to vše dobře dopadlo 😉 a funguje u Tebe vše jak má 😉 super, že máš jistotu že otěhotnět můžeš normálně, přirozeně doma a jen je třeba ta injekce 😉 tak na Tebe v pátek budu myslet a pak mi zas písni jak jsi dopadla 😉 tak píchnutí toho Pregnylu není zas taková hrůza, já si ho minule taky píchla a dobrý 😉 sice jsem z toho měla pěkné nervy a klepala se mi ruka, ale zvládla jsem to 😉 než jezdit jen kvůli injekci někam do špítálu 😉 taky bys to zvládla 😉
jo znám taky pár případů kdy byly holky těhotné a měly ms, ale to já určitě nejsem... ☹
jasně, tak pokud ovulační testy máš v zásobě, tak je dodělej, ale jinak myslím, že je to zbytečné když chodíš na UZ a tam Ti to řeknou nejpřesněji 😉
jsem ráda, že to u Tebe vypadá tak dobře 😉 tak snad teď na druhý pokus to vyjde 😉

destovakapka
31. říj 2016

@beruska1889 Dneska tam byla tehule mela uz brisko a mela zelenou slozku.Kdyz jsem tam byla 20.10.tak jedna holcina mela zas zlutou slozku.Vedcinou vsichni maji ruzove slozky ale semtam se obevi nekdo kdo ma jinou barvu slozky.