• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

6. října 2017 
no právě :oD
psala jsem tady v kolik tam jdu, proto jsi domyslela, že jsem to já
navíc se jí líbil můj manža :grinning: :grinning:
29. kvě 2008 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no předminule by mě asi nikdo nepoznal...
byli tam totiž samý němčouři... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2008 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se tihle dva taky líbili :slight_smile:
ale nestihli sme si toho moc říct...
škoda
29. kvě 2008 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,ten porod byl fakt POROD,ale ja už dnes myslím na dalsi díte :grinning: Mala je zlatícko,stale spinka a i na papaní jí musim budit,je to zlatícko,akorad teda nevím pokom :sweat_smile:
29. kvě 2008 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ceeruti, gratulace k maličké! hodně zdravíčka a štěstíčka! :sunglasses:
29. kvě 2008 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj luzzo.to jsem tě poznala já. :grinning: :grinning: :grinning:chodím jsem hrozně málo spíše si čtu vzkazíky. :slight_smile: škoda že jsme si nemohli popovídat.byla jsi mi moc sympatická,musí být s tebou hrozná sranda.zbyl mi ještě jeden jahůdkový bombonek :grinning: .šla jsem tam na první ultrazvuk naší fazulky už měří 5,5mm.
30. kvě 2008 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gucci: Ty jsi taky fešanda, sluší Vám to spolu /myslím to upřímně/

Vcera jsem dostala fotku z UTZ, byla jsem v ambulanci u dr. Zelenkové pro potvrzeni pracovni neschopnosti a rovnou mi udelala ultrazvuk. Jsou tam dva fešáci - jeden je teda výrazně menší, tak se na to musím zeptat v ponděli v Pronatalu dr. Slámový, jestli to něco znamená, ale jsem moc štastná a radostně zvracím. Jinak jsem si domluvila se Zelenkovou, že k ní budu chodit během těhotenství do ordinace, pokud mě nebude muset poslat kvůli rizikovýmu k dr. Břešťákovi. Ríkala jsem jí, ze ji mam moc ráda a byla potesená. Pochvala kazdého potesí a kdyz je myslená uprimně...
30. kvě 2008 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ceeruti, ještě jednou velká gratulace, přejeme hodně zdravíčka, štěstí, tatínkovi pořádnou opičku ( i když tu má už asi za sebou ) a mamince pevné nervy ( i když zatím vše vypadá v pohodě) a malé Alence krásný a šťastný vstup do tohoto poblázněného světa ( bude ho potřebovat ) :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2008 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj hnedoocko :sweat_smile: :sweat_smile:
30. kvě 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé a gratuluju k fazolce :dizzy_face: :dizzy_face:
30. kvě 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
zbyl ti bombooon??? jo??? :fearful:
se divim...
ste řikali,že sou TÁK dobrý...
a teď je nežerete??
to bylo jen přede mnou co??? Abych si vzala....
30. kvě 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
už u toho setkání chyběl jen ten můj pošuk :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale vyprávěla jsem mu,že sem tam konečně potkala normální lidi....
jako jsme my :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj luzzo,tak to jsem ráda že patříme mezi normální lidi :sunglasses:
31. kvě 2008 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasný :wink: :sunglasses:
31. kvě 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže se vám podařilo počít :slight_smile:
to je krása :dizzy_face: :dizzy_face:
po IVF??
31. kvě 2008 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
bonbonků mám dost, příště vemu více až se tam zase potkáme tak si udělame v pronatalu jahodový hody :grinning: :grinning: a pro jaký prášky jsi si tam byla???jak dlouho chodíš k doktorce Rešlový?nám se to povedlo po 2 1/2 letech.tedy půl roku jsme chodili do Pronatalu.
31. kvě 2008 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
byla jsem na 1 inseminaci a ta se nepovedla .ted jsem měla jít v červnu na laparoskopii a nějak se zadařilo samo tak jsem ráda že to tak vyšlo
31. kvě 2008 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
týýý jova
to je super...!
31. kvě 2008 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si byla pro puregon...
začnu stimulovat před 1.IUI...
31. kvě 2008 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
snažíme se od ledna loňskýho roku...
poprvé jsem byla u rešlový někdy v půlce dubna...
31. kvě 2008 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mi řekla,že bez laparky mi udělá jen jednu IUI...
jinak jí znám od nás ze špitálu...pracuje 2 patra pod náma.. :wink:
31. kvě 2008 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Campi, já věděla, že ty brzké tlustice jsou od dvou prcků. Uvidíš, jak to bude dál, jestli se ten jeden vzpamatuje nebo to bude jako u Chiwulky.
31. kvě 2008 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
campi, držím palečky, aby u tebe nakonec byl jiný průběh než u mě. Jo a s tím druhým mrňousem, co je výrazně menší - v Pronatalu mě konejšili, že je naopak lepší, když nám zůstalo jen jedno vyvíjející se miminko, protože u toho druhého byl od začátku divný vývoj a když už by zůstalo, asi by bylo postižený. Nebo by museli dělat revizi ve vyšším stupni těhu, což je rizikový i proto druhý mímo a nebo by se narodilo mrtvý apod. Takže i když by vám nakonec zůstalo jen jedno, nebuď z toho smutná, příroda nakonec sama nejlíp ví, co je lepší :wink:
Taky ti docela závidím Zelenkovou, že jí budeš mít i na po-pronatalí péči, je skvělá! Já blbec se jí tehdy nezeptala, když jsem u ní párkrát byla a pak jsem se složitě dostávala alespoň ke Slámové. (teda ta je taky super, né že ne!)
1. čer 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj filan můžu vřele doporučit Sanatorium Pronatal také jsem tam chodila a zdařilo se jsem těhotná .
1. čer 2008 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
campi: tak to je super, že už to máš potvrzené, moc ti držím palečky :dizzy_face:

chiw: tjo, ty už dokonce víš, co čekáte...to to letí ten čas teda

holky já čekám zítra MS tak uvidíme, jestli dorazí, pokud ano (rozuměj ano :grinning: ), tak jdeme ve čt do Pronatalu domlouvat se na červen na IUI
2. čer 2008 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tež mohu doporičit pronatal 2. IUI mi dělala pani slámova a povedlo se !!! :wink: jsem ve 27tt. Ale byli i problemi vyšel mi pozitivně triple test ,tak sme se zas natrapili . Na amino jsem nešla , odmitla jsem ho , ale i stoho duvodu že mě genetička žekla že riziko je velmi nizky že ho postupovat nemusim. Koukam že chiwulka je je tady pořad je konikovi věrna :slight_smile: hodně děvčat z minula sem už nechodi. jinak moc všem gratuluji a přeji zdrava miminka!!! :grinning:
3. čer 2008 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdarek: tak u mě je zase všechno jinak... Včera jsem napochodovala s úsměvem k dr. Slámové na UTZ, potvrdila dvě - chvíli jsme žertovaly, jak jsem já šikovná, že se obě chytily a jak je ona šikovná, že mi je tam hezky dala a najednou říká: bohužel Vám musím tu radost zkazit, v jednom gestačním váčku jsou 2 srdíčka, takže je to trojčetná gravidita.
A že počkáme do 12tt, buď to vyřeší příroda nebo mi doporučuje redukci těch 2 jednovaječných, který bydli spolu v jednom domečku (nebo jak se tomu obalu říká...), ze je to dost patologické, hrozí, že nebudou zdraví nebo utlačí to samostatné embryo, nehledě na rizika spojená s vícečetným tehotenstvím a předčasným porodem!

Tak jsem se jí tam rozbrečela, že se snažím 5 let a teď si mám přát potrat, hezky mě utěšovala, že musím dát šanci tomu zdravýmu a sobě a musím to brát jako medicínský zákrok ze zdravotních důvodů.

Nicméně za 14 dní jdu na příští UTZ a to budeme moudřejší. Nemám zatím žádné jiné informace, chtěla bych se minimálně zeptat ještě Zelenkové na názor a budu vycházet z toho, že je Pronatal špičkové odborné pracoviště a že udělají maximum pro štastný konec. Ale dost mě to štve!

Mam narizeny klid na luzku, tak 2-3 hodinky bych chtela pracovat, ale je mi pekelne blbe - permanentni kocovina se zvracenim, motanim hlavy, palenim zahy. No, nejak to dopadne, ale tech nasledujicich 6 tydnu se asi zblaznim.
3. čer 2008 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
campi já už to četla jinde, je to mazec no, ale nějak to vydržíš, jsi přece žena, my vydržíme všechno :wink: , hlavně, že aspon nějaký mimísek bude :dizzy_face:
3. čer 2008 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gucci: bez nekam s tim, ze zensky vydrzi vsechno :grinning: . Ale jo, jsou horsi veci, patri to k zivotu, co neovlivnim, nad tim nebudu brecet.
3. čer 2008 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Campi, to je na posrání, co? Když už se povede, tak se člověk musí zase potýkat s něčím jiným. :unamused:
To čekání bude dlouhý, navíc když Ti nařídila klid na lúžku.
3. čer 2008 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek