Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

campi
5. kvě 2008

Na recepci mi hodne zduraznovali, at se nesnazim z laboratore vypacit, jak to dopadlo, ze nam to tam po telefonu rict nesmi... Ja myslim, ze je to lepsi takhle "kách" nez se kazdej den dozvidat, kolik jich umrelo..

luzza
5. kvě 2008

díky 😉

luzza
5. kvě 2008

manža má spermio good...
snažíme se furt...
takže nevím,kde je problém 😒

gucci
5. kvě 2008

luzza: tak to jste na tom jako my

luzza
5. kvě 2008

guc
tak to je na pytel,co?? 😠

luzza
5. kvě 2008

navíc je mi 31,tak mi každý cyklus,který je neúspěšný připadá jako tragédie 😒

gucci
5. kvě 2008

luzza: no to téda...po dnešku už si fakt myslím, že mám problém s udržením vajíčka...je to už 20 cyklus, ovu mám, spermio super, snažíme se jak diví a nic

luzza
5. kvě 2008

guc
ovu taky mám...
jsme na tom asi fakt podobně 🙂
začátkem ledna jsem samovolně potratila v 6 týdnu...
a za těch 16 měsíců,co se UKRUTNĚ snažíme jsem našla dvakrát slabě pozitivní těhu test,ale menska vždycky přišla... 😝

gucci
5. kvě 2008

luzza: no aspon vidíš, že dokážeš otěhotnět (s tím potratem je mi to líto) a už máte jedno dítko...ale já nikdy neviděla //. Teda testovala jsem snad 2x za tu dobu, ale nic prostě nic

luzza
5. kvě 2008

guc
já jsem zase takovej cvok,co testuje furt!!!
a to i před termínem...
jéé,co já pochcandila papírků 😅 😅 😝 😝
a kde nic tu nic

gucci
5. kvě 2008

🙂
tak já měřím BT, takže podle toho poznám, kdy a jestli MS přijde

luzza
5. kvě 2008

já dělala ovutesty...
už nevyhazuju prachy...ovulku mám vždy...
a přicházející mensku poznám...
mám totiž vždy 28 denní cykly 😀 😀

gucci
5. kvě 2008

no já vlastně taky, 28-29 DC

luzza
5. kvě 2008

tak vidíš... 😉
takže měření je na prd...
žádný překvapení že ta mrcha přijde 😉

klaruska1
5. kvě 2008

nazdárek holky,nebojte ono to vyjde, jen si holt musíme déle počkat ( znám to podle sebe),ale nakonec to vyjde a bude tady těhulí 😉 tehle rok je nějak plodný-měla jsem se objednat na cukrovku v 24.týdnu,ale jdu až příští týden - na 26.týdnu, protože prostě není místo-říkají, že to bude další silný rok 😀
Tak Vám všem moc držím pěsti a prskám na Vás těhu bacily 😀 😀 😀

luzza
5. kvě 2008

prskej prskej 😀 😀
mňam mňam 🙂

campi
5. kvě 2008

Klaruska: ty cukrovkovy testy jsou pry nejaky fuj fuj. Sousedka rikala, ze by radsi jeste jednou plodovou vodu nez cukrovku... Hlavne doporucovala vzit si tam neco k jidlu, ona to nevedela, tak sedela desne dlouho o hladu a bylo ji pak dost soufl.

klaruska1
5. kvě 2008

To já Vás holky ráda nakazím, ať si mám potom s krým porovnávat pupek a sdělovat jak dlouho kdo tráví čas na toaletě a jejím objímání 😀 😀 😀 a co se týká toho měření luzza, tak mně přímo MUDr. říkala, že je to na nic a akorát se budu ještě víc stresovat, tak nevím-každý říká něco jiného,ale je pravda, že já jsem neměřila.

luzza
5. kvě 2008

klarus
říkám,že měření je na prd...
nevěřím,že to někomu vyřeší problém s otěhotněním...
jsou baby,které měří třeba rok nebo dva... k čemu,proboha???

klaruska1
5. kvě 2008

luzza asi pro lepší pocit, že proto udělaly opravdu všechno co mohly, protože jinak mě nic jiného nenapadá ☹ myslím, že už takhle nám stačí ty všechny stresy kolem vyšetření, stimulace atd. chce to jen nevzdávat a pořád tomu věřit, mě to dost pomohlo, že jsem se nažila být optimistická, i když uznávám, že kolikrát to fakt nešlo,ale nakonec se povedlo a neboj i tobě to vyjde a k Domčovi Vám třeba přibude malá princezna 😉 😉 😉

luzza
5. kvě 2008

jééé,jsi mě úplně vyměkla 😵 😵 😵

klaruska1
5. kvě 2008

luzza teď nevím jestli je to dobře nebo špatně 😀 😀 😀

campi
5. kvě 2008

At si kazdej meri, co chce. Moje soucasna gyn. (stejne jako predtim muj byvaly gyn.) oznacili mereni teplot za zastaralou metodu a v dany mesic jsem chodila na UTZ stanoveni ovulace. Je fakt, ze bych se z tech grafu asi zblaznila, ale nekdo je treba rad, kdyz z toho vycte, v jake fazi se jeho telo nachazi a rad si ty grafiky prohlizi a porovnava, zda se mi to tu jako takovej konicek🙂

luzza
5. kvě 2008

no jasně že dobře 😉 😀
mě dojímá všechno...
jsem taková histerka 😀

gucci
5. kvě 2008

tak já neměřím pravidelně každý měsíc...chtěla jsem jen vědět, jestli mám ovu...jinak mi nepříjde, že by mě to stresovalo, aspon zbytečně netestuju 😉

luzza
5. kvě 2008

camp
tak k tomu se přikláním...!
možná to pozorování teplot a jiných ukazatelů fází cyklu se pro ty holčiny stává koníčkem...prostě to čekání je tím pro ně snesitelnější a zaberou tím čas...
pak se v tom prohrabávají,porovnávají,doufají...
chápu je

gucci
5. kvě 2008

moji bývalou dr. měření BT taky vůbec nezajímalo, ale mardešič v pronatalu byl z grafů rád, že probíhá ovu a cykly jsou pravidelné

klaruska1
5. kvě 2008

luzza to já jsem byla taky, i když občas jsem i teď.Když si vzpomenu na začátky těhu-já se nemohla dívat ani na zprávy, natož třeba na pohádku-zrovna dávali S čerty nejsou žerty, jak tm utancovala toho starého mlynáře a já se rozbrečela a přišel manža, co se mi stalo a jestli nemá startovat auto a že jedeme na pohotovst, nějak to nemohl pochopit, takže ti plně rozumím 😉

luzza
5. kvě 2008

klarus 😀

luzza
5. kvě 2008

musím jít něco dělat,nebo u toho kompu zkamením 😀
zatím čus