Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

vvercatkoo
29. čer 2017

@destovakapka a jak koukám, tak drobek to dohnal, to je super

destovakapka
29. čer 2017

@vvercatkoo Ono se rika ze kdyz zemre zena narodi se holka,kdyz odende muz tak se narodi kluk.Ja toho 10.7.jdu jenom za sestrickou vzit krev a dat ji moc.

vvercatkoo
30. čer 2017

@destovakapka ja taky na krev a na lacno a utz a zadanka na screening a pro prukazku

peanut1108
30. čer 2017

@vvercatkoo gratuluji ti, zazila jsem podobny proben jako ty, me se zjistila jen porucha stitne zlazy. Rada bych to take zkusila s fyzioterapii, mohla bych te poprosit o Kontakt, Telefon, Adresu,... kde Kai byla ty, Protoze se ti tam Tak libilo. Moc dekuji

vvercatkoo
1. črc 2017

@peanut1108 děkuji, jmenuje se David Jurečka, prorehab.cz
Má ordinaci v Přerově a v Lipniku nad Bečvou. Pozor jsou tam bratři, druhý se jmenuje Robert, ale ten David se zabývá tou neplodnosti

peanut1108
2. črc 2017

@vvercatkoo dekuji moc ❤🙂

ellaaee1
1. srp 2017

Holky ted mam v tom chaos...tak v olmiku to uz neni reprofit?

pegi27
1. srp 2017

@ellaaee1 Už je to IVF clinic 😉 Primář je mudr. Machač. Proč se ptáš?

ellaaee1
3. srp 2017

Chodila jsem v r. 2010 do Brna...nyni ma problem muj bratr s partnerkou a radim machace..ale jsme z karvine a vim, ze on byval v reprofitu olomouc...

vvercatkoo
4. srp 2017

@ellaaee1 nemusí až do Olmiku. Macháč jezdí i do ov do nově otevřené kliniky reprofit ostrava. Vím, že doktoři se školili v olmiku. Vždy tam někdo byl, když jsem tam byla já🙂

pegi27
23. srp 2017

Ahoj holky. Vypadá to, že tu nikdo moc nechodí, tak se budu snažit oživit diskuzi 😀

Je tu někdo kdo stimuluje na IVF, čeká ho punkce nebo transfer? 😉

Mě čeká OPU a potřebuji trochu pozitivní energie do žil. Nějak přestávám věřit, že to někdy vůbec výjde.

vvercatkoo
23. srp 2017

@pegi27 určitě to vyjde, musíš věřit. Koukni na mě, mam za sebou dvě IVF a osm minimalek. Nevzdavala jsem to a teď tomu nemůžu pořád uvěřit

pegi27
23. srp 2017

@vvercatkoo Snažím se být pozitivní a hlavně to nevzdáváme.

Jak jsi to dávala finančně? 2IVF s ještě 8 minimalek je docela dost peněz.
Za jak dlouhou dobu to všechno?

vvercatkoo
23. srp 2017

@pegi27 začali jsme v lednu 2015. Penizky byli našetřené a žádná velká pálka, jak tady píšou některé holky. My to měli celé do 100tisíc, ani ne

pegi27
30. srp 2017

@vvercatkoo Ahoj, tak se ti jdu pochlubit 😀
24.8. jsem měla punkci dvou foliku, z toho dvě vajíčka, obě oplodněné 🙂

V pondělí 28.8 4.den kultivace jsem si jela pro jednu morulku a včera 29.8 mi zamrazili expandovanou blastocystu 😍

Mám velikanskou radost!

vvercatkoo
30. srp 2017

@pegi27 super, moc gratuluji a držím pěsti 😍

pegi27
30. srp 2017

@vvercatkoo Děkuji 😉

janulienkav83
9. zář 2017

@janaspo ahoj ja mam endometriouzu 4.stupen a spatnou genetiku, a spatnou stitnou zlazu...byla jsem na laparoskoupii v unoru...a podstoupila v cervnu 1. IVF, neuspesne....ted jsem prestoupila do Reprofitu. Tak jsem zvedava

janaspo
10. zář 2017

@janulienkav83 Ahoj, Já zatím laparoskopii za sebou nemám (jen hysteroskpii). Doktorka mi ji nedoporučuje. Mám endo cystu a nějaká menší ložiska na vaječníku. Poslední MS jsou pro mě utrpením takže dle dr jediné řešení rychle otěhotnět. V říjnu tedy budeme podstupovat ivf. Za dva týdny jsi jdu pro protokol a léky. Nevím co mě čeká ale snad bude vše v pořádku. Bereš nějaké bylinky na endo?

luciasek212
18. zář 2017

Ahoj holky 🙂 chtěla jsem se zeptat jak to probíhá dál po et/ket. 12. den si udělám test, zavolám na kliniku a dál se děje co? Ve fakultce rovnou 12. den vzali krev a za 14 dnů byl ultrazvuk. předem díky

anette30
18. zář 2017

@luciasek212 ja si jen 12.den dekala test a pri pozitive me rovnou za dalsich 14 dni zvali na UZ. Zadnou krev na hcg nebrali

janulienkav83
3. říj 2017

Brala jsem Fertipronu, už mám i protokol, píchám zatím decapeptyl brala jsem noresthisteron, a od 1.dne MS budu pripichavat menopur 4ampule...tak snad to tentokrát už dobře dopadne

janaspo
4. říj 2017

@janulienkav83 Já jdu příští týden na punkci. Držím pěsti ať je vše v pořádku 🙂

janulienkav83
4. říj 2017

@janaspo děkuji🙂..taky drzim palce